Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Nasze piwonie 2026

Nasze piwonie 2026 2026/04/10 20:16 #358949

  • takasobie
  • takasobie Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 17928
  • Otrzymane podziękowania: 59119
No to ja zacznę w tym roku! wink-3
Powoli, pomimo strasznego zimna i porannych przymrozków wychodzą powoli spod ziemi:



Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): th, zanetatacz, nelu-pelu, basik, Puszek, babciakrysia, wojtek, Shalina, DorotaZ

Nasze piwonie 2026 2026/04/10 21:33 #358955

  • basik
  • basik Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 20590
  • Otrzymane podziękowania: 77902
Piwonia 'Patio Madrid' wiosennie ...fot. 05.04.2026

pozdrawiam Basia
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): th, takasobie, zanetatacz, nelu-pelu, babciakrysia, wojtek, Shalina, janka.p, DorotaZ
--=reklama=--

Nasze piwonie 2026 2026/04/12 19:18 #359044

  • basik
  • basik Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 20590
  • Otrzymane podziękowania: 77902
Dzisiejsza piwonia Susie Q, zakupiona zimą, zeszłego roku.


fot. 12.04.2026
pozdrawiam Basia
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): takasobie, zanetatacz, nelu-pelu, babciakrysia, wojtek, DorotaZ

Nasze piwonie 2026 2026/04/12 21:03 #359068

  • Elsi
  • Elsi Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 2176
  • Otrzymane podziękowania: 6966


Pierwszy pąk kwiatowy - piwonia Nova.
Pozdrawiam, Elżbieta

Od wiosny do wiosny .....
Ostatnio zmieniany: 2026/04/12 21:04 przez Elsi.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Tomek Mr, takasobie, zanetatacz, nelu-pelu, babciakrysia, wojtek, DorotaZ

Nasze piwonie 2026 2026/04/12 22:43 #359083

  • Tomek Mr
  • Tomek Mr Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 7936
  • Otrzymane podziękowania: 33634
Myślałem, że tylko leży i wypoczywa...



...niestety najpierw się posiliła gwizdac

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): th, takasobie, zanetatacz, babciakrysia, DorotaZ

Nasze piwonie 2026 2026/04/12 22:52 #359084

  • Elsi
  • Elsi Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 2176
  • Otrzymane podziękowania: 6966
O, takiego amatora pąków piwonii jeszcze nie widziałam. zdziwko
Pozdrawiam, Elżbieta

Od wiosny do wiosny .....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): zanetatacz, babciakrysia

Nasze piwonie 2026 2026/04/20 19:16 #359568

  • wojtek
  • wojtek Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 10087
  • Otrzymane podziękowania: 54710
Piwonia Vanilla Schnapps ... fot. 12.04.2026, Wojsławice





'Moonrise'
Ostatnio zmieniany: 2026/04/20 19:29 przez wojtek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): takasobie, zanetatacz, nelu-pelu, basik, babciakrysia, DorotaZ

Nasze piwonie 2026 2026/04/30 21:21 #360212

  • basik
  • basik Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 20590
  • Otrzymane podziękowania: 77902
Piwonia 'Aphrodite Kiss' ... fot. 30.04.2026




Ostatnie przymrozki do - 4℃ nie zrobiły na niej wrażenia.
pozdrawiam Basia
Ostatnio zmieniany: 2026/04/30 21:22 przez basik.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Tomek Mr, takasobie, edulkot, zanetatacz, babciakrysia, DorotaZ

Nasze piwonie 2026 2026/05/04 20:56 #360358

  • Tomek Mr
  • Tomek Mr Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 7936
  • Otrzymane podziękowania: 33634
To prawdopodobnie pierwszy kwiat Paeonia mlokosewitschii , którą wysiałem kilka lat temu ...ale głowy nie dam ;)

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): th, takasobie, nowababka, babciakrysia, wojtek, DorotaZ, Borislava.Kirilova

Nasze piwonie 2026 2026/05/21 18:03 #361688

  • babciakrysia
  • babciakrysia Avatar
  • Wylogowany
  • Złoty forowicz
  • Posty: 244
  • Otrzymane podziękowania: 929
Dzień dobry,

moja Athena wystartowała jako pierwsza, co normalne, ale od ub. roku nic nie urosła wzwyż ani wszerz. Ciekawe, dlaczego?
W tle widoczne wykopy pod światłowody.





Dziękuję za uwagę,
Krystyna.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): takasobie, nowababka, janka.p, DorotaZ, Katarzyna2021

Nasze piwonie 2026 2026/05/31 12:23 #362212

  • babciakrysia
  • babciakrysia Avatar
  • Wylogowany
  • Złoty forowicz
  • Posty: 244
  • Otrzymane podziękowania: 929
Dzień dobry,

z każdym rokiem Miss Americe przybywa kwiatów. clap



Pozdrawiam,
Krystyna
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): takasobie, wojtek, DorotaZ, Katarzyna2021

Nasze piwonie 2026 2026/06/03 14:31 #362435

  • Andzia
  • Andzia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 549
  • Otrzymane podziękowania: 898
U mnie wystartowały ITOHy. Bartzella wieloletnia już i Cora Luise po raz pierwszy bo młoda roślinka :) Jedna piękniejsza od drugiej. Mam jeszcze Hillary oraz Victoria Orange ale że dopiero w tamtym roku posadzone, to nie widać pączków, trzeba będzie jeszcze rok/dwa poczekać.




Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): babciakrysia, wojtek, DorotaZ

Nasze piwonie 2026 2026/06/07 15:30 #362724

  • babciakrysia
  • babciakrysia Avatar
  • Wylogowany
  • Złoty forowicz
  • Posty: 244
  • Otrzymane podziękowania: 929
Dzień dobry,

to jeszcze kilka moich piwonii.

1.Sarah Bernhardt — pierwsza w szeregu.



2. Doreen i Karl Rosenfield



3. Catharina Fontijn



4.Laura Dessert



5. Ursyn Niemcewicz — dobry początek z niewielkiego korzenia wciśniętego pomiędzy irysy 04.04.25.



Pozdrawiam serdecznie,
Krystyna
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): takasobie, DorotaZ

Nasze piwonie 2026 2026/06/07 15:52 #362735

  • takasobie
  • takasobie Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 17928
  • Otrzymane podziękowania: 59119
A u mnie kwitną takie . Część pozrywałam do wazonu, bo po deszczu się położyły i tak ciężko było podziwiać w ogrodzie.



Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): babciakrysia, DorotaZ

Nasze piwonie 2026 2026/06/09 07:35 #362859

  • Katarzyna2021
  • Katarzyna2021 Avatar
  • Online
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 4499
  • Otrzymane podziękowania: 15489
Jakaś stara odmiana lokalna

Ostatnio zmieniany: 2026/06/09 07:35 przez Katarzyna2021.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): takasobie, babciakrysia, janka.p, DorotaZ
Moderatorzy: Puszek
Czas generowania strony: 0.253 s.