Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-organizacja i relacje z imprezy

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-organizacja i relacje z imprezy 2018/09/28 10:58 #132529

  • takasobie
  • takasobie Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 14463
  • Otrzymane podziękowania: 43402
A Ty Tomku coś obiecałeś w zeszłym roku! :fotka Tylko co to było... gwizdac
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-organizacja i relacje z imprezy 2018/09/28 11:10 #132531

  • Tomek Mr
  • Tomek Mr Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 6263
  • Otrzymane podziękowania: 24461
takasobie napisał:
A Ty Tomku coś obiecałeś w zeszłym roku! :fotka Tylko co to było... gwizdac

...że na pamiątkę podaruję Ci strój Borata ?? think:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): beatrix+


--=reklama=--

 

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-organizacja i relacje z imprezy 2018/09/28 11:37 #132532

  • takasobie
  • takasobie Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 14463
  • Otrzymane podziękowania: 43402
2smiech 2smiech 2smiech
Nieeee! Nie wyglądałabym w nim dobrze. To typowo męski strój, choć z odpowiednimi paprociowymi dopinkami mógłby się zmienić na damski. think:
A pomęcz się trochę... wink-3
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-organizacja i relacje z imprezy 2018/09/28 13:13 #132536

  • beatrix+
  • beatrix+ Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Czarownica z tych czarujących...:)
  • Posty: 3020
  • Otrzymane podziękowania: 5271
Klonu! Liście klonu przypniesz...
A klon jesienią najpiękniejszy, to i walory estetyczne byłyby właściwe... polewkamax
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-organizacja i relacje z imprezy 2018/09/28 15:38 #132537

  • edyta
  • edyta Avatar
  • Online
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 7463
  • Otrzymane podziękowania: 16257
beatrix+ napisał:
Klonu! Liście klonu przypniesz...
A klon jesienią najpiękniejszy, to i walory estetyczne byłyby właściwe... polewkamax
Walory estetyczne i bez klonowych liści są właściwe ;).
W życiu nie chodzi o to, żeby przeczekać burzę. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Pozdrawiam,
Edyta
Kamienne ścieżki wśród kwiecistych rabat
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): beatrix+

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-organizacja i relacje z imprezy 2018/09/28 18:28 #132539

  • Poll
  • Poll Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Czciciel gwiazd i mądrości, miłośnik ogrodów...
  • Posty: 25640
  • Otrzymane podziękowania: 66655
Kochani, juz się upoiliśmy na cacy tym wspaniałym dniem, więc czas wracać do rzeczywistości. Sprawdzałam wyszukiwania osób, które zaglądają na nasze forum, mnóstwo haseł dotyczy paprot. Prosze więc o zasilanie watków bazowych. Macie mnóstwo zdjeć i z Wojsławic, większośc jest podpisana a gdy podpisu nie ma, potrafimy powiedzieć, jaka to paproć. Wstawiajcie, niech watki puchną od wpisów, bo niby my paprociarze a wpisów brak. Niby jedna wystawa a każdy inaczej na nią spojrzał. pod logo forum macie linki do alfabetycznych spisów, więc znalezienie odpowiedniej rośliny jest bardzo łatwe.

---

Teraz inna sprawa: piękne zdjęcia Miłki i Macieja , jako wspaniała pamiątka po Dniu Paproci (czy też np prezent gwiazdkowy), są do kupienia. Podziwialiście je, widzieliście, jakie sa piękne! Szczegóły i zestaw fotografii poda Miłka, ja tylko zasygnalizuje cenę:
- pierwsza sztuka 100 zł
- następne po 50 zł

Nie są to zdjecia na papierze fotograficznym a na płycie, zdaje się pcv, więc profesjonalne, jakie robi się na wystawy. Cena fot, to pokrycie kosztów ich 'wyprodukowania'. Każde ze zdjęć będzie podpisane przez autorów, będzie miało certyfikatr oryginalności. Drugie takie zdjęcie nigdzie się nie pojawi. Ponieśliśmy spore koszty przy organizacji wystaw i miło by było, gdyby choć część się zwróciła.

Zapraszam do rezerwowania fotek po tym, jak Miłeczka wstawi ich miniatury. recourse , bo kilka zdjęć jest juz zarezerwowanych.






:slonko :slonko :slonko :slonko :slonko
Ostatnio zmieniany: 2018/09/28 19:03 przez Poll.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): edyta, piku, Efkaraj, edulkot, VERA, beatrix+, Elżbieta, Danusia

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-organizacja i relacje z imprezy 2018/09/28 18:57 #132545

  • Olusia
  • Olusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3928
  • Otrzymane podziękowania: 10514
Ja już podałam Miłce swoje typy .....
OLUSIA !!
Zapraszam do podziwiania: Moje hosty od A do Z
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-organizacja i relacje z imprezy 2018/09/28 19:54 #132555

  • takasobie
  • takasobie Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 14463
  • Otrzymane podziękowania: 43402
Dziękuję Poli za przedstawienie tematu!
Zdjęcia są o wymiarach 40x60, wydrukowane w profesjonalnej firmie na pcv 4 mm. Mają powystawowe dziurki w górnych narożnikach, które można wykorzystać do powieszenia lub zawiesić na taśmę dwustronną.
Na życzenie nabywcy cegiełki podpisujemy na białym pasku lub na odwrocie + pamiątkowy certfikat na osobnym wydruku.

1.
REZERWACJA
2.

3.

4.

5.
Ostatnio zmieniany: 2018/09/28 20:39 przez takasobie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA, Elżbieta

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-organizacja i relacje z imprezy 2018/09/28 19:57 #132557

  • takasobie
  • takasobie Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 14463
  • Otrzymane podziękowania: 43402
6
REZERWACJA
7
REZERWACJA
8
REZERWACJA
9
REZERWACJA
10
REZERWACJA
Ostatnio zmieniany: 2018/09/30 20:44 przez takasobie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Olusia, VERA, Elżbieta

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-organizacja i relacje z imprezy 2018/09/28 19:59 #132558

  • takasobie
  • takasobie Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 14463
  • Otrzymane podziękowania: 43402
11

12
REZERWACJA
13
REZERWACJA
14
REZERWACJA
15
REZERWACJA
Ostatnio zmieniany: 2018/09/28 22:15 przez takasobie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-organizacja i relacje z imprezy 2018/09/28 20:01 #132559

  • takasobie
  • takasobie Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 14463
  • Otrzymane podziękowania: 43402
16
REZERWACJA
17

18
REZERWACJA
19
REZERWACJA
20
Ostatnio zmieniany: 2018/09/28 22:15 przez takasobie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Poll, Olusia, VERA, Elżbieta

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-organizacja i relacje z imprezy 2018/09/28 20:29 #132576

  • Efkaraj
  • Efkaraj Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Każdy kolor jest piękny, pod warunkiem, że jest czerwony :)
  • Posty: 13501
  • Otrzymane podziękowania: 31377
Polu, mam pytanie o suknię ślubną. W jaki sposób mogę ją po wystawie odzyskać?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-organizacja i relacje z imprezy 2018/09/28 21:41 #132595

  • Poll
  • Poll Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Czciciel gwiazd i mądrości, miłośnik ogrodów...
  • Posty: 25640
  • Otrzymane podziękowania: 66655
Ewciu, wystawa w Galerii będzie trwała aż do święta kapusty. Gdy będzie rozbierana, prześlę Ci oczywiście. Dziękuję za wypozyczenie :przytulam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-organizacja i relacje z imprezy 2018/09/28 22:14 #132604

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5962
  • Otrzymane podziękowania: 24660
Milko zostawiłam wiadomość na pw.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): takasobie

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-organizacja i relacje z imprezy 2018/09/29 01:29 #132622

  • th
  • th Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Posty: 5707
  • Otrzymane podziękowania: 15075
Poll... mówisz, że już czas wracać do rzeczywistości? Ale to takie trudne, jak się było w paprotnej bajce... ech...




































Miłko... żałuję wielce, że nie ma foty zbiorowej pod Wiktorią... ale Ty masz przynajmniej osobistą, a ja nawet takowej nie mam... to wszystko przez ten stan oszołomienia, który dopadał człowieka po przekroczeniu bramy... nie szło się ogarnąć w te parę godzin :P

Zdjęć reportażowych mam ledwie kilka.

Krówki się skończyły, ale mogę dać Ci gryza kurczaczka :lol:



A kto tu się kryje za tym cudnym czepeczkiem? pyta Tomek :woohoo:



To przecież ja, Elżbietka :)



Maciej, robisz za duże kroki! Nie nadążam a aparat taki ciężki! :fotka



Proszę pań! rzecze Poll. Proszę zapamiętać... przede wszystkim paprotniki! teacher



A ja mam! cieszy się Miłka. Tylko... nie wiem, czy to paprotnik, czy inna wietlica? think: :lol:



.
Strefa cienia... zapraszam... Monika :)
Ostatnio zmieniany: 2018/10/02 01:09 przez th.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Tomek Mr, Orszulka, Kalmia, piku, Efkaraj, takasobie, edulkot, Olusia, VERA, Pani Bestia ten użytkownik otrzymał 5 podziękowań od innych

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-organizacja i relacje z imprezy 2018/09/29 07:31 #132625

  • Efkaraj
  • Efkaraj Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Każdy kolor jest piękny, pod warunkiem, że jest czerwony :)
  • Posty: 13501
  • Otrzymane podziękowania: 31377
Poll napisał:
Ewciu, wystawa w Galerii będzie trwała aż do święta kapusty. Gdy będzie rozbierana, prześlę Ci oczywiście. Dziękuję za wypozyczenie :przytulam

Polu, to ja bardzo Cię proszę, nie opłacaj przesyłki, wyślij na mój koszt. :buziak
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-organizacja i relacje z imprezy 2018/09/29 08:43 #132626

  • takasobie
  • takasobie Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 14463
  • Otrzymane podziękowania: 43402
th napisał:

A ja mam! cieszy się Miłka. Tylko... nie wiem, czy to paprotnik, czy inna wietlica? think: :lol:

Musisz Monia na publicznie trąbić, że nie znam się na paprociach? 2smiech No ładne i fotogeniczne to one są, ale moją ignorancję podkreśla fakt, że najbardziej lubię pióropusznika (a Pola mówiła na wykładzie, że nie kupować, nie kupować!)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Olusia

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-organizacja i relacje z imprezy 2018/09/29 09:10 #132627

  • Olusia
  • Olusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3928
  • Otrzymane podziękowania: 10514
Musisz Monia na publicznie trąbić, że nie znam się na paprociach? 2smiech No ładne i fotogeniczne to one są, ale moją ignorancję podkreśla fakt, że najbardziej lubię pióropusznika (a Pola mówiła na wykładzie, że nie kupować, nie kupować!)







A ja mówiłam usunąć z ogródka ....usunąć !!! :grabie
OLUSIA !!
Zapraszam do podziwiania: Moje hosty od A do Z
Ostatnio zmieniany: 2018/09/29 09:20 przez takasobie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-organizacja i relacje z imprezy 2018/09/29 09:34 #132629

  • takasobie
  • takasobie Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 14463
  • Otrzymane podziękowania: 43402
Ano nie usunę, choć możliwe, że sam się przez ta suszę nieco usunął. Ale wracając do tematu wykładu Poli, to już wiem, że cosik na tą moją pustynię się wśród paproci znajdzie i na pewno areał pióropusznika się zmniejszy, ale z niego nie zrezygnuję, bo jest ... fotogeniczny! :diabelek

A z innej beczki! Kto tak ustawił tacki? Idealnie z wietlicą na zdjęciu! Super! Zauważyliście? Takich przemyślanych szczegółów na wystawie było więcej! clap


Ostatnio zmieniany: 2018/09/29 09:35 przez takasobie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Poll, edyta, Kalmia, piku, edulkot, VERA, Zielona Ania, Elżbieta, basik, Danusia ten użytkownik otrzymał 1 podziękowań od innych

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-organizacja i relacje z imprezy 2018/09/29 10:41 #132632

  • edyta
  • edyta Avatar
  • Online
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 7463
  • Otrzymane podziękowania: 16257
Ja posłusznie pozbyłam się piuropusznika, tak jak kazali, ale wciąż nie pogodziłam się z tą stratą :(. Zostanawiam się czy jest jakieś bezpieczne miejsce w którym mógłby jednak się zadomowić think:.
W życiu nie chodzi o to, żeby przeczekać burzę. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Pozdrawiam,
Edyta
Kamienne ścieżki wśród kwiecistych rabat
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Elżbieta
Czas generowania strony: 0.211 s.