Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!!

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/11/03 19:00 #217092

  • basik
  • basik Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 17704
  • Otrzymane podziękowania: 62178
Vero, przepraszam bardzo, ale chyba nie bardzo rozumie :glupek
Czy Ty mówisz o tych chwastach?



a jeżeli tak, to jak nic zaraz wpadnę w depresję krecigl 2smiech
pozdrawiam Basia
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): edulkot, VERA, Danusia

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/11/03 19:09 #217094

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6022
  • Otrzymane podziękowania: 25202
Ewuniu, oboje jesteśmy na emeryturze, obecny czas uniemożliwia podróżowanie, ba nawet odwiedzin dzieci - więc siłą rzeczy siedzimy w ogrodzie.
Mąż wręcz poluje na chwasty 2smiech ....i tym sposobem zabijamy nudę :diabelek
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Efkaraj, edulkot, Elżbieta, zanetatacz, basik


--=reklama=--

 

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/11/03 19:14 #217096

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6022
  • Otrzymane podziękowania: 25202
Basiu, dokładnie te, ale przeoczyłaś tak zwaną ku-trawkę. Zaznaczyłam ją :diabelek :diabelek

Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): th, takasobie, edulkot, Elżbieta, zanetatacz, basik, Danusia

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/11/03 19:20 #217099

  • Efkaraj
  • Efkaraj Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Każdy kolor jest piękny, pod warunkiem, że jest czerwony :)
  • Posty: 13820
  • Otrzymane podziękowania: 33141
Hmmmmm, ja akurat ku-trawkę widziałam, ale myślałam, że to jakaś roślinka specjalnie tam rosnąca :oops: 2smiech
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): edulkot, VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/11/03 19:22 #217101

  • zanetatacz
  • zanetatacz Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 10263
  • Otrzymane podziękowania: 23164
Verciu -zapraszam na łowy do mnie bo u Was to niezbyt obfite 2smiech 2smiech 2smiech
pozdrawiam Żaneta
"Człowiek potrzebuje do życia ogrodów i bibliotek"-Cyceron
597 metrów zieloności
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): edulkot, VERA, basik

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/11/03 19:45 #217105

  • basik
  • basik Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 17704
  • Otrzymane podziękowania: 62178
Opuszczam Twój wątek, bo się zaraz pogrążę :lol: i tak , jak Żanetka zapraszam do siebie :przytulam
U mnie do pielenia nie trzeba okularów zakładać :diabelek
pozdrawiam Basia
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): edulkot, VERA, zanetatacz

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/11/03 20:07 #217110

  • Danusia
  • Danusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 11661
  • Otrzymane podziękowania: 22016
Vercia no co za wstyd jakbym takie chwaściory miała to absolutnie bym fotki nie pokazywała 2smiech 2smiech
Danusia

Człowiek jest kowalem swego losu.Może dlatego znajdujemy się tak często miedzy młotem a kowadłem. HORACY
Moje małe szczęścia i porażki
WIZYTÓWKA
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/11/04 19:44 #217212

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6022
  • Otrzymane podziękowania: 25202
Ewuniu, Żanetko, Basiu, Danusiu z tymi chwastami u mnie w ogrodzie to trochę nie tak jak na zamieszczonym zdjęciu :oops: . Wprawdzie mąż poluje na chwasty, ale bywają okresy kiedy jeśli nie upały, to ostatnio częste deszcze i zimno skutecznie zniechęcają do takich czynności - a chwasty wtedy mają raj. Tylko że ja nie robię tam zdjęć gdzie je widać.
Basiu nie ma więc powodu popadać w depresję - przepraszam :buziak :buziak .
Tym zdjęciem chciałam poprawić sobie nastrój, mam strasznego czdziura Moja córka jest chora, test wyszedł pozytywny. Przed prawie dwoma tygodniami załapała wirusa w pracy, miała ucznia z chorej rodziny. Wczoraj zachorował wnuk, chłopak prawie dziewiętnastoletni, wysportowany, zdrowy - oboje czują się bardzo źle - a ja nie mogę im w żaden sposób pomóc :placz
Szczerze mówiąc odechciało mi się wszystkiego.......................................... :bezsil , nawet ogrodu :(
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): takasobie, edulkot, Olusia, nowababka, Elżbieta, zanetatacz, nelu-pelu, Franusiowa, Danusia, wojtek

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/11/04 20:09 #217220

  • Efkaraj
  • Efkaraj Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Każdy kolor jest piękny, pod warunkiem, że jest czerwony :)
  • Posty: 13820
  • Otrzymane podziękowania: 33141
Veko Kochana, proszę, myśl pozytywnie. Wiem co czujesz... prawie wiem. W październiku zachorował mój zięć. Młody człowiek... ciężko było... ja bałam się też o córkę, bo mają teraz drugie dziecko, trzy miesięczne, karmi piersią... wszystko dobrze się skończyło, choć zięć do dziś bardzo jest słaby. Ale najgorsze za nimi/za nami.
Dlatego trzeba wierzyć, że będzie dobrze, choć na pewno ciężko. Covid bardzo osłabia organizm. W czasie choroby jest się takim słabym, ze najprostsze czynności wymagają ogromnego wysiłku... dojście do toalety jest jak wyjście na Mount Everest bez butli tlenowej i bez odpoczynku...
I do tego dochodzi ta niemoc w pomocy...

Verciu, wysyłam dobre fluidy, będzie dobrze.Trzeba tylko czasu :przytulam
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): edulkot, VERA, Elżbieta, zanetatacz, wojtek

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/11/04 20:17 #217221

  • nelu-pelu
  • nelu-pelu Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6959
  • Otrzymane podziękowania: 15843
Vero na nic moje pocieszenia.. mogę tylko Cię :przytulam mocno..
Pozdrawiam, Nela
Moje metamorfozy - zapraszam
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/11/04 20:22 #217222

  • a.nia
  • a.nia Avatar
  • Online
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 4432
  • Otrzymane podziękowania: 17432
Vercia :przytulam, trzymam kciuki... U mnie tez wkoło pełno chorych, mama najprawdopodobniej, też już przeszła. Nie potwierdzony testem ale objawy wszystkie i słaba do dziś.
Pozdrawiam
Ania
Było ściernisko...
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/11/04 20:27 #217224

  • zanetatacz
  • zanetatacz Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 10263
  • Otrzymane podziękowania: 23164
Verciu - :przytulam :przytulam :przytulam
pozdrawiam Żaneta
"Człowiek potrzebuje do życia ogrodów i bibliotek"-Cyceron
597 metrów zieloności
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/11/04 22:24 #217249

  • edulkot
  • edulkot Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 10242
  • Otrzymane podziękowania: 23886
Verciu myśl pozytywnie :przytulam :przytulam :przytulam
Teraz prawie w każdej rodzinie zdarzają się takie przypadki, moje młode kuzynostwo też całą rodziną choruje, nie można popadać w rozpacz :przytulam :przytulam :przytulam
Majka - "Pamiętajcie o ogrodach"
Domek pod Dębami w różanym ogrodzie część II
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/11/04 22:28 #217250

  • Olusia
  • Olusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3950
  • Otrzymane podziękowania: 10591
Veruś kochana , Adamie nie mniej kochany ....trzymajcie się , będzie dobrze . :kocham
OLUSIA !!
Zapraszam do podziwiania: Moje hosty od A do Z
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/11/06 19:16 #217402

  • Danusia
  • Danusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 11661
  • Otrzymane podziękowania: 22016
Verciu najmocniej jak potrafię :przytulam :przytulam
Danusia

Człowiek jest kowalem swego losu.Może dlatego znajdujemy się tak często miedzy młotem a kowadłem. HORACY
Moje małe szczęścia i porażki
WIZYTÓWKA
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/11/07 21:58 #217499

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6022
  • Otrzymane podziękowania: 25202
Ewuniu, Nelu, Aniu, Żanetko, Majeczko, Olusiu, Danusiu - Jesteście bardzo Kochane :buziak :buziak :buziak :buziak :buziak :buziak :buziak
Bardzo, bardzo gorąco dziękuję za słowa wsparcia i dodawanie otuchy w tym jakże trudnym dla mnie czasie :przytulam
Spieszę donieść, że córka czuje się już lepiej, jest tylko bardzo osłabiona. Dzisiaj kiedy z nią rozmawiałam, powiedziała mi że już nie może się doczekać kiedy będzie mogła oddać osocze by komuś potrzebującemu pomóc. Młody, choć jeszcze gorączkuje, kaszle i w ogóle czuje się, cytuję "tak jakby był z galarety" już planuje to samo co mama.
Cieszę się, że choć jeszcze nie do końca zdrowi, już myślą o innych .................................
Jeszcze raz bardzo, bardzo Wam dziękuję, już mi się o wiele lepiej nawet oddycha :kocham :kocham :kocham
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): takasobie, edulkot, Olusia, Semper, Elżbieta, zanetatacz, nelu-pelu, Danusia, a.nia

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/11/07 22:03 #217501

  • nelu-pelu
  • nelu-pelu Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6959
  • Otrzymane podziękowania: 15843
Vero :przytulam to dobre wieści..!

Oby jak najszybciej wyszli z tej choroby..!
Wspieram Was myślą.. flower
Pozdrawiam, Nela
Moje metamorfozy - zapraszam
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA, zanetatacz

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/11/07 22:14 #217504

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6022
  • Otrzymane podziękowania: 25202
Neluś :buziak :przytulam
Temat został zablokowany.

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/11/07 22:17 #217505

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6022
  • Otrzymane podziękowania: 25202
Moja jesień dzisiaj vishenka







Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Poll, Efkaraj, takasobie, edulkot, Semper, nowababka, Elżbieta, zanetatacz, nelu-pelu, Danuta ten użytkownik otrzymał 2 podziękowań od innych

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/11/07 22:20 #217506

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6022
  • Otrzymane podziękowania: 25202
Prusznik jak zwykle nie zna umiaru :nie



Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Poll, Efkaraj, takasobie, edulkot, Semper, nowababka, Elżbieta, zanetatacz, nelu-pelu, Danusia ten użytkownik otrzymał 2 podziękowań od innych
Moderatorzy: Efkaraj
Czas generowania strony: 0.194 s.