Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-organizacja i relacje z imprezy

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-prośba o pomoc i relacje z imprezy 2018/09/24 21:27 #132102

  • Olusia
  • Olusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3929
  • Otrzymane podziękowania: 10523
Polu , największe brawa należą się Tobie i Tomkowi !!! :bravo
OLUSIA !!
Zapraszam do podziwiania: Moje hosty od A do Z
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA, beatrix+, Elżbieta

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-prośba o pomoc i relacje z imprezy 2018/09/24 21:31 #132103

  • piku
  • piku Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • "Zielono mi..."
  • Posty: 8458
  • Otrzymane podziękowania: 25424
Bajkowe ogródki przeniesione do stajni prezentowały się godnie :)



























i główni bohaterowie :zielony

pozdrawiam z ziemi przodków
Wiesia
Ostatnio zmieniany: 2018/09/24 22:01 przez piku.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Poll, Tomek Mr, Orszulka, th, hanya, Efkaraj, takasobie, edulkot, Olusia, VERA ten użytkownik otrzymał 8 podziękowań od innych


--=reklama=--

 

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-prośba o pomoc i relacje z imprezy 2018/09/24 21:38 #132104

  • magdala
  • magdala Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 453
  • Otrzymane podziękowania: 797
Tak dawno nie pisałam na forum...
Ale jak można przemilczeć tak wspaniałe wydarzenie:-)
W Wojsławicach byłam tylko raz , pamiętam to miejsce ze stylizowanym murem.

Efekt Waszej pracy i pomysłów jest piorunujący!:-)
Wystawa przepiękna , stylowa, bardzo miła dla oczu.
Że tez mam tak daleko ...
Pozdrawiam wszystkich zwyc
Ostatnio zmieniany: 2018/09/24 21:41 przez magdala.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Poll, Tomek Mr, piku, VERA, beatrix+, nowababka, Elżbieta

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-prośba o pomoc i relacje z imprezy 2018/09/24 22:02 #132112

  • Kalmia
  • Kalmia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 1484
  • Otrzymane podziękowania: 4810
Do tej pory jestem pod ogromnym wrażeniem od wczorajszego dnia!
To było prawdziwe Święto Paproci! Genialna wystawa!
Jesteście fantastyczni! Nie na darmo zrobiliśmy ponad 800 km jednego dnia :) Pozostaję tylko żałować, że mieszkamy tak daleko od Wojsławic ... już czekam na
kolejne spotkanie w przyszłym roku :kocham
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): th, piku, takasobie, Olusia, VERA, beatrix+, Elżbieta, Franusiowa, basik

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-prośba o pomoc i relacje z imprezy 2018/09/24 22:06 #132113

  • Kalmia
  • Kalmia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 1484
  • Otrzymane podziękowania: 4810
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): th, piku, halszka, Efkaraj, takasobie, edulkot, VERA, lelumpolelum, Zielona Ania, Elżbieta

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-prośba o pomoc i relacje z imprezy 2018/09/24 22:13 #132115

  • halszka
  • halszka Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 2081
  • Otrzymane podziękowania: 6361
Świetnie, naprawdę wspaniale wystawa się prezentuje. Paprociowe zakątki mogłyby się tam już na stałe rozrastać :kocham . Gratulacje dla Poli, Tomka i wszystkich, którzy mieli swój udział w przygotowaniach :bravo :bravo :bravo Wielkie dzięki wszystkim za wspaniałe relacje :buziak :buziak :buziak
Pozdrawiam
Halina
Ostatnio zmieniany: 2018/09/24 23:05 przez halszka.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): piku, Efkaraj, VERA, lelumpolelum, basik

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-prośba o pomoc i relacje z imprezy 2018/09/24 22:29 #132119

  • aleb-azi
  • aleb-azi Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forowicz
  • Posty: 39
  • Otrzymane podziękowania: 70
Wielkie brawa! To było Coś... przez wielkie "C".
Wstyd się przyznać, że zawagarowałam na wykładzie - ale bardzo dokładnie studiowałam wystawę.
Ogrom pracy i stressss sssssakramencki jak mniemam - ale Kochani Organizatorzy warto było!
Idźcie tą drogą i niech się nam w duszach zieleni.

Podsłuchane rozmowy wskazują, że oglądający dorośli nie mieli pojęcia, że świat paproci jest tak bogaty, że może stworzyć zróżnicowany, frapujący ogród. A dzieci knują jak tu u siebie zrobić miniaturowe ogródki...

Jak to dobrze, że są ludzie, którym chce się chcieć :).
Pozdrawiam, dziękując za piękny pierwszy dzień jesieni.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Poll, piku, halszka, Efkaraj, takasobie, VERA, lelumpolelum, beatrix+, nowababka, basik

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-prośba o pomoc i relacje z imprezy 2018/09/24 23:01 #132124

  • ewa f
  • ewa f Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 1080
  • Otrzymane podziękowania: 5027
My też z M jesteśmy zachwyceni i rozmachem całości projektu i sposobem pokazania paproci , a także narracją Poli. Ja podziwiałam prace florystów Dagi i Marcina ,którzy pracowali całą noc ,aby wszystko świeżo wyglądało. A poniżej ,co M sfotografował














Ogród irysowy Ewy F
Zapraszam , Ewa
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Poll, hanya, piku, Efkaraj, takasobie, edulkot, VERA, Pani Bestia, lelumpolelum, Zielona Ania ten użytkownik otrzymał 1 podziękowań od innych

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-prośba o pomoc i relacje z imprezy 2018/09/24 23:03 #132125

  • ewa f
  • ewa f Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 1080
  • Otrzymane podziękowania: 5027
Ogród irysowy Ewy F
Zapraszam , Ewa
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Poll, th, hanya, piku, Efkaraj, takasobie, edulkot, VERA, Pani Bestia, lelumpolelum ten użytkownik otrzymał 5 podziękowań od innych

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-prośba o pomoc i relacje z imprezy 2018/09/24 23:05 #132126

  • lelumpolelum
  • lelumpolelum Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Nie wierzę w życie pozaogrodowe
  • Posty: 877
  • Otrzymane podziękowania: 1791
Ta wystawa to coś wspaniałego :kocham Jestem pod ogromnym wrażeniem Waszej pracy, gustu i szeroko pojętej inwencji.Dumna jestem, że stanowię część tej społeczności.
Oglądam zdjęcia Swietki i ciepło mi się robi na sercu, chociaż w domu mam szpital a za oknem jesienne wichury. Dziękuję vishenka vishenka vishenka
Pozdrawiam - Beata
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Poll, Kalmia, piku, Efkaraj, VERA, beatrix+, Elżbieta, Franusiowa

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-prośba o pomoc i relacje z imprezy 2018/09/24 23:06 #132127

  • ewa f
  • ewa f Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 1080
  • Otrzymane podziękowania: 5027
Ogród irysowy Ewy F
Zapraszam , Ewa
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): th, hanya, piku, Efkaraj, takasobie, edulkot, Olusia, VERA, Pani Bestia, lelumpolelum ten użytkownik otrzymał 4 podziękowań od innych

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-prośba o pomoc i relacje z imprezy 2018/09/24 23:09 #132128

  • ewa f
  • ewa f Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 1080
  • Otrzymane podziękowania: 5027
Ogród irysowy Ewy F
Zapraszam , Ewa
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Orszulka, th, hanya, piku, Efkaraj, takasobie, edulkot, VERA, Pani Bestia, Zielona Ania ten użytkownik otrzymał 3 podziękowań od innych

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-prośba o pomoc i relacje z imprezy 2018/09/24 23:18 #132129

  • Poll
  • Poll Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Czciciel gwiazd i mądrości, miłośnik ogrodów...
  • Posty: 26184
  • Otrzymane podziękowania: 69373
Boshhhh, jaka jestem nie tylko niefotogeniczna, ale najstarsza staruszeczka. Nigdy więcej na świeczniku.Lepiej byc szara eminencja a pałeczkę oddać młodym teacher
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-prośba o pomoc i relacje z imprezy 2018/09/24 23:38 #132131

  • halszka
  • halszka Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 2081
  • Otrzymane podziękowania: 6361
Poll napisał:
Boshhhh, jaka jestem nie tylko niefotogeniczna, ale najstarsza staruszeczka. Nigdy więcej na świeczniku.Lepiej byc szara eminencja a pałeczkę oddać młodym teacher

Ojtam, ojtam, Poll, straszne głupotki wygadujesz :przytulam
Pozdrawiam
Halina
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Kalmia, piku, Efkaraj, lelumpolelum, Elżbieta

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-prośba o pomoc i relacje z imprezy 2018/09/24 23:38 #132132

  • th
  • th Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Posty: 5785
  • Otrzymane podziękowania: 15497
Poll... tu wyglądasz całkiem ponętnie :P



:buziak
Strefa cienia... zapraszam... Monika :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Poll, Orszulka, mirdem, hanya, piku, Efkaraj, takasobie, edulkot, VERA, Pani Bestia ten użytkownik otrzymał 6 podziękowań od innych

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-prośba o pomoc i relacje z imprezy 2018/09/25 08:24 #132140

  • parano-ja
  • parano-ja Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forowicz
  • Posty: 21
  • Otrzymane podziękowania: 23
Wystawa cudna i dopracowana w każdym szczególe . Włożyliście ogrom pracy a za spięcie tego wszystkiego w całość dla Poli -chapeau bas.
Mam również wrażenie ,oglądając zdjęcia,że przygotowując te wszystkie atrakcje dobrze się bawiliście .
Byłam z wnuczkami i choć one są mało "ogrodowe" to w planach mamy już stworzenie mini ogródka dla ich lalek.tylko skąd ja wezmę balię?
Było pięknie a wykład ciekawy i jednocześnie przystępny i taki mało "nadęty", powiedziałabym,że raczej opowieść o czymś lubianym.
Cóż, może za jakiś czas kolejny temat? :)
'
Pozdrawiam
Anka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Poll, piku, VERA, lelumpolelum, beatrix+, Elżbieta

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-prośba o pomoc i relacje z imprezy 2018/09/25 09:24 #132147

  • Poll
  • Poll Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Czciciel gwiazd i mądrości, miłośnik ogrodów...
  • Posty: 26184
  • Otrzymane podziękowania: 69373
Napisałam dziś w nocy długi post z mnóstwem zdjęć, ale internet mam tak słaby, ze mi go 'wywaliło' krecigl

Para-nojo...Aniu ? czy dobrze odczytałam w kronice Twoje imię? Zdębiałam, gdy je zobaczyłam i bardzo załowałam, że nie podeszłaś, ze się nie spotkaliśmy. Cudem wyłowiłam Wojtka- gdy usłyszałam, że jest, rzuciłam widelec ( jadłam kolację) i natychmiast poszliśmy z Tomkiem by go odszukać. Dlaczego nie dawaliście znaku, że jesteście??? marzyła mi się kawa i choć krótka rozmowa z każdym forumkiem, który pojawił się w Wojsławicach!
Przy powitaniu w sali wykładowej, nie uzyłam słowa 'wykład' a spotkanie/gaweda...celowo. Nie chciałam zanudzać słuchaczy naukowymi okresleniami a raczej zaciekawić historią paproci, pokazać jakie potrafią być ciekawe. To był wstęp - o czym też wspomniałam - do tego, co mieliśmy zobaczyć na wystawie w ruinkach.

Podczas wykładu xle się poczułam, nie dochodził do mnie ani jeden haust powietrza. sala była wypełniona po brzegi a drzwi zamkniete. Tam, gdzie stałam, zrobiło się tak duszno, ze w pewnym momencie obawiałam się, iż fiknę pod ekran. Do tego, zmienił się plan - harfy musiały być wprowadzone do pomieszczeń (nagłe załamanie pogody) i Tomek Dymny, gdy opowiadałam o czasach wiktoriańskich, dał znać, że musze przyspieszyć - stąd nagłe tempo przy przerzucaniu zdjęć, o których miałam także mówić. Nie spróbowałam nawet tortu, bo w szybkim tempie musiałam wyjść na powietrze, aby nie zemdleć.
Później, podczas zwiedzania wystawy na wolnym powietrzu juz wszystko wróciło do normy i mogłam swobodnie mówić, rozmawiac ze zwiedzającymi i żartować. Refleks Marzęki i komentarz o 5 złociszach za fotkę tak mnie rozbawił, ze z trudem opanowałam śmiech.

Ekipa była cudowna, ale o szczegółach, później.Nie wiem, czy ten post uda się wysłać, więc czekam ze zdjeciami i dłuższym elaboratem, na lepszy internet.

edit: Daga doleciała i wylądowała szczęśliwie.
Ostatnio zmieniany: 2018/09/25 09:43 przez Poll.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): th, MarzenaSantaFe, piku, edulkot, VERA, inag1, Zielona Ania, Elżbieta, zanetatacz, basik ten użytkownik otrzymał 1 podziękowań od innych

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-prośba o pomoc i relacje z imprezy 2018/09/25 09:48 #132152

  • a.nia
  • a.nia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 4276
  • Otrzymane podziękowania: 16653
Byłam, widziałam i podziwaiałam....
Wszystko przygotowaliście perfekcyjnie, ogrom pracy włożony w przygotowanie tego dnia musiał być ogromny! Galeria cudna , bajkowe balie piękne , o ogrodzie paprociowym nie wspomnę ( wracałam do tego zakątka kilka razy ... PIĘKNY.. ) .
Baaardzo się cieszę, że niektórych Zielonozakręconych udało mi się poznać osobiście. Baaardzo bardzo dziękuję .
Pozdrawiam
Ania
Było ściernisko...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Poll, piku, VERA, lelumpolelum, nelu-pelu

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-prośba o pomoc i relacje z imprezy 2018/09/25 10:14 #132157

  • halszka
  • halszka Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 2081
  • Otrzymane podziękowania: 6361
Poll, zapytam nieśmiało: czy Twoją opowieść ktoś nagrywał? Będzie gdzieś dostępna? Bo wiesz, myślę, że nie tylko ja bym jej chętnie posłuchała...
Pozdrawiam
Halina
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-prośba o pomoc i relacje z imprezy 2018/09/25 10:16 #132158

  • Poll
  • Poll Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Czciciel gwiazd i mądrości, miłośnik ogrodów...
  • Posty: 26184
  • Otrzymane podziękowania: 69373
Chyba raczej nie ma nagrań, ale może to i lepiej. Jesli na następnym zlocie będzie rzutnik, z chęcią ja powtórzę - juz bez pospiechu i nerwów- dla grona zielonozakreconych. :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): zanetatacz
Czas generowania strony: 0.218 s.