Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Odcienie zieleni

Odcienie zieleni 2016/11/28 08:26 #37260

  • Mila
  • Mila Avatar
  • Wylogowany
  • Senior forum
  • Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko.Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
  • Posty: 41
  • Otrzymane podziękowania: 41
Efkaraj uwielbiam Cię, ja też sie nie umiem doczekać wiosny,ja szczególnie na trawy czekam.


Iwonko: dziękuję Ci, bedzie biało i fioletowo i ,
Ostatnio zmieniany: 2016/11/28 08:29 przez Mila.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): IwOnaG

Odcienie zieleni 2017/03/16 11:59 #53581

  • Nowinka
  • Nowinka Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3262
  • Otrzymane podziękowania: 5567
Dzień dobry :witaj a cóżeś tak ucichła dziewczyno ? zdziwko Co u Ciebie nowego ? chętnie pooglądałabym trochę wspominków ,jako że za oknem nie pięknie .Pozdrawiam ciepło :slonko :slonko :slonko
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Mila


--=reklama=--

 

Odcienie zieleni 2017/04/07 22:50 #57871

  • Mila
  • Mila Avatar
  • Wylogowany
  • Senior forum
  • Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko.Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
  • Posty: 41
  • Otrzymane podziękowania: 41
Witaj Nowinko, fakt ucichłam , ale to dlatego, że ciepła pora roku należy do ogrodu a zimą urządzam wnętrza.( w sensie moje wnętrza)A teraz mi się jakoś zatęskniło.
Ostatnio zmieniany: 2017/04/07 22:54 przez Mila.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Nowinka

Odcienie zieleni 2017/04/07 22:54 #57874

  • Mila
  • Mila Avatar
  • Wylogowany
  • Senior forum
  • Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko.Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
  • Posty: 41
  • Otrzymane podziękowania: 41
Witam wszystkich cieplutko. Zdjęć jeszcze nie zrobiłam, dlatego, że wszystko rozkopane.
Doczekałam się w końcu podjazdu, zakupiłam mnóstwo roślin, szczególnie traw i cisów.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Krzysia, Nowinka, zanetatacz

Odcienie zieleni 2017/04/10 20:08 #58332

  • andrzej
  • andrzej Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 519
  • Otrzymane podziękowania: 1149
Czyżby zakupów cisów wiązał się z zakładaniem żywopłotu czy będą stanowiły tylko pojedyncze akcenty ?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Mila

Odcienie zieleni 2017/04/11 20:17 #58564

  • Mila
  • Mila Avatar
  • Wylogowany
  • Senior forum
  • Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko.Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
  • Posty: 41
  • Otrzymane podziękowania: 41
Witaj Andrzejku!
W pierwotnej wersji mial być żywoplot cisowy gęsto posadzony, a będzie mini żywoplot z odstepami pomiedzy nimi z 40 cm, tak aby sie nie stykaly, a przed nimi będą turzyce Frosted Curl, poprzeplatane jezówką w kolorze mocnego różu.
Ostatnio zmieniany: 2017/04/11 20:18 przez Mila.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): zanetatacz

Odcienie zieleni 2017/04/23 20:24 #61096

  • Efkaraj
  • Efkaraj Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Każdy kolor jest piękny, pod warunkiem, że jest czerwony :)
  • Posty: 13501
  • Otrzymane podziękowania: 31377
Ooo, miało być zielono-fioletowo, ale czytam, że będzie też biało i mocno różowo...no cudownie :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odcienie zieleni 2017/04/23 23:12 #61173

  • Mila
  • Mila Avatar
  • Wylogowany
  • Senior forum
  • Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko.Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
  • Posty: 41
  • Otrzymane podziękowania: 41
Wow, jak wy wszyscy wszystko pamiętacie.Heheh, dojrzewam pomalu a za chwilę nie zdziwię się jak będę miala busz.
Nawet czarny kolor będę mieć...w tulipanach,...ok, tak tylko nazywają , że czarne, a w rzeczywistości są ciemno fioletowe Zasadzilam tulipany queen of night- ale niestety na razie same listki.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odcienie zieleni 2017/04/24 00:08 #61180

  • th
  • th Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Posty: 5707
  • Otrzymane podziękowania: 15075
Witaj Milu! 'Królowe nocy' są piękne... :kocham u mnie wspaniale komponowały się z rodkami w maja... także jeszcze trochę cierpliwości :)

A jak Twoje 'Cunningham's White'? Już startują? Jestem też ogromnie ciekawa szerszych planów Twojego ogrodu... pokażesz nam je wkrótce?
Strefa cienia... zapraszam... Monika :)
Ostatnio zmieniany: 2017/04/24 00:09 przez th.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odcienie zieleni 2017/04/24 00:33 #61186

  • Mila
  • Mila Avatar
  • Wylogowany
  • Senior forum
  • Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko.Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
  • Posty: 41
  • Otrzymane podziękowania: 41
Witaj Moniczko :) Ja też je mam kolo rodków, kolo bukszpanów i traw.Masz też w tym roku , tak?
Co do C.W to się trochę martwię, bo krzew- liście prawie brązowo- czerwony. Boję się , ze to ta choroba brzydka grzybowa, a mam ich kilka.Bardzo bym chciala , żeby to byl objaw przemarznięcia, muszę tu zdjęcie wkleić może ktoś doradzi co to.
Moje szersze plany na ten rok to raczej drzewa, ale pewnie jak coś będzie to na pewno pokażę.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odcienie zieleni 2017/04/24 02:12 #61199

  • th
  • th Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Posty: 5707
  • Otrzymane podziękowania: 15075
Milu... no niestety ale mój ogródek specyficzny, bo mocno zacieniony i cebulowe generalnie nie chcą w nim rosnąć... to jest rosną pięknie w pierwszym sezonie a w drugim z reguły rosną już tylko liście... acz przyznaję, że wyjątki rzadko, bo rzadko też się zdarzają... cały ten cebulowy strajk wkurza mnie niewymownie i obiecuję sobie co roku wiosną, gdy widzę te pokładające się liście: żadnych cebul... po czym naturalnie jesienią urokowi tulipanów oprzeć się nie potrafię i kupuję nowe cebule gwizdac

Moje zeszłoroczne kwitnienie 'Queen of Nights' możesz zobaczyć w wątku dedykowanemu temu tulipanowi
W tym roku kwitnąć będą inne, ale też ciemne, bo takie lubię :)


Zdjęcie rodka wklej w wątku problemowym... zobaczymy, zastanowimy się, co mu dolega... generalnie 'Cunningham's White' należy do tych rodków, które są wrażliwe na grzyba wywołującego fytoftorozę... ale bez zdjęć wyrokować nie będę


I nie wyraziłam się precyzyjnie... :glupek naturalnie jestem ciekawa Twoich planów zakupowych, bo to zawsze można coś podpatrzeć i o czymś nowym się dowiedzieć... natomiast prosiłam o udostępnienie planów widokowych, byśmy mogli spojrzeć z szerszej perspektywy na Twój ogród... na razie znamy tylko poszczególne rabaty :)

Doczytałam właśnie ,że konsultujesz z Martą zmiany, więc koniecznie zrób zdjęcia PRZED i PO
Strefa cienia... zapraszam... Monika :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: Efkaraj
Czas generowania strony: 0.171 s.