Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Jędrzejówka - 76 arów radości...

Jędrzejówka - 76 arów radości... 2018/07/27 21:52 #126456

  • Poll
  • Poll Avatar
  • Online
  • Administrator
  • Czciciel gwiazd i mądrości, miłośnik ogrodów...
  • Posty: 25640
  • Otrzymane podziękowania: 66668
Ewciu, ciekawa jestem , ile ten deren u Kurowskich kosztuje, bo znalazłam go na stronie Iglaki24 i złapałam się za głowę: 40-60 cm .....200 zł :woohoo: Ja pierwszy raz się z nim spotkałam, nie tylko w sprzedazy, więc ciesze się, że na Lubelszczyźnie daje radę zimom.

Nessko, pozdrowiłam morze w Withby i Robin Hood's Bay...Prosiło, by Cie pozdrowić. :lol:
... coś mi tu nie gra. Piszesz że upały a ludzie w bluzkach z długim rękawem????
Nie znasz Anglików? 2smiech Przedwczoraj byłysmy na carboot. pojechałyśmy po 7 rano i zobaczyłysmy każdy strój, jaki możemy zobaczyc zimą, latem, wiosną i jesienią. 2smiech Bluzki bez rękawów i krótkie spodenki, ale i ...kurtki z futerkiem i ...kozaki krecigl O kaloszach, croksach, sandałąch, adidasach, japonkach, nie wspomnę :lol: Mnie tutaj juz nic nie jest w stanie zdziwić :lol:

Mireczko, Marcin, niecnota wiecznie nie ma czasu, choć prawdę powiedziawszy, nie wiem co z tym czasem robi. Upały takie, ze i tak chyba nie siedzi całymi dniami w ogrodzie. Dzieciaki rosna strasznie szybko - Jedrzej, to nastolatek, więc ma już swój świat pełen kolegów, rowerów, wyczynowych hulajnóg... lada moment i Jaga znajdzie się w takim świecie i zostanie nam tylko Polcia-przylepka.

Sieriko, wiele osób mi powtarza, ze Jędrzej wygląda, jak ja w młodości., Tez tak uważam, widzę w nim siebie pod wieloma względami i odczuwam to, jako ciagłość ...mojego życia.:heart Rośliny posadziłam, zostało mi tylko host....nieco podejrzanych, bo ze szkółki pana B :blink:

----

Wczoraj trafiłysmy z Basią do pieknej miesjcowości nad Morzem Północnycm - Whitby. Zwiedzałyśmy cudownie położone na wzgórzu ruiny średniowiecznej katedry, potem zeszłyśmy 199 schodami do portu. Po kawie postanowiłyśmy popłynąć statkiem pirackim (hej-ho, kolejkę nalej, hej-ho, kielichy wznieście...)













Potem pojechałyśmy jeszcze do Robin Hood's Bay - odpoczęłyśmy na plaży







Droga na wschodnie wybrzeże wiodła Moor National Park, którego większość powierzchni stanowią słynne klimatyczne wrzosowiska. Wspaniałe, choć dla niektórych , nudne widoki



Dziś mamy dzień odpoczynku a jutro ciag dalszy naszych peregrynacji.
:hejka :hejka :hejka
Ostatnio zmieniany: 2018/07/27 22:00 przez Poll.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA, inag1, chester633, zanetatacz, Franusiowa, basik

Jędrzejówka - 76 arów radości... 2018/07/27 21:55 #126457

  • Danusia
  • Danusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 11260
  • Otrzymane podziękowania: 20702
Poluś cudne widoki przynajmniej tak mogę pooglądać :buziak
Danusia

Człowiek jest kowalem swego losu.Może dlatego znajdujemy się tak często miedzy młotem a kowadłem. HORACY
Moje małe szczęścia i porażki
WIZYTÓWKA
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.


--=reklama=--

 

Jędrzejówka - 76 arów radości... 2018/07/27 22:33 #126463

  • Ness
  • Ness Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 1915
  • Otrzymane podziękowania: 2881
Tak, Polu, wiem że oni potrafią nawet w piżamach i szlafrokach chodzić po ulicy. Szczególnie rano wyskoczyć do sklepu albo dziecko do szkoły podrzucić ale u mnie w upały ludzie się jednak rozbierali :lol: Choć zdarzały się przypadki i wspomnianych przez Ciebie kozaczków lub kurtek z kapturem wykończonym futerkiem. Szczerze mówiąc podoba mi się to, że każdy wygląda/ubiera się tak jak lubi. O fryzurach już nie wspomnę (zdarzają się różowe lub niebieskie grzywki) Najważniejsze, że nie chodzi nago teacher :lol: Mnie też już nic nie dziwi. Mam znajomą, która zwykła mi odpowiadać "Agnes, nie dziw się, to jest Anglia" :lol:

Whitby ... Podobno w jednym z okien można zobaczyć białą damę a na cmentarzu u podnóża klifu można poszukać grobu Drakuli. Jest na mojej liście miejsc do odwiedzenia No zwyczajnie zazdroszczę. Pokazałaś Robin Hood's Bay no i teraz już wiem że i tam muszę pojechać. Zresztą, w Anglii jest tyle pięknych miejsc do zobaczenia że nie wiem czy mi czasu na to wszystko wystarczy. A jest jeszcze Szkocja i jej zamki oraz wrzosowiska i Irlandia..... O ogrodach, rezerwatach i samym wybrzeżu już nawet nie wspomnę krecigl Pokazuj te widoki, pokazuj. To miód na moje serce :)

Czy u Was też popadało? Dziś rozmawiałam z P i mówił, że w nocy lało a i w dzień padał jakiś deszcz. Nareszcie.
pozdrawiam
Jaguś

Jeśli nie wiesz co masz dalej zrobić, zrób sobie kawę

Nad rzeczką, opodal krzaczka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jędrzejówka - 76 arów radości... 2018/07/28 18:25 #126501

  • Poll
  • Poll Avatar
  • Online
  • Administrator
  • Czciciel gwiazd i mądrości, miłośnik ogrodów...
  • Posty: 25640
  • Otrzymane podziękowania: 66668
Danusiu, fajnie zdjęcia ogladać, ale wrażenia na żywo są po prostu niesamowite! Zabytkowe domy, puby, klimat prowincji i te kilometrami ciągnące się wrzosowiska rodem z romantycznych powieści...Smaczki!

Jaguś, dokładnie tak, jak piszesz... Tutaj nic nikogo nie szkokuje, nawet widok dorosłego faceta w sklepie, w jednoczęściowej piżamie/kombinezonie misia, czy jednorożca. Tu się nie ocenia, tu sie patrzy i idzie dalej. :) padało u nas wczoraj i dziś. Słychac było grzmoty, ale deszcz nie był/jest ciagły. Słoneczko co jakiś czas kuka za chmur a temperatura jest cudna, bo 18C clap Grobu Draculi, ani Białej Damy nie widziałyśmy w Whitby, natomiast wszędzie króluje wizerunek Draculi. Zaskoczona byłam, że w Robin Hood;s Bay, niemal nie widać księcia banitów think: Dziwne, nie?

----

Jutro zamierzamy odwiedzić Sculpture Park i będzie to ostatni nasz wyjazd. W poniedziałek odlatujemy po 22 angielskiego czasu i około 2 będę w domu.Dziś wybrałyśmy się więc na ostatnie zakupy. Koleżanka szukała jakiś oryginalnych prezentów dla rodziny i przyjaciół, ja kupiłam trochę ciuchów i artykułów wyposażenia domu. Kupiłam sobie też torbe w króliczki - niezbyt dobrej jakości, ale zachwyciłam się ostatnio filmem 'Peter Rabbit' , więc...



Zwiedzany przez nas Nostel Priory ( i Jaga) , w dramatycznym obiektywie mojego aparatu wink-3














:hejka :hejka :hejka
Ostatnio zmieniany: 2018/07/28 18:26 przez Poll.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): edyta, Kalmia, takasobie, VERA, Pani Bestia, zuzanna2418, chester633, zanetatacz, Franusiowa, basik ten użytkownik otrzymał 1 podziękowań od innych

Jędrzejówka - 76 arów radości... 2018/07/28 18:48 #126502

  • zanetatacz
  • zanetatacz Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 9729
  • Otrzymane podziękowania: 20858
Polluś -dziękuję za cudowną wycieczkę.......temperatury zazdroszczę u mnie piekło 33stopnie i wysoka wilgotność krecigl ,nie da się popracować w ogrodzie..
pozdrawiam Żaneta
"Człowiek potrzebuje do życia ogrodów i bibliotek"-Cyceron
597 metrów zieloności
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jędrzejówka - 76 arów radości... 2018/07/28 19:26 #126505

  • Olusia
  • Olusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3928
  • Otrzymane podziękowania: 10514
Widzę , że Jagusi nie przeszło , będzie z niej fotograf . Babcia już o sprzęt się postara .
Nie masz pojęcia jak ja chciałabym z Wami być !
OLUSIA !!
Zapraszam do podziwiania: Moje hosty od A do Z
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jędrzejówka - 76 arów radości... 2018/07/28 23:27 #126525

  • Ness
  • Ness Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 1915
  • Otrzymane podziękowania: 2881
Faktycznie dziwne z tym Robinem. Przecież ich, własny. na angielskiej ziemi narodzony :lol:
Torba fajna. Czy pakowna? Filmu "Peter Rabbit" nie oglądałam (jeszcze :lol: ) ale za to odcinki w Anglii oglądam niemal codziennie 2smiech
Biedna angielska trawa :( Oj mógłby to być już koniec tej suszy, bo i reszta roślinności też zapewne ucierpiała.

W Nostell ponoć są piękne ogrody. Zahaczyliście?

Tu się nie ocenia, tu sie patrzy i idzie dalej. :)
Ocenia, ocenia ale tak żeby nikt nie słyszał ;)
pozdrawiam
Jaguś

Jeśli nie wiesz co masz dalej zrobić, zrób sobie kawę

Nad rzeczką, opodal krzaczka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jędrzejówka - 76 arów radości... 2018/07/29 19:10 #126556

  • nelu-pelu
  • nelu-pelu Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6631
  • Otrzymane podziękowania: 14381
Poll, dzięki Twoim relacjom i fajnym fotkom z Wysp, nabieram ochoty na odwiedzenie tych stron - tam
mnie jeszcze nie było..! :)
Właśnie prowincja, drogi dalekie od utartych szlaków turystycznych najbardziej mnie pociągają..
Pozdrawiam, Nela
Moje metamorfozy - zapraszam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jędrzejówka - 76 arów radości... 2018/08/06 22:16 #127477

  • Margo2
  • Margo2 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 4600
  • Otrzymane podziękowania: 8275
Ewcia mnie wyprzedziła z tym podobieństwem. Wykapana babcia. Ale chyba nie tylko Jędrek
Dziewczyny też mają coś z Ciebie
Super, że drzewka już urosły
Będzie mniej cieniowania :)
Cieszę się, że plany zamieszkania w Jędrzejówce nadal aktualne.
Będzie Ci łatwiej wszystko ogarnąć
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jędrzejówka - 76 arów radości... 2018/08/07 13:25 #127543

  • Kalmia
  • Kalmia Avatar
  • Online
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 1382
  • Otrzymane podziękowania: 4372
No właśnie mnie też uderzyło to podobieństwo. Pola w wydaniu męskim :) Znaczy się sprawdza to, że wnuki mogą być bardziej podobne do dziadków niż do rodziców :)
Bardzo przystojny chłopak! Dziewczynki super (i też widzę w nich babcię)
:przytulam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jędrzejówka - 76 arów radości... 2018/08/08 01:10 #127637

  • Poll
  • Poll Avatar
  • Online
  • Administrator
  • Czciciel gwiazd i mądrości, miłośnik ogrodów...
  • Posty: 25640
  • Otrzymane podziękowania: 66668
Moi drodzy, zawsze powtarzam, ze Matka Natura jest bardzo mądra i najmądrzejsza , bo wiedziała, co robi, gdy zadecydowała, że takie babcie, jak ja, już nie mogą mieć dzieci. rotfl Przywiozłam ze sobą z UK dwoje moich wnucząt i ...cały świat stanął na głowie. :woohoo: W domu i w Jędrzejówce, rozgardiasz, aż zabić się można. Prania, całe sterty...codziennie. Jeśc to tyle wołają, ze pułk armii by się wyżywił przez tydzień. :silly: Spadły na mnie nowe obowiązki, które w połaczeniu z upałami i brakiem deszczu od dłuższego czasu, wykańczają mnie powoli. rotfl rotfl rotfl Liczę już dni do przyjazdu córy i zięcia i wzdycham do Niebios, żeby Jędrek I Jaguś w końcu poczuli się zmęczeni...i tyle nie krzyczeli :silly: Brudne dzieci, to szczęśliwe dzieci, więc moje wnuki okazują się być chyba najszczęśliwszymi dziećmi na świecie, takie z nich morusy. :ohmy: Dla przykładu... Jagoda dzis w takim stanie wracała z ogrodu do domu :mur



A przyjechała w takim:



Nic, tylko do pralki z wyżymaczką wsadzić :mur Tak więc, wybaczcie mi, że odpisuję z opóźnieniem recourse

Żanetko, u mnie nadal upały i straszliwy niedostatek wody. Nic nie kapie z nieba, choć słyszę, ze tu, czy ówdzie pada. jestem załamana ta pogodą - rośliny wyglądają fatalnie, dosłownie, jak jesienią. :mur

Oluś, choć Anglicy narzekali na upał, to te ich temperatury, naszym do pięt nie dorastają krecigl Jestem nimi wykończona a gdy pomyslę, ze znów trzeba podlewać, to dosłownie aż mnie odrzuca. :burza Faktycznie, Jaguś ma zapał do fotografowania i gdybym wiedziała, ze mozna ją zapisac na zajęcia fotograficzne, z chęcią kupiłabym jej na Gwiazdkę, jakiś niezbyt drogi sprzęt. Poprosiłam nawet Dagę, aby rozejrzała się na miejscu za takimi kursami.

Nessko, do Nostell jeżdżę często, zazwyczaj przy każdym moim pobycie w UK. Przy pałacu jest w zasadzie park krajobrazowy a ogród, tylko kuchenny. Bardzo lubię jego klimat i godzinami moge tam siedzieć na kolejnych ławeczkach. Piotrusia Królika pokochałam, obejrzałam 3 razy pod rząd. :lol: Nie jest to jakiś super ambitny film, ale dobre kino familijne z nutką super humoru. Polecam, jak najbardziej.

Nelciu,, cały Yorkshire jest bardzo zróżnicowany i ciekawy. Podobnie, położona bardzie na północny = zachód, Kumbria. Nawet nie znając tych terenów, mozna dobrze je poznać, bo wszedzie udostępnionych jest całe mnóstwo różnych broszurek-informatorów, w których mozna znaleźć nawet mało znane obiekty połozone właśnie na prowincji. jedynym problemem jest wstzrelenie się w pogodę, bo to żadne przyjemnośc, zwiedzać w deszczu i przy porywistym wietrze.

Małgoś, teraz, to nie tylko plany, ale i koniecznośc. Sporo się zmienia w moim życiu i te zmiany obejmą też miejsce zamieszkania gwizdac
O, jak się cieszę, ze razem z Kalmią stwierdziłyście, ze Jedrek jest podobny do mnie, bo ja, co spojrze, to wiedzę siebie sprzed lat. niektórzy uważają, ze podobny jest do ojca, ale to wierutne bzdury! rotfl rotfl

----

Jak pisałam powyzej, stałam się niewolnikiem moich wnuków. rotfl Jakoś staram się to znosić z godnością i wdziękiem, ale coś mi to słabo wychodzi rotfl Każde z nich, z osobna, to cudowne dzieciaki, ale razem są , jak zapałki i benzyna. :silly: :silly: Staram się więc zlecać im takie zadania, by wykonywali je osobno...choć wczoraj, zgodnie i ze śmiechem znosili z całej Jedrzejówki naszarpane przez wichury gałęzie. Dziś piekli w ognisku z nich, ziemniaki i ...nie było już tak zgodnie rotfl

W ogrodzie mizeria i masakra. Jesień, dosłownie.Rosliny poparzone, pożółkłe, ledwo Zyją...tak, jak i ja. Deszczu! Deszczu! Wołają moje rośliny i wołam ja! :burza Nie wyobrażam sobie, co dalej bedzie. krecigl Planowałąm po 20 sierpnia skoczyc na kilka dni na wschód Polski, ale jeśli nie będzie padało, bede uwiązana podlewaniem. Nigdzie więc nie wyjadę, niestety :blink: Do tego, zepsuł mi się mój aparat i fotografuję jakimś nieobliczalnym, który robi co chce. Nawet obróbka w Picassie nic nie daje - przyciemnianie, wyjaśnianie.... Wszystko na nic. następny wydatek mi sie szykuje, bo bez aparatu, to ja sobie mojego życia nie wyobrażam :mur Mogę nie mieć piekarnika,,,nawet lodówki, ale aparat, to sprzęt niezbędny!

Rozpoczęły kwitnienie miskanty, w tym, miskant chiński 'Memory'. Wyrósł bardzo i ciężko go całego fotografować



Trzcinniki, to chyba najbardziej niezawodne trawy - mam ich sporo i wszystkie wyraźnie widać na trawowisku



Nie jestem w tym roku zadowolona z moich wietlic, choć to nie ich wina a pogody. Wietlice wolałyby, aby było ciut wilgotniej i chłodniej









Widzicie tę hortensje po prawej?



...To już jej tam nie ma. Wkurzała mnie, bo pokładała się na roślinach, więc postanowiłam ją usunąć.



Niesamowitego koloru pąki kwiatowe hosty clausa var normalis



Moja ostatnia faworytka mocarna i mocno burchlasta hosta Alligator Alley. Trochę uszkodzona przez gradobicie, ale udaję, ze nic nie zaszło i niczego nie widzę :silly:



Powtórnie postanowił zakwitnąć jeden z moich kaktusów, które sezon spędzają na działce.



Teraz mogę się przyznać, ze kaktusy, to jedna z moich dziecięcych miłości, do której wróciłam po latach :heart



Kwitnie żółtolistny kłosowiec, który nie wiem, skąd się wziął na moim goździkowisku :woohoo: Uprawiałam je niegdyś, ale to było jakieś 7 lat temu. Teraz, jego liście używam, jako przyprawę do pomidorów



Pomidorki też mam własnego chowu. Tylko kompost i woda, zero chemii



Nowe oczko na Wschodniej Rubieży, dostaje oprawę z kamienia. tym razem, będzie to granitowy łamaniec


:witaj :witaj :witaj
Ostatnio zmieniany: 2018/08/08 01:22 przez Poll.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Tomek Mr, edyta, th, Kalmia, piku, takasobie, VERA, Pani Bestia, zuzanna2418, jugo ten użytkownik otrzymał 3 podziękowań od innych

Jędrzejówka - 76 arów radości... 2018/08/08 08:44 #127650

  • Tomek Mr
  • Tomek Mr Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 6263
  • Otrzymane podziękowania: 24461
Poll napisał:


Nie jestem w tym roku zadowolona z moich wietlic, choć to nie ich wina a pogody. Wietlice wolałyby, aby było ciut wilgotniej i chłodniejj
Ja z Twoich wietlic jestem bardzo zadowolony. Piękne kępy porosły :bravo
Zdjęcia też ładne wyszły. Grymasinda jesteś i tyle :nie_wolno
Zamiast pakować kasę w kolejny aparat czas pomyśleć o nowej kreacji. Upatrzyłem coś do omawianych już kalesonek. Tylko szybko się decyduj bo to ostatnia para :kawa ;)


:kibic
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): edyta, Kalmia, VERA, zanetatacz, Katarzyna

Jędrzejówka - 76 arów radości... 2018/08/08 09:27 #127658

  • takasobie
  • takasobie Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 14463
  • Otrzymane podziękowania: 43409
Tak! Aparat nowy koniecznie! Bez tego nie da się oddychać! Żal tylko, że stary się popsuł! Nie idzie go naprawić? Co się stało?

Z paprociami uważaj! Ja zbyt dobrze rosną, to Ci się zalegną krasnoludki, a one nie wszystkie są miłe i pracowite! 2smiech Ja czekam aż moje mi się nieco rozrosną, bo chcę wreszcie, żeby było je widać. think:
A wiesz, że i ja wróciłam do kaktusów! Cała "kolekcja" mieści mi się na tacce do podawania herbatki, ale mam! Jako dzieciak tez uprawiałam na parapecie i nawet takie półeczki ze szkła sobie na okno zrobiłam, bo potrzebowałam nowej powierzchni, a w ramy okienne można było wbijać gwoździe!
Pomidory w tym roku cieszą, bo nie ma zarazy przez te upały hu_rra

Czy mogę poprosić Szefową o zajrzenie jeszcze do tego linku, którego ostatnio wysłałam i ostateczne wybranie zdjęć na paprociowe święto?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jędrzejówka - 76 arów radości... 2018/08/08 10:17 #127663

  • Efkaraj
  • Efkaraj Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Każdy kolor jest piękny, pod warunkiem, że jest czerwony :)
  • Posty: 13501
  • Otrzymane podziękowania: 31378
Polu, kochamy nasze wnuki, ale jak przyjdzie co do czego, to ciężko, fakt ;)
Może choć trochę Ci jednak się przydadzą. Pozbierają co zebrać trzeba, uporządkują gdzie trzeba... resztę musisz przeżyć :lol:

A paprocie masz bardzo ładne, nie narzekaj.
Podziwiam też twoje trawowisko, bo moje strasznie powolne jest. Ale to pewnie wina ziemi. Trawy lubią przewiewną, a moja glina, choć zmieszałam ją z piachem, to jednak ciężka gleba.

Też stwierdzam podobieństwo Jędrka i małej Poli do Ciebie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jędrzejówka - 76 arów radości... 2018/08/08 10:22 #127664

  • Kalmia
  • Kalmia Avatar
  • Online
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 1382
  • Otrzymane podziękowania: 4372
No to będę już 3-cią osobą, która powróciła do swoich dziecięcych miłości :kocham :kocham :kocham
Staram się ograniczać ... zobaczymy, czy mi się uda krecigl :)
Kaktuski są super!!!
U mnie sypnęło pomidorami. Ale takich w sklepie nie kupisz, uwielbiam je! Im to pogoda sprzyja!
Również umęczona upałami pozdrawiam serdecznie :buziak
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jędrzejówka - 76 arów radości... 2018/08/08 10:49 #127667

  • zanetatacz
  • zanetatacz Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 9729
  • Otrzymane podziękowania: 20858
Polluś -uwielbiam Twoje relacje nie zależnie na jaki są temat 2smiech ,wnuki to iskierki .....no ,ale po to jest młodość,żeby się wyszaleć ...ogród mimo upału ciągle piękny .....ale uśmiercić taką ładną hortensję krecigl u mnie najgorzej wyglądają fuksję ,które jakiś grzyb dopadł są już bezlistne prawie :placz :placz
pozdrawiam Żaneta
"Człowiek potrzebuje do życia ogrodów i bibliotek"-Cyceron
597 metrów zieloności
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jędrzejówka - 76 arów radości... 2018/08/08 11:36 #127672

  • inag1
  • inag1 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 1938
  • Otrzymane podziękowania: 2352
Polluś, "brudne dzieci, to szczęśliwe dzieci" a Twoja wnusia jest baaaaaaaaaaaardzo szczęśliwa , wink-3 Kiedyś pediatra moich dzieci mówiła, że brudne dzieci to zdrowe dzieci. ;)
Na angielskie upały moja Magda też narzeka, zobaczymy co powie,jak dzisiaj wysiądzie z samolotu na poznańskiej Ławicy . 2smiech
Buciczki, które Ci zaoferował Tomek , bierz bez zastanawiania się . Nie tylko pasują do kalesonków ale też do pracy przy cudnych paprociach, jak znalazł. polewkamax
Też mam (jeszcze) taką pokładającą się anabelkę. Co roku chcę ją wyciąć i co roku mój M mówi " zwariowałaś, przecież ona taka ładna". No, są gusty i ...... :P
Pozdrawiam- Ina

Ogród Iny
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): zanetatacz

Jędrzejówka - 76 arów radości... 2018/08/08 12:30 #127676

  • edyta
  • edyta Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 7463
  • Otrzymane podziękowania: 16258
Zazdroszczę Ci Polu, że w takich ciekawych miejscach bywasz :woohoo: .
Ale dzieci szybko rosną. Jeszcze trochę i ja też będę mogła częściej wyfruwać z gniazda :owady .

Nowe oczko, to już chyba nie oczko a stawik :woohoo: .
Tak sobie patrzę, że nasze coś małe jest gwizdac . Ale większe - jeśli powstanie - to też na rubieżach. Na razie jednak muszę nauczyć się pielęgnacji tego i sprawdzić czy za chwilę nie opadnie mi zapał.

A propos czekania, to jeśli te szpileczki są ostatnie, to Ty Polu nie czekaj teacher . Już widzę oczami wyobraźni tą kreację w całości :woohoo: :woohoo: :woohoo: .
W życiu nie chodzi o to, żeby przeczekać burzę. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Pozdrawiam,
Edyta
Kamienne ścieżki wśród kwiecistych rabat
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jędrzejówka - 76 arów radości... 2018/08/08 12:43 #127677

  • Katarzyna
  • Katarzyna Avatar
  • Wylogowany
  • Złoty forowicz
  • Posty: 249
  • Otrzymane podziękowania: 739
Patrząc na sklep, to powiedziałabym nawet, że te buty to nie ostatnia para, ale jedna jedyna taka wink-3
Ostatnio zmieniany: 2018/08/08 20:46 przez Katarzyna.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jędrzejówka - 76 arów radości... 2018/08/11 09:38 #127999

  • Gosia1
  • Gosia1 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 480
  • Otrzymane podziękowania: 1308
Witaj Polu wdepnęłam do Twojego ogródka na chwilę i już jestem chora.Masz cudne paprocie,wdepnę na dłużej jak moje brudasy wrócą do szkoły,gdy zaczyna się rok szkolny moje życie staje się bardziej uporządkowane,wszystko ma swój czas a wakacje ...Wnuczka śliczna a że odrobinę umorusana...znaczy że pomagała w ogródku
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: Efkaraj
Czas generowania strony: 0.212 s.