Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!!

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2019/07/26 16:42 #172105

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5962
  • Otrzymane podziękowania: 24660
Wczoraj budleję odwiedził taki gość clap
Zdjęcie z komórki niezbyt wyraźne :oops: , a jegomość był bardzo ruchliwy :owady



Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Gabriel, Efkaraj, takasobie, inag1, zanetatacz, nelu-pelu, Danusia, a.nia

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2019/07/26 17:28 #172114

  • piku
  • piku Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • "Zielono mi..."
  • Posty: 8384
  • Otrzymane podziękowania: 24992
To chyba paź żeglarz :woohoo: , przepiękny motyl :slonko
pozdrawiam z ziemi przodków
Wiesia
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA


--=reklama=--

 

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2019/07/26 19:32 #172120

  • zanetatacz
  • zanetatacz Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 9729
  • Otrzymane podziękowania: 20855
Verciu -widok bajeczny ,szkoda ,że tak mało pada .....u mnie zresztą też :hejka
pozdrawiam Żaneta
"Człowiek potrzebuje do życia ogrodów i bibliotek"-Cyceron
597 metrów zieloności
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2019/07/26 21:22 #172138

  • Danusia
  • Danusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 11260
  • Otrzymane podziękowania: 20702
Vercia widoczek przepiękny :bravo :buziak ja bym bardzo prosiła jednak o więcej fotek bo bardzo mi ich w tym roku u Ciebie brakuje :buziak
Motyl piekny normalnie jak wachlarz
Danusia

Człowiek jest kowalem swego losu.Może dlatego znajdujemy się tak często miedzy młotem a kowadłem. HORACY
Moje małe szczęścia i porażki
WIZYTÓWKA
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2019/07/26 23:27 #172152

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5962
  • Otrzymane podziękowania: 24660
Wiesiu - trafiłaś, to paź żeglarz. Pazie królowej też goszczą u mnie w ogrodzie i to nawet dość licznie :) Żeglarza wypatrzyłam tylko jednego :(

Żanetko pal sześć opady, gdyby tylko ochłodziło się na dłużej, to na mojej glinie przy podlewaniu nie było by najgorzej. Przy obecnych tropikach rośliny się zwyczajnie gotują :mur

Danusiu - spełniając Twą prośbę fotek kilka. Ale ostrzegam, obrazki ogrodowe nie powalają teacher
Na floksy mnie wzięło...................................................









Ostatnio zmieniany: 2019/07/27 22:43 przez .
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): edyta, takasobie, edulkot, inag1, chester633, Semper, Elżbieta, nelu-pelu, wojtek ten użytkownik otrzymał 1 podziękowań od innych

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2019/07/27 09:24 #172154

  • Semper
  • Semper Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 2303
  • Otrzymane podziękowania: 5589
Dorodne kępy floksów.One sobie w miarę daja radę przy tych upałach.
Witamy w gronie floksomaniaków clap
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2019/07/27 15:22 #172162

  • zanetatacz
  • zanetatacz Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 9729
  • Otrzymane podziękowania: 20855
Verciu -nie jest źle ,floksy fajne kępy i reszta ładnie się prezentuje.....u mnie w lipcu upałów wielkich nie ma ,może z 4 dni tylko ciągle nie pada a za to często wieje
pozdrawiam Żaneta
"Człowiek potrzebuje do życia ogrodów i bibliotek"-Cyceron
597 metrów zieloności
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2019/07/27 22:28 #172200

  • piku
  • piku Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • "Zielono mi..."
  • Posty: 8384
  • Otrzymane podziękowania: 24992
Floksy wraz ze swym zapachem dobrze by były w każdym ogrodzie więc się nie dziwię że i Ciebie wzięło :woohoo:
pozdrawiam z ziemi przodków
Wiesia
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2019/07/29 20:37 #172327

  • Danusia
  • Danusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 11260
  • Otrzymane podziękowania: 20702
Verciu jak dla mnie jest pięknie a we floksy przez Was tez się juz wpakowałam rotfl
Danusia

Człowiek jest kowalem swego losu.Może dlatego znajdujemy się tak często miedzy młotem a kowadłem. HORACY
Moje małe szczęścia i porażki
WIZYTÓWKA
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2019/08/02 23:28 #172736

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5962
  • Otrzymane podziękowania: 24660
Kochani, znowu u mnie niedoczas ( kiedy sobie odsapnę, to nie mam pojęcia - ciągle w biegu )
Jak zwykle ostatnio, zbiorowo dziękuję za odwiedziny i mile wpisy :buziak :buziak :buziak :buziak
Zostawiam kilka fotek z ogrodu i znikam na dni kilka........................................ :czarownica



















Pa, pa.......................................................................... :czarownica



A, jeszcze mój wieczny niedoczas skutkował ostatnio takim oto dowcipem mego M. Powiesił mi to to na drzwiach do mojej garderoby :angry:





:patel
Ostatnio zmieniany: 2019/08/02 23:35 przez VERA.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): edyta, , piku, takasobie, edulkot, inag1, chester633, Ness, Semper, nowababka ten użytkownik otrzymał 5 podziękowań od innych

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2019/08/02 23:35 #172737

  • MarzenaSantaFe
  • MarzenaSantaFe Avatar
  • Wylogowany
  • Złoty forowicz
  • Posty: 269
  • Otrzymane podziękowania: 997
Pa Verciu, szybko wracaj flower Ja tymczasem pochodzę po Twoim ogrodzie. Wiesz co, też mnie "biorą" floksy polewkamax Nie :blink: przypuszczałam, że mi się to przytrafi
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2019/08/02 23:43 #172738

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5962
  • Otrzymane podziękowania: 24660
Marzuś, floksy, rudbekie itp. zawsze miałam do nich uprzedzenie. A teraz co ??? Zgłupiałam na ich punkcie i tyle..........................
To wszystko wina forum :mur
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): zanetatacz

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2019/08/02 23:55 #172741

  • basik
  • basik Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 16352
  • Otrzymane podziękowania: 54897
Vero odpoczynek sie każdemu należy zwyc wracaj szczęsliwie :)
pozdrawiam Basia
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2019/08/03 07:44 #172750

  • edyta
  • edyta Avatar
  • Online
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 7463
  • Otrzymane podziękowania: 16257
Super tabliczka :lol:. Przydałaby się taka do pokoju mojego syna6 :diabelek.
Jakoś trudno mi wyobrazić sobie bałagan u Ciebie Verciu :silly:.
W życiu nie chodzi o to, żeby przeczekać burzę. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Pozdrawiam,
Edyta
Kamienne ścieżki wśród kwiecistych rabat
Ostatnio zmieniany: 2019/08/03 07:46 przez edyta.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2019/08/09 17:39 #173257

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5962
  • Otrzymane podziękowania: 24660
Basiu, już jestem :czarownica Zdążyłam na ostatnie kwitnienie lilii............................




Edytko, zdarza mi się w pośpiechu nie odłożyć czegoś na miejsce, a że na ogół ciągle się spieszę więc :oops: .................................... :diabelek :diabelek :diabelek
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): , takasobie, Ness, Elżbieta, zanetatacz, nelu-pelu, Franusiowa, basik, Danusia, Katarzyna ten użytkownik otrzymał 1 podziękowań od innych

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2019/08/09 18:15 #173258

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5962
  • Otrzymane podziękowania: 24660
Pamiętacie smutną historię mojego judaszowca Forest Pansy ???
Natura mnie ciągle zadziwia - byłam na sto procent pewna, ze tym razem to już definitywnie zakończył żywot krecigl
Kupiłam na jego miejsce karłową wierzbę mupińską ( salix moupinensis )


Jakież było moje zaskoczenie, kiedy uzbrojona w szpadel poszłam posadzić mój nabytek. Judaszowiec odbił po raz kolejny zdziwko

Skoro wygrał kolejną batalię o przetrwanie, dostał podporę coby nie podzielił losu poprzednich odrostów i........................czekam na ciąg dalszy :tup


Teraz mnie już chyba nic nie zdziwi, susza, tropiki a ten jak nigdy nic - rośnie sobie...........................................
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): edyta, , piku, takasobie, edulkot, inag1, Ness, Semper, Elżbieta, zanetatacz ten użytkownik otrzymał 5 podziękowań od innych

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2019/08/09 20:15 #173262

  • Danusia
  • Danusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 11260
  • Otrzymane podziękowania: 20702
Verciu no powiem Ci że widać że ma niezwykła siłę przetrwania więc może tym razem się mu uda :) a lilie piękne :bravo
Na Podhale Cię czasem nie ciągnie?? :buziak
Danusia

Człowiek jest kowalem swego losu.Może dlatego znajdujemy się tak często miedzy młotem a kowadłem. HORACY
Moje małe szczęścia i porażki
WIZYTÓWKA
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2019/08/09 20:17 #173263

  • basik
  • basik Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 16352
  • Otrzymane podziękowania: 54897
Witaj Veruś :przytulam
Twardziel z tego Twojego judaszowca clap ... a wierzba mupińska baaardzo interesująca :mniam
Jakbym się tak ładnie uśmiechnęła, to dodasz ją do wątku merytorycznego vishenka
pozdrawiam Basia
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2019/08/09 21:55 #173282

  • zanetatacz
  • zanetatacz Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 9729
  • Otrzymane podziękowania: 20855
Verciu -i za to kochamy nasze ogrody bo gdzie znajdziesz tyle szczęścia 2smiech ,cieszę się ,że dał radę hu_rra
pozdrawiam Żaneta
"Człowiek potrzebuje do życia ogrodów i bibliotek"-Cyceron
597 metrów zieloności
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2019/08/10 21:08 #173329

  • edyta
  • edyta Avatar
  • Online
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 7463
  • Otrzymane podziękowania: 16257
Niesamowicie twarda z niego sztuka :bravo .
Cieszę się Vero razem z Tobą :lol: .
W życiu nie chodzi o to, żeby przeczekać burzę. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Pozdrawiam,
Edyta
Kamienne ścieżki wśród kwiecistych rabat
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA
Moderatorzy: Efkaraj
Czas generowania strony: 0.200 s.