Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Filodendron (Philodendron) i pozostale obrazkowate (Epipremum, Scindapsus)

Filodendron (Philodendron) i pozostale obrazkowate (Epipremum, Scindapsus) 2022/03/21 23:41 #261796

• Krzysia
  • Krzysia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Otrzymane podziękowania: 6078
Mam filodendrona czerwieniejącego, przez dwa lata ładnie się trzymał, choć tuż po zakupie stoczyłam walkę z jakimiś motylkami :patel , potem nowy liść był dziwnie oślizły, usunęłam i wydawało się, że się zaczęliśmy dogadywać, a teraz prawie na wszystkich liściach pojawiły się plamy, żółte, brązowiejące. Przelałam czy jakiś grzyb? Da się uratować? recourse
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Filodendron (Philodendron) i pozostale obrazkowate (Epipremum, Scindapsus) 2022/03/22 11:12 #261811

• Efkaraj
  • Efkaraj Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Każdy kolor jest piękny, pod warunkiem, że jest czerwony :)
  • Otrzymane podziękowania: 23110
Krzysiu, ja co prawda mam tylko jednego filka (tego z pierwszego posta), ale zauważyłam, że mu liście tak żółkną i brązowieją w ciągu zimy, gdy ma za ciepło, za ciemno i... chyba złą wodę do podlewania. W tę zimę, mój mąż podlewał go tylko wodą, w której gotowały się jajka. Raz lub dwa razy w tygodniu. I pierwszy raz nie ma ani jednego uszkodzonego liścia :)
Ostatnio zmieniany: 2022/03/22 11:12 przez Efkaraj.
Za tę wiadomość podziękował(a): Krzysia

--=reklama=--

Filodendron (Philodendron) i pozostale obrazkowate (Epipremum, Scindapsus) 2022/03/23 16:41 #261897

• takasobie
  • takasobie Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 32919
Mój biedronmkowy 'Birkin'

Za tę wiadomość podziękował(a): zielonajagoda, Efkaraj, Krzysia, zuzanna2418, a.nia

Filodendron (Philodendron) i pozostale obrazkowate (Epipremum, Scindapsus) 2022/05/30 19:03 #268186

• takasobie
  • takasobie Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 32919
'Brazil' kupiony kilka dni temu w Biedronce za 16zł

Za tę wiadomość podziękował(a): Efkaraj, Krzysia, zuzanna2418
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.597 s.