Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Aster wrzosolistny płożący (Symphyotrichum ericoides var.pansum) 'Snow Flurry' lub 'Connecticut'

Aster wrzosolistny płożący (Symphyotrichum ericoides var.pansum) 'Snow Flurry' lub 'Connecticut' 2018/11/06 16:44 #136889

• Poll
  • Poll Avatar
  • Administrator
  • Czciciel gwiazd i mądrości, miłośnik ogrodów...
  • Otrzymane podziękowania: 22554
Wysoko się u Ciebie wypiętrzył think: u mnie, faktycznie pełznie po i przy ziemi. Ale kwitnie Ci bardzo obficie, pięknie to wygląda. :mniam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Aster wrzosolistny płożący (Symphyotrichum ericoides var.pansum) 'Snow Flurry' lub 'Connecticut' 2018/11/06 16:49 #136890

• Tomek Mr
  • Tomek Mr Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 6841
Polu :przytulam , fotki są z ogrodu Zena. Widziałem w zeszłym roku przywiezioną sadzonkę i dzisiaj byłem w szoku jak potrafiła się rozrosnąć zdziwko
WIZYTÓWKA OGRODU
Pozdrawiam Tomek

--=reklama=--

Aster wrzosolistny płożący (Symphyotrichum ericoides var.pansum) 'Snow Flurry' lub 'Connecticut' 2019/03/07 18:26 #152447

• Krzysia
  • Krzysia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Otrzymane podziękowania: 2919
Dostałam malutką sadzonkę od kogoś z forum jako dodatek do zamówionych roślin, posadziłam go na wzniesieniu, za podkładem pod pęcherznicą i berberysem, chyba w najbardziej nasłonecznionym i suchym miejscu w moim ogrodzie. Jak na moje warunki rozrasta się przyzwoicie, tylko koty go rozszarpują, robią tam sobie kuwetę :patel. Właśnie sobie przypomniałam, że muszę to miejsce jakoś zabezpieczyć, bo po zimie wszystko rozdrapane i czymś zasilić, żeby kwitnienie było bujniejsze.

14 października 2018

Za tę wiadomość podziękował(a): Kondzio
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Kondzio, Efkaraj
Czas generowania strony: 0.075 s.