Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-organizacja i relacje z imprezy

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-prośba o pomoc w organizacji 2018/09/24 08:43 #132040

  • takasobie
  • takasobie Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 14577
  • Otrzymane podziękowania: 44007
Kochani! Wróciliśmy szczęśliwie wieczorem do Poznania w strugach deszczu. Emocji było tyle, że nie wiem o czym pisać.
Przyjechaliśmy w sobotę, a tam walka na całego, organizacja była tak doskonała, że nawet nie było jak pomóc. Aranżacje dziewczyn w baliach i donicach + fotografie Wiesi - mega! Dziewczyny były prawdziwymi gospodarzami wystawy, czujne, odpowiedzialne, pomocne! Dziekuję Olu, Wiesiu, Elu i Vero! (pewnie jak to ja, o kimś zapomniałam). (edit: o Neli zapomniałam)
Wystawa paproci była piękna, idealna, artystyczna i botaniczna! Panowie (panie zresztą też) stworzyli niesamowite dzieło! Ja oczywiście przyjechałam i zaczęłam marudzić, że worek leży, że śrubokręty, bo ... chciałam focić! 2smiech Baaardzo przepraszam za moje zachowanie! vishenka
A wystawa w galerii powaliła mnie totalnie. Zdjęć bym lepiej nie powiesiła, były jedynie skromnym dopełnieniem aranżacji, ale przyznam, że całkiem udanym wink-3
Dagmara jeszcze całą noc siedziała nad wystawą, ale efekt był piorunujący!

Jeszcze dużo napisze i pokażę, ale zdjęć jeszcze nie ściągnęłam i jeszcze nie ochłonęłam!
Ostatnio zmieniany: 2018/09/28 14:35 przez takasobie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): mirdem, Efkaraj, edulkot, Olusia, VERA, Pani Bestia, beatrix+, nowababka, Elżbieta, jugo ten użytkownik otrzymał 2 podziękowań od innych

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-prośba o pomoc w organizacji 2018/09/24 08:47 #132041

  • Efkaraj
  • Efkaraj Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Każdy kolor jest piękny, pod warunkiem, że jest czerwony :)
  • Posty: 13598
  • Otrzymane podziękowania: 31840
Jak to dobrze, że jednak zdjęcia są i będą następne. Dla takich niebywających jak ja, to okno na piękno :*
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Kalmia, VERA, beatrix+, Elżbieta, Fiona


--=reklama=--

 

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-prośba o pomoc w organizacji 2018/09/24 09:47 #132045

  • beatrix+
  • beatrix+ Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Czarownica z tych czarujących...:)
  • Posty: 3021
  • Otrzymane podziękowania: 5273
A każdy fotograf ma inną suszę, i w jednej i tej samej roślinie wyciągnie zupełnie inne światło i zieleń na przykład..

Ja jestem zachwycona zdjęciami, i w ogóle nie miałam wyobraźni że to ŚWIATOWA WYSTAWA!

Cudnie!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Kalmia, VERA, Elżbieta, Fiona

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-prośba o pomoc w organizacji 2018/09/24 10:39 #132049

  • inag1
  • inag1 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 1938
  • Otrzymane podziękowania: 2352
Podpisuję się pod słowami Efki z Raju . To jest OKNO NA PIĘKNO . To wystarczy za cały komentarz. Wielkie brawa. :bravo :bravo :bravo
Pozdrawiam- Ina

Ogród Iny
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Kalmia, VERA, beatrix+, Elżbieta, zanetatacz, Fiona

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-prośba o pomoc w organizacji 2018/09/24 13:16 #132055

  • Zielona Ania
  • Zielona Ania Avatar
  • Wylogowany
  • Złoty forowicz
  • Posty: 293
  • Otrzymane podziękowania: 1000
Gratulacje dla wszystkich zaangażowanych w przygotowania - efekt końcowy znakomity. Cieszę się że mogłam obejrzeć wszystko na żywo. Wśród zwiedzających same głosy zachwytu - zrobiliście wielki krok naprzód w popularyzowaniu paproci w ogrodach.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Poll, takasobie, VERA, Elżbieta, Fiona

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-prośba o pomoc w organizacji 2018/09/24 17:13 #132059

  • piku
  • piku Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • "Zielono mi..."
  • Posty: 8398
  • Otrzymane podziękowania: 25082
Jestem w domu i ja, pełna wrażeń i emocji :woohoo: . Dziękuję Eli i jej małżonkowi za ciepłe przyjęcie, wspaniałą gościnę i wyrozumiałość oraz mile spędzony czas :buziak . Wszystkim zaangażowanym za wspaniałą atmosferę flower . Cieszę się że mogłam poznać osobiście kolejnych forumowiczów.
Zielona Aniu, smutno mi że Ciebie nie dane mi było zobaczyć :( , zauważyłam dopiero po wpisie w księdze że byłaś :)

I odrobinę relacji :lol:
Szefowa rozdziela zadania


A to materiał do pracy grupy bajkowo-ogródkowej :lol:


No to do pracy :silly:


I jak my to wszystko ogarniemy krecigl



E tam, damy radę :)


I pierwsze efekty


cdn
pozdrawiam z ziemi przodków
Wiesia
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Orszulka, mirdem, th, Kalmia, takasobie, edulkot, Olusia, VERA, Pani Bestia ten użytkownik otrzymał 10 podziękowań od innych

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-prośba o pomoc w organizacji 2018/09/24 18:18 #132063

  • Zielona Ania
  • Zielona Ania Avatar
  • Wylogowany
  • Złoty forowicz
  • Posty: 293
  • Otrzymane podziękowania: 1000
Wiesiu, mnie również szkoda! Nie zapowiadałam się wcześniej, bo nie miałam pewności czy pojadę, a na miejscu tak to wyglądało, że nawet przy spotkaniu zaangażowanego forumka trudno było zamienić parę słów, bo zaraz ktoś przerywał z pytaniem w sprawie wystawy, więc czmychałam nie przeszkadzając. Mam nadzieję że jeszcze będzie okazja do spotkania!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): piku, VERA

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-prośba o pomoc w organizacji 2018/09/24 19:05 #132067

  • takasobie
  • takasobie Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 14577
  • Otrzymane podziękowania: 44007
Dopiero teraz ściągnęłam wybrałam i posortowałam zdjęcia. Ja chyba jednak byłam zbyt oszołomiona, żeby sfotografować coś z sensem. 2smiech

Trwały prace wykończeniowe i porządkowe

Przy konewce leżały wcześniej wspomniane śrubokręty, tzn końcówki do nich.

Tomek oglądał teledyski BoneyM

Zen też chciał, ale Tomek mu nie chciał pokazać

Wszystko było praktycznie ułożone, wyglądało romantycznie i fotogenicznie

Worki i srubokręty pochowane


CDN
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Tomek Mr, mirdem, th, hanya, piku, edulkot, VERA, Pani Bestia, Zielona Ania, beatrix+ ten użytkownik otrzymał 9 podziękowań od innych

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-prośba o pomoc w organizacji 2018/09/24 19:34 #132071

  • zanetatacz
  • zanetatacz Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 9815
  • Otrzymane podziękowania: 21226
wiedziałam ,że będzie pięknie ,.......ale żeby aż tak ........będę wracać do oglądania zdjęć i lecę obejrzeć filmik,gratulacje dla pomysłodawców i wszystkich podwykonawców :bravo :bravo :bravo
pozdrawiam Żaneta
"Człowiek potrzebuje do życia ogrodów i bibliotek"-Cyceron
597 metrów zieloności
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA, beatrix+, Elżbieta

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-prośba o pomoc w organizacji 2018/09/24 19:43 #132072

  • Efkaraj
  • Efkaraj Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Każdy kolor jest piękny, pod warunkiem, że jest czerwony :)
  • Posty: 13598
  • Otrzymane podziękowania: 31840
Polu, Tomaszu, Zenie i Ekipo, byłam tylko raz w Wojsławicach. Wtedy było święto piwonii. Ale takich aranżacji nie było ani w połowie.
Powiem tak: podniesliscie poprzeczkę dla innych swiąt wojsławickich bardzo wysoko :bravo :bravo :bravo
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Poll, Tomek Mr, VERA, beatrix+, Elżbieta, zanetatacz, Fiona

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-prośba o pomoc w organizacji 2018/09/24 19:55 #132076

  • piku
  • piku Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • "Zielono mi..."
  • Posty: 8398
  • Otrzymane podziękowania: 25082
I zakątek paprociowy-prace w toku


z królową


paprociowisko w ruinach






kącik paprociowy Pana Radziula


i asortyment paprociowy Zielonych Progów


główny wykonawca podczas pracy


i podczas odpoczynku


a Marcin zawsze w gotowości bojowej :)

pozdrawiam z ziemi przodków
Wiesia
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Tomek Mr, Orszulka, mirdem, th, hanya, takasobie, edulkot, Olusia, VERA, Pani Bestia ten użytkownik otrzymał 9 podziękowań od innych

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-prośba o pomoc w organizacji 2018/09/24 20:01 #132079

  • piku
  • piku Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • "Zielono mi..."
  • Posty: 8398
  • Otrzymane podziękowania: 25082
Coś mi się pokręciło :oops: proszę więc o przeniesienie mojego poprzedniego postu do właściwego wątku zielonozakreceni.pl/forum/ogloszenia-techniczne/7483-zielonozakreceni-organizatorem-dnia-paproci-w-wojslawicach-prosba-o-pomoc-w-organizacji
pozdrawiam z ziemi przodków
Wiesia
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-prośba o pomoc w organizacji 2018/09/24 20:04 #132081

  • Poll
  • Poll Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Czciciel gwiazd i mądrości, miłośnik ogrodów...
  • Posty: 25995
  • Otrzymane podziękowania: 68168
Dobrze jest Wiesiu, przenosimy ten temat do działu 'targi i imprezy ogrodnicze'.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Zielonozakręceni oraganizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-prośba o pomoc w organizacji 2018/09/24 20:12 #132084

  • takasobie
  • takasobie Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 14577
  • Otrzymane podziękowania: 44007
Pola pytała Tomka, czemu nie założył gaci Borata. Tomek zapewniał ją, ze założy w niedzielę. Po prostu uprał, żeby były świeże i schły się za Hobbitowem.

Marcin chciał Wiktorii dokleić wąsy z mchu...

...wykorzystując moment, kiedy Dagmara wybiera kwiatki.

Podeszłam do skalniaka paprociowego, krasnoludki wygrzewające się na kamieniach uciekły...

Wiesia pyta, czy Vera zje krasnoludka grilowanego, czy surowego w algach nori.

Daga zdążyła na czas, królowa uratowana!

Tymczasem w galerii dyndały uroczo moje dzieci...

Maciej przyglądał się ciekawie

jego maleństwa dyndały naprzeciwko, tak jakoś wyszło... think:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Poll, mirdem, th, Kalmia, hanya, piku, Efkaraj, edulkot, VERA, Pani Bestia ten użytkownik otrzymał 8 podziękowań od innych

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-prośba o pomoc w organizacji 2018/09/24 20:32 #132087

  • sierika
  • sierika Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 2475
  • Otrzymane podziękowania: 3614
Znakomite wydarzenie :kocham podziwiam z otwartą buzią.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-prośba o pomoc w organizacji 2018/09/24 20:40 #132088

  • Olusia
  • Olusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3928
  • Otrzymane podziękowania: 10519
Może tak kilka zdjęć od kuchni ..... Ekipa dzierżoniowska nabiera sił do dalszej pracy .







A pracy nie brakowało !
Ale liczy się końcowy efekt !!!
Całość będzie ujęta w Kronice ŚWIĘTA PAPROCI .

Księgę już mamy , wpisy organizatorów i ekipy również . Mamy opinie gości na kilkunastu stronach ...
Teraz trzeba tylko dobrać ciekawe zdjęcia i zrobić odbitki .
Mam więc pytanie czy autorzy , zdjęć umieszczonych na wątku , nie mają sprzeciwu by i ich zdjęcia znalazły się w kronice ?
Oczywiście nie wszystkie .



OLUSIA !!
Zapraszam do podziwiania: Moje hosty od A do Z
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Poll, mirdem, th, hanya, piku, takasobie, edulkot, VERA, Pani Bestia, Zielona Ania ten użytkownik otrzymał 6 podziękowań od innych

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-prośba o pomoc i relacje z imprezy 2018/09/24 21:08 #132097

  • piku
  • piku Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • "Zielono mi..."
  • Posty: 8398
  • Otrzymane podziękowania: 25082
Początki galerii


dalsze prace w zakątku królowej


i dzieło Tomasza coraz piękniejsze :woohoo:








ogródek szczelinowy w skrzyni















pozdrawiam z ziemi przodków
Wiesia
Ostatnio zmieniany: 2018/09/24 21:39 przez piku.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Tomek Mr, Orszulka, th, hanya, takasobie, edulkot, Olusia, VERA, Pani Bestia, Zielona Ania ten użytkownik otrzymał 5 podziękowań od innych

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-prośba o pomoc i relacje z imprezy 2018/09/24 21:12 #132098

  • Olusia
  • Olusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3928
  • Otrzymane podziękowania: 10519
Wystawa mini ogródków była głównie przeznaczona dla najmłodszych gości .
Dzieci były przepytywane ze znajomości bajek .
Za zaliczenie egzaminu otrzymywały mini zabaweczkę i możliwość wpisu do księgi pamiątkowej .
Chętnie pozowały do zdjęć .





























c.d.n.
OLUSIA !!
Zapraszam do podziwiania: Moje hosty od A do Z
Ostatnio zmieniany: 2018/09/24 21:23 przez Olusia.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Orszulka, th, Kalmia, hanya, piku, Efkaraj, edulkot, VERA, Pani Bestia, Zielona Ania ten użytkownik otrzymał 7 podziękowań od innych

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-prośba o pomoc i relacje z imprezy 2018/09/24 21:16 #132099

  • Poll
  • Poll Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Czciciel gwiazd i mądrości, miłośnik ogrodów...
  • Posty: 25995
  • Otrzymane podziękowania: 68168
Kochani, później zdam relację z mojego punktu widzenia, teraz napiszę tylko, że pobiliśmy wszelkie rekordy np obecności na wykładzie (zazwyczaj odnotowywano ok 40-60 osób, na naszym było co najmniej 120 - tyle było pudełeczek a zabrakło dla niektórych ), zaś pan profesor Nowak powiedział, że TAKICH wystaw, to jeszcze Wojsławice nie widziały.
Brawo!
Ostatnio zmieniany: 2018/09/24 21:19 przez Poll.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Siberia, mirdem, th, Kalmia, hanya, piku, Efkaraj, takasobie, edulkot, Olusia ten użytkownik otrzymał 7 podziękowań od innych

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-prośba o pomoc i relacje z imprezy 2018/09/24 21:20 #132100

  • Danusia
  • Danusia Avatar
  • Online
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 11341
  • Otrzymane podziękowania: 20951
Polus zrobiliście fantastyczną robotę dobrze że chociaż na fotkach mogę popodziwiać :bravo :bravo :bravo
Danusia

Człowiek jest kowalem swego losu.Może dlatego znajdujemy się tak często miedzy młotem a kowadłem. HORACY
Moje małe szczęścia i porażki
WIZYTÓWKA
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA, Fiona
Czas generowania strony: 0.208 s.