Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!!

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2019/09/16 21:19 #176616

  • Danusia
  • Danusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 11365
  • Otrzymane podziękowania: 21017
Vercia no jak tak wyglądają bajorka to ja pierwszy raz w życiu widzę bajorko wink-3 cudny widoczek :bravo
Danusia

Człowiek jest kowalem swego losu.Może dlatego znajdujemy się tak często miedzy młotem a kowadłem. HORACY
Moje małe szczęścia i porażki
WIZYTÓWKA
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2019/09/17 11:13 #176661

  • e-genia
  • e-genia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 2374
  • Otrzymane podziękowania: 7692
Vero ładnie wyglądają takie duże plamy zimowitów,ja mam mało miejsca i nie mogę mieć tak dużych plam,ale też troszkę mam.

ŚLICZNA pomocnica, mam dwie większą i mniejszą
Ostatnio zmieniany: 2019/09/17 11:16 przez e-genia.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA


--=reklama=--

 

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2019/09/18 18:09 #176783

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5972
  • Otrzymane podziękowania: 24826
Miłko, trochę cienistych miejsc już "się robi" szczególnie teraz, kiedy :slonko niżej wędruje po horyzoncie clap

Danusiu, cieszę się, że Ci się podoba :na_ucho ciągle zakwitają siewki strzałki wodnej :)



Geniu,wcześniejsze, pojedyncze powoli przekwitają :(


Spektakl rozpoczęły pełne :mniam
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Tomek Mr, edyta, th, piku, takasobie, edulkot, zanetatacz, Danusia, wojtek, a.nia

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2019/09/18 18:27 #176784

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5972
  • Otrzymane podziękowania: 24826
Powoli zakrada się jesień........................................................ :zielony











Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Poll, Tomek Mr, edyta, th, piku, takasobie, edulkot, zanetatacz, nelu-pelu, Danusia ten użytkownik otrzymał 4 podziękowań od innych

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2019/09/18 19:34 #176789

  • Maryna44
  • Maryna44 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 506
  • Otrzymane podziękowania: 2219
Podziwiam Twoje dorodne białe zawilce u mnie zawsze niemrawe a bywa,że po zimie znikają... :unsure: Trawiasta rabata z rozchodnikami
piękna jak na jesień przystało! clap clap :bravo
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2019/09/18 19:50 #176795

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5972
  • Otrzymane podziękowania: 24826
Maryniu, mogę Ci podesłać białych zawilców. Rozrastają się ekspresowo przez rozłogi. Latem podczas tropików sporo kłączy podeschło, ale teraz zregenerowały się i nie ma śladu po suszkach.
Ta rabata z rozchodnikami to odrzuty niechcianych roślin posadzone przed ogrodzeniem przy wjeździe na posesję :diabelek
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Maryna44

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2019/09/18 20:01 #176798

  • Maryna44
  • Maryna44 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 506
  • Otrzymane podziękowania: 2219
Dzięki Vero , mam sadzonkę 2-gi rok i ta mi wystarczy :buziak ... U mnie różowe się darzą a białym coś nie pasuje i niech tak zostanie.Za szczere chęci serdecznie dziękuję! :przytulam
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2019/09/18 22:22 #176826

  • piku
  • piku Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • "Zielono mi..."
  • Posty: 8426
  • Otrzymane podziękowania: 25226
VERA napisał:
Powoli zakrada się jesień........................................................ :zielony


Śliczna Ci ona :kocham i już się cieszę że i u mnie zagościła i to w wielu egzemplarzach :buziak
pozdrawiam z ziemi przodków
Wiesia
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2019/09/18 22:33 #176831

  • edulkot
  • edulkot Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 10021
  • Otrzymane podziękowania: 22989
Veruś ale łany białych zawilców :woohoo: zresztą Ty wszystkie rośliny masz w ilościach hurtowych wink-3
Niechciane rośliny całkiem ładnie wyglądają na wygnaniu clap te ciemne to też rozchodniki question
Majka - "Pamiętajcie o ogrodach"
Domek pod Dębami w różanym ogrodzie część II
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2019/09/18 23:51 #176834

  • nelu-pelu
  • nelu-pelu Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6728
  • Otrzymane podziękowania: 14726
Vero u Ciebie nawet za płotem fajnie rośliny rosną... :lol: czy ten ciemniejszy co tak się kłądzie to też rozchodnik..?
Pozdrawiam, Nela
Moje metamorfozy - zapraszam
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2019/09/19 08:06 #176837

  • takasobie
  • takasobie Avatar
  • Online
  • Moderator
  • Posty: 14604
  • Otrzymane podziękowania: 44128
To zdjęcie nad kalikarpą: taka podobna rabatę stworzyłam u siebie pod bzem - rozchodniki plus trawy. Ja jeszcze przeplatałam szałwiami. też nakupiłam ładnych odmian rozchodników. Mam nadzieję,z e w przyszłym roku będzie to fajnie wyglądać, jak u Ciebie! Czyli taki zestaw się sprawdza na suche miejsce!
TA to ciemnolistne z czerwonym kwieciem, to co?
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2019/09/19 20:35 #176913

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5972
  • Otrzymane podziękowania: 24826
Maryniu :buziak :buziak
Wiesiu z dnia na dzień bujniej rozkwitają, będziesz Pani zadowolona vishenka





Majeczko, to rozchodnik karpacki "Red Cauli" .
Nelu, tak jak pisałam Majeczce. Kładzie się, bo rośnie na drodze kocich przebiegów,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, :kot :kot :kot

Miłko, w normalnych warunkach rośnie wzniesiony do ok. 40 cm. wysokości.
Ale te koty uparcie biegają skrajem rabaty po rozchodnikach i nic im nie zrobisz panie :bezsil
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): piku, takasobie, edulkot, nowababka, zanetatacz, nelu-pelu, Danusia

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2019/09/19 20:44 #176919

  • Danusia
  • Danusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 11365
  • Otrzymane podziękowania: 21017
Verciu łany zimowitów przepiękne a siewek strzałki zazdroszczę bo u mnie nie wiem czy wypadły czy karpie wyżarły :(
Danusia

Człowiek jest kowalem swego losu.Może dlatego znajdujemy się tak często miedzy młotem a kowadłem. HORACY
Moje małe szczęścia i porażki
WIZYTÓWKA
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2019/09/19 21:04 #176928

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5972
  • Otrzymane podziękowania: 24826
Danusia napisał:
Verciu łany zimowitów przepiękne a siewek strzałki zazdroszczę bo u mnie nie wiem czy wypadły czy karpie wyżarły :(


No to się podzielę siewkami z Tobą Danusiu........................ flower
Temat został zablokowany.

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2019/09/19 21:08 #176931

  • Danusia
  • Danusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 11365
  • Otrzymane podziękowania: 21017
Verciu dziękuję :buziak
Danusia

Człowiek jest kowalem swego losu.Może dlatego znajdujemy się tak często miedzy młotem a kowadłem. HORACY
Moje małe szczęścia i porażki
WIZYTÓWKA
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2019/09/19 21:14 #176933

  • piku
  • piku Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • "Zielono mi..."
  • Posty: 8426
  • Otrzymane podziękowania: 25226
Verciu, już jestem zadowolona :buziak , powiedz mi tylko czy ją okrywasz na zimę, bo wyczytałam że lubi przemarzać think:
pozdrawiam z ziemi przodków
Wiesia
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2019/09/19 21:21 #176935

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5972
  • Otrzymane podziękowania: 24826
Danusiu w sobotę lecimy do Hiszpanii. Po powrocie skontaktuję się z Tobą :przytulam

Wiesiu, ja mam ogród dość grubo wykorowany. Dodatkowe zabezpieczenia są już nie potrzebne. U mnie zimują bez problemu :)
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): piku

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2019/09/19 21:23 #176936

  • Danusia
  • Danusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 11365
  • Otrzymane podziękowania: 21017
Verciu to nie musi być w tym roku przecież zlot ma byc blisko to może trafisz do mojego małego ogródeczka w przyszłym roku :)
Danusia

Człowiek jest kowalem swego losu.Może dlatego znajdujemy się tak często miedzy młotem a kowadłem. HORACY
Moje małe szczęścia i porażki
WIZYTÓWKA
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2019/09/20 23:01 #177070

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5972
  • Otrzymane podziękowania: 24826
Danusiu, z ogromną przyjemnością odwiedzę Twój ogród, jednak wolę załatwiać sprawy na bieżąco, coby nie zapomnieć :omg
A więc proszę o adres na pw. i po powrocie wyślę Ci kilka sadzonek, a może coś jeszcze wypatrzysz przy okazji ???

Zostawiam kilka aktualnych fotek i do miłego za tydzień do soboty :czarownica






Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Poll, th, piku, takasobie, edulkot, inag1, chester633, zanetatacz, Lukrecja, basik ten użytkownik otrzymał 2 podziękowań od innych

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2019/09/20 23:06 #177072

  • zanetatacz
  • zanetatacz Avatar
  • Online
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 9852
  • Otrzymane podziękowania: 21405
Verciu -spokojnej podróży i miłego odpoczynku :buziak
pozdrawiam Żaneta
"Człowiek potrzebuje do życia ogrodów i bibliotek"-Cyceron
597 metrów zieloności
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA
Moderatorzy: Efkaraj
Czas generowania strony: 0.189 s.