Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!!

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2019/09/23 21:38 #177343

  • Danusia
  • Danusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 11365
  • Otrzymane podziękowania: 21017
Verciu :buziak odpoczywaj i wracaj szczęśliwie :przytulam
Danusia

Człowiek jest kowalem swego losu.Może dlatego znajdujemy się tak często miedzy młotem a kowadłem. HORACY
Moje małe szczęścia i porażki
WIZYTÓWKA
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2019/09/26 12:19 #177550

  • a.nia
  • a.nia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 4245
  • Otrzymane podziękowania: 16456
Veruś łany ziemowitów niesamowite. Jaką masz odmianę barbuli? ostatnio łaziłam wkoło Kew Blue i w końcu nie zabrałam :mur bałam się, że w Beskidach nie da rady think: ale patrząc na Twoją to chyba po nią wrócę rotfl
Spokojnego wypoczynku...
Pozdrawiam
Ania
Było ściernisko...
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA


--=reklama=--

 

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2019/09/26 16:03 #177577

  • Lukrecja
  • Lukrecja Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 904
  • Otrzymane podziękowania: 1930
Kochana, na widok "bajorka" to mnie szczęka od twarzy odpadła! :kocham Sama bym tam wlazła żeby się schłodzić w ciepłe dni polewkamax
Cudo!

Wnusię tez pamiętam jak była oseskiem... Chryste Panie jak ten czas ... no nie dokończę.
Nowy miscant Bucle śliczny, taki karbowany... chyba musze też niektóre moje wymienić, za dużo tych samych i krzaczowy się zrobiły ogromne, nie wiem kto to wykopie!
Udanego urlopu!
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2019/09/30 21:14 #177933

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5972
  • Otrzymane podziękowania: 24826
Wróciłam....................................................................ze :slonko :slonko :slonko prosto pod :deszcz :deszcz :deszcz


Żanetko, Danusiu,Aniu, Lukrecjo dziękuję za miłe życzenia. Z odpoczynkiem na wyjazdach jesteśmy raczej na bakier wink-3 . Wracamy do domu by odsapnąć. Jakoś na wyjazdach zawsze brakuje nam czasu na takie luksusy 2smiech . Krajowa aura sama zadbała aby leniuchować. Nie ma mowy o wyjściu do ogrodu by coś podziałać. Wczoraj :deszcz , a dzisiaj wietrzysko łeb by chyba urwało krecigl
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): th, takasobie, edulkot, Olusia, nowababka, zanetatacz, basik, Danusia, wojtek, a.nia

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2019/09/30 21:19 #177935

  • piku
  • piku Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • "Zielono mi..."
  • Posty: 8426
  • Otrzymane podziękowania: 25225
Pogoda Ci pomogła Verciu byś mogła się spokojnie aklimatyzować a nie od razu tyrać w ogrodzie B) , u mnie też dzisiaj łeb urywa aż mi pospadały donice z tarasu :ohmy:
pozdrawiam z ziemi przodków
Wiesia
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA, zanetatacz

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2019/09/30 21:22 #177939

  • Danusia
  • Danusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 11365
  • Otrzymane podziękowania: 21017
Verciu ale widok :bravo u mnie słonecznie cały czas ale halny daje popalić :)
Danusia

Człowiek jest kowalem swego losu.Może dlatego znajdujemy się tak często miedzy młotem a kowadłem. HORACY
Moje małe szczęścia i porażki
WIZYTÓWKA
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2019/09/30 21:28 #177944

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5972
  • Otrzymane podziękowania: 24826
Chyba muszę coś jeszcze napisać, co byście mi np. na zlocie łeba nie urwali za zatajanie pewnych faktów :diabelek
Otóż, z pewną dozą nieśmiałości ( wstydzę się :na_ucho ) muszę się przyznać do................................. 5 października w Roku w ogrodzie extra, będzie emisja z mojego ogrodu :oops: Uprzedzam, program był nagrywany trzy dni po naszym powrocie z kilkudniowej włóczęgi, ogród zupełnie nie przygotowany do takiej akcji. Rośliny popalone, trawnik ledwo co reanimowany - nie wiem jak to wszystko wypadnie krecigl
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): th, piku, takasobie, edulkot, Semper, nowababka, zanetatacz, wojtek, a.nia

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2019/09/30 21:29 #177945

  • nelu-pelu
  • nelu-pelu Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6728
  • Otrzymane podziękowania: 14726
Witaj Vero!
I jutro od rana proszę pochodź po ogrodzie z aparatem.. :fotka bo już mi tęskno do tych widoków.. gwizdac
flower flower
Pozdrawiam, Nela
Moje metamorfozy - zapraszam
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2019/09/30 21:30 #177946

  • zanetatacz
  • zanetatacz Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 9850
  • Otrzymane podziękowania: 21402
to wspaniała wiadomość Verciu -już się cieszę hu_rra clap hu_rra
pozdrawiam Żaneta
"Człowiek potrzebuje do życia ogrodów i bibliotek"-Cyceron
597 metrów zieloności
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2019/09/30 23:14 #177980

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5972
  • Otrzymane podziękowania: 24826
Wiesiu, cieszyła bym się z tej aury, gdyby ogród nie wymagał już pielęgnacji. A gdzie jeszcze nasadzenia krecigl

Danusiu z wyjazdu jestem bardzo zadowolona clap

Nelu, zrobic zdjęcia to pestka, tylko potem to zmniejszanie - nie cierpię tej czynności. Na ten moment wrzucę zdjęcia raczej poglądowe.
Przed ogródek :oops:


Za domem.


Z lotu ptaka.
djęcia
Pogoda niezbyt łaskawa i zdjęcia takie szarobure :(

Żanetko czy wspaniała ??? No nie wiem, mam zwyczajnie pietra. Żałuję nawet, że dałam się wmanewrować w ten program. :glupek Nagranie było 18 lipca, rośliny wymęczone suszą i upałami. Ponadto zapuszczony, bo my jak zwykle zamiast wypucować ogród, szlajaliśmy się po kraju :oops:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Poll, th, piku, takasobie, edulkot, Olusia, nowababka, Elżbieta, zanetatacz, nelu-pelu ten użytkownik otrzymał 5 podziękowań od innych

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2019/09/30 23:33 #177982

  • nelu-pelu
  • nelu-pelu Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6728
  • Otrzymane podziękowania: 14726
Vera.....!!!!
Już się wylogowałam i dopiero zauważyłam Twój drugi wpis..!!
Dla mnie to wspaniała wiadomość..!! clap clap
Czekam do soboty...
Pozdrawiam, Nela
Moje metamorfozy - zapraszam
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2019/10/01 07:57 #177990

  • Efkaraj
  • Efkaraj Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Każdy kolor jest piękny, pod warunkiem, że jest czerwony :)
  • Posty: 13609
  • Otrzymane podziękowania: 31921
Vero, cos Ty, jakiego pietra? Przecież Twój ogród jest wspaniały.
A teraz tak patrzę na altankę z lotu ptaka i myślę, że to aż niemożliwe, żeby tak szybko zarosła roślinami. Jeszcze niedawno była taka samotna na łysym polu zwyc Co Ty dajesz jeść tym roślinom, że rosną w takim tempie?

Mam jeszcze jedno przemyślenie...
Dlaczego piszesz, że żałujesz programu? Dlatego, że nie wiesz jak będzie, czy jest jakis inny powód?

Ja i tak czekam do 5 z wielką niecierpliwością :)
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2019/10/01 08:15 #177993

  • takasobie
  • takasobie Avatar
  • Online
  • Moderator
  • Posty: 14603
  • Otrzymane podziękowania: 44126
Super to wygląda, gratuluję programu i niczym się nie przejmuj!
O takim areale wśród pól marzę! Czasami jak idę na nordic walking i oglądam okoliczne pola, myślę, że "o tu byłby fajny hektar na moją daliową kolekcję!" 2smiech
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2019/10/01 09:07 #178002

  • edyta
  • edyta Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 7501
  • Otrzymane podziękowania: 16463
Bardzo lubię takie całościowe ujęcia :lol: . Macie ogroooomny przedogródek zdziwko .
5-tego będziemy w Rogowie, więc nie obejrzę :unsure: . Poproszę potem o link w sieci :) .
W życiu nie chodzi o to, żeby przeczekać burzę. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Pozdrawiam,
Edyta
Kamienne ścieżki wśród kwiecistych rabat
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2019/10/01 11:53 #178020

  • piku
  • piku Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • "Zielono mi..."
  • Posty: 8426
  • Otrzymane podziękowania: 25225
Verciu, gratuluję vishenka , daj znać kiedy można będzie zobaczyć w sieci, bo telewizora nie mam B)
Zdjęcie z lotu ptaka super, dają fajny obraz całości :woohoo:
pozdrawiam z ziemi przodków
Wiesia
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2019/10/01 20:22 #178048

  • Poll
  • Poll Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Czciciel gwiazd i mądrości, miłośnik ogrodów...
  • Posty: 26125
  • Otrzymane podziękowania: 68935
Verciu, bardzo Cię wymęczyli tymi nagraniami?

P.S. Wpadniemy do Ciebie (z Jarkiem i Marcinem) w przyszłą niedzielę. welcome
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2019/10/01 20:27 #178050

  • Danusia
  • Danusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 11365
  • Otrzymane podziękowania: 21017
Vercia ogród wygląda pięknie niesamowita ilość pracy włożona a efekty cudne w takim czasie :bravo :bravo program na pewno będzie super czekam z niecierpliwością :buziak
Danusia

Człowiek jest kowalem swego losu.Może dlatego znajdujemy się tak często miedzy młotem a kowadłem. HORACY
Moje małe szczęścia i porażki
WIZYTÓWKA
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2019/10/01 22:16 #178104

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5972
  • Otrzymane podziękowania: 24826
Danusia napisał:
Vercia ogród wygląda pięknie niesamowita ilość pracy włożona a efekty cudne w takim czasie :bravo :bravo program na pewno będzie super czekam z niecierpliwością :buziak

Kochani, przytoczę pierwszy cytat, i sprawa mojego niepokoju zostanie wyjaśniona.
Otóż, wszyscy tak jak Danusia spodziewacie się zobaczyć fajny ogród .........................i to mnie martwi najbardziej. A co będzie jak się okaże, że to nie jest to co spodziewaliście się zobaczyć????? Będziecie rozczarowani :( Mój ogród to osesek przecież, do tego niekorzystna aura tego sezonu sprawiła, ze rośliny nie wyglądały najlepiej. Ponadto o terminie nagrania dowiedziałam się na wyjeździe, mieliśmy tylko trzy dni po powrocie do domu by zająć się ogrodem.
Dni, które okazały się być niewypałem. Tropikalna wręcz temperatura nie pozwalała przygotować zapuszczonego ogrodu, a nie chciałam ryzykować kolejnego zawału czy udaru. No i ogród wyglądał jak wyglądał :mur Samo nagranie było super. Atmosfera absolutnie fantastyczna, ekipa z panem Markiem na czele kapitalna. Jedno co mnie właśnie martwi, to wygląd ogrodu. Nie miałam możliwości zapoznać się z materiałem z nagrania, no bo jak to ja - nie pomyślałam wcale o tym, by mi podesłali jakiś fragment by chociaż mieć jakieś pojęcie o tym co nakręcili. Ba, nawet fotki z ekipą sobie nie strzeliłam. I tak się z grubsza sprawy mają.....................................wcale nie mam pewności, że program będzie super :oops:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): piku, takasobie, edulkot, nowababka, Elżbieta, zanetatacz

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2019/10/01 22:20 #178106

  • zanetatacz
  • zanetatacz Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 9850
  • Otrzymane podziękowania: 21402
Verciu -świetne te fotki całościowe ,a o program to ja jestem spokojna ,szkoda tylko ,że on jest taki krótki
pozdrawiam Żaneta
"Człowiek potrzebuje do życia ogrodów i bibliotek"-Cyceron
597 metrów zieloności
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2019/10/01 22:24 #178109

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5972
  • Otrzymane podziękowania: 24826
Poll napisał:
Verciu, bardzo Cię wymęczyli tymi nagraniami?

P.S. Wpadniemy do Ciebie (z Jarkiem i Marcinem) w przyszłą niedzielę. welcome

Nie wymęczyli mnie nic a nic. Ekipa super, paplaliśmy jak starzy znajomi :zdrowko
Poluś, bardzo się cieszę, że wreszcie się zobaczymy. Zapraszam serdecznie :kocham
Miłych wrażeń na mini Zlocie życzę :buziak
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Poll, zanetatacz
Moderatorzy: Efkaraj
Czas generowania strony: 0.182 s.