Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Wszystko co chcę wiedziec o uprawie traw i nie boję się o to zapytać ;)

Wszystko co chcę wiedziec o uprawie traw i nie boję się o to zapytać ;) 2023/01/30 21:50 #285868

  • Ave
  • Ave Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 1313
  • Otrzymane podziękowania: 3420
Mam wielką kępę miskanta Rotsilber... jak podzielić takiego wielkiego miskanta ? odcina się część (jak daleko wchodzi się w kępę), czy połowę ? Nigdy nie dzieliłam miskantów i nie mam pojęcia czy dam radę.
No i kiedy się to robi ?
Ostatnio zmieniany: 2023/01/30 21:51 przez Ave.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wszystko co chcę wiedziec o uprawie traw i nie boję się o to zapytać ;) 2023/01/30 22:12 #285869

  • GosiaM
  • GosiaM Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Małgoś
  • Posty: 1164
  • Otrzymane podziękowania: 4045
Możesz to zrobić wiosna. Ja jak bym miała wielką kępę dzielilabym ja na tyle kęp ile możliwe. Tzn. ile bym potrzebowała. Mniejsze - większe. Myślę,że nie ma to znaczenia. Dziel a one i tak urosną jakbyś tego nie zrobiła. :)
zielonozakreceni.pl/forum/ogrody-zielono-zakreconych/9755-wszystko-od-nowa?start=%1$d
"Otwarcie drzwi i wyjście do ogrodu jest najbardziej ekscytującym wydarzeniem każdego dnia"

"Zakładaj własne ogrody i ozdabiaj swoją duszę zamiast czekać aż ktoś inny przyniesie ci kwiaty"
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Ave


--=reklama=--

 

Wszystko co chcę wiedziec o uprawie traw i nie boję się o to zapytać ;) 2023/01/31 07:38 #285878

  • edyta
  • edyta Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 7463
  • Otrzymane podziękowania: 16255
Starsze karpy mają tendencję do łysienia w środku. Najlepiej przyciąć miskanta mocno w marcu i jak zobaczysz, że wypuszcza pierwsze zielone noski, to wtedy ciachać. Zapewne bez siekiery się nie obejdzie..
Ja nie mam Rossi. Memory zawsze nadwyżka się znajdzie, ale nie wiem, czy jeszcze potrzebujesz?
W życiu nie chodzi o to, żeby przeczekać burzę. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Pozdrawiam,
Edyta
Kamienne ścieżki wśród kwiecistych rabat
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Ave
Moderatorzy: wojtek
Czas generowania strony: 0.147 s.