Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Ogród Markity

Ogród Markity 2018/08/11 16:31 #128027

  • markita
  • markita Avatar
  • Online
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 4364
  • Otrzymane podziękowania: 7992
Ela dzięki za te kilka fotek :przytulam , miło powspominać :przytulam
Ta róża, którą wtedy kupiłyśmy nazywa się Giesebrecht. Stoi ciągle w doniczkach i ostatnio zauważyłam przędziorka :mlotek . Ta cholerna susza :mlotek
Bardzo szkoda, że zapomniałyśmy o lnie, bo ciężko usuwa mi się kłosowiec wplątany w len :diabelek . A tak, miałabym go trochę mniej ;)
Czytałam, że wciąż nie posiałaś nowego trawnika, a ja swój już dwa razy kosiłam :woohoo: . Najgorsze, że powój tam się panoszy, bez chemii się raczej nie obejdzie. Na rabacie obok już dwa razy przekopałam wszystko i wybrałam najmniejsze kawałeczki korzeni, a on ciągle wyłazi :mur
Co klęsk urodzaju, obecnie mam to z cukinią :diabelek , a sadzę co roku jeden! krzaczek :diabelek

Ewa moja brzoskwinia to Harnaś, porządna, polska odmiana :P . Na pigwie też szykuje się klęska :ohmy: , to jakaś 1/3 drzewa...



Na szkółkingu nakupiłam różności ;), z uwagi na nowe powierzchnie po byłym trawniku :lol: . W tym na przykład magnolię George Henry Kern, którą zamierzam przełamać moją złą passę magnoliową :diabelek . Boska róża to Giesebrecht, po przekwitnięciu wyglądała zupełnie jak...hortensja :lol: . Wzięłam trzy sztuki, a pomysłu na miejscówkę nadal brak ;)

Ania dzięki za fotki :przytulam , faktycznie temperatury były nad wyraz przyjazne :P , aż się nie chce wierzyć po tym co ostatnio nas nawiedza krecigl


Aga mam nadzieję, że uda Ci się odwiedzić chociaż najbliższe szkółki, bo tak być tutaj i nie zajechać to grzech rotfl

Ula to ten upał tak mnie zeźlił, że się wzięłam za uzupełnianie bazy rotfl . Nie mam pojęcia ile mam liliowców, chyba faktycznie czas to policzyć ;).
Co do Sabinki, to pamiętam, że Ci oddawałam tę, którą przez pomyłkę sobie przywłaszczyłam :oops: . Potem u kogoś kupiłam, ale nawet nie pamiętam u kogo think:

Małgosiu no przecież byłaś w naszych szkółkach w czasie zlotu w Firleju :lol: . Ale rozumiem, że jeszcze byś wpadła ;). Jakby co to zapraszam, chętnie się z Tobą przejadę :woohoo:

Marta masz rację, koniec świata, większość miskantów już wykłoszona krecigl . W sumie to fajnie, bo wszystkie zdążą, a nie zawsze mają takie szczęście.
Czy Ty w ogóle byłaś z nami u pani Pruchniakowej think: , chyba nie...
Na grzyby do Eli chętnie się wybiorę, ale obawiam się, że deszczu wciąż za mało think:

Tomku widzę, że parę osób przeżyło mały szok z powodu mojej aktywności liliowcowej 2smiech
Odcinek z mojego ogrodu u Mai będzie w następnym sezonie, ale dokładnej daty nie znam jeszcze...

Ewa no wiem, upał mi trochę zaszkodził 2smiech , niech chociaż forum ma z tego jakiś pożytek :diabelek

Tomku,Żanetko, Ewa, Marysiu, Aga,Ewcia, Danusia, Maja, Miłko, WojtkuEdyta, Ewa - bardzo Wam dziękuję za miłe słowa o tym nadzwyczaj krótkim występie :lol: :przytulam . No i w ogóle za cynk, że coś takiego było, bo pewnie bym przegapiła rotfl , nie oglądam regularnie Mai... Cały odcinek, kręcony miesiąc wcześniej, będzie w następnym sezonie, o dacie oczywiście powiadomię, bo mam nadzieję, że będę wiedziała wcześniej rotfl

Ino lilie sadzę zawsze(prawie) po 2 sztuki, bo tak sprzedaje pan Pajda :silly: . Już nie pamiętam w jakiej odległości, ale pewnie ze 30cm, i ta kępa to z tych 2 cebul. Sadzę zawsze wiosną, bo wtedy krócej czekam na kwiaty ;)

Mirka powtórkę sobie daruję, raz wystarczy ;)
Sadziłam liliowce od Fenixa, których wcale nie zamierzałam kupować 2smiech . Ale tak się złożyło, że ostatni debiutujący w tym roku liliowiec to był Silver Lance od niego z zeszłorocznych zakupów. I zakwitł tak :diabelek



No więc napisałam do niego z reklamacją, a on mi odpisał, że gdybym coś zamawiała, to mi doślą właściwy SL gwizdac . No to zamówiłam gwizdac : Azure Violets, Fuchsia Kiss, Prince of Midnight i Karpaty. Dostałam jeszcze Nowhere to Hide i Fire and Fog - ten muszę upłynnić ;). Wzdłuż nowego trawniczka powstaje szpaler liliowcowy :P





Ostatnie dni to była walka o przetrwanie krecigl , zarówno moje jak i ogrodu :diabelek . Przez kilka dni nawet żadnych fotek nie robiłam :dry:
Ale ponieważ trawy się pchają na pierwszy plan, to pokażę ;)

Black Beauty jeszcze się chowa w zielonym, ale już niedługo ;)



Red Head za to góruje nad liśćmi



Hameln Gold



Nishidake Goteborg nad Phantomem



molinia Cordoba dużo niższa niż w zeszłym roku



Pagels



Memory z widokiem



No1, faktycznie zaczyna jako pierwszy ;)



Flamingo



i zawilce na koniec :)

Ostatnio zmieniany: 2018/08/11 16:34 przez markita.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Roma, mirdem, edyta, th, takasobie, Krzysia, VERA, inag1, chester633, Ness ten użytkownik otrzymał 10 podziękowań od innych

Ogród Markity 2018/08/11 21:22 #128046

  • sierika
  • sierika Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 2475
  • Otrzymane podziękowania: 3614
Marta, to na pigwę zapisuje się, na te nadwyżki, 10-15kg nawet :lol: serio, wiesz ja tez dumam nad tym gdzie wepchac liliowce bo musze je dzielić.....a pozbywac się nie chcę, gdzie jest ikonką z szaleństwem w oczach? polewkamax
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.


--=reklama=--

 

Ogród Markity 2018/08/11 21:49 #128055

  • Elsi
  • Elsi Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 1589
  • Otrzymane podziękowania: 4761
Marta, na wyjeżdzie nie było upałów, mózgu mi nie przegrzało, więc nie wiem sama, czemu rozpuściłam plotki :na_ucho :mlotek o Artamce i róży [ taka trudn nazwa na dodatek-tej róży].
Jakieś przywidzenia mam, czy coś [ Artamka - wybacz :buziak ].


Pokazałam dzisiaj synowej fragment programu z Tobą i liliami, bo - jak wiesz - ;zaszczepiła się liliami w lubelskim ogrodzie botanicznym i będzie na balkonie uprawiać.
Może się to udać, bo pomidory balkonowe maja ładniejsze niż moje tunelowe :diabelek .
Mam gości, trawnik nadal nie posiany, dzisiaj miało być uprawianie glebogryzarką, ale nie wyszło, bo padało co jakiś czas.
Wczoraj wieczorem też lało mocno, w chmurach huczało i grzmiało, ale szczęściem ominęły nas groźne zjawiska,
Jest więc nadzieja na grzyby, jak się pokażą, to dam znać, mam grzybowego kolegę, trzeba go na przewodnika brać,
bo ja sobie nie wierzę i znaczę drogę w lesie czerwonymi wstążeczkami 2smiech .
Flamingo - piękna, tej nie kupowałam, ale i moje trawy zaczynają już falować kwiatami na wietrze.
Pozdrawiam, Elżbieta

Od wiosny do wiosny .....
Ostatnio zmieniany: 2018/08/11 21:54 przez Elsi.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ogród Markity 2018/08/12 23:07 #128195

  • Margo2
  • Margo2 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 4643
  • Otrzymane podziękowania: 8413
To ja na pewno nie mam Cordoby, bo moja molinia dużo niższa.
Uwielbiam ją.
No pewnie, że chętnie bym jeszcze pojeździła po Waszych szkółkach
Tylko ostatnio jak sama wiesz nie ma wcale czasu.
Nawet na robienie zdjęć :dry:
Dopiero dzisiaj udało mi sie popracować w ogrodzie i sfocić co nie co.
Ja też oglądałam zwyc
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ogród Markity 2018/08/15 18:17 #128469

  • Nowinka
  • Nowinka Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3262
  • Otrzymane podziękowania: 5567
Pięknie kwitną trawy w Twoim ogrodzie .Moje to nawet jeszcze nawet zaczątków kłosów nie pokazują .No może za wyjątkiem prosa i Memorka od Ciebie ,który jest cudowny :kocham Czy coś słychać w temacie floksów . Wprawdzie tylko dwa ,ale jakie wyczekane :tup Zazdroszczę Ci wypadów szkółkowych ,bo ja prawdopodobnie nawet na warszawską wystawę nie pojadę :( przybyły mi dwa nowe floksy ,Old Blue oraz Smokey .Dobre i to :hejka
Ostatnio zmieniany: 2018/08/15 18:18 przez Nowinka.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ogród Markity 2018/09/03 18:44 #130324

  • markita
  • markita Avatar
  • Online
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 4364
  • Otrzymane podziękowania: 7992
Ewa pigwa rośnie, więc kto wie, czy sobie nie wykrakałaś tych 10-15kg 2smiech . Ja już słoiki przywożę od mamy, bo moje dawno mi się skończyły, teraz klęska urodzaju na śliwce węgierce u rodziców rotfl . Ikonka z szaleństwem w oczach też by mi się przydała 2smiech

Ela nadal masz gości ;)? Trawnik posiany? Skoszony? Rośnie? Flamingo Ci mogę wykopać, bo mam dwa i ten drugi, choć starszy, wcale mi nie rośnie. Planowałam go przesadzić, ale może zmiana ogrodu to będzie lepszy pomysł ;)
Jedziesz na Jesienne Barwy Traw do Daglezji? W połowie września?

Małgosiu ja mam jeszcze dwie molinie wyższe od Cordoby :woohoo: , Transparent i Windsaule. Są wysokie, bo mają bardzo transparentne kwiatostany, więc stoją prosto ;)
Tutaj Widsaule na tle nieba, ledwo widać ;)



Jak tam postępy z pracą w naszej branży ;)? Kurs dawno skończony, praktykujesz?

Ewcia minął prawie miesiąc, więc chyba i Twoje trawy ruszyły z kopyta :lol: . O floksach będę informować, na razie cisza ;)
Ja się z kolei wybieram na ZtŻ, głównie pooglądac nowe floksy na stoisku Przemka :diabelek . Wiem, że nowości jeszcze nie ma w ofercie, ale może coś uda się wyżebrać :diabelek
Mnie natomiast przybył jeden floks z ryneczku od Iwonki, podpisany Starfire gwizdac , a wygląda tak






Po prawie miesięcznej nieobecności ciężko się dokopać własnego wątku ;)

Upalne lato dało popalić i mnie i ogrodowi krecigl . Zresztą z suszą walczę do tej pory, podlewanie chodzi od świtu :angry: . Nie da się w takich warunkach ani normalnie plewić, ani nic. Rabaty toną w chwastach, a róże stoją w plamach, bo nie mam kiedy oskubać krecigl . Oczywiście nie wszystkie, są terminatorki, jak zwykle. Najgorzej wyglądają historyczne. Ale mam nadzieję, że skoro to historyczne, to dadzą radę i wiosną się odrodzą ;).
Rabata w miejscu zdartego trawnika się nie posuwa do przodu, bo cały czas walczę z powojem :angry: , a może z kielisznikiem, już sama nie wiem...
Dziś przesadzałam 4 liliowce, bo obiecałam podzielić i wysłać i oczywiście co znajduję w wykopanym dołku :mlotek



Po pół godzinie szarpania o 12 w południe, żar leje się z nieba, taki urobek :mur



I ciągle mnie to wkurza na maksa :angry:

Ale trzeba sobie jakoś poprawiać humor, więc po roku przerwy znowu zaczęłam skupować cebule rotfl . Najpierw kilka paczek w Biedronce, potem jakieś paki hiacyntów w Lidlu, a dziś przyszła paczka od Marty Hoogenbosch, bo pozazdrościłam Verce :oops:



Wrzesień szykuje się mocno pracowity, być może dwie realizacje, ludzie znowu dzwonią jak na wiosnę, jakiś drugi szczyt aktywności ;)
Zaraz dorzucę jakieś kwiatki :)






jak zwykle o tej porze, werbena wszędzie :lol:



niespodzianka, po dwóch, albo trzech latach niebytu - powrót w wielkim stylu :woohoo:



Zakwitła mi też amorfa od Ewyf. Jestem nią zachwycona :kocham .Ela jak tam Twoja?



Vanille Fraise jeszcze chyba nigdy nie była taka wybarwiona



tak samo Silver Dollar



i mój zblazowany kot na koniec :silly:

Ostatnio zmieniany: 2018/09/03 18:52 przez markita.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Roma, th, piku, takasobie, Krzysia, edulkot, VERA, chester633, Ness, Zielona Ania ten użytkownik otrzymał 5 podziękowań od innych

Ogród Markity 2018/09/03 19:27 #130327

  • nowababka
  • nowababka Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • A na drogę w nieznane - nadzieję…
  • Posty: 3679
  • Otrzymane podziękowania: 11709
polewkamax rotfl Zblazowany kot wymiata! 2smiech
Marta, ja cię chyba ozłocę, ty wiesz, że ja mam nową miłość :kocham - Floksy!
W zeszłym roku kika próbnie nabyłam od Ciebie i one kwitną i zdobią, o tej porze, kiedy u mnie tylko kosmosy kwitną 2smiech
Webena u mnie dopiero nieśmiało zaczyna, jakoś słabo się wysiała.
Współczuję wykopków, mam nadzieję, że spuchnięta ręka też już dobrze? Ja po Twoim wpisie bałam się zrywać grona w winnicy wink-3
Co to za zakupy u Marty Hoogenbosch? Bardzo jestem ciekawa gdzie i jak?
edit: jakbyś dzieliła białego zawilca to ja już się ustawiam w kolejce ;-)
pozdrawiam (◕‿◕✿)
Marysia [a.k.a olibabka]
"Jeśli masz dwa bochenki chleba, sprzedaj jeden i kup liliowca" - przysłowie chińskie
:tup u mnie
Ostatnio zmieniany: 2018/09/03 19:30 przez nowababka.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ogród Markity 2018/09/03 19:44 #130332

  • Danusia
  • Danusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 11345
  • Otrzymane podziękowania: 20968
Martusia hortensje przepiękne a o cyklamenach to nawet nie wspomnę jakie cudne :bravo ja miałam jeden rok i padły :( Zawilce bardzo lubię :)
Wiesz co zamiast sadzić to Ty się za prace archeologiczne wziełaś wink-3 wink-3
Danusia

Człowiek jest kowalem swego losu.Może dlatego znajdujemy się tak często miedzy młotem a kowadłem. HORACY
Moje małe szczęścia i porażki
WIZYTÓWKA
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ogród Markity 2018/09/03 20:44 #130340

  • zanetatacz
  • zanetatacz Avatar
  • Online
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 9820
  • Otrzymane podziękowania: 21242
kot jest rozbrajający polewkamax łany zawilców zachwycają a z oglądania floksów dużo fotek poproszę
pozdrawiam Żaneta
"Człowiek potrzebuje do życia ogrodów i bibliotek"-Cyceron
597 metrów zieloności
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ogród Markity 2018/09/03 21:26 #130355

  • sierika
  • sierika Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 2475
  • Otrzymane podziękowania: 3614
To trzymaj pigwę dla mnie, od 2 tygodni walczę z bogactwem owoców i warzyw, tu coś urosło tam ktos ma za dużo, więc przerabiam z obłędem w oczach, taki kuchenny masochizm 2smiech co za rok :mniam
Nakupiłas cebul, że hoho....a to pewnie nie koniec bo przecież sezon na cebule dopiero zaczyna się :diabelek przypomniałaś mi, że jeszcze nie obleciałam u siebie sklepów, choc powinnam mieć zakaz wstępu gdziekolwiek, zamówiłam pakę z cebulami :glupek ale jutro wdepne tu i tam, liczę na swoją silną wolę 2smiech 2smiech 2smiech 2smiech 2smiech 2smiech
Takie floksy lubię bo ....lubię :lol: moje kolory, w Daglezji powiadasz? może bym ruszyła się? te floksy......ech :mlotek
Współczuję wykopalisk, zwyczaj ogólnokrajowy, co ja juz nie wykopywałam i dalej skarby pchaja się pod szpadel krecigl kiedyś wszystko co zbędne pchali w dołki a teraz szarp się człowieku krecigl
Nadmiar klientów to dobra wiadomość, oby tak dalej :przytulam
Ostatnio zmieniany: 2018/09/03 21:28 przez sierika.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ogród Markity 2018/09/04 11:27 #130394

  • takasobie
  • takasobie Avatar
  • Online
  • Moderator
  • Posty: 14578
  • Otrzymane podziękowania: 44008
Hortensje już widzę nadają się do cięcia na suche. U mnie nadal białe.
Zakupy cebulkowe już podziwiałam. zwyc Myślę, że sobie poradzę bez fb i cebul wsadzę odpowiednią ilość, jak co roku wink-3
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ogród Markity 2018/09/04 11:49 #130396

  • lawenda
  • lawenda Avatar
  • Wylogowany
  • Senior forum
  • Posty: 49
  • Otrzymane podziękowania: 22
Takie skarby wykopałaś :blink: wkurza ludzka bezmyślność, wykrywacz metali by się przydał? W jaki dzień będziesz na wystawie? Może się spotkamy.... Szukałam kiedyś amfory, ale w końcu nie kupiłam, czy zapach ma przyjemny?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ogród Markity 2018/09/05 11:24 #130482

  • inag1
  • inag1 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 1938
  • Otrzymane podziękowania: 2352
Marta, też mam takie wykopaliska. :mur Kiedyś, w miejscu mojego ogrodu był wyschnięty stawek. Możesz sobie wyobrazić, co ludziska tam wrzucali. Później gmina to wszystko zasypała , wyrównała i podzieliła na działki budowlane. Niby dokładnie oczyściliśmy teren ale jak tylko zaczynamy głębiej kopać, to zawsze coś w bonusie wykopiemy. ;)
Kociasty przecudny. :kot
Mówisz, że cyklamenki mogą sobie przypomnieć, że powinny rosnąć ? :P Moich tez pewnie z dwa lata nima . Kupiłam nowe z nadzieją , że zostaną w ogrodzie. Twoje są prześliczne.
Pozdrawiam- Ina

Ogród Iny
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ogród Markity 2018/09/06 15:59 #130586

  • Elsi
  • Elsi Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 1589
  • Otrzymane podziękowania: 4761
Marta, trawę posialiśmy dopiero pod koniec ubiegłego tygodnia, ale deszcz był w poniedziałek i dzisiaj rano zauważyłam wiele zielonych kiełków.
Trudno mi powiedzieć, czy dam radę wybrać się na święto traw, bo lecą czynności z kalendarza wyborczego i wiem, że w sobotę musimy zapewnić dużur, nie wiem, czy uda mi się od tego wykręcić (czyt. czy da się wrobić kogoś innego?).
Goście są rotacyjni i np. od soboty będą znowu - córka zostanie na jakiś czas z naszym niespełna rocznym wnuczęciem,
korzysta póki może, bo w listopadzie ma zamiar wrócic do pracy.
Wcześniej był syn z żoną, nawet wybraliśmy się razem na weekend do Lwowa pociągiem z Przemyśla - polecam, bo tym sposobem nie ma stania na granicy.
Moja amorfa oczywiście nie kwitnie, chyba pamiętasz, że wybrałam tę mniej dorodną wink-3 .
A tak wogóle to czeka na swoje właściwe miejsce i jeszcze kilka innych roślin czeka i oczywiście nie mam ich gdzie posadzić.
Wcale mi to nie przeszkadza uśmiechać się o Flamingo :diabelek
Już sobie obiecałam nie powiększać rabat a jeszcze zamierzam jedną zlikwidować i z niej parę roślin muszę gdzieś ulokować.
Przygotowuję miejsce pod tzn. "komorę", chyba jeszcze po pradziadkach, ma być domkiem ogrodnika.
Przeniosę ją z rodzinnej posesji, którą brat przeznaczył do sprzedaży.
Budynek wymagał będzie wymiany niektórych zmurszałych bali, ale cóż, ja... sentymentalna jestem i chcę jednak coś z tej przeszłości mieć.
Oczywiście moje plany nie budzą entuzjazmu małżonka 2smiech , ale i tak to zrobię.
Współczuję wykopalisk, mam więcej szczęścia, bo na naszej posesji przed laty uprawiane było zboże.
Pozdrawiam, Elżbieta

Od wiosny do wiosny .....
Ostatnio zmieniany: 2018/09/06 16:01 przez Elsi.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ogród Markity 2018/09/09 21:24 #130863

  • Margo2
  • Margo2 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 4643
  • Otrzymane podziękowania: 8413
Martuś, no i niech werbena rośnie wszędzie
Wygląda super
Rewelacyjnie wygląda Twoja molinia. Moja jest naprawdę niska, ale i tak ją lubię.
Co do naszej branży zastój. Jakoś mnie ten rok przydusił, a może nie mam odwagi, albo nie mam pojęcia jak zacząć?
Koleżanka miała pomóc, ale na razie chyba nie ma czasu, a ja nie mam śmiałości pytać.
Taka guła ze mnie biznesowa.
Na razie w piątek jadę na szkolenie z programu Gargenpfilia
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ogród Markity 2018/09/26 05:36 #132272

  • ewacz
  • ewacz Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 1081
  • Otrzymane podziękowania: 5070
Marta, u Ciebie zawsze kolorowo i kwitnąco. Cyklamen popisał się.. A zdjęcie kota rozbrajające. Klęska owocowego urodzaju jest chyba w większości ogrodów w tym sezonie - u mnie łamią się gałęzie grusz.
Pozdrawiam, Ewa
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ogród Markity 2018/09/26 19:52 #132350

  • Nowinka
  • Nowinka Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3262
  • Otrzymane podziękowania: 5567
Cześć :hejka fajne widoki z Twojego ogrodu ,jak zwykle z resztą .Chociaż ja też na swój nie powinnam narzekać ,bo jak na te wszystkie moje tegoroczne przeboje ,to wyjątkowo jest ładnie .Zostały mi do przesadzenia dwa floksy i jeden dzielżan i sezon można pomału zamykać .Przybyły mi 4 floksy ,powiem Ci jakie ,bo i tak się spytasz :zielony no więc Hesperis ,Blind Lion ,Drakon ,no i Wir oczywiście :jupi A co u Ciebie ? czy wszystko już posadziłaś ? :zdrowko
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ogród Markity 2018/10/02 20:17 #133086

  • Roma
  • Roma Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 2477
  • Otrzymane podziękowania: 2424
Cześć Martuś :buziak Czasami to nawet dobrze mieć taką długą przerwę. Teraz mam co robić przynajmniej do końca roku. Oglądanie Twojego ogrodu po tak długim czasie to sama przyjemność.
Ostatnio zmieniany: 2018/10/02 20:17 przez Roma.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ogród Markity 2018/10/03 20:33 #133245

  • beatrix+
  • beatrix+ Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Czarownica z tych czarujących...:)
  • Posty: 3021
  • Otrzymane podziękowania: 5273
Wszystko bosskie!

Hortensje, kotelek, werbena no i grzywy trofków!

Buziole!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ogród Markity 2018/10/06 23:02 #133586

  • Iwona1311
  • Iwona1311 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 543
  • Otrzymane podziękowania: 1212
Marta to jak aparat już naprawiony to może pokażesz nam kilka fotek z ogrodu, ciekawam Twojej rabatki paprociowej :) Jak tam udało Ci się dziś coś zrobić w ogrodzie?
Kwiatki bratki i stokrotki

Pozdrawiam Iwona
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: Efkaraj
Czas generowania strony: 0.525 s.