Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!!

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2016/06/26 22:49 #7544

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5961
  • Otrzymane podziękowania: 24621
Do dzisiaj świetnie pamiętam ulubioną zabawę z dzieciństwa...................................taką może naiwną, typowo 'dziewczyńską', bo chłopcy woleli wtedy'palanta'. Trzeba było zawsze mieć przy sobie 'zielone", inaczej kosztowało to przegraną - więc nosiłam zielone w każdej kieszeni...................................................
Pomyślałam więc, aby wykorzystać to w tytule wątku - przecież ja ciągle jeszcze gram w zielone...........................choć od tamtej pory minęło ponad sześćdziesiąt lat.......................................

Ale do rzeczy, Ci którzy znają mnie już z forum, znają też mój "stary" ogród. Dla nowych osób kilka zdjęć ze starego, tak dla porządku. Później już polecę z nowym.

welcome


















Pozdrawiam cieplutko Vera
Ostatnio zmieniany: 2019/07/01 15:14 przez VERA.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Poll, Siberia, Roma, Orszulka, Amarant, edyta, th, aguniada, Kalmia, hanya ten użytkownik otrzymał 12 podziękowań od innych

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2016/06/26 22:55 #7548

  • Poll
  • Poll Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Czciciel gwiazd i mądrości, miłośnik ogrodów...
  • Posty: 25526
  • Otrzymane podziękowania: 66089
Jak się cieszę,że założyłaś swój wątek ogrodowy. rad_sl rad_sl rad_sl rad_sl Nareszcie będziemy mogli Cie tutaj podgladąc a jest coooo!!!!

Witaj...witaj...witaj :kibic
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA


--=reklama=--

 

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2016/06/26 22:57 #7550

  • Amarant
  • Amarant Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 1439
  • Otrzymane podziękowania: 2717
Vero welcome
Miło mi będzie u Ciebie gościć. wink-3
Pozdrawiam
Marek

Markowy Ogródek Hostowo-Żurawkowy
Zaprasza
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2016/06/26 23:10 #7559

  • Krzysia
  • Krzysia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 2757
  • Otrzymane podziękowania: 7273
Vero, Twój stary ogród to marzenie, mogłabym tam zamieszkać na stałe, uwielbiam go clap , a jaki będzie nowy dopiero zobaczymy 2smiech .
Tak serio to trochę już go znam, bardzo jestem ciekawa jak się będzie rozwijał, jak zagospodarujesz ogród zimowy (obiekt westchnień wielu z nas ;) ).

Vero, widziałam gdzieś zdjęcia zalanych nowych nasadzeń, czy woda nie zrobiła dużych spustoszeń :buziak ?
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2016/06/26 23:13 #7560

  • markita
  • markita Avatar
  • Online
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 4360
  • Otrzymane podziękowania: 7972
Ja też się melduję i nie mogę się doczekać widoku Twoich rozlicznych kolekcji :woohoo:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2016/06/26 23:27 #7566

  • edyta
  • edyta Avatar
  • Online
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 7444
  • Otrzymane podziękowania: 16145
Ja też się melduję. Starym się zachwycałam, a teraz czekam na nowe :zdrowko .
W życiu nie chodzi o to, żeby przeczekać burzę. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Pozdrawiam,
Edyta
Kamienne ścieżki wśród kwiecistych rabat
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2016/06/26 23:35 #7569

  • Roma
  • Roma Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 2479
  • Otrzymane podziękowania: 2425
Również i ja melduję się na stanowisku teacher czekając na kolejne relacje.Bardzo mnie cieszy, że jesteś z nami :buziak
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2016/06/27 05:49 #7583

  • Nowinka
  • Nowinka Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3262
  • Otrzymane podziękowania: 5563
A ja Cię wczoraj szukałam i tak sobie myślałam .......na jakie wody ta motorówa popłynęła .Jesteś tu i dobrze ,że nie zaginęłaś po drodze :buziak Verciu witam się z Tobą w nowych okolicznościach ,ale w starym składzie . szampan :zdrowko :heart
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2016/06/27 11:40 #7653

  • Siberia
  • Siberia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 2919
  • Otrzymane podziękowania: 5574
Sama nie mogę uwierzyć, że nie mam ani jednego takiego irysa :blink: :oops: :mur

Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA, Juleczka

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2016/06/27 12:27 #7669

  • Gosia1704
  • Gosia1704 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 2193
  • Otrzymane podziękowania: 2554
Irysy, pełniki, sasanki... po prostu przyjemnie popatrzeć :) .
Pozdrawiam Wszystkich
:witaj
Zapraszam na
Kwiecisty groch z kapustą
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2016/06/27 14:00 #7690

  • piku
  • piku Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • "Zielono mi..."
  • Posty: 8383
  • Otrzymane podziękowania: 24980
Zachwycałam się starym ogrodem więc z niecierpliwością będę czekać na nowy a spodziewam się, że będzie jeszcze piękniejszy rad_sl
pozdrawiam z ziemi przodków
Wiesia
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2016/06/27 14:22 #7694

  • kaska1ge
  • kaska1ge Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Posty: 121
  • Otrzymane podziękowania: 218
I ja się witam. Tę alejkę irysową to rozpoznam wszędzie. Ale jak ja przegapiłam ten żywopłot z bukszpanu to nie wiem zdziwko .
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2016/06/27 14:46 #7698

  • aguniada
  • aguniada Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 1186
  • Otrzymane podziękowania: 1632
Vero, i ja się cieszę, że będzie można oglądać tu Twój ogród!
Alejka irysowa boska. Czekam na kolejne zdjęcia, okraszone tekstem :)
W doskonałej fotografii chodzi o głębię uczucia, nie głębię ostrości - Peter Adams.
Zapraszam: Ogród w cieniu brzóz oraz AD Photography
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2016/06/27 20:40 #7762

  • edulkot
  • edulkot Avatar
  • Online
  • Moderator
  • Posty: 9992
  • Otrzymane podziękowania: 22863
Verko jaką wspaniałą niespodziankę zrobiłaś nam wszystkim, uradowałam się jak dziewczę grające w zielone hu_rra
Czekam na relację z nowego ogrodu flower
Majka - "Pamiętajcie o ogrodach"
Domek pod Dębami w różanym ogrodzie część II
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2016/06/27 21:19 #7783

  • trzynastka
  • trzynastka Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 431
  • Otrzymane podziękowania: 792
Witaj Vero :) zajrzałam i oniemiałam, jestem zauroczona Twoim ogrodem i już ciekawa wyglądu nowego będę zaglądała :)
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2016/06/30 10:41 #8505

  • Margo2
  • Margo2 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 4571
  • Otrzymane podziękowania: 8186
I Ty tutaj?
Zapisuję się
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2016/06/30 12:47 #8565

  • hanya
  • hanya Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 564
  • Otrzymane podziękowania: 1251
Vera :buziak Postanowiłam Cię męczyć o ogród zimowy. Żebyś wiedziała, jak to za mną łazi krecigl Zwłaszcza w taki upał, myślę sobie o przyjemnym 'ogrodzie za szkłem'. Wszystko już dobrze po kataklizmach? Masz mnóstwo zdjęć do pokazania i historii do opowiadania, co się dzieje w starym ogrodzie, jak wygląda nowy dom? Ciekawa jestem okropnie i czekam na wieści. Zastanawiam się też, jak się mają Twoje domowe doniczkowce, pokazywałaś kiedyś sępolie.
vishenka
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2016/07/03 18:29 #9531

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5961
  • Otrzymane podziękowania: 24621
Kochani, wczoraj odpisałam obszernie kolejno Wszystkim goszczącym w moim wątku, wstawiłam kilkanaście zdjęć - zrobiłam podgląd i kliknęłam Wprowadź. Jakież było moje rozczarowanie, gdy po kilkunastu minutach mielenia pokazała się smutna buźka i napis 'strona internetowa niedostępna. No i całe moje wypociny poszły w kosmos..................................
Dlatego dzisiaj krótko - bardzo bardzo serdeczne dziękuję za przemiłe wpisy :buziak :buziak :buziak
Jest mi niezmiernie miło, że tak serdecznie i entuzjastycznie przyjęliście mnie do swego grona - dziękuję :przytula
Spróbuję jeszcze dziś odrobić choć trochę zaległości, ale to już w następnym wątku. Może tym razem się uda ???
Pozdrawiam cieplutko Vera flower
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Poll, Roma, Amarant

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2016/07/03 19:14 #9546

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5961
  • Otrzymane podziękowania: 24621
Krótka fotorelacja historii nowego ogrodu flower

Wrzesień 2015, ściernisko...................



Budowa domu, aby ogród mieć "pod ręką"






Październik 2015. M z synem zamontowali ogrodzenie działki, aby sarny i zające nie pasały się w "ogrodzie"
Budowa domu też ruszyła.







Listopad, zaczęła się najprzyjemniejsza praca, mianowicie sadzenie................. flower





Grudzień 2015. Korowanie, sadzenie, znów korowanie itd.





Cd. nastąpi flower
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Poll, Amarant, edyta, Krzysia, edulkot, chester633, dobra nuta, Elżbieta, Baba z psami

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2016/07/03 20:49 #9582

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5961
  • Otrzymane podziękowania: 24621
Styczeń 2016.

Na chwilę zawitała zima clap




Materiał na skalniak czeka.......................







Dom podobny już do domu....................






Nowa dostawa kory i znów korowanie..........................a końca nie widać krecigl







Przedwiośnie 2016.

Pierwsze nieśmiałe kolory....................









flower
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Poll, Siberia, Tomek Mr, Amarant, Krzysia, edulkot, Gosia1704, chester633, Ness, Semper ten użytkownik otrzymał 4 podziękowań od innych
Moderatorzy: Efkaraj
Czas generowania strony: 0.206 s.