Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Gumowa działka czyli jak na niespełna 200 m2 mieć prawie 100 róż, warzywnik, trawniki ...

Gumowa działka czyli jak na niespełna 200 m2 mieć prawie 100 róż, warzywnik, trawniki ... 2017/08/25 20:50 #81958

  • Shirall
  • Shirall Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 656
  • Otrzymane podziękowania: 1434
hej hej, pogoda za oknem piękna zaś ja teraz przez kilka dni siedziałam w domu bo mnie pokonało zarówno ciśnienie jak i okropna migrena, wczoraj jak byłam z mamą na spacerze bo musiałam usiąść na ławce bo mi się w głowie kręciło, ogólnie od kilku dni byłam mocno osłabiona, ciśnienie miałam takie, że strach się bać o tętnie nie mówiąc - no raczej 105 czy 109 nie jest normalne nawet jak dla mnie, moje normalne jest owszem podwyższone tak koło 80-90 ale tyle zdziwko no i też wczoraj po kilku :patel :patel od mamy - rany nie widziałam jej aż tak złej, myślałam, że mnie przez kolano przełoży i mi wleje poszłam na badanie TSH bo jednak mama miała chorobę Hashimoto, moja siostra prawdopodobnie ma niedoczynność tarczycy no i od dziś .....ja też :mur :mur
niby mam tylko 3,200 ale to już jest podejrzenie i stąd moje zawroty głowy, zmęczenie, ziewanie no i nagły wzrost wagi oraz duże problemy z jej zrzuceniem :mur
chyba nie muszę mówić, co mi mama prawie zrobiła, Werka ma szczęście, że daleko mieszka ja nie.... :mlotek :mlotek
przez 3 miesiące mam brać hormon, zaś po 3 miesiącach powtórzyć badanie, mam nadzieję, że wtedy już pokaże normalną wartość recourse
musiałam sobie trochę pomarudzić więc sorki ale serio muszę się komuś wyżalić, mama niby mi mówi, że jestem tylko człowiekiem i mam aż się tak nie przejmować, bo już i tak mi było głupio wczoraj jak ja idę z nią na kijki jako eskorta a tu nagle zonk, mi się w głowie zaczyna kręcić i ja siedzę na ławce jak mama sama chodzi, nie mogę się poddać szczególnie po wczorajszej wizycie mamy u neurochirurga - nie będą mamy operować na piersiowy kręgosłup, za dużo ryzyko włącznie z zagrożeniem życia, jedynie pozostaje leczenie, rehabilitacja i czekanie...ech ten rok jest do niczego, same złe rzeczy nas spotkały :mur oby tylko mieszkanie wypaliło....dobra koniec marudzenia, sorki za taki offtopic ale musiałam :buziak :przytulam
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA, inag1, chester633

Gumowa działka czyli jak na niespełna 200 m2 mieć prawie 100 róż, warzywnik, trawniki ... 2017/08/30 20:03 #82458

  • beatrix+
  • beatrix+ Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Czarownica z tych czarujących...:)
  • Posty: 3020
  • Otrzymane podziękowania: 5271
chester633 napisał:
Martuś może zrób sąsiadowi prezent (temu od kota) i upiecz ciasto na bazie nasion cisa, korzonków tojada, z liści i owoców ostrokrzewu, dożuć parę owoców kruszyny i trzmieliny i nie zapomnij o urzekającym smaku bielunia,naparstnicy i miłka............wmów mu że to takie ekologiczne ciasto 2smiech 2smiech 2smiech

jeżeli czytają to Agenci tajnych służb to oczywiście żartowałem..... polewkamax 2smiech wink-3 :diabelek zwyc B)

Tajni agenci może nie, ale ja przeczytałam! Nie wiadomo co gorsze, jak mówi mój mąż. .. :) :)

Składniki już zapisałam Pawełku. :)


Martuś, takie grzeczne dziecko z Ciebie było. ..ledwo Cię spuściłam z oka, a tu furtki fruwają! :)


No! To teraz za karę do szkoły! :) :)
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): chester633


--=reklama=--

 

Gumowa działka czyli jak na niespełna 200 m2 mieć prawie 100 róż, warzywnik, trawniki ... 2017/08/30 20:04 #82459

  • beatrix+
  • beatrix+ Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Czarownica z tych czarujących...:)
  • Posty: 3020
  • Otrzymane podziękowania: 5271
chester633 napisał:
Martuś może zrób sąsiadowi prezent (temu od kota) i upiecz ciasto na bazie nasion cisa, korzonków tojada, z liści i owoców ostrokrzewu, dożuć parę owoców kruszyny i trzmieliny i nie zapomnij o urzekającym smaku bielunia,naparstnicy i miłka............wmów mu że to takie ekologiczne ciasto 2smiech 2smiech 2smiech

jeżeli czytają to Agenci tajnych służb to oczywiście żartowałem..... polewkamax 2smiech wink-3 :diabelek zwyc B)

Tajni agenci może nie, ale ja przeczytałam! Nie wiadomo co gorsze, jak mówi mój mąż. ..

Składniki już zapisałam Pawełku. :)


Martuś, takie grzeczne dziecko z Ciebie było. ..ledwo Cię spuściłam z oka, a tu furtki fruwają! :)


No! To teraz za karę do szkoły!
Temat został zablokowany.

Gumowa działka czyli jak na niespełna 200 m2 mieć prawie 100 róż, warzywnik, trawniki ... 2017/08/30 20:24 #82467

  • Shirall
  • Shirall Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 656
  • Otrzymane podziękowania: 1434
Beatko, melduję, że już chodzę do szkoły od 2 dni, jeszcze tylko jutro i wolne aż 3 dni 2smiech i tu.....Warszawa, jej roślinki, roślinki!!! :kocham :kocham :kocham
kupić to ja za dużo nie mogę bo do licha miejsce się jednak kończy, ale zawilcom to się nie oprę no a cebule wcisnę wszędzie gwizdac
aaaaa dziś na działce byłam na chwilkę i przytargałam prawie 3 kg ogórków, ponad kilo pomidorów, 2 cukinie w tym taka jedna wielka, winogrono ponad kilo, jabłka na kompot, maliny i 2 buraki, koper no a jeszcze ogórki owocują jak szalone, cukinia też, buraki trzeba będzie niedługo wyrywać i kisić na zakwas na Wigilię, no i marchewka....mini bo taką posiałam ale jaka dobra hu_rra
o trawniku to nie wspomnę ale jak go nie skoszę w ciągu 2 dni to następnym razem to wejdę z kosą polewkamax
wszystko rośnie, kwitnie, jest po prostu zielono! clap clap
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Poll, VERA

Gumowa działka czyli jak na niespełna 200 m2 mieć prawie 100 róż, warzywnik, trawniki ... 2017/08/30 21:13 #82491

  • Poll
  • Poll Avatar
  • Online
  • Administrator
  • Czciciel gwiazd i mądrości, miłośnik ogrodów...
  • Posty: 25636
  • Otrzymane podziękowania: 66644
Marta, przerabiasz te swoje warzywka, czy rozdajesz sąsiadom? :lol:

Betinko, zostawilas ślad w internecie, szybko Cię cupną, jakby co 2smiech
Temat został zablokowany.

Gumowa działka czyli jak na niespełna 200 m2 mieć prawie 100 róż, warzywnik, trawniki ... 2017/09/01 08:53 #82654

  • chester633
  • chester633 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 1179
  • Otrzymane podziękowania: 3078
beatrix+ napisał:
Nie wiadomo co gorsze, jak mówi mój mąż. .. :) :)

Składniki już zapisałam Pawełku. :)

Betina chyba szkodnikowi ciasta nie upieczesz..... cook think: :diabelek
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): beatrix+

Gumowa działka czyli jak na niespełna 200 m2 mieć prawie 100 róż, warzywnik, trawniki ... 2017/09/01 21:25 #82707

  • Shirall
  • Shirall Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 656
  • Otrzymane podziękowania: 1434
Poll :buziak
przerabiam i rozdaję siostrze, bo ona robi obiadki dla Gabi i sama lubi zjeść :buziak ogórki na małosolne, pomidory do pożarcia zaś cukinia na kotlety gwizdac

Paweł 2smiech 2smiech
Temat został zablokowany.

Gumowa działka czyli jak na niespełna 200 m2 mieć prawie 100 róż, warzywnik, trawniki ... 2017/09/03 21:09 #82967

  • Margo2
  • Margo2 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 4600
  • Otrzymane podziękowania: 8273
Poproszę o relację z wystawy
Temat został zablokowany.

Gumowa działka czyli jak na niespełna 200 m2 mieć prawie 100 róż, warzywnik, trawniki ... 2017/09/13 21:04 #84218

  • Shirall
  • Shirall Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 656
  • Otrzymane podziękowania: 1434
Gosiu, będzie jak się ogarnę, bo w ogóle niczego już nie ogarniam 2smiech polewkamax
początek roku szkolnego, zaczęty staż na nauczyciela mianowanego - wreszcie!!, mamy komisja w ZUS plus wyjazd do szpitala do Śremu i jeszcze msza żałobna w sobotę :mur :mur
a działka leży odłogiem, trawnik muszę kosić i nie mam kiedy! :mur :mur
Doba musi dla mnie trwać 36 godzin w tym 20 h to dzień bym mogła się ze wszystkim wyrobić :mur :mur
Temat został zablokowany.

Gumowa działka czyli jak na niespełna 200 m2 mieć prawie 100 róż, warzywnik, trawniki ... 2017/09/20 21:06 #85302

  • Shirall
  • Shirall Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 656
  • Otrzymane podziękowania: 1434
heh trawnik nadal nie skoszony, na balkonie czekają kwiaty na posadzenie, jeszcze zamówiłam cebulki i czekam aż przyjdą a czasu nadal nie ma! :mlotek
mama teraz na 2 tygodnie pojechała do szpitala w Śremie, zaś ja już pojutrze jadę na wycieczkę nauczycielską, a jedziemy na Lubelszczyznę :diabelek
Lublin, Zamość :diabelek
tam na pewni jakieś zdjęcia zrobię a potem już będzie luźniej i mam nadzieję, że nareszcie się ogarnę z działką gwizdac
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): inag1, Semper, beatrix+

Gumowa działka czyli jak na niespełna 200 m2 mieć prawie 100 róż, warzywnik, trawniki ... 2017/09/23 02:45 #85677

  • th
  • th Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Posty: 5705
  • Otrzymane podziękowania: 15071
Hej Marto! Dopisała pogoda na wycieczce? A powiedz mi, co wycieczki szkolne zwiedzają na Lubelszczyźnie? Co jest w kanonie?

Zawilce i 'Jagódka' wsadzone? A obfocone? Bo popełniłam dla tej pięknej różyczki wątek i mam nadzieję, że zapewnisz mu zdjęcia :buziak
Strefa cienia... zapraszam... Monika :)
Temat został zablokowany.

Gumowa działka czyli jak na niespełna 200 m2 mieć prawie 100 róż, warzywnik, trawniki ... 2017/10/02 22:47 #87013

  • Margo2
  • Margo2 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 4600
  • Otrzymane podziękowania: 8273
Monia, aż poszłam zobaczyć tę Jagódkę
Jednak te róże się za Tobą ciągną, jeśli Ty popełniłaś wątek na ich temat 2smiech

Marta, a dlaczego mama w szpitalu? Czyżby się coś pogorszyło?
Trzymam kciuki za mianowanego, chociaz pewnie przez pewien czas nie będziesz miała czasu na ogródek
Ostatnio zmieniany: 2017/10/02 22:47 przez Margo2.
Temat został zablokowany.

Gumowa działka czyli jak na niespełna 200 m2 mieć prawie 100 róż, warzywnik, trawniki ... 2017/10/06 22:09 #87662

  • Shirall
  • Shirall Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 656
  • Otrzymane podziękowania: 1434
Th kochana :buziak wycieczka się udała i przepraszam, że tak późno odpisuję ale po prostu nie nadążam za niczym :mur
zwiedzaliśmy Kazimierz, Sandomierz, Kozłówkę, Lublin, zaś w drodze powrotnej przejeżdżaliśmy przez Piotrków no i Sulejów rotfl
to była wycieczka nauczycielska, spaliśmy i bawiliśmy się w Lwowskim Dworku w Bogucinie :diabelek
pogoda była całkiem niezła, wieczorem w piątek w Kazimierzu kropiło, w sobotę było pięknie i ciepło, zaś w Sandomierzu jak już wracaliśmy padało więc było oki, ale połowa nauczycielek wróciła chora lub podziębiona, ja sama była zakatarzona przez 4 dni polewkamax za dużo zimnego gwizdac
oj jeszcze nic nie posadzone, a jeszcze cebule doszły, może w ten weekend :mur
pewnie, że dam zdjęcia :buziak

Gosiu :buziak
nie spoko, mama była w szpitalu w Śremie, w tym reumatologicznym, jeździ tam co pół roku na takie badanie i rehabilitację i jest duża szansa, że w przyszłym roku załapie się na leczenie biologiczne bo jak wcześniej jej lekarz powiedział, że z astmą nie można tego podjąć, tym razem się okazało, że to bujda i w niczym to nie przeszkadza więc trzymamy kciuki by się udało.
Pogorszyć się już nie ma co, doszła mamie kolejna choroba - fibromalgia, operacji na kręgosłup nie będzie bo za duże ryzyko ale mama nie traci humoru choć czasami potrzebuje porządnego kopa ode mnie, brata lub siostry bo ma momenty załamania ale jej nie pozwalamy na to gwizdac
dzięki, oj tam czas będę mieć, w końcu trwa staż prawie 3 lata gwizdac

aha mama ma decyzję odnośnie renty, kolejne pół roku, u mnie sytuacja się wyjaśniła, w poniedziałek idziemy do banku scedować książeczkę na mnie i ruszamy z mieszkankiem, jeszcze nic nie mówię, bo zapeszę ale kciuki trzymajcie! zwyc zwyc
Temat został zablokowany.

Gumowa działka czyli jak na niespełna 200 m2 mieć prawie 100 róż, warzywnik, trawniki ... 2017/10/06 22:33 #87669

  • beatrix+
  • beatrix+ Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Czarownica z tych czarujących...:)
  • Posty: 3020
  • Otrzymane podziękowania: 5271
Trzymajmy, Maleństwo, trzymamy!
A zapisz się na zlot, bo przegapisz Twoje strony. :)
Temat został zablokowany.

Gumowa działka czyli jak na niespełna 200 m2 mieć prawie 100 róż, warzywnik, trawniki ... 2017/10/09 21:22 #88137

  • Shirall
  • Shirall Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 656
  • Otrzymane podziękowania: 1434
książeczka już moja, teraz czas na szukanie mieszkanka! hu_rra hu_rra

Beatko już się zapisałam, no bez przesady, na dalsze pojechałam a na u siebie miałoby mnie nie być? niedoczekanie!!! zwyc
Temat został zablokowany.

Gumowa działka czyli jak na niespełna 200 m2 mieć prawie 100 róż, warzywnik, trawniki ... 2017/10/20 22:20 #90155

  • Margo2
  • Margo2 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 4600
  • Otrzymane podziękowania: 8273
To zdawaj co jakiś czas relację co z mieszkaniem?
Trzymam kciuki clap
Temat został zablokowany.

Gumowa działka czyli jak na niespełna 200 m2 mieć prawie 100 róż, warzywnik, trawniki ... 2017/10/25 20:39 #90927

  • Shirall
  • Shirall Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 656
  • Otrzymane podziękowania: 1434
będę zdawała :buziak :buziak
Temat został zablokowany.

Gumowa działka czyli jak na niespełna 200 m2 mieć prawie 100 róż, warzywnik, trawniki ... 2017/10/26 21:44 #91059

  • beatrix+
  • beatrix+ Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Czarownica z tych czarujących...:)
  • Posty: 3020
  • Otrzymane podziękowania: 5271
No tak. ..Maleństwo pewnie już parapetowę polewa, a my nic nie wiemy. . ;)

Albo na Helołyn się szykujesz?
Temat został zablokowany.

Gumowa działka czyli jak na niespełna 200 m2 mieć prawie 100 róż, warzywnik, trawniki ... 2017/11/06 21:01 #92584

  • Shirall
  • Shirall Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 656
  • Otrzymane podziękowania: 1434
Beatko, kochana heh jeszcze nie :buziak
zalatana po prostu jestem, a to Gabi roczek kończy, a to coś innego ale pomału sprawa mieszkanka się wyjaśnia, teraz tylko czekać na dalsze info od doradcy i lecim z tym koksem, bo tu gdzie obecnie mieszkam to już nie chcę.....raczej kawałka ziemi przy mieszkanku nie będzie ale balkon tak zaś i działka zostaje tam gdzie jest, jej za Chiny nie oddam gwizdac
Temat został zablokowany.

Gumowa działka czyli jak na niespełna 200 m2 mieć prawie 100 róż, warzywnik, trawniki ... 2017/11/07 09:19 #92666

  • Shirall
  • Shirall Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 656
  • Otrzymane podziękowania: 1434
z mamą jesteśmy zdruzgotane - zadzwoniłam dziś z pytaniem o to mieszkanko no i się okazało, że już jest nieaktualne :placz :placz
jesteśmy wściekłe, bo oferta była w tym tygodniu aktualizowana i nic nie ma o rezerwacji....
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: Efkaraj
Czas generowania strony: 0.170 s.