Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!!

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/10/28 20:22 #216621

  • nelu-pelu
  • nelu-pelu Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6687
  • Otrzymane podziękowania: 14556
Szalona kobieto..! :lol:

I jeszcze każesz nam czekać do lata..?!! rotfl

:tup :tup :tup
Pozdrawiam, Nela
Moje metamorfozy - zapraszam
Ostatnio zmieniany: 2020/10/28 20:22 przez nelu-pelu.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/10/28 20:23 #216623

  • Elżbieta
  • Elżbieta Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 2644
  • Otrzymane podziękowania: 7003
Mi też jesienne kwitnienie juk bardziej się podoba, a trawnik to na 100 % teraz ładniejszy niż na wiosnę ( przynajmniej na tym
zdjęciu z juką ) :zielony
Fantastyczny widok z kuchennego okna masz Veruś, krokusowa rzeczka - przecudna. :kocham
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA


--=reklama=--

 

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/10/28 22:39 #216649

  • edulkot
  • edulkot Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 10006
  • Otrzymane podziękowania: 22942
Ciekawa jestem tej nowej rabaty, ma być bylinowa ale co tam posadzisz :unsure:
Rzeczki uwielbiam a te krokusy to sama słodycz :kocham :mniam
Majka - "Pamiętajcie o ogrodach"
Domek pod Dębami w różanym ogrodzie część II
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/10/29 21:32 #216716

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5965
  • Otrzymane podziękowania: 24725
Kochani, bardzo, bardzo serdecznie dziękuję za wpisy :buziak :buziak :buziak
Wybaczcie, że nie odpisuję indywidualnie, ale .........................brak mi weny czdziura
Między mżawką a mżawką udało się wytyczyć rabatę bylinową i zrobić zrębkową ścieżkę.
Trochę ta ścieżka razi świeżością, ale przy obecnej pogodzie zrębki szybciej spatynują i powinno być ok.

Na bylinowej rośnie już kilka drzewek i krzewów, dosadziłam kilkanaście irysów, piwonie, pustynniki, trochę cebulowych. Pod płotem M dosadził liliowce.
Dojdą jeszcze niskie trawy i coś tam jeszcze wymyślę aby były kwitnące do przymrozków :zielony Miejsce jeszcze jest :)
Wykopałam pustynniki

...liczyłam, że przez trzy lata ładnie przyrosły, a tu kicha - jak posadziłam dwie sztuki tak i dwie wykopałam :angry:

Fakt, przyrosły solidnie same w sobie, ale podziału zero...............................poszły na bylinową, może na nowym miejscu się poprawią think:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): edyta, edulkot, nowababka, nelu-pelu, a.nia

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/10/29 21:39 #216719

  • Danusia
  • Danusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 11339
  • Otrzymane podziękowania: 20941
Vercia kolejna cudna rabata się szykuje u Ciebie :bravo :bravo ile ja bym dała żeby mi tyle miejsca koło domu przybyło pod nasadzenia :)
Danusia

Człowiek jest kowalem swego losu.Może dlatego znajdujemy się tak często miedzy młotem a kowadłem. HORACY
Moje małe szczęścia i porażki
WIZYTÓWKA
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/10/30 16:34 #216766

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5965
  • Otrzymane podziękowania: 24725
Danusiu, gdybym się nie pozbyła irysów mogłabym tylko pomarzyć o bylinowej :silly:

Wspominkowo........................jak ten czas leci krecigl

30.10.2016.



Ten sam świerk dzisiaj.......
30.10.2020.


Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): edyta, th, edulkot, Olusia, Semper, nowababka, Elżbieta, zanetatacz, nelu-pelu, Franusiowa ten użytkownik otrzymał 2 podziękowań od innych

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/10/30 16:44 #216767

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5965
  • Otrzymane podziękowania: 24725
Trochę jesieni :fotka















Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Tomek Mr, edyta, th, piku, edulkot, Olusia, chester633, Semper, nowababka, Elżbieta ten użytkownik otrzymał 6 podziękowań od innych

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/10/30 17:48 #216776

  • nelu-pelu
  • nelu-pelu Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6687
  • Otrzymane podziękowania: 14556
Vero chyba jeszcze nie mieliście przymrozków..?

Tak sobie domniemywam patrząc na piękne kolorki hortensji różnych... :)
Moje już zbrązowiały..
Pozdrawiam, Nela
Moje metamorfozy - zapraszam
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/10/30 17:57 #216778

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5965
  • Otrzymane podziękowania: 24725
Nelu, temperatury jak dotąd nocami oscylują między od + 8 do + 4 stopni. W połowie września trochę liznęło słabym przymrozkiem :)
Temat został zablokowany.

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/10/30 19:25 #216784

  • Nowinka
  • Nowinka Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3262
  • Otrzymane podziękowania: 5567
Piękne zdjęcia :kocham Verciu Twój ogród może być przykładem dla każdego ogrodnika .Pozdrawiam :buziak
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/10/30 20:02 #216789

  • Danusia
  • Danusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 11339
  • Otrzymane podziękowania: 20941
Verciu gdybyś Ty się nie pozbywała irysków to ja nie miałabym fantastycznej wstęgi :buziak :buziak
Ogród jesienny zachwyca ciekawa jestem jak długo jeszcze będą nas przymrozki omijały :)
Danusia

Człowiek jest kowalem swego losu.Może dlatego znajdujemy się tak często miedzy młotem a kowadłem. HORACY
Moje małe szczęścia i porażki
WIZYTÓWKA
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/10/30 20:46 #216795

  • Elżbieta
  • Elżbieta Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 2644
  • Otrzymane podziękowania: 7003
:kocham :kocham :kocham
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/10/30 21:08 #216799

  • edulkot
  • edulkot Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 10006
  • Otrzymane podziękowania: 22942
Verciu ale pięknie przebarwione hortensje clap takie piękne różowe czy aż bordowe clap
Majka - "Pamiętajcie o ogrodach"
Domek pod Dębami w różanym ogrodzie część II
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/10/31 12:48 #216830

  • takasobie
  • takasobie Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 14577
  • Otrzymane podziękowania: 43979
Ale pięknie!
Weny i mi brak! wiec się nie przejmuj! Ale wiem, że wenę znajdziesz wink-3
Jak napisałaś,z e wykopałas pustynniki, to się przeraziłam, bo ja ... własnie posadziłam. Ale odetchnęłam z ulgą, jak przeczytałam, że to nie z powodu nadchodzącej zimy! 2smiech
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/10/31 18:15 #216849

  • Efkaraj
  • Efkaraj Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Każdy kolor jest piękny, pod warunkiem, że jest czerwony :)
  • Posty: 13598
  • Otrzymane podziękowania: 31830
Verciu, kolory i bujność Twojego ogrodu zachwyca, ale tymi jukami kwitnącymi teraz, to już przesadziłaś wink-3
I też się zastanawiam jak Ty to robisz, że nie masz ani jednego chwaścika... think:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/10/31 19:33 #216859

  • Olusia
  • Olusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3928
  • Otrzymane podziękowania: 10519
Ewa , na bieżąco zasypują chwasty kora :owady
OLUSIA !!
Zapraszam do podziwiania: Moje hosty od A do Z
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/11/01 18:58 #216933

  • zanetatacz
  • zanetatacz Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 9809
  • Otrzymane podziękowania: 21188
Verciu -cudowne jesienne barwy ....i fajne zdjęcia porównawcze hu_rra
pozdrawiam Żaneta
"Człowiek potrzebuje do życia ogrodów i bibliotek"-Cyceron
597 metrów zieloności
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/11/02 19:06 #217013

  • Gabriel
  • Gabriel Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Rośliny moją radością
  • Posty: 730
  • Otrzymane podziękowania: 2375
Jestem pod nieustającym wrażeniem, gdy oglądam Twój ogród. :bravo Zawsze zadbany, nawet jednego listka na tych kamieniach nie widać, o chwastach nie wspominając. :woohoo:
Mnóstwo ciekawych kompozycji i wciąż są pomysły na nowe.
Rośliny mimo nieraz niesprzyjającej pogody świetnie współpracują, krzewy szybko rosną i ogród robi się tajemniczy :kocham
Pustynników mogę pogratulować, u mnie się nawet utrzymać nie chciały. Ale juki też mi nie kwitną dwa razy, od razu widać u kogo im lepiej zwyc
Pozdrawiam, Gabriel
Ogród nadal moją radością
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/11/02 19:15 #217015

  • Efkaraj
  • Efkaraj Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Każdy kolor jest piękny, pod warunkiem, że jest czerwony :)
  • Posty: 13598
  • Otrzymane podziękowania: 31830
Olusia napisał:
Ewa , na bieżąco zasypują chwasty kora :owady
Eeeeeee, to się chyba nie może udać... think:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/11/03 18:34 #217084

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5965
  • Otrzymane podziękowania: 24725
Ewuś, dziękuję :buziak , ale jak zwykle jesteś zbyt łaskawa w ocenie :na_ucho

Danusiu, cieszę się z Twojej wstęgi wink-3

Aniu :buziak :buziak

Majeczko, horki po ochłodzeniu pięknie się wybarwiły, niestety długotrwale ostatnie deszcze i wichury zrobiły swoje. Zrudziały i zaczęły się sypać. Dzisiaj M pościnał kwiatostany na kompost aby się nie walały po ogrodzie. Smutnawo się robi............. :(

Miłko trudno znaleźć wenę gdy taka smutna rzeczywistość dookoła..................... :bezsil . Ale razem zawsze raźniej :kocham

Ewuniu jak to nie mam ani jednego chwastka ??? Miłki amurskie już startują a w nich - zresztą sama zobacz :oops:

Olusia z tą korą drze sobie zwyczajnie łacha, ale właśnie za to ją bardzo lubię - jest radosna jak szczęśliwe dziecko :kocham

Olka, fajnie że Ci jak zwykle humor dopisuje hu_rra

Żanetko, dziękuję :buziak :przytulam

Gabrielu dziękuję za miły komentarz. Pustynniki mają się dobrze u mnie, bo mają przygotowane odpowiednie podłoże. Juk to ja sama nie rozumiem, gdyby to był tylko jednorazowy wybryk natury to jeszcze można by to pojąć. Ale one drugi rok z rzędu tak się zachowują :nie_wiem
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): th, Gabriel, takasobie, edulkot, Elżbieta, zanetatacz, basik, Danusia
Moderatorzy: Efkaraj
Czas generowania strony: 0.196 s.