Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Jaki rododendron?

Jaki rododendron? 2021/05/31 06:36 #239377

  • Agneszka
  • Agneszka Avatar
  • Wylogowany
  • Złoty forowicz
  • Posty: 261
  • Otrzymane podziękowania: 546
O tak, Marcela już miałam na wózku w centrum ogrodniczym, razem z Baursault, bo pięknie ze sobą grały kolorustycznie. Jednak rozmyśliłam się w ostatniej chwili... :glupek
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jaki rododendron? 2024/02/24 07:50 #313049

  • Agneszka
  • Agneszka Avatar
  • Wylogowany
  • Złoty forowicz
  • Posty: 261
  • Otrzymane podziękowania: 546
Marcel Menard - obłędny fiolet. W przypływie zakupowego szaleństwa jednak go kupiłam i posadziłam tam gdzie miałam miejsce - w gliniastej ziemi wymieszanej z torfem ogrodniczym. Na szybko i bez przekonania. To było dwa lata temu. Okazał się być bardzo wrażliwy na nieodpowiednie podłoże, zmarniał w oczach. Miał zaliczyć kompost, ale dałam mu szansę. Zeszłej wiosny przesadziłam po prostu w kwaśny torf i stał się cud. Przyrósł dwukrotnie i zawiązał dużo pąków kwiatowych. Polecam tę odmianę, bo jest w niej moc.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): th, Efkaraj, zanetatacz, nelu-pelu, Katarzyna2021


--=reklama=--

 

Jaki rododendron? 2024/02/24 17:28 #313092

  • Leonidas
  • Leonidas Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 497
  • Otrzymane podziękowania: 2013
Agneszka napisał:
Marcel Menard - obłędny fiolet. W przypływie zakupowego szaleństwa jednak go kupiłam i posadziłam tam gdzie miałam miejsce - w gliniastej ziemi wymieszanej z torfem ogrodniczym. Na szybko i bez przekonania. To było dwa lata temu. Okazał się być bardzo wrażliwy na nieodpowiednie podłoże, zmarniał w oczach. Miał zaliczyć kompost, ale dałam mu szansę. Zeszłej wiosny przesadziłam po prostu w kwaśny torf i stał się cud. Przyrósł dwukrotnie i zawiązał dużo pąków kwiatowych. Polecam tę odmianę, bo jest w niej moc.

Ja na niego psioczyłem i groziłem że go wyeksmituję :burza i tak zrobiłem , co prawda tylko o kilka metrów na tył rabatki ale w większy cień a ten jak na złość zrobił się ładny i zawiązuje pąki kwiatowe wink-3
„Tylko najlepsi mają chwilę zwątpienia”
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): th, Efkaraj, nelu-pelu, Agneszka
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: th
Czas generowania strony: 0.141 s.