Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Ankieta: Konkurs na kompozycję ogrodową z udziałem traw

propozycja nr 1 1 2.3%
propozycja nr 10 1 2.3%
propozycja nr 11 2 4.5%
propozycja nr 12 Bez głosów 0%
propozycja nr 13 5 11.4%
propozycja nr 14 8 18.2%
propozycja nr 15 7 15.9%
propozycja nr 16 Bez głosów 0%
propozycja nr 17 7 15.9%
propozycja nr 2 3 6.8%
propozycja nr 3 1 2.3%
propozycja nr 4 1 2.3%
propozycja nr 5 Bez głosów 0%
propozycja nr 6 3 6.8%
propozycja nr 7 Bez głosów 0%
propozycja nr 8 4 9.1%
propozycja nr 9 1 2.3%
Łącznie oddanych głosów: 44 ( agnesik12, Łodyga, Pani Bestia, Leszek.G, Hubert ) Zobacz więcej
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wziąć udział w tej ankiecie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Konkurs na kompozycję ogrodową z udziałem traw-głosowanie

Konkurs na kompozycję ogrodową z udziałem traw-głosowanie 2017/10/06 16:03 #87550

  • edyta
  • edyta Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 7486
  • Otrzymane podziękowania: 16411
Zapraszam serdecznie na głosowanie, które potrwa do 15 października :)
Przypominam, że każdy głos to szansa na wylosowanie nagrody.


Każdy może oddać jeden głos na wybraną przez siebie propozycję.

Zgodnie z zasadami konkursu, osoba, której zdjęcia otrzymają najwięcej głosów będzie mogła wybrać 3 dowolne trawy z aktualnie dostępnych w sklepie internetowym sklep.daglezjaryki.pl.
Nagroda dla głosujących czyli 2 dowolne trawy ze sklepu sklep.daglezjaryki.pl powędruje do osoby, której numer zostanie wylosowany w zakładach Lotto w dniu 16.10.2017 ;) (pierwsza wylosowana liczba). Zasady wyłaniania laureata nagrody dodatkowej mogą ulec zmianie, jeśli ilość głosujących przekroczy ilość liczb w systemie Lotto ;).
W życiu nie chodzi o to, żeby przeczekać burzę. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Pozdrawiam,
Edyta
Kamienne ścieżki wśród kwiecistych rabat
Ostatnio zmieniany: 2017/10/06 16:29 przez edyta.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Poll, Efkaraj, VERA

Konkurs na kompozycję ogrodową z udziałem traw-głosowanie 2017/10/06 16:11 #87552

  • edyta
  • edyta Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 7486
  • Otrzymane podziękowania: 16411
propozycja nr 1





Nie mam (jeszcze) cudownych trawiastych rabat. Ale jedną trawkę od kilku lat mam i ją właśnie daję na konkurs.

Hakonechloa macra 'Aureola'
Stanowisko mocno cieniste, pod lasem liściastym, wilgotne, mimo sąsiedztwa jakim są stare drzewa. Rozrasta się powoli. Rośnie tutaj chyba 4 sezon.
Posadzona wśród host: fortunei albopicta i Katherine Leiws (obie opisane w watkach bazowych) oraz dąbrówki rozłogowej nieznanej odmiany.
Wiosną prym wiedzie hosta Fortunei albopicta. Od lipca, to hakonechloa świeci w tym zakątku. Ziemia jest tutaj gliniasto-próchniczna, w głębszych warstwach, czysta glina. Jednak naturalny spad terenu niweluje zastoiny wodne.
W życiu nie chodzi o to, żeby przeczekać burzę. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Pozdrawiam,
Edyta
Kamienne ścieżki wśród kwiecistych rabat
Ostatnio zmieniany: 2017/10/06 16:46 przez edyta.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA


--=reklama=--

 

Konkurs na kompozycję ogrodową z udziałem traw-głosowanie 2017/10/06 16:30 #87556

  • edyta
  • edyta Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 7486
  • Otrzymane podziękowania: 16411
propozycja nr 2





Początkowo rabata miała być sucholubna i z taką myślą wybierałam trawy na nią. Potem jednak posadziłam z tyłu sadźce i trzeba było rozciągnąć linie kroplujące 2smiech .
Oprócz sadźców trawom towarzyszą świerk biały Conica, bylica, krwawniki, rozchodniki okazałe, bodziszki i werbena patagońska. Gatunki traw to miskant chiński Purple Fall, ostnica Pony Tails, rozplenica Black Beauty, palczatka Little Tower, miskant chiński Saturnia.
Rabata położona jest na lekkim spadku, wystawa południowa, słońce cały czas. Gleba piaszczysto-gliniasta klasy 5-6 ;). Większość roślin rośnie tam 3-4 lata, rozplenica od zeszłego roku.

Pierwsza odsłona: czerwiec, druga wrzesień.
W życiu nie chodzi o to, żeby przeczekać burzę. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Pozdrawiam,
Edyta
Kamienne ścieżki wśród kwiecistych rabat
Ostatnio zmieniany: 2017/10/06 16:46 przez edyta.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Konkurs na kompozycję ogrodową z udziałem traw-głosowanie 2017/10/06 16:30 #87557

  • edyta
  • edyta Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 7486
  • Otrzymane podziękowania: 16411
propozycja nr 3





Rabata z agrotkaniny i kamieni . Rośliny sadzone w 2015 . Przeważają iglaki , kilka kloników palmowych , w tym roku doszło kilka berberysów , jedna kalina japońska i jak widać na zdjęciu bez czarny Black Tower , kupiony za 10 zł w tamtym roku :) . Iglaków nie widać bo większość jest od góry . Są też rozplenice i kilka kęp miskantów . Rabata powiększona została o następne iglaczki i trawy , ale jeszcze niedokończona . Stok południowy , więc w lecie słońce jest od rana do wieczora .
W życiu nie chodzi o to, żeby przeczekać burzę. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Pozdrawiam,
Edyta
Kamienne ścieżki wśród kwiecistych rabat
Ostatnio zmieniany: 2017/10/06 16:47 przez edyta.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Konkurs na kompozycję ogrodową z udziałem traw-głosowanie 2017/10/06 16:31 #87558

  • edyta
  • edyta Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 7486
  • Otrzymane podziękowania: 16411
propozycja nr 4





Moja kompozycja nie jest może póki co spektakularna. Trawy dopiero nabierają masy.
Rabata ma ksztalt półkolisty, trudno jej zrobic zdjęcie w całości. Teren trochę trudny z uwagi na lekkie nachylenie w stronę ulicy, przez co woda deszczowa spływa i szybko robi sie sucho. Dodatkowo dosć długo operuje tu słońce.Rabata nie jest też regularnie odchwaszczana, ponieważ znajduje się w naszym ogrodzie wiejskim, który odwiedzamy nie częściej niż raz w miesiącu i który jest wciąż w fazie tworzenia.
Kompozycja składa się z traw wysokich i niższych, nie mam niestety spisu wszytkich gatunków i odmian, ale z pewnością sa tu mistkanty: giganteus, poza tym Zebrinus, Silberfeder, Rotsilber oraz kilka innych odmian m. chińskiego. Poza tym kępa mozgi trzcinowatej, trzcinniki, molinie.
Jako "towarzystwo" dla wyższych traw mamy posadzone pomiedzy nimi cebulowe wiosenne: tulipany i żonkile, liliowce, astry-marcinki, aster bocznolistny Lady in Black słoneczniczek szorstki o pelnych kwiatach, kilka odman floksa wiechowatego, karaganę w formie piennej . Niższe trawy rosną m.in.z mikołajkiem, ostróżkami, dzielżanami, szałwią omszoną.

Widok w listopadzie ubiegłego roku i początek września tego roku.
W życiu nie chodzi o to, żeby przeczekać burzę. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Pozdrawiam,
Edyta
Kamienne ścieżki wśród kwiecistych rabat
Ostatnio zmieniany: 2017/10/06 16:48 przez edyta.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Konkurs na kompozycję ogrodową z udziałem traw-głosowanie 2017/10/06 16:32 #87559

  • edyta
  • edyta Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 7486
  • Otrzymane podziękowania: 16411
propozycja nr 5





Szału u mnie nie ma w trawach ale może taka rabatka jakoś się obroni :)
Wiosną trawy są podsadzone cebulowymi i pierwiosnkami ,koło nich są hortensje i dwa derenie kwieciste.Rabata jest w pełnym słońcu i oczywiście w gliniastej glebie.Rozplenice w tym miejscu rosną trzeci rok.

Wczesna wiosna kiedy trawki dopiero co przycięte. I jesienny widoczek.
W życiu nie chodzi o to, żeby przeczekać burzę. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Pozdrawiam,
Edyta
Kamienne ścieżki wśród kwiecistych rabat
Ostatnio zmieniany: 2017/10/06 16:49 przez edyta.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Konkurs na kompozycję ogrodową z udziałem traw-głosowanie 2017/10/06 16:33 #87560

  • edyta
  • edyta Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 7486
  • Otrzymane podziękowania: 16411
propozycja nr 6





Moja trawiasta rabata jest zrobiona w tym sezonie. Zaczyna się rozplenicami za którymi rosną miskanty, dalej mam byliny, które łączą się z niskimi trawkami tworząc łączkę. I ta łączka wypełnia łuk tej rabaty a jej koniec to prosa. Co tu rośnie? Z trawek: trzcinniki ( tył łączki, mało jeszcze widoczne ), za trzcinnikami graby ( kompletnie niewidoczne :diabelek ) , perłówki orzęsione, sporobolusy różnołuskowe, kostrzewy, ostnice, śmiałek darniowy, prosa ( Squaw i Praire Sky )... byliny w trawkach to pojedyncze sztuki : werbena, gaura, mikołajki ( tych jest więcej ), przegorzany, jeżówki, ożanka hyrkańska, szałwie, kłosowiec itp. czyli sucholubne rośliny.
Sierpień, widok od rozplenic, podgląd na całość. 2-gie zdjęcie to ostatnio zrobiona fotka kawałka łączki.
W życiu nie chodzi o to, żeby przeczekać burzę. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Pozdrawiam,
Edyta
Kamienne ścieżki wśród kwiecistych rabat
Ostatnio zmieniany: 2017/10/06 16:49 przez edyta.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Konkurs na kompozycję ogrodową z udziałem traw-głosowanie 2017/10/06 16:33 #87561

  • edyta
  • edyta Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 7486
  • Otrzymane podziękowania: 16411
propozycja nr 7





Bardzo lubię trawy, dlatego wciskam je na wszystkie rabaty w moim ogrodzie. B) To jedna z rabat .... a właściwie ścieżka koło domu. Zasadziłam wzdłuż niej kostrzewę miotlastą 'Teddybar' , tzw. futro niedźwiedzie, kostrzewę siną, Zebrinusa i jeszcze jakieś NN-ki. Obok traw rośnie szpaler lawendy ( bo lawendę też wciskam, gdzie tylko się da, a na moich piaskach wyjątkowo jej się podoba, więc i ona i ja zadowolona ;)). Na rabacie koło tych traw rosną jeszcze jeżówki i ostróżki (nie załapały się na tych zdjęciach).
Po lewej stronie widać fragment największej trawiastej "rabaty", czyli trawnik wink-3.
W życiu nie chodzi o to, żeby przeczekać burzę. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Pozdrawiam,
Edyta
Kamienne ścieżki wśród kwiecistych rabat
Ostatnio zmieniany: 2017/10/06 16:50 przez edyta.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Konkurs na kompozycję ogrodową z udziałem traw-głosowanie 2017/10/06 16:34 #87563

  • edyta
  • edyta Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 7486
  • Otrzymane podziękowania: 16411
propozycja nr 8





Trawy zajmują główne miejsce w ogrodowej części mojego serca :kocham . Najbardziej chyba lubię miskanty, bp wspaniale radzą sobie w glinie ale w przydomowym ogródku nie ma dla nich zbyt wiele miejsca. Zastąpiły je więc rosplenice :) . Trawami obsadzam wszystkie zakątki a to jeden z nich oglądany z tarasu.
Wiosną gdy trawy dopiero startują króluje tu tamaryszek, przed nim rozłożysty jałowiec a pod nimi falując trawy, byliny i nieco wiosennych cebulowych.
Aktualnie trawy już pokazały na co je stać :lol:
Od lewej rozplenica 'Medium Boy', żurawki i bodziszki, Rozplenica 'Red Head', za kamieniem niewidoczna hakonechloa gatunek, hosta NN, niewidoczna cieszynianka, kokorycz żółta, hakonechloa 'Aureola' i miskant 'Memory'. Dalej fala zawija z powrotem i tam już niewidoczne kolejne dwie rozplenice z miskantem, przetacznikami i floksami :)

Słońce panuje tam raczej rankiem bo później cień daje tamaryszek. Ziemia gliniasta do sadzenia dodaję piasku i kompostu.
W życiu nie chodzi o to, żeby przeczekać burzę. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Pozdrawiam,
Edyta
Kamienne ścieżki wśród kwiecistych rabat
Ostatnio zmieniany: 2017/10/06 16:51 przez edyta.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Konkurs na kompozycję ogrodową z udziałem traw-głosowanie 2017/10/06 16:35 #87564

  • edyta
  • edyta Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 7486
  • Otrzymane podziękowania: 16411
propozycja nr 9





Kompozycja to za dużo powiedziane ................ ot takie tam trawki wczesnym latem
.......... i z drugiej strony to samo miejsce wczesna jesienią.
Miejsce półcieniste (słońce do południa), dość wilgotne. Rośliny, które towarzyszą trawom to głównie hosty i bodziszki . Z traw , które są zidentyfikowane to posadzony tu jest owies wieczniezielony i trzcinnik (chyba gatunek), reszta trawki NN.
W życiu nie chodzi o to, żeby przeczekać burzę. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Pozdrawiam,
Edyta
Kamienne ścieżki wśród kwiecistych rabat
Ostatnio zmieniany: 2017/10/06 16:52 przez edyta.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Konkurs na kompozycję ogrodową z udziałem traw-głosowanie 2017/10/06 16:36 #87565

  • edyta
  • edyta Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 7486
  • Otrzymane podziękowania: 16411
propozycja nr 10





Nie mogę się pochwalić wspaniałymi miskantami czy rozplenicami, więc pokażę co u mnie robi kolor w ogrodzie 2smiech .

Kwietniowe trawki giną wśród wiosennych cebulowych.

A teraz uwagę przykuwają rude turzyce: sztywna 'Bowles' Golden', prawdopodobnie petriego 'Milk Chocolate' i Buchanana ‘Red Rooster’ .
W życiu nie chodzi o to, żeby przeczekać burzę. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Pozdrawiam,
Edyta
Kamienne ścieżki wśród kwiecistych rabat
Ostatnio zmieniany: 2017/10/06 16:53 przez edyta.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Konkurs na kompozycję ogrodową z udziałem traw-głosowanie 2017/10/06 16:37 #87566

  • edyta
  • edyta Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 7486
  • Otrzymane podziękowania: 16411
propozycja nr 11





Jest to trawiasta raba , którą zakładałam przed firmą . Mój ogród jest za mały na tak duże trawy.
Właściciele firmy chcieli wtopić budynki w zieleń......
Są tam miskanty , rozplenice , proso.....
W życiu nie chodzi o to, żeby przeczekać burzę. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Pozdrawiam,
Edyta
Kamienne ścieżki wśród kwiecistych rabat
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): danutal, VERA

Konkurs na kompozycję ogrodową z udziałem traw-głosowanie 2017/10/06 16:38 #87567

  • edyta
  • edyta Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 7486
  • Otrzymane podziękowania: 16411
propozycja nr 12





Wczesną wiosną na rabacie królują krokusy i tulipany, a potem ich miejsce zajmują, trawy, rozchodniki i szałwia. Rosną na niej też katalpa, dwa buki i hortensje. Stanowisko słoneczne/pół-cieniste w zależności od pory dnia.
W życiu nie chodzi o to, żeby przeczekać burzę. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Pozdrawiam,
Edyta
Kamienne ścieżki wśród kwiecistych rabat
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Konkurs na kompozycję ogrodową z udziałem traw-głosowanie 2017/10/06 16:40 #87569

  • edyta
  • edyta Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 7486
  • Otrzymane podziękowania: 16411
propozycja nr 13





Moja ulubiona rabata, prawie wszędzie pełne słońce i glina. Miejscami nawieziona, ziemia ciężka, ale jakoś rośliny dają radę. W centrum rabaty rośnie Miskant Memory, 2 śmiałki darniowe, Miskant Mornig Light, Wiąz Camperdowni, Miscant Ferner Osten, 2 molinie nn, Floks Peppermint Twist, Hortensja Magical Sweet Summer. I ta sama rabata z drugiej strony, na brzegu Sambucus Tenuifolia, panicum virgatum Rotstrahlbush, z prawej floks Sweet Summer Fantasy, z lewej floks Goldmine, Buk purpurowy, Hortensja Magical Flame, Miscant Gracillimus a wśród nich jeszcze piwonie, liliowce i wiosenne cebulowe
W życiu nie chodzi o to, żeby przeczekać burzę. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Pozdrawiam,
Edyta
Kamienne ścieżki wśród kwiecistych rabat
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Konkurs na kompozycję ogrodową z udziałem traw-głosowanie 2017/10/06 16:41 #87570

  • edyta
  • edyta Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 7486
  • Otrzymane podziękowania: 16411
propozycja nr 14





Bardzo lubię trawy :) Dosadzam je do każdej nowo powstającej rabaty :)
Na słonecznej skarpie dominuje Brzoza brodawkowata 'Youngii' , wg mnie doskonale komponuje się z Rozplenicami. Dla towarzystwa dosadziłam Trzmielinę Fortune'a , a Wilczomlecz mirtowaty i Dziwaczek jalapa same się wysiały :P . Tą 'skarpę' usypałam sama:) moje trawy mają glebę bardzo przepuszczalną i żyzną , to mieszanka substratu torfowego, kompostu, piasku ok.1/4 reszta to wierzchniówka.
Nie żartuję:) koparka mieszała :P .
W życiu nie chodzi o to, żeby przeczekać burzę. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Pozdrawiam,
Edyta
Kamienne ścieżki wśród kwiecistych rabat
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Konkurs na kompozycję ogrodową z udziałem traw-głosowanie 2017/10/06 16:42 #87571

  • edyta
  • edyta Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 7486
  • Otrzymane podziękowania: 16411
propozycja nr 15





Oto moja rabata trawiasta nad oczkiem z przewagą miskantów takich jak Strictus, Herman Mussel, Variegatus, Memory i nn, a po nad to rośnie tu Arundo Donax Aureovariegata proso, owies i turzyce których na zdjęciu nie widać.
Trawki obsadzone są bylinami, rosną tu astry, słonecznik, krwawnica, floxy, hosty, liliowce z cebulowych lilie szachownice, tulipany.
Gleba w tym miejscu nie jest ciężka a raczej piaszczysta i sucha bo obok rosną dwie 'pijawki'; brzoza i tuja. Miejsce trochę zacienione bo słoneczko zagląda dopiero po południu.
W życiu nie chodzi o to, żeby przeczekać burzę. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Pozdrawiam,
Edyta
Kamienne ścieżki wśród kwiecistych rabat
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Konkurs na kompozycję ogrodową z udziałem traw-głosowanie 2017/10/06 16:43 #87572

  • edyta
  • edyta Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 7486
  • Otrzymane podziękowania: 16411
propozycja nr 16



To i ja wstawię swoja trawę pampasową .Trawa zimuje w gruncie i stopniowo z roku na rok przybywa jej "kwiatów".
W życiu nie chodzi o to, żeby przeczekać burzę. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Pozdrawiam,
Edyta
Kamienne ścieżki wśród kwiecistych rabat
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Konkurs na kompozycję ogrodową z udziałem traw-głosowanie 2017/10/06 16:44 #87573

  • edyta
  • edyta Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 7486
  • Otrzymane podziękowania: 16411
propozycja nr 17





W naszym ogrodzie niemal w każdej części ogrodu są trawy i były w nim od samego początku. Bardzo lubimy łączyć trawy z bylinami, a w szczególności z astrami. Na pokazanej rabacie znajdziemy trzcinnik ostrokwiatowy, rozplenice japońskie, miskant chiński 'Morning Light' , miskant chiński 'Zebrinus', miskant cukrowy oraz miskant olbrzymi. Do kompozycji trawiastej zostały włączone astry nowoangielskie, astry wrzosolistne, boltonia i rutewki.
W życiu nie chodzi o to, żeby przeczekać burzę. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Pozdrawiam,
Edyta
Kamienne ścieżki wśród kwiecistych rabat
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Konkurs na kompozycję ogrodową z udziałem traw-głosowanie 2017/10/06 16:58 #87574

  • edyta
  • edyta Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 7486
  • Otrzymane podziękowania: 16411
Zapraszam serdecznie na głosowanie, które potrwa do 15 października :)
Przypominam, że każdy głos to szansa na wylosowanie nagrody.


Każdy może oddać jeden głos na wybraną przez siebie propozycję.

Zgodnie z zasadami konkursu, osoba, której zdjęcia otrzymają najwięcej głosów będzie mogła wybrać 3 dowolne trawy z aktualnie dostępnych w sklepie internetowym sklep.daglezjaryki.pl.
Nagroda dla głosujących czyli 2 dowolne trawy ze sklepu sklep.daglezjaryki.pl powędruje do osoby, której numer zostanie wylosowany w zakładach Lotto w dniu 16.10.2017 ;) (pierwsza wylosowana liczba). Zasady wyłaniania laureata nagrody dodatkowej mogą ulec zmianie, jeśli ilość głosujących przekroczy ilość liczb w systemie Lotto ;).

W życiu nie chodzi o to, żeby przeczekać burzę. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Pozdrawiam,
Edyta
Kamienne ścieżki wśród kwiecistych rabat
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Poll, Efkaraj

Konkurs na kompozycję ogrodową z udziałem traw-głosowanie 2017/10/06 20:36 #87633

  • Efkaraj
  • Efkaraj Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Każdy kolor jest piękny, pod warunkiem, że jest czerwony :)
  • Posty: 13598
  • Otrzymane podziękowania: 31825
Głos oddany :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: edulkot, beatazg, Puszek
Czas generowania strony: 0.198 s.