Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Marzenia o hostach - zimowe :-D

Marzenia o hostach - zimowe :-D 2018/02/21 21:11 #105513

• muchazezlotym
  • muchazezlotym Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Otrzymane podziękowania: 1184
Polu, zamówiłam podobnie jak Ty Minki i Wunderbar, poza tym Danubie Isla, Pinani Splash , Sapphire Pillows i Stan the Man. Także jestem bardzo ciekawa tego sportu Empress Wu - mam nadzieję, że będzie rosnąć równie szybko jak mamuśka.

W tej samej paczce przyjdą także 2 streaked hosty, które zamówiłam u Fransenów w sierpniu: Lightning Flash i Seiryu Kiyosumi . Mam nadzieję, że Marco je dobrze podpasł. gwizdac

Nie mogę odżałować, że nie ma już w sprzedaży Pebble Creek. :nie

nelu-pelu, propozycja jest bardzo kusząca, tylko kto to będzie wykopywać, dzielić i rozsyłać? krecigl Na hostowiskach mam rozciągnięte linie kroplujące, które całkowicie zarosły już bylinami toważyszącymi - wyplątanie korzeni host z ich zwojów stanowiłoby nie lada wyzwanie. :mur
Pozdrawiam Ela
Ostatnio zmieniany: 2018/02/21 21:16 przez muchazezlotym.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Poll

Marzenia o hostach - zimowe :-D 2018/02/21 21:54 #105518

• Poll
  • Poll Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Czciciel gwiazd i mądrości, miłośnik ogrodów...
  • Otrzymane podziękowania: 15860
Elu, to wzięłyśmy niemal te same hosty, tyle, że Pinani Splash miałam, to wzięłam Pinani Island Surf. Nie wzięłam tez Stan The Men a Number Nine. :lol:

--=reklama=--

Marzenia o hostach - zimowe :-D 2018/03/24 08:42 #109819

• mirdem
  • mirdem Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Otrzymane podziękowania: 2733
Marzenia o hostach zimowe przybrały realne kształy (wczoraj się zrealizowały z dostawą do pracy :jupi :jupi ) . Elu jeszcze raz wielkie dzięki :buziak :buziak :buziak :kocham :kocham . Dziś dzień kobiet w połączeniu z dniem dziecka , zamiast myć okna , będę sadzić hosty 037 .................... pooglądałam sobie ten katalog i znów mam parę marzeń ........................wiosennych chyba rotfl rotfl
Pozdrawiam wiosennie przez cały rok - Mirka - :P
Za tę wiadomość podziękował(a): muchazezlotym

Marzenia o hostach - zimowe :-D 2018/03/24 09:13 #109823

• muchazezlotym
  • muchazezlotym Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Otrzymane podziękowania: 1184
Mireczko, nie ma za co. :przytulam Ja już 2 sztuki musiałam posadzić - strasznie się wypuściły. Teraz się zacznie - wynoszenie, wnoszenie , i tak w kółko. krecigl 037 Pozostałe w kłączach powędrują do ciemnej piwnicy. :diabelek
Pozdrawiam Ela
Ostatnio zmieniany: 2018/03/24 09:19 przez muchazezlotym.

Marzenia o hostach - zimowe :-D 2018/03/24 19:11 #109857

• Krzysia
  • Krzysia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Otrzymane podziękowania: 2219
Do mnie też wczoraj zawitał 'zajączek ' z hostami, Elu :buziak :kocham , na razie zadołowałam je w dużej glinianej podłużnej donicy, bo tylko w niej miałam ziemię, którą dało się kopać. Już kolejny raz okazuje się, że zaniechanie przynosi korzyści :diabelek , gdybym jesienią ją opróżniła, nie miałabym jak zabezpieczyć kłączy. Wszystkie moje składniki do przygotowania podłoża zamarznięte, a kompost jeszcze nie przerzucony. Donica stoi w chłodnym i ciemnym miejscu.

Mireczko, z katalogu sprzed czterech lat do dziś mam niezrealizowane marzenia, ale kilka host w nim wypatrzonych mam już u siebie, w tym też coś rzuciło mi się w oczy i jest o czym marzyć :silly: .
Moderatorzy: Poll
Czas generowania strony: 0.125 s.