Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!!

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/01/01 15:02 #99036

  • beatrix+
  • beatrix+ Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Czarownica z tych czarujących...:)
  • Posty: 3021
  • Otrzymane podziękowania: 5274
Patrz! A niedawno był koniec świata w 2000 roku,a my już pełne 17 lat żyjemy nadal! polewkamax
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA, zanetatacz

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/01/01 20:08 #99090

  • Danusia
  • Danusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 11351
  • Otrzymane podziękowania: 20984
Verciu szampan za Nowy Roczek oby przynosił same radosne dni :buziak
Danusia

Człowiek jest kowalem swego losu.Może dlatego znajdujemy się tak często miedzy młotem a kowadłem. HORACY
Moje małe szczęścia i porażki
WIZYTÓWKA
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA


--=reklama=--

 

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/01/01 22:58 #99119

  • Margo2
  • Margo2 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 4651
  • Otrzymane podziękowania: 8448
Zawsze zastanawiam się w tym dniu, co przyniesie ten nowy rok
Życzę Ci, że same radości. :buziak
Zimy podobno ma już nie być, także o białym z prawdziwego zdarzenia chyba możemy tylko pomarzyć
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA, zanetatacz

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/01/04 17:35 #99549

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5972
  • Otrzymane podziękowania: 24815
No popatrz Betinko - to ci dopiero historia polewkamax i jak tu nie wierzyć w cuda 037

Danusiu wzajemnie szampan


Gosiu, jeśli te prognozy się sprawdzą, wolę nie myśleć co będzie dalej krecigl Rośliny już szaleją..................................................................



Łyszczaki zakwitają równocześnie wygniwając :placz

Ostatnio zmieniany: 2018/01/04 22:21 przez th. Powód: Uaktywnienie zdjęcia
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): zanetatacz

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/01/04 18:45 #99569

  • sierika
  • sierika Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 2475
  • Otrzymane podziękowania: 3614
Verciu, moje tulipany na wierzchu krecigl kalina rozkwita, wystarczy teraz trochę mrozu i.....co to bedzie :nie_wiem
Łyszczaki gniją? nie pamiętam już, by całą jesień i wciąż padało, bardziej, mniej ale na okrągło :woohoo: ciekawe jak dalej potoczy się pogoda.....
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/01/04 19:41 #99585

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5972
  • Otrzymane podziękowania: 24815
Ewuniu, po wczorajszej ulewie oczko wyrównało się z trawnikiem, skąd się bierze tyle tego mokrego krecigl
Tak na dobrą sprawę, to nie pamiętam kiedy ostatnimi czasy był ładny, słoneczny dzień :slonko
No, ale z każdym dniem coraz bliżej wiosny :zielony











Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): edyta, th, piku, takasobie, edulkot, Olusia, zanetatacz, Franusiowa

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/01/04 19:52 #99588

  • Danusia
  • Danusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 11351
  • Otrzymane podziękowania: 20984
Verciu ja tez zaczynam sie denerwować bo pierwszy raz u mnie juz teraz przebiśniegi wychodzą o tej porze zawsze miałam przynajmniej 30 cm śniegu :nie_wiem co to się dzieje w tym roku.
Widoczki wiosenne cudne jak zwykle miejmy nadzieję że nie będzie tak źle z roślinkami
Danusia

Człowiek jest kowalem swego losu.Może dlatego znajdujemy się tak często miedzy młotem a kowadłem. HORACY
Moje małe szczęścia i porażki
WIZYTÓWKA
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/01/04 22:18 #99635

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5972
  • Otrzymane podziękowania: 24815
Danusiu - trochę odgrzewanych kotletów na poprawę nastroju :slonko















Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): edyta, th, takasobie, edulkot, Olusia, zanetatacz

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/01/05 09:38 #99649

  • takasobie
  • takasobie Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 14590
  • Otrzymane podziękowania: 44072
Piękne kotlety! :kocham Mają wręcz idealne warunki! Patelnia! Dlatego tak cudownie kwitną! I takie odmiany! clap
I ten łan krokusów mnie powalił! Cudowności!
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/01/05 10:31 #99654

  • Efkaraj
  • Efkaraj Avatar
  • Online
  • Moderator
  • Każdy kolor jest piękny, pod warunkiem, że jest czerwony :)
  • Posty: 13609
  • Otrzymane podziękowania: 31915
Vero, masz serce i ręce ogrodowe. Tobie nawet mech na kamieniach w jeden sezon urósł. Pięknie jest i wszystko rośnie jak na drożdżach.
Te podpisy "piątek'14" itd, to rok, czy dzień? :)
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA, zanetatacz

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/01/05 12:00 #99662

  • Franusiowa
  • Franusiowa Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3905
  • Otrzymane podziękowania: 13613
Veruś :przytulam ale piękne,te irysy od Piątka recourse szkoda,że nie mam już miejsca na takie rarytasy.
Teraz rozumiem dlaczego wysiedliłaś z ogrodu róże ,jest tyle pięknych kwiatów mniej problemowych.
Ja jednak jeszcze róże stawiam na pierwszym miejscu, które zajmują w moim ogrodzie sporo miejsca.
Szkoda,,że te ciągłe opady przyczyniają sie do podgniwania pierwiosnków.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/01/05 19:02 #99704

  • Danusia
  • Danusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 11351
  • Otrzymane podziękowania: 20984
Verciu śliczne iryski ja czekam na niskie bo trochę w zeszłym roku kupiłam więc jestem ciekawa czy zakwitną mi w tym roku :tup
Danusia

Człowiek jest kowalem swego losu.Może dlatego znajdujemy się tak często miedzy młotem a kowadłem. HORACY
Moje małe szczęścia i porażki
WIZYTÓWKA
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/01/07 18:13 #100017

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5972
  • Otrzymane podziękowania: 24815
Miłko, pod irysy trzeba było przygotować odpowiednie podłoże. Na tej mojej glinie nie miały by szans na przeżycie.
Krokusy tylko patrzeć jak zakwitną tegoroczne, niech by już ta zima nastała wreszcie - bo czym się ta "wiosna" skończy krecigl

Ewuniu te podpisy znaczą - nazwisko hodowcy oraz rok wprowadzenia danej odmiany na rynek flower

Majeczko, Danusiu :buziak :przytulam

Dziewczyny, skoro też lubicie irysy - to Was jeszcze pomęczę kilka razy irysami Roberta 2smiech - tylko opiszę resztę........................................















Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): edyta, th, takasobie, edulkot, zanetatacz

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/01/07 18:19 #100019

  • Poll
  • Poll Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Czciciel gwiazd i mądrości, miłośnik ogrodów...
  • Posty: 26092
  • Otrzymane podziękowania: 68662
Pamiętam tę rabatę z przodu domu, pod płotem, ale niestety, widziałam tylko szablaste liściory. Może uda mi się ja zobaczyć kwitnącą w sezonie? Nie mogę się coś przekonać do takich pustych przez większość sezonu rabat.... Kwiaty irysów są piękne, zwłaszcza w masie, ale utrzymują się tak krótko. krecigl

Verciu, masz chyba jakieś wawrzynki, jak wyglądają 'tej wiosny'? rotfl
Ostatnio zmieniany: 2018/01/07 18:20 przez Poll.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/01/07 18:28 #100022

  • piku
  • piku Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • "Zielono mi..."
  • Posty: 8418
  • Otrzymane podziękowania: 25179
Irysy to przepiękne kwiaty :kocham , nie zdecydowałabym się jednak na wymianę podłoża by cieszyć się nimi u siebie, tym bardziej podziwiam Cię Verciu zgromadziłaś już ładną kolekcję, piękny to będzie widok jak wszystkie zakwitną :slonko
pozdrawiam z ziemi przodków
Wiesia
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/01/07 18:38 #100024

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5972
  • Otrzymane podziękowania: 24815
Poluś, mają się dobrze, nawet gdzieniegdzie kwiatek kwitnie sobie gwizdac




Tak wygląda powojnik wielkokwiatowy......................................................zgłupiał biedak do cna :glupek
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): takasobie, edulkot, Olusia, zanetatacz

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/01/07 18:44 #100027

  • Danusia
  • Danusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 11351
  • Otrzymane podziękowania: 20984
Verciu iryski śliczne ale ja muszę w tym roku poszukać wreszcie wawrzynków tych cudnych bo już ze dwa lata na nie choruję :)
Danusia

Człowiek jest kowalem swego losu.Może dlatego znajdujemy się tak często miedzy młotem a kowadłem. HORACY
Moje małe szczęścia i porażki
WIZYTÓWKA
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/01/07 18:59 #100033

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5972
  • Otrzymane podziękowania: 24815
Wiesiu irysy to moja stara miłość :kocham


Danusiu nie masz wawrzynków - nie do wiary zdziwko
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): piku

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/01/07 19:03 #100035

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5972
  • Otrzymane podziękowania: 24815
Poluś, matko, zakręcona jakaś jestem :patel zapraszam serdecznie na kwitnące irysy flower
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Olusia

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/01/07 19:07 #100040

  • Olusia
  • Olusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3928
  • Otrzymane podziękowania: 10519
Daj tylko znać to i ja zjadę !
OLUSIA !!
Zapraszam do podziwiania: Moje hosty od A do Z
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA
Moderatorzy: Efkaraj
Czas generowania strony: 0.193 s.