Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: A Nowinka wciąż w ogrodzie

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2017/10/14 19:55 #89056

  • Nowinka
  • Nowinka Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3262
  • Otrzymane podziękowania: 5567
Ewciu i Żaneciu odnośnie zimy ,to nigdy nie jest pewne , jaka będzie .Straszą nas i straszą :mlotek
A prawda jest taka ,że klimat się zmienia i przepowiadacze od pogody sami dobrze nie wiedzą .Ważne żeby była ze śniegiem ,bo przecież mrozy w naszym kraju ,to przecież nie nowość :na_ucho


Betinko rozumiem ,że się za mną stęskniłaś :zdrowko Kable są w porządku ,tylko przez tę przerwę w komputerze wróciłam do swojej pierwszej miłości ,czyli do książek .Pogoda byle jaka ,to nadrabiam lektury które trochę poszły w kąt :oops:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Semper, beatrix+, zanetatacz

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2017/10/14 20:49 #89081

  • zanetatacz
  • zanetatacz Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 9729
  • Otrzymane podziękowania: 20855
też myśle ,że jak szybko będzie następowała ciemność to wrócę do czytania ...a dziś popracowałam w ogrodzie choć :slonko nie było ale przynajmniej nie padało tylko pokropiło polewkamax kilka razy
pozdrawiam Żaneta
"Człowiek potrzebuje do życia ogrodów i bibliotek"-Cyceron
597 metrów zieloności
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Nowinka


--=reklama=--

 

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2017/10/15 19:44 #89266

  • Nowinka
  • Nowinka Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3262
  • Otrzymane podziękowania: 5567
Żanetko a ja też dziś trochę popracowałam w ogrodzie .Niewiele ,ale dobre i trochę :tup Jutro też trochę i tak co dzień ,to wykorzystam ten cieplejszy tydzień .Potem ,to już wszystkiego można się spodziewać .
Czekam jeszcze na róże i koniec sadzenia na ten sezon :zdrowko
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): zanetatacz

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2017/10/15 20:40 #89293

  • Zawszewiosna
  • Zawszewiosna Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 828
  • Otrzymane podziękowania: 2053
Ewa, a tak a propo Twojej pierwszej miłości - co czytasz fajnego???
Wiem, że to nie wątek czytelniczy - ale też uwielbiam :)
Temat został zablokowany.

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2017/10/15 20:52 #89295

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5962
  • Otrzymane podziękowania: 24660
Ewuś, dasz wiarę - wyeksmitowałam róże bo potrzebowałam miejsce na małe iglaste które akurat na ich miejscu świetnie się wpasowały :)
Moja sąsiadka skakała z radości, kiedy jej je zaproponowałam. Dobrze mieć sąsiadkę, która chętnie przygarnia wszelakie zielone dobro.
Zostawiłam tylko jedną na białej rabacie i...........................................przyznaję, ulżyło mi - widocznie róże mi nie pisane :nie
Temat został zablokowany.

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2017/10/15 20:54 #89296

  • Nowinka
  • Nowinka Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3262
  • Otrzymane podziękowania: 5567
Agniesiu obecnie czytam Ziemiomorze .Grube tomiszcze ,a w kolejce czeka już Strefa Śmierci Stephena Kinga .Lubię takie książki z dreszczykiem :zdrowko

fotkowo












Ostatnio zmieniany: 2017/10/15 20:54 przez Nowinka.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): takasobie, edulkot, VERA, inag1, nowababka, jolifleur, zanetatacz

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2017/10/15 21:03 #89298

  • Nowinka
  • Nowinka Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3262
  • Otrzymane podziękowania: 5567
Verciu aż mi szkoda ,że nie jestem Twoją sąsiadką .Byłabym wdzięczną biornicą tego co Ci nie pasuje 2smiech Nie uwierzysz ale i ja pozbyłam się sporej ilości róż i nawet miałam już nie dokupować .To miało być w ramach ochrony kręgosłupa , ale niestety nic z tego ne wyszło bo kupiłam nowe .Mnie chyba jednak róże pisane vishenka
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA, zanetatacz

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2017/10/15 21:19 #89305

  • zanetatacz
  • zanetatacz Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 9729
  • Otrzymane podziękowania: 20855
Ewciu -ależ Ty piękne foki robisz.. zdziwko ,ja też czekam na róże ,które pójdą na drugą stronę płotu-same rugosy ,aby rosły bez problemu a po to żeby go trochę zakryć i jeszcze na pewno cebulki kupię,także roboty jeszcze będzie
pozdrawiam Żaneta
"Człowiek potrzebuje do życia ogrodów i bibliotek"-Cyceron
597 metrów zieloności
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Nowinka

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2017/10/16 08:08 #89332

  • takasobie
  • takasobie Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 14463
  • Otrzymane podziękowania: 43405
Stanowczo za rzadko do Ciebie zaglądam. W ogóle rzadko cos ostatnio na forum piszę. Tak się złożyło. Ale Ty zawsze pełna energii jesteś i zaglądasz do mnie, co zawsze sprawia mi radość.
A jakie bzy czarne sadziłaś? Mam jednego w takim paskudnym miejscu. Pomimo, że to taki o ciemnych liściach, rośnie zdrowo. Może u Ciebie maja za dobrze?
Temat został zablokowany.

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2017/10/16 19:16 #89392

  • Nowinka
  • Nowinka Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3262
  • Otrzymane podziękowania: 5567
Miłko nie pamiętam już nazw moich czarnych bzów .Jeden miał cudowne żółte liście ,drugi miał buraczkowe a trzeci miał listeczki takie cieniusieńkie ,że z daleko ciężko było je rozróżnić .Nie wiem co im nie pasowało think: może faktycznie powinnam je zostawić samym sobie . :zdrowko


Żaneciu takich wielkich róż ,to aż Ci zazdroszczę ,ja to już muszę tylko mniejsze sadzić .Chociaż i tak zawsze za za duże jak na moje możliwości .Mam taka jedną przed bramą ,pachnie przepięknie tak ,jak przystało na prawdziwa różę :kocham
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): zanetatacz

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2017/10/16 22:02 #89484

  • Danusia
  • Danusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 11260
  • Otrzymane podziękowania: 20702
Ewuś pięknie Ci jeszcze różyczki kwitną u mnie kilka też jeszcze ma kwiatuszki :) a liście hortensji dębolistnej piękny maja kolorek :)
Danusia

Człowiek jest kowalem swego losu.Może dlatego znajdujemy się tak często miedzy młotem a kowadłem. HORACY
Moje małe szczęścia i porażki
WIZYTÓWKA
Temat został zablokowany.

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2017/10/17 11:21 #89531

  • Nowinka
  • Nowinka Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3262
  • Otrzymane podziękowania: 5567
Danuśka ,róż kilka jeszcze kwitnie .Do końca tygodnia ma być pięknie ,więc jest się czym pocieszyć.
Mój humor jest dziś ewidentnie kiepskawy ,bo czeka mnie po południu wizyta kontrolna u lekarza :bezsil
Mam nadzieje ,że wyjdę od niego weselsza think: a dla Ciebie miłego dzionka :slonko
Temat został zablokowany.

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2017/10/17 19:52 #89565

  • inag1
  • inag1 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 1938
  • Otrzymane podziękowania: 2352
Zauważyłam, że prawie w tym samym terminie chodzimy do lekarza. ;) Jutro mam tomograf , to na wynik trochę poczekam a Tobie życzę żebyś wyszła od lekarza z uśmiechem od ucha do ucha. :kocham
Boszzzzzzzzz!!! , jakie piękne zdjęcia robisz. :woohoo: Nad niektórymi się zastanawiam, czy one na pewno są aktualne. Wyglądają jakby w Twoim ogrodzie była pełnia lata. Czy ten niebieski marcinek ma taki kolor w realu ? Cudny jest. :)
Pozdrawiam- Ina

Ogród Iny
Temat został zablokowany.

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2017/10/17 19:59 #89570

  • markita
  • markita Avatar
  • Online
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 4361
  • Otrzymane podziękowania: 7977
Już wieczór ;), jak tam wieści zdrowotne :przytulam , mam nadzieję, że wszystko dobrze :buziak
Temat został zablokowany.

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2017/10/17 22:01 #89618

  • Margo2
  • Margo2 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 4600
  • Otrzymane podziękowania: 8274
Ja też czekam na wieści.
Czy wiesz, że ja tej jesieni nie zamówiłam, nie kupiłam niczego?
I chyba już nie kupię.
Czekam jak na zbawienie na wiosnę. Za mało w tym roku pracowałam w ogrodzie, brakuje mi sadzenia , przesadzania, kupowania.
Temat został zablokowany.

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2017/10/17 22:06 #89621

  • Franusiowa
  • Franusiowa Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3899
  • Otrzymane podziękowania: 13576
Ewuniu jak zwykle zdjęcia bardzo piękne recourse a ostatnie zdjęcie róży CUDNE vishenka
Temat został zablokowany.

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2017/10/18 17:29 #89670

  • Nowinka
  • Nowinka Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3262
  • Otrzymane podziękowania: 5567
Dziewczyny najpierw napiszę o swojej wizycie u lekarza .Otóż nie doszła do skutku w wyniku zmian ,jakie funduje nam co chwila nasz rząd :mlotek Takiego bajzelnika ,to ja jeszcze nie widziałam ,a mam do czynienia ze służbą zdrowia dosyć często .Gdyby ta ekipa rządziła 3 lata temu ,to podejrzewam ,że ja już bym nie żyła .Nie chcę już więcej pisać na ten temat ,bo mnie szlag trafi i krew zaleję.A wyborcom tej ekipy życzę częstych kontaktów z lekarzami :mur


Ineczko ,jak czytałaś wyżej ,to już wiesz ,że z uśmiechem od lekarza nie wyszłam .Mam nadzieję ,że chociaż Tobie się uda :przytulam Aster na fotce jest trochę przekłamany w kolorze ,ale to wina aparatu ,bo nie wszystko łapie jak się należy .Ale muszę przyznać ,że mam jakoś podejrzanie długo zielono w ogrodzie :zielony
Teraz dopiero zaczyna się trochę przebarwiać :zdrowko


Martuśka wszystko dobrze ,tylko ustrój mi się nie podoba :(


Gosiu ,a ja się niestety ugięłam i 5 zamówiłam .A miałam być twarda .Ja też mam niedosyt w ogrodowaniu .Najpierw gorąc i susza ,potem w kółko opady .Nie wyżyłyśmy się chyba tego sezonu i tyle .
O lekarzu nie wspominajmy ,muszę od stycznia ruszyć na lekarskie łowy .Jak nie umrę to będę żyła :diabelek


Majeczko dzięki za dobre słowo :przytulam

jeszcze troche słonka










Ostatnio zmieniany: 2017/10/18 19:37 przez Nowinka.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): takasobie, edulkot, VERA, chester633, nowababka, zanetatacz, ewacz

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2017/10/18 19:49 #89707

  • edulkot
  • edulkot Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 9996
  • Otrzymane podziękowania: 22871
Ewuniu :przytulam właśnie dlatego wolę do konowałów nie chodzić :angry: choć doskonale wiem, że to wszystko wina systemu :angry:
Słonecznie i kolorowo nic tylko włóczyć się po ogrodzie i nic nie robić wink-3
Majka - "Pamiętajcie o ogrodach"
Domek pod Dębami w różanym ogrodzie część II
Temat został zablokowany.

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2017/10/18 19:53 #89710

  • Efkaraj
  • Efkaraj Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Każdy kolor jest piękny, pod warunkiem, że jest czerwony :)
  • Posty: 13501
  • Otrzymane podziękowania: 31377
Ewciu, zdrowia życzę i siły do walki z opieką zdrowotną.

Podejrzanie długo zielono w ogrodzie, mówisz... mam nadzieje, że nie będzie tak, że nagle przyjdzie przymrozek, Dla mnie taka pogoda jak teraz mogłaby trwać do końca roku. a potem to już wiosna :lol:
Temat został zablokowany.

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2017/10/18 20:43 #89721

  • jolifleur
  • jolifleur Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Posty: 144
  • Otrzymane podziękowania: 61
Wpadłam na chwilę i oczom nie wierzę, bo faktycznie jesieni jakoś u Ciebie Ewciu, nie widać :woohoo: U mnie już kolorowo i leeecą liście z drzew :) Jesień na całego i z grabiami się nie rozstaję krecigl Zgrzytam zębami i co rusz jakiemuś klonowi obiecuję , że pójdzie do pieca 2smiech
Pozdrawiam :witaj
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: Efkaraj
Czas generowania strony: 0.197 s.