Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!!

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/11/15 21:10 #137890

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5972
  • Otrzymane podziękowania: 24826
Czy ja wiem czy najlepsze - takie bardziej babskie bym powiedziała, jak mój ogród zresztą :diabelek
Temat został zablokowany.

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/11/15 21:14 #137892

  • Elżbieta
  • Elżbieta Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 2646
  • Otrzymane podziękowania: 7005
Weruś, wspaniały pomysł z tymi pannami. Tak pięknego ogrodu musi ktoś wyjątkowy strzec, a kto lepiej to zrobi niż duchy Natury.
Atuana nawet na właściwe drzewo się załapała. :bravo
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA


--=reklama=--

 

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/11/15 21:26 #137896

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5972
  • Otrzymane podziękowania: 24826
Elzbieta napisał:
Atuana nawet na właściwe drzewo się załapała. :bravo


Muszę chyba wiosną podpaść tego dębika, coby łapeczki miała o co oprzeć :diabelek

Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): edyta, takasobie, edulkot, Elżbieta, zanetatacz, Danusia, ewacz

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/11/15 21:37 #137900

  • edyta
  • edyta Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 7500
  • Otrzymane podziękowania: 16463
Veruś, wspaniałe figury :woohoo:. Też myślę o jakichś od dawna, ale nie mogę wypatrzeć niczego, co by mi do mojego ogrodu przypasowało think:.
Chociaż, właściwie to wiem, co chciałabym postawić w moim ogrodzie, ale nie sądzę, żeby kiedykolwiek było mnie na to stać - jedną z wróżek Robina Wighta :kocham.
W życiu nie chodzi o to, żeby przeczekać burzę. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Pozdrawiam,
Edyta
Kamienne ścieżki wśród kwiecistych rabat
Ostatnio zmieniany: 2018/11/15 21:45 przez edyta.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/11/15 21:47 #137905

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5972
  • Otrzymane podziękowania: 24826
Edyto, a wśród projektów Fiony Scott patrzyłaś ??? Ma sporo ciekawych rzeczy :)
Tylko, że to inna technika, ona nie robi tego co Robin Wight think: Podobają mi się też te zwiewne wróżki, ale u mnie to odpada. Zbyt często wyjeżdżamy i dom i ogród zostawiony jest samym sobie. Z pewnością taką figurę złomiarze by mi ukradli, bez dwóch zdań.................zbyt łakomy kąsek :mniam
Tak się trochę rozmarzyłam, no bo w grę wchodzą chyba tylko prywatne zamówienia. O ile w ogóle takowe można by złożyć - o kosztach nawet nie myślę............................................ :nie
Ostatnio zmieniany: 2018/11/15 22:30 przez VERA.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): zanetatacz

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/11/16 00:02 #137932

  • edyta
  • edyta Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 7500
  • Otrzymane podziękowania: 16463
Vero, zajrzałam i powiem Ci, że piękne :kocham . Frustrujące jest tylko to, że na stronie jaka mi się otworzyła nie ma podanych wielkości figur :angry: .
W życiu nie chodzi o to, żeby przeczekać burzę. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Pozdrawiam,
Edyta
Kamienne ścieżki wśród kwiecistych rabat
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/11/16 01:24 #137935

  • Elżbieta
  • Elżbieta Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 2646
  • Otrzymane podziękowania: 7005
Veruś, a tak na prawdę, to musiałabyś dębika porządnie podpaść, bo pierwotnie ona mieszkała w środku pnia. wink-3
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/11/16 10:06 #137942

  • zuzanna2418
  • zuzanna2418 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3582
  • Otrzymane podziękowania: 13906
edyta napisał:
Vero, zajrzałam i powiem Ci, że piękne :kocham . Frustrujące jest tylko to, że na stronie jaka mi się otworzyła nie ma podanych wielkości figur :angry: .
Edytko, ja weszłam na stronę majacentrum.pl i tam są wymiary. Mnie natomiast położyły ceny ;-) A już mi się oczka zaświeciły do tego ducha drzew...
Nie rozmnażaj, nie porzucaj-sterylizuj!
Miejska i wiejska dżungla
Blog wiejski

Zuzanna
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/11/16 17:35 #137964

  • Nowinka
  • Nowinka Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3262
  • Otrzymane podziękowania: 5567
Zaczarowały mnie Verciu Twoje figurki .Niestety nie stać mnie na takie rarytasy .Ale szatański pomysł wykiełkował w mojej głowie ,mianowicie córcia niedługo kończy ASP i jest wyjątkowo zdolna w kierunku malarstwa i rzeźby .Jak nuż wyrobi się ze swoimi pracami ,to połaszę się do niej o podobne figurki .I mam nadzieję ,że w moim ogrodzie też jakieś zagoszczą .Piękne okazy roślin zgromadziłaś w swoim raju ,ja wciąż podziwiam :woohoo: Mam nadzieje ,że zdrówko Ci dopisuje ,czego bardzo Ci życzę :przytulam
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/11/16 20:15 #137993

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5972
  • Otrzymane podziękowania: 24826
Elżbieto - ANIU kochana, a skąd ja biedna wezmę prastary bór dębowy :bezsil dawniejszą siedzibę Driad. U mnie zresztą będą miały lepiej - wiadomo dęby są długowieczne. Zanim moje take porosną, Driady będą miały kupę lat spokojnej bytności, bo choć same były długowieczne, jednak umierały wraz ze swoim drzewem :( Mus będzie dosadzić dębów, chyba, że polubią inne drzewa :zielony

Edytko, Żanetko ja swoje figury kupowałam bezpośrednio u producenta w Janowicach Wielkich, filię mają w Bolesławcu.


Ewuniu miło Cię znów gościć u siebie :buziak Zdrówko jako tako, oby nie gorzej to będzie git - dziękuję za życzenia i wzajemnie Kochana :przytulam , Realizacji pomysłu życzę, bo świetnie to wymyśliłaś................................
A tak przy okazji, czy kłódka już tak bardzo zardzewiała, że nie daje się otworzyć furtki Twojego ogrodu ???
Zlituj się kobieto, jak długo chcesz trzymać swoje dobra u ukryciu :tup :tup :tup
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): nowababka, Elżbieta, zanetatacz, nelu-pelu

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/11/16 22:14 #138019

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5972
  • Otrzymane podziękowania: 24826
Białe na białym...........................................





Przymroziło i pobieliło szadzią, zawilce japońskie nie poddają się jeszcze :zielony
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): th, Gabriel, piku, edulkot, inag1, Semper, Elżbieta, jolifleur, zanetatacz, nelu-pelu ten użytkownik otrzymał 1 podziękowań od innych

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/11/16 22:21 #138022

  • Elżbieta
  • Elżbieta Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 2646
  • Otrzymane podziękowania: 7005
Veruś, nigdzie im lepiej nie będzie , nawet bez dębów, są szczęściarami, że trafiły do tego ogrodu, mogą sobie teraz spokojnie nabierać
zielonkawej patyny. :zielony
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/11/16 22:25 #138023

  • edulkot
  • edulkot Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 10021
  • Otrzymane podziękowania: 22988
Vero fajnie oszroniło :woohoo: może w końcu ciut bardziej przymrozi i roślinki pójdą w końcu spać wink-3
O figurkach się nie wypowiadam, po fali krasnali i jeleni w każdym ogródku jakoś nie przekonują mnie ale może jakiegoś kotka bym gdzieś wcisnęła pod iglaczka :P
Majka - "Pamiętajcie o ogrodach"
Domek pod Dębami w różanym ogrodzie część II
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/11/16 22:46 #138029

  • Margo2
  • Margo2 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 4659
  • Otrzymane podziękowania: 8490
Nie wiem dlaczego, ale dopiero teraz widać jak Twój ogród się rozrósł.
Wnusia bardzo podobna do babci
Już szron?
U mnie prawdopodobnie jutro tak będzie, bo w nocy ma być mróz.
Nie wiem czy to dobrze, że tak nagle
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/11/16 23:07 #138033

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5972
  • Otrzymane podziękowania: 24826
E-Aniu mam nadzieję...........................................na zielonkawą patynę oczywiście :zielony

Majeczko z krasnalami i jelonkami na szczęście nie miałam przyjemności bytować. Zawsze się bałam, że ktoś, kto mnie mało zna przyniesie mi takie cudo z okazji odwiedzin 2smiech
Ale figurki kota Basta i kota Curious Basta projektu Fioy Scott widziałam, całkiem, całkiem. Tylko, ze mnie interesują jak pisałam wcześniej Elfy, Driady, Duchy drzew......................
Też się cieszę, że trochę przymroziło. Może cebulowe wezmą wreszcie na wstrzymanie, bo sporo tulipanów botanicznych, krokusów wiosennych i hiacyntów pokazało szczypiory. Dalsze ciepło nie wróży nic dobrego...................... krecigl
Ostatnio zmieniany: 2018/11/16 23:08 przez VERA.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): edulkot, zanetatacz

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/11/16 23:14 #138034

  • Franusiowa
  • Franusiowa Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3906
  • Otrzymane podziękowania: 13646
Vero ciągle czymś zadziwiasz Elfy, Driady, Duchy drzew., są boskie recourse
Więcej nic nie powiem ,bo mnie zatkało z wrażenia zdziwko zdziwko

U mnie jeszcze nie zmroziło ale się bardzo oziębiało .
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA, zanetatacz

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/11/16 23:21 #138035

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5972
  • Otrzymane podziękowania: 24826
Gosiu jak pisałam wyżej, cieszę się z ochłodzenia i liczę na więcej. Może cebulowe się wreszcie ustatkują i zaprzestaną wegetacji. Toż to nie wiosna przecież, a one w najlepsze rosną sobie .........................
Drzewa w tym roku, pomimo upałów i suszy osiągnęły całkiem przyzwoite przyrosty. Krzewy to samo, aż wierzyć się nie chce jak porównuję zdjęcia z wiosny z jesiennymi :fotka
A wnusia cóż, moja wnusia :kocham przyleci na święta. Już nie mogę się doczekać..........................................................

Majeczko dziękuję :buziak
Ja już chcę zimy, ale takiej prawdziwej, ze śniegiem............. :tup :tup :tup
Ostatnio zmieniany: 2018/11/16 23:24 przez VERA.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Olusia, zanetatacz

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/11/17 16:25 #138059

  • Olusia
  • Olusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3929
  • Otrzymane podziękowania: 10521
Tylko , kulig do lasu zorganizuj to przyjadę .....
OLUSIA !!
Zapraszam do podziwiania: Moje hosty od A do Z
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/11/17 16:50 #138061

  • Danusia
  • Danusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 11365
  • Otrzymane podziękowania: 21014
Verciu u mnie też było biało bo -5 przyłożyło za to słonko świeciło od rana tylko że teraz to już się mocno ochłodziło co też mnie cieszy bo mam nadzieję że roślinki przystopują :)
Danusia

Człowiek jest kowalem swego losu.Może dlatego znajdujemy się tak często miedzy młotem a kowadłem. HORACY
Moje małe szczęścia i porażki
WIZYTÓWKA
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/11/17 20:55 #138148

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5972
  • Otrzymane podziękowania: 24826
Olusiu czy chcesz mi powiedzieć, że jeśli nie będzie kuligu to mnie nie odwiedzisz :placz . A ja czekam, bo obiecałaś :zdrowko

Danusiu u mnie dzisiaj już - 4 jest. Cały dzień w cienistych miejscach było biało :)
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Danusia
Moderatorzy: Efkaraj
Czas generowania strony: 0.181 s.