Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Gumowa działka czyli jak na niespełna 200 m2 mieć prawie 100 róż, warzywnik, trawniki ...

Gumowa działka czyli jak na niespełna 200 m2 mieć prawie 100 róż, warzywnik, trawniki ... 2019/01/15 18:15 #145349

  • Siberia
  • Siberia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 2937
  • Otrzymane podziękowania: 5624
Martusia, to czekamy na fotki z lata :-)

A Ty zdrowa jesteś? Bo rasowi nauczyciele pod koniec semestru często chorują, żeby się w ferie móc wyleżeć :diabelek Mnie tym razem wzięło o tydzień za wcześnie. Tej tradycji nie ma końca 2smiech
Temat został zablokowany.

Gumowa działka czyli jak na niespełna 200 m2 mieć prawie 100 róż, warzywnik, trawniki ... 2019/01/15 18:37 #145355

  • Shirall
  • Shirall Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 656
  • Otrzymane podziękowania: 1434
Iwonko polewkamax polewkamax
no na szczęście nie, jestem zdrowa gwizdac
i o dziwo nawet na święta byłam zdrowa, zresztą odkąd się wyprowadziliśmy z Łazarza, to tak jakby mniej chorujemy, co prawda byłam dość długo chora raz, miałam katar ale kaszel to się tak ciągnął i ciągnął....masakra jakaś, w szkole mieliśmy jakąś epidemię czy co bo wszyscy na L4 a ja nie gwizdac
zdjęcia się ładują więc jak tylko będą to powrzucam zwyc
Temat został zablokowany.


--=reklama=--

 

Gumowa działka czyli jak na niespełna 200 m2 mieć prawie 100 róż, warzywnik, trawniki ... 2019/01/16 13:08 #145439

  • Siberia
  • Siberia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 2937
  • Otrzymane podziękowania: 5624
Zdjęcia musiały się już załadować :-) Zmniejsz i pokaż - bądź dobrym człowiekiem :lol:

Mogą być jakieś non stop kwitnące róże na przykład, bo ja tu zakupy planuję :lol:
Temat został zablokowany.

Gumowa działka czyli jak na niespełna 200 m2 mieć prawie 100 róż, warzywnik, trawniki ... 2019/01/19 15:09 #145854

  • Shirall
  • Shirall Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 656
  • Otrzymane podziękowania: 1434
no zdjęcia się ładowały i ładowały po czym.....bęc.........wyskoczył jakiś błąd i zdjęć ni ma :mur :mur

ech jak ja kocham elektronikę czasami.... :mlotek
Iwonko....hehe kwitnące non stop powiadasz......hmmmmm gwizdac
no non stop to może nie ale powtarzają na pewno :kocham

Balerina

Diamant

Lupo

Novalis

Ciderella

Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Siberia, th, piku, VERA, inag1, chester633, Semper, beatrix+

Gumowa działka czyli jak na niespełna 200 m2 mieć prawie 100 róż, warzywnik, trawniki ... 2019/02/03 21:44 #147900

  • Margo2
  • Margo2 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 4600
  • Otrzymane podziękowania: 8275
Mniej chorujesz, bo w końcu nie mieszkasz w zagrzybionym mieszkaniu.
Zdrówka dla mamy
Temat został zablokowany.

Gumowa działka czyli jak na niespełna 200 m2 mieć prawie 100 róż, warzywnik, trawniki ... 2019/02/03 21:56 #147904

  • Shirall
  • Shirall Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 656
  • Otrzymane podziękowania: 1434
Gosiu to fakt.....jej ciągle mam przed oczami ten widok za szafą w pokoju rodziców zdziwko zdziwko
ja i tata odsunęliśmy szafę i.....ooooo......matulu!!! że nas ten grzybowy potwór nie zjadł tam jak go uwolniliśmy zdziwko zdziwko
było tylko psik psik chlorem i chooooodu zdziwko brrrrr...... :unsure:

przekaże Mamie, teraz to się sanatoruje w Ciechocinku :buziak
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Margo2

Gumowa działka czyli jak na niespełna 200 m2 mieć prawie 100 róż, warzywnik, trawniki ... 2019/03/24 16:35 #154732

  • Shirall
  • Shirall Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 656
  • Otrzymane podziękowania: 1434
a doberek, doberek......słonko świeci, ciepełko już jest to i ja zaczynam pomału startować ogrodniczo :diabelek
póki co to w domu rośliny poprzesadzane lub....nakupowane, hehe jeszcze jakąś przyniosę to mnie chyba Szkodnik wywali za drzwi gwizdac rotfl
na mini balkonie donica z posianymi ziołami już jest zaś na początki kwietnia kupuje dla mamy zioła gwizdac taaaa........na razie tylko......13 polewkamax polewkamax
muszę dokupić chyba 2 korytka a nie jedno jak planowałam, tak na wszelki wypadek 2smiech

na działce jeszcze nie byłam, mam nadzieję, że w tym tygodniu uda mi się wejść bo tęsknię za nią niesamowicie i już chce dłubać, kosić, kopać, rwać i wyrywać rotfl
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): edulkot, inag1, Semper, zanetatacz

Gumowa działka czyli jak na niespełna 200 m2 mieć prawie 100 róż, warzywnik, trawniki ... 2019/04/17 22:15 #158010

  • Margo2
  • Margo2 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 4600
  • Otrzymane podziękowania: 8275
Nie pamiętam, czy teraz masz dalej na działeczkę?
Temat został zablokowany.

Gumowa działka czyli jak na niespełna 200 m2 mieć prawie 100 róż, warzywnik, trawniki ... 2019/04/18 20:27 #158093

  • Shirall
  • Shirall Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 656
  • Otrzymane podziękowania: 1434
Gosiu, no mam zdecydowanie dalej ale nie przeszkadza mi to wcale a wcale bo jak mam przerwę w pracy a są takie dwa dni to lecę na działkę B)
no fakt, że póki co jest strajk i się nie dało zaś od poniedziałku mam opiekę nad mamą bo akurat trafił się rzut choroby i to dość poważny a poza tym miała komisję lekarską i nareszcie ma przyznaną rentę aż do grudnia bo potem od razu z automatu czy urzędu jak to mówią idzie na emeryturę polewkamax no cóż......60 lat polewkamax polewkamax

a póki co to przyszły ziółka i już pięknie posadzone i rosną, jutro zrobię zdjęcia to pokaże Szkodnika "balkon" polewkamax polewkamax
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): inag1

Gumowa działka czyli jak na niespełna 200 m2 mieć prawie 100 róż, warzywnik, trawniki ... 2019/05/01 17:48 #159589

  • Shirall
  • Shirall Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 656
  • Otrzymane podziękowania: 1434
odzywam się, żeby nie było, że zapomniałam czy cuś ale ostatnio jakoś czasu nie mam na nic polewkamax
ale czas już wyjść z czdziura i zacząć się odzywać, skoro już jako tako sezon otworzyłam gwizdac
rany, nie pamiętam żebym tak późno zaczęła cokolwiek robić na działce ale po tym co zobaczyłam wczoraj.....ło matko :omg

oczywiście nie obyło się bez przygód......najpierw musiałam się włamać na działkę bo blokada od sznura się zacięła i klucz poszedł w ..... no i musiałam to obejść, następnie musiałam się mocno schylić bo moja drewniana, różana pergola w tym roku postanowiła się przechylić i wylądowała na kranie, który jak się potem okazało - przecieka!!! potem jak już udało mi się wejść i wyprostować to.......oooo matuli, gdzie ja jestem?!!! :omg zdziwko trawa wysoka - czeka mnie cięcie nożycami, po prostu bosko, róże powariowały, zaś warzywnik..... hmmmmm zdziwko zdziwko
6 róż przemarzło jakoś teraz, bo młode liście i pędy są brązowe i nie wiem czy odbije jak je przytnę - w tym jest mamy ulubiona róża krecigl
oj czeka mnie przeprawa, oj czeka gwizdac gwizdac
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): inag1

Gumowa działka czyli jak na niespełna 200 m2 mieć prawie 100 róż, warzywnik, trawniki ... 2019/05/15 22:48 #162205

  • Margo2
  • Margo2 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 4600
  • Otrzymane podziękowania: 8275
No ja wszystko rozumiem, ale gdzie zdjęcia?
Pozdrów mamę. Trzymam kciuki za poprawę zdrowia
Temat został zablokowany.

Gumowa działka czyli jak na niespełna 200 m2 mieć prawie 100 róż, warzywnik, trawniki ... 2019/05/17 19:53 #162556

  • Shirall
  • Shirall Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 656
  • Otrzymane podziękowania: 1434
no i wszystkie zdjęcia poszły w..... :mur :mur
awaria telefonu i wszystko poszło w kosmos.....w tym zdjęcia na stronę internetową mojej szkoły :mur :mur
a póki co na działce nie byłam bo od kilku dni leje i leje a ja tam nie marudzę bo susza przecież zaś w ten weekend nie dam rady wejść bo raz koncert Accantus a dwa wyjazd :nie_wiem
dopiero w tygodniu podejdę...ech coś w tym roku mi nie idzie czdziura
Temat został zablokowany.

Gumowa działka czyli jak na niespełna 200 m2 mieć prawie 100 róż, warzywnik, trawniki ... 2019/05/17 20:08 #162557

  • Shirall
  • Shirall Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 656
  • Otrzymane podziękowania: 1434
ufff jakieś zdjęcia mam....oto balkonik Szkodnika :diabelek




hmmm tylko czemu one takie małe? :dry:
Ostatnio zmieniany: 2019/05/17 20:12 przez Shirall.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA, Margo2, Elżbieta

Gumowa działka czyli jak na niespełna 200 m2 mieć prawie 100 róż, warzywnik, trawniki ... 2019/12/13 19:06 #184181

  • Shirall
  • Shirall Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 656
  • Otrzymane podziękowania: 1434
hej hej welcome
wstyd, że mnie tak długo nie było ale tyle się rzeczy na mnie zwaliło, że sama się czasami zastanawiam za co? 037
nic złego jakby co więc luzik.......kończę staż na nauczyciela mianowanego, ostatni rok więc mam troszkę roboty ale byle do przodu....potem brat miał wypadek, samochód go potrącił, jak jechał rowerem i na szczęście skończyło się tylko na 3 złamanych żebrach, ufff dobrze, że zawsze jeździ w kasku krecigl więc przez prawie 3 tygodnie robiłam za pomoc bo biedak musiał przez pierwszy tydzień leżeć w łóżku, zaś potem zakaz wychodzenia a coś jeść musi więc zakupy, lekarz, apteki etc.....potem cyrki z działką i geodeta bo się ROD odgradza od terenu prywatnego i najpierw była mowa, że trzeba będzie oddać kawał działki z przodu zaś teraz na szczęście przy moje działce granica jest 80 cm przed płotem więc oddać trzeba aż 40 cm czyli czeka mnie wydatek w postaci nowego płotu, furtki i usunięcie jednej róży, zaś Lykkefund z pergolą, tuje, śliwa ocaleją hu_rra bo pierwsza wersja mnie dobijała totalnie....... krecigl a było to 1.5 m z przodu.......na szerokość.... krecigl
zaś mama od soboty jest już emerytką i koniec z lataniem po ZUSach :diabelek
byle do 20 grudnia bo potem wolne aż do 3 stycznia, kiedy mam tylko 2h pracy a potem aż do 7 stycznia....potem niecałe 2 tygodnie i....FERIE!!! :heart
pomału nadrabiam zaległości gwizdac
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA, inag1, Semper, Elżbieta

Gumowa działka czyli jak na niespełna 200 m2 mieć prawie 100 róż, warzywnik, trawniki ... 2020/01/24 22:19 #187418

  • Margo2
  • Margo2 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 4600
  • Otrzymane podziękowania: 8275
Cieszę się, że z działką wyszło tak jak wyszło
W sumie to wszystko idzie u Ciebie ku lepszemu
I nowe mieszkanie, praca juz stabilna, mam emerytka, działka jest
Tylko sie cieszyć.
Tylko dlaczego nie ma zdjęc ogrodu?
Temat został zablokowany.

Gumowa działka czyli jak na niespełna 200 m2 mieć prawie 100 róż, warzywnik, trawniki ... 2020/01/29 15:19 #187861

  • Shirall
  • Shirall Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 656
  • Otrzymane podziękowania: 1434
Gosiu :buziak :buziak
aż mi się nie chce wierzyć, że niedługo będą 2 lata jak już mieszkam na swoim :kocham :kocham
a co do zdjęć........tiaaaaa......jak to powiedzieć...... :mur :mur zdjęcia były na telefonie, zgrałam tylko te co mają być na stronę szkolną zaś kilka dni temu telefon się całkowicie zawiesił i zdjęcia poszły się na razie...... póki co modlę się czy aby karta ocalała....dowiem się za kilka godzin :P
Temat został zablokowany.

Gumowa działka czyli jak na niespełna 200 m2 mieć prawie 100 róż, warzywnik, trawniki ... 2020/02/02 12:50 #188299

  • Shirall
  • Shirall Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 656
  • Otrzymane podziękowania: 1434
zdjęcia ocalały!!!
troszkę dłużej mi to zajęło ale ferie feriami ale trochę roboty mam - muszę ogarnąć teczkę stażu wreszcie bo w czerwcu kończę, zająć się Szkodnikiem bo tęskni za spacerami, więc staramy się chodzić jak się dobrze czuje, no i Gabrysia - jaka radość jak ją ciocia odbiera z przedszkola zamiast rodziców :kocham ten łobuz ma już ponad 3 lata :kocham :kocham
a tak to czekam na wiosnę i na pracę w ogródku :kocham :kocham
Temat został zablokowany.

Gumowa działka czyli jak na niespełna 200 m2 mieć prawie 100 róż, warzywnik, trawniki ... 2020/02/02 12:59 #188300

  • Shirall
  • Shirall Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 656
  • Otrzymane podziękowania: 1434
ogólnie na działce nie było w tym roku żadnych zmian, wszystko po staremu poza jedną rzeczą - postanowiłam całkowicie zrezygnować z chemii na szkodniki, tylko naturalne preparaty - no w razie ataku to mam w zapasie Substral na róże - i się opłaciło!!! oto rodzinka jeżowa - mama z 4 maluchów, nie miałam żadnych ślimaków, opadłe śliwki były szybko zjadane hu_rra



troszkę niewyrażnie ale im zrobić zdjęcia bez denerwowania mamy gwizdac
mam gdzieś film nawet jak wędrują po działce ale to pokaże kiedyś gwizdac
Ostatnio zmieniany: 2020/02/02 13:01 przez Shirall.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): th, Pani Bestia, chester633, Maggie

Gumowa działka czyli jak na niespełna 200 m2 mieć prawie 100 róż, warzywnik, trawniki ... 2020/02/02 16:53 #188346

  • Shirall
  • Shirall Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 656
  • Otrzymane podziękowania: 1434
co dalej ciekawego na działce było....a to, że w tym roku nie kupowaliśmy porzeczek, pomidorów, ogórków bo moje warzywka oszalały rotfl
w tym roku będzie więcej ogórków, opłaca się co roku, wiosną wywalać kompost na te podwyższone rabaty :kocham






Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Pani Bestia, Elżbieta, Maggie

Gumowa działka czyli jak na niespełna 200 m2 mieć prawie 100 róż, warzywnik, trawniki ... 2020/02/02 17:21 #188352

  • Asia2
  • Asia2 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 1167
  • Otrzymane podziękowania: 3666
Super zbiory!
A rodzinka jeżowa słodka. Ja też nie stosuję chemii, a do mnie jakoś wprowadzić się nie chcą. Jeden tylko zimował w ubiegłym sezonie pod jałowcem, ale jak tylko wiosna przyszła wyniósł się gdzie pieprz rośnie. A tyle ślimaków... Miałby jak w raju...
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: Efkaraj
Czas generowania strony: 0.173 s.