Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!!

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/08/16 23:33 #128615

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5962
  • Otrzymane podziękowania: 24660
Tak, to Hunter. Najczęściej nisi kucyka albo też rozpuszczone włosy.
Temat został zablokowany.

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/08/20 22:40 #128899

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5962
  • Otrzymane podziękowania: 24660
Kiedy to się skończy ??? Mam na myśli suszę i tropikalne wręcz upały :slonko :slonko :slonko
Czy tak powinny wyglądać rośliny w sierpniu krecigl











Załączniki:
Temat został zablokowany.


--=reklama=--

 

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/08/20 22:47 #128902

  • nelu-pelu
  • nelu-pelu Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6637
  • Otrzymane podziękowania: 14381
Vera, mam podobnie.. serce boli bo przecież podlewam a jednak niektóre rosliny po prostu więdną..
Judaszowiec sypie liśćmi, a młody klonik wygląda jak Twój.. :(
Pozdrawiam, Nela
Moje metamorfozy - zapraszam
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/08/20 22:47 #128903

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5962
  • Otrzymane podziękowania: 24660
Mimo systematycznego podlewania, tyle zostało z łyszczaków i innego drobiazgu. Zwyczajnie ugotowane....................... cook











Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): edyta, zanetatacz, basik, wojtek

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/08/20 22:53 #128905

  • piku
  • piku Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • "Zielono mi..."
  • Posty: 8385
  • Otrzymane podziękowania: 24992
Te upały i susze to po prostu masakra dla ogrodów :(
pozdrawiam z ziemi przodków
Wiesia
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/08/20 22:54 #128906

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5962
  • Otrzymane podziękowania: 24660
Nelu, z natury jestem niepoprawną optymistką, ale na takie widoki ręce opadają :( mam jednak cichą nadzieję, że się prognozy nie sprawdzą i chociaż troszkę się ochłodzi :na_ucho a roślinki odżyją................................
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): zanetatacz, nelu-pelu

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/08/20 22:55 #128907

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5962
  • Otrzymane podziękowania: 24660
Wiesiu, dokładnie krecigl
Temat został zablokowany.

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/08/20 23:17 #128916

  • Franusiowa
  • Franusiowa Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3899
  • Otrzymane podziękowania: 13574
Vero nie wiedziałam ,że u Ciebie aż, tak tragiczne -współczuję jak byś nie pokazała jak to wyglada, to trudno uwierzyć .
Ręce opadają i nic nie chce się robić -chyba tak się stało ,bo nie ma drzew i brak cienia. U mnie sucho ale wszystko jest zielone .
Pogoda zmusza nas na weryfikację przy zakupie roślin. Najpierw zima a teraz gorące lato .
Vero, bardzo Ci współczuję i ściskam Cię mocno :buziak :buziak :buziak
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/08/21 08:15 #128925

  • takasobie
  • takasobie Avatar
  • Online
  • Moderator
  • Posty: 14462
  • Otrzymane podziękowania: 43399
To kataklizm! I pomyśleć, że zazdrościłam Ci patelni w ogrodzie! U mnie tylko kanny niczego sobie z suszy nie robią i jeszcze kilka innych roślin. Dalie więdną i nie kwitną, a chciałam gości zaprosić na daliowy zjazd! :mur
Bardzo współczuje strat, ale jestem dobrej myśli, że kolejny sezon będzie łaskawszy! oczyma duszy widzę wiosenną zieleń! wink-3
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/08/21 13:07 #128949

  • zuzanna2418
  • zuzanna2418 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3576
  • Otrzymane podziękowania: 13811
Kurczę... no u nas na wsi też byliny marnieją w oczach. Nawet róże zasuszyły szczyty krzewów. Większość berberysów goluteńka. W pierwszej chwili miałam doła takiego, że chciałam wracać do miasta i nie patrzeć na te umierające rośliny. Najlepiej wygląda przegorzan i mikołajki...
Życzmy sobie solidnego podlewania i to z nieba, a nie z płatnego wodociągu.
Nie rozmnażaj, nie porzucaj-sterylizuj!
Miejska i wiejska dżungla
Blog wiejski

Zuzanna
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/08/21 15:46 #128959

  • Efkaraj
  • Efkaraj Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Każdy kolor jest piękny, pod warunkiem, że jest czerwony :)
  • Posty: 13501
  • Otrzymane podziękowania: 31377
Vero :( Jak smutno patrzeć na tak piękny ogród, gdy rośliny umierają, a nic nie można na to poradzić. Ale zapowiadają już zmianę pogody. Będzie mokro i zimno... No, może nie całkiem zimno jak w zimie, ale dla mnie za zimno... Oby Twoje roślinki się ucieszyły :)

Jak patrzę na Huntera, przypomina mi się opowieść mojej teściowej, jak ubierała swojego synka w chusteczkę i czesała mu loka nad czołem, bo chciała mieć dziewczynkę. :lol: Ale teraz to sa zupełnie inne czasy i chłopcy noszą długie włosy :)
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA, parano-ja

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/08/21 20:58 #128988

  • Danusia
  • Danusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 11260
  • Otrzymane podziękowania: 20702
Verciu o mamuniu ale Ci je popaliło :( to ta moja glina jednak jest zbawienna bo nie widać aż takich poparzeń ,kilka pierwiosnków małych sadzonek chyba padnie ale co zrobić ja obwódkę mam na rabacie do słońca a takich upałów i długich okresów bez deszczu jeszcze u mnie nie było.
Danusia

Człowiek jest kowalem swego losu.Może dlatego znajdujemy się tak często miedzy młotem a kowadłem. HORACY
Moje małe szczęścia i porażki
WIZYTÓWKA
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/08/24 19:15 #129256

  • inag1
  • inag1 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 1938
  • Otrzymane podziękowania: 2352
Smutno patrzeć na usychające rośliny. Jestem ciekawa, czy to ochłodzenie powstrzyma zasychanie roślin. Za to zdjęcia wnusi i Huntera przeeesłodkie. :buziak
Pozdrawiam- Ina

Ogród Iny
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/08/24 21:02 #129278

  • edyta
  • edyta Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 7463
  • Otrzymane podziękowania: 16257
Verciu, dotąd rosło u Ciebie wszystko wspaniale. U mnie np łyszczaki nie dawały rady w pełnym słońcu pomimo gliny. W tym sezonie kupiłaś mnóstwo drzew (np cudne magnolie :kocham), które bardzo szybko zmienią mikroklimat ogródu, dając w kolejnych sezonach ukojenie od palącego :slonko - nie tylko roślinkom ;).
W życiu nie chodzi o to, żeby przeczekać burzę. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Pozdrawiam,
Edyta
Kamienne ścieżki wśród kwiecistych rabat
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/08/24 22:46 #129290

  • zanetatacz
  • zanetatacz Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 9728
  • Otrzymane podziękowania: 20848
Verciu - :przytulam faktycznie smutne widoki pokazałaś :placz :placz :placz
pozdrawiam Żaneta
"Człowiek potrzebuje do życia ogrodów i bibliotek"-Cyceron
597 metrów zieloności
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/08/28 21:33 #129728

  • Margo2
  • Margo2 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 4600
  • Otrzymane podziękowania: 8273
A ja myślałam, ze u mnie słabo rosliny wyglądają. Mam problem z rodkami, azaliami wielkokwiatowymi, ale Twoej faktycznie wyglądają kiepsko
Już nie będe narzekać :oops:
Miejmy nadzieję, że wszystko teraz się zmieni.
Popadało trochę u Ciebie?
Trzymam kciuki za deszcz
Niesamowite zdjęcia wnusi i jej przyjaciela. Jestem ciekawa czy przyjaźń przetrwa.
Mój syn miał taką samą przyjaciólkę.
Nie wychodziła od nas, tylko wracała na noc do domu, a tak codziennie byli razem.
Potem nagle wszystko sie skończyło, nawet ze sobą nie rozmawiają, mimo, że nadal mieszkają blisko
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/08/28 22:06 #129745

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5962
  • Otrzymane podziękowania: 24660
Maju dziękuję :buziak

Miłko, też już czekam wiosny :tup :tup :tup .....................posadziłam 13 odmian martagonów, 57 odmian krokusów od Marty i Jaapa







Martagonów nie sfociłam, ale cebule były bardzo dorodne :mniam. A, i jeszcze posadziłam 54 odmiany krokusów jesiennych, też od Nich clap

Zuziu, jak do tej pory niebo poskąpiło mokrego, zostaje nadal podlewanie :podlewam

Ewuniu w telewizorni i moja pogodynka kłamią!!!!! pogodynka od tygodnia pokazuje deszcz, a tu :slonko i :slonko
Mój starszy syn jeszcze w pierwszej klasie nosił kitkę, żal było ścinać loczków..........................

Danusiu ja też mam glinę i co ??? Aby zakopać kawałek ziemi trzeba dzień wcześniej zlać solidnie wodą, inaczej szpadla wbić nie sposób tak sucho :angry:

Inko, ano smutno - ale dzisiaj do południa już było trochę chłodniej. Dało się podziałać w ogrodzie i roślinki nabrały wigoru :zielony

Konradzie wiem, byłam w Anglii na przełomie czerwca i lipca. Płonęły wrzosowiska i wzgórza tak już wtedy wyglądały............. :(

Bardzo smutny to widok, ale od dłuższego czasu już popaduje i wyraźnie się ochłodziło. Natura odżywa.......................

Edytko, na szczęście miskanty od Ciebie nie ucierpiały - popatrz jakie piękne :mniam





Zanetko dzisiaj już trochę chłodniej, może tak zostanie ??? i roślinki pozbierają się po tych tropikach :na_ucho
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): takasobie, edulkot, Elżbieta, zanetatacz, wojtek

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/08/28 22:18 #129748

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5962
  • Otrzymane podziękowania: 24660
Gosiu smutne to co piszesz o przyjaźni Twojego synka. Może Elli i Hunterowi się uda............................
Dzisiaj trochę się ochłodziło, ale deszczu nadal niet - pozostaje codzienne podlewanie. Rabata przy wschodniej ścianie garażu do przeróbki, sporo roślin popalonych na wiór, to co daje oznaki życia wysadziłam dzisiaj z M w stosowniejsze miejsca. Zostały jeszcze łyszczaki, ale to dopiero jak solidnie popada i na dobre się ochłodzi - mam nadzieję coś z nich uratować, może się uda :nie_wiem
Temat został zablokowany.

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/08/28 22:30 #129752

  • markita
  • markita Avatar
  • Online
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 4361
  • Otrzymane podziękowania: 7977
Zaszokowałaś mnie tymi zakupami krokusowymi :ohmy: :ohmy: :ohmy:
Czy wspomniani Marta i Jaap mają jakiś sklep? Też bym sobie krokusy nabyła :silly:
Temat został zablokowany.

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/08/28 22:32 #129754

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5962
  • Otrzymane podziękowania: 24660
Jeszcze się nie pokazały pełne zimowity, a jak u Was ???







Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): edulkot, chester633, Elżbieta, zanetatacz, wojtek
Moderatorzy: Efkaraj
Czas generowania strony: 0.205 s.