Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!!

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2017/12/29 19:26 #98705

  • Franusiowa
  • Franusiowa Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3899
  • Otrzymane podziękowania: 13574
Vera i ja zachwycam się takimi rarytasami :mniam ciekawi mnie gdzie takie cuda kupiłaś chętnie
,bym zaprosiła takie do siebie może byś zdradziła gdzie takie można kupić.,bo kolory są niezwykłe.

Wnusia dźwiga jak może takie wielkie pudło większe od niej ...... prezent typowy dla kobiety .......ona jest jak cukiereczek :przytulam
Na wcześniejszych zdjęciach ciągle się uśmiecha ,takie pogodne dziecię ...dobrze ,że już jest zdrowa . zwyc
Temat został zablokowany.

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2017/12/29 19:39 #98707

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5962
  • Otrzymane podziękowania: 24660
Majeczko róża zasiliła kolekcję sąsiadki, a te łany zielonych zbóż - to dlatego że moja chata za wsią jest :owady
W E-Clematis kupiłam już oba kielichowce, dorzuciłam do koszyka jeszcze błotnię leśną,fotergillę"Blue Mist", obielę"Snow Mountain", sasafras białawy, wierzbę"Mt Aso", cypryśnik błotny i trzy derenie kanadyjskie.
W Świecie Roślin kupiłam cztery kielichowce i magnolię kobus. Węszę jeszcze po szkółkach, może coś nowego z kielichowców się pojawi :na_ucho


Żanetko, dzisiaj pogoda pozwoliła dokładniej spenetrować ogród i o zgrozo :mur Cebulkowe mają solidne szczypiory na wierzchu, ochłodzenia nie widać, wręcz przeciwnie krecigl Za to mokro w ogrodzie niesamowicie. Nie chcę krakać, ale to dobrze nie wróży - ani irysom, ani też cebulowym i kłączowym :(


Majuś, co ja bym dała za białe w ogrodzie...................................................
Ale zawsze można powspominać jak to wiosną było vishenka















Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): edulkot, zanetatacz, Franusiowa


--=reklama=--

 

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2017/12/29 19:47 #98712

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5962
  • Otrzymane podziękowania: 24660
Franusiowa napisał:
Vera i ja zachwycam się takimi rarytasami :mniam ciekawi mnie gdzie takie cuda kupiłaś chętnie
,bym zaprosiła takie do siebie może byś zdradziła gdzie takie można kupić.,bo kolory są niezwykłe.




Majeczko, jak przyjedziesz do mnie to się chętnie podzielę :przytulam
Temat został zablokowany.

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2017/12/29 20:27 #98725

  • Franusiowa
  • Franusiowa Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3899
  • Otrzymane podziękowania: 13574
Muszę, pomyśleć i w czerwcu przy okazji zlotu odwiedzić tak piękny ogród :przytulam
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2017/12/29 21:14 #98733

  • Danusia
  • Danusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 11260
  • Otrzymane podziękowania: 20702
Verciu :buziak takie cudeńka wstawiłaś że :mniam ja mam na razie jeden pełny ,wszystkie śliczne i nie umiałabym wybrać który podoba mi się najbardziej :) Wiosna przepiekna u Ciebie oczywiście znów cudeńka przerozmaite :bravo
Wnusia nic tylko :przytulam słodziak niesamowity z iskierkami w oczkach :)
Danusia

Człowiek jest kowalem swego losu.Może dlatego znajdujemy się tak często miedzy młotem a kowadłem. HORACY
Moje małe szczęścia i porażki
WIZYTÓWKA
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2017/12/29 22:42 #98759

  • nelu-pelu
  • nelu-pelu Avatar
  • Online
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6637
  • Otrzymane podziękowania: 14381
Verciu, M pyta mnie 'co takich rumieńców dostałaś' - a ja oglądam Twoje niesamowite rośliny,
nie mogę się napatrzyć na Twój ogród :kocham , tyle kwitnących maluszków i całkiem dużych też...
Pozdrawiam, Nela
Moje metamorfozy - zapraszam
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA, zanetatacz

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2017/12/30 19:33 #98828

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5962
  • Otrzymane podziękowania: 24660
Majeczko, zapraszam serdecznie :buziak :przytulam

Danusiu dziękuję :buziak Wnusia testowała dzisiaj nowe kalosze :kocham

Ciekawe jak to smakuje???? think:



Chyba nie bardzo :na_ucho



Ale po tuptać sobie można - zawsze to coś nowego :diabelek



Neluś - no teraz to ja dostałam rumieńców :oops:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): edulkot, Olusia, zanetatacz, nelu-pelu

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2017/12/30 19:58 #98831

  • zanetatacz
  • zanetatacz Avatar
  • Online
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 9728
  • Otrzymane podziękowania: 20848
u mnie podobnie jak u Ciebie bardzo mokro na działce i szczypiory na wierzchu -też się martwię co to będzie :nie_wiem
pozdrawiam Żaneta
"Człowiek potrzebuje do życia ogrodów i bibliotek"-Cyceron
597 metrów zieloności
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2017/12/30 20:07 #98834

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5962
  • Otrzymane podziękowania: 24660
zanetatacz napisał:
u mnie podobnie jak u Ciebie bardzo mokro na działce i szczypiory na wierzchu -też się martwię co to będzie :nie_wiem


I jakby tego było mało, znowu leje - bo normalnym deszczem tej ulewy z wichurą nazwać nie można :angry: W dzień nawet na chwilę pokazało się słońce, już się cieszyłam................................................................................ :mur
Temat został zablokowany.

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2017/12/30 20:18 #98837

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5962
  • Otrzymane podziękowania: 24660
Szachownice, przetrzebione ubiegłą mokrą zimą - ciekawe ile z nich przetrwa obecne mokradło think:















Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): edulkot

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2017/12/30 20:23 #98838

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5962
  • Otrzymane podziękowania: 24660
Moja ulubiona, mam nadzieję że przeżyje........................................ :bezsil







Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): edulkot, Olusia

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2017/12/30 21:00 #98845

  • edulkot
  • edulkot Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 9995
  • Otrzymane podziękowania: 22871
Verko Skrzacik słodziutki :kocham
U nas zima sobie zawitała, śnieżek leży i nawet lekki mrozik, ale pewnie już niedługo i ta ulewa do nas dotrze B)

Szachownic mam kilka odmian ale jakoś nie chcą ze mną współpracować B)
Majka - "Pamiętajcie o ogrodach"
Domek pod Dębami w różanym ogrodzie część II
Temat został zablokowany.

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2017/12/30 21:18 #98850

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5962
  • Otrzymane podziękowania: 24660
Oby ta ulewa Was ominęła, strach jak pada i wyje wiatr czdziura
Szachownice mają solidny drenaż, ale co z tego jak woda stoi na powierzchni gleby a kora znowu sobie pływa :placz
Jako, że niepoprawna optymistka ze mnie - już widzę co posadzę w miejsca wymokniętych roślin 2smiech
Do Skrzacika polecimy z M po zlocie i wracamy w lipcu, a Skrzacik przyleci na święta Bożego Narodzenia - już się cieszę :tup
Temat został zablokowany.

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2017/12/30 22:23 #98859

  • edulkot
  • edulkot Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 9995
  • Otrzymane podziękowania: 22871
Czyli już całkiem niedługo bo za niecały rok wink-3 nawet nie zauważycie kiedy ten czas zleci, będzie sezon to i tygodnie będą mijały na robocie bardzo szybko zwyc
Nasza najmłodsza wnusia Lenka dzisiaj nas odwiedziła pierwszy raz, przespała całą wizytę B)
Majka - "Pamiętajcie o ogrodach"
Domek pod Dębami w różanym ogrodzie część II
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2017/12/31 09:48 #98878

  • Nowinka
  • Nowinka Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3262
  • Otrzymane podziękowania: 5567
Dzień dobry Verciu vishenka U Ciebie jak zwykle widno i kolorowo od kwiatków .U mnie wyjątkowo paskudnie ,śniegu nie ma tylko gdzie nie gdzie kwitną zakopcowane róże .Co to się dzieje z tym klimatem ? Podziwiam Twoje nowe plany zakupowe .Masz sporo miejsca i możesz sobie sadzić ,co tylko zechcesz .
Ja też mam już listę na wiosnę ,oczywiście głównie kwasoluby .Strach się bać ,jaki sezon nas czeka .
Martwię się o irysy ,bo było i wciąż jest mokro ,a one tego nie lubią krecigl .Verciu a na nowy roczek ,życzę Ci zdrowia i spełnienia wszystkich ogrodowych marzeń :przytulam
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2017/12/31 19:26 #98938

  • Siberia
  • Siberia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 2935
  • Otrzymane podziękowania: 5621
Szachownica wygląda na bardzo delikatną, ale pozory często mylą ;-) Jeśli przetrwa ten potop, będzie prawdziwym twardzielem :lol: Trzymam kciuki, bo piękna!

Dramat z tym potopem. U mnie paprocie w wodzie, ale już nic nie robię, bo kiedyś zimowe przesadzanie dobiło wszystkie ratowane egzemplarze. Zresztą nieprzesadzane też. Taka mokrą i nieudaną miałam pierwszą zimę ogrodową polewkamax
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2017/12/31 19:43 #98943

  • edyta
  • edyta Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 7463
  • Otrzymane podziękowania: 16257
Vero, to kolejne miejsce, gdzie czytam, że azalie japońskie dobrze rosną w glinie. Napisz proszę jakie mają u Ciebie warunki świetlne? Czy poradziłyby sobie w pełnym słońcu?
W życiu nie chodzi o to, żeby przeczekać burzę. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Pozdrawiam,
Edyta
Kamienne ścieżki wśród kwiecistych rabat
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2017/12/31 22:03 #98975

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5962
  • Otrzymane podziękowania: 24660
Majeczko, nawet śpiący maluszek jest przesłodki, wyobrażam sobie jaka byłaś szczęśliwa :kocham


Ewuś, również najlepszego w tym Nowym roku - może aura będzie łaskawsza i wszystko wróci do normy :slonko :deszcz :slonko



Iwonko, miejmy nadzieję że się wreszcie wypada - sama już nie wiem co lepsze :nie_wiem
Chyba :podlewam od :deszcz , przy pierwszym straty mniejsze hu_rra



Edytko, japonki przed sadzeniem dostają do dołka kompost zmieszany z kwaśnym torfem, grubym żwirkiem i perlitem. Dobrze rosną zarówno w słońcu jak i lekkim półcieniu flower Powodzenia w uprawie :przytulam
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): edyta

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2017/12/31 22:50 #98987

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5962
  • Otrzymane podziękowania: 24660
Wszystkim odwiedzającym mój wątek życzę Szczęśliwego Nowego Roku szampan

Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): th, markita, edulkot, Semper, Nowinka, nelu-pelu

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/01/01 00:28 #98997

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5962
  • Otrzymane podziękowania: 24660
No i mamy już 2018



Witam serdecznie Wszystkich :buziak :przytulam
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): piku, Efkaraj, edulkot, inag1, Semper, zanetatacz
Moderatorzy: Efkaraj
Czas generowania strony: 0.230 s.