Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!!

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/10/15 22:34 #215595

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5978
  • Otrzymane podziękowania: 24849
Nelu, ten serniczek wymaga chyba okrywania na zimę - już mi się mniej podoba 2smiech

Basiu, już próbowałam z kefirem, blendowałam nawet mech z kwaśnym mlekiem bo gdzieś przeczytałam że to dobry sposób, maślanka i cieniowanie nic nie pomogły.
Wszystko spływa po nich jak woda po kaczce :mur
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): edulkot, basik

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/10/15 22:39 #215596

  • nelu-pelu
  • nelu-pelu Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6740
  • Otrzymane podziękowania: 14778
Myślę, że u Ciebie sobie poradzi.. ale póki malutki to wiesz.. o dzieci dba się bardziej... :lol:
Pozdrawiam, Nela
Moje metamorfozy - zapraszam
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA


--=reklama=--

 

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/10/16 11:30 #215607

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5978
  • Otrzymane podziękowania: 24849
Nelu, myślę że zimowa włóknina wystarczy do opatulenia serniczka think:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): edulkot

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/10/16 11:37 #215608

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5978
  • Otrzymane podziękowania: 24849
Przyłapana na gorącym uczynku dzisiaj z rana. Nadal nie odpuszcza wizyt przy oczku, wypłoszona zawraca jak bumerang :mur





.....a rybek systematycznie ubywa :placz
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): edulkot, chester633, nowababka, Elżbieta, zanetatacz, nelu-pelu, basik, Danusia, Gosia1

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/10/16 12:10 #215609

  • nowababka
  • nowababka Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • A na drogę w nieznane - nadzieję…
  • Posty: 3699
  • Otrzymane podziękowania: 11818
Głupia nie jest wink-3 -przecież widzi, że suto zastawiony stół..., ups,sorki - woda w oczku :mniam
Piękne paprocie, ale i inne! Zachwycam się ciągle Twoim ogrodem - przemyślanymi kompozycjami, zdrowymi i dorodnymi roślinami :bravo
pozdrawiam (◕‿◕✿)
Marysia [a.k.a olibabka]
"Jeśli masz dwa bochenki chleba, sprzedaj jeden i kup liliowca" - przysłowie chińskie
:tup u mnie
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/10/16 12:49 #215611

  • Elżbieta
  • Elżbieta Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 2646
  • Otrzymane podziękowania: 7005
Veruś, u Ciebie bardziej wiosna niż jesień, zielono i kwitnąco, i jak zawsze - pięknie. :kocham
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/10/16 12:51 #215612

  • edulkot
  • edulkot Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 10032
  • Otrzymane podziękowania: 23014
VERA napisał:
Nelu, ten serniczek wymaga chyba okrywania na zimę - już mi się mniej podoba 2smiech

Basiu, już próbowałam z kefirem, blendowałam nawet mech z kwaśnym mlekiem bo gdzieś przeczytałam że to dobry sposób, maślanka i cieniowanie nic nie pomogły.
Wszystko spływa po nich jak woda po kaczce :mur
Veruś a może spróbuj jedną przed smarowaniem jakąś miksturą potraktować szczotką drucianą żeby trochę naruszyć tę gładką powierzchnię, jak będą mikro rowki to może nie będzie spływać i gdzieś się zacznie tworzyć mech.
Ja to bym Ci wszystek mech oddała ze szczerego serca, u mnie porasta momentalnie wszystko.
Majka - "Pamiętajcie o ogrodach"
Domek pod Dębami w różanym ogrodzie część II
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/10/16 13:56 #215615

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5978
  • Otrzymane podziękowania: 24849
Marysiu, masz rację, czapla pożera co większe rybki - małe jej nie interesują :angry: Ona chyba już się za bardzo oswoiła i uważa nasze oczko za własną stołówkę cook
Paprocie coraz bardziej mnie kręcą, choć nie znam się na nich nic a nic - sadzę i.............................rosną sobie wink-3


Aniu, hortensje pamiętasz jak wyglądały mało ciekawie, wręcz brzydko z tymi zrudziałymi od upałów kwiatostanami ? Nawet zastanawiałam się nad pozbyciem się ich z ogrodu think:
Jednak kilka dni ochłodzenia i deszcze zrobiły swoje, wybarwiły się pięknie no i zostają :diabelek

Majeczko, dziękuję za podpowiedź :buziak - wypróbuję ten sposób !!! Mchy w ogrodzie uwielbiam :kocham
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): edulkot, nowababka, zanetatacz, Danusia

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/10/16 14:23 #215617

  • Olusia
  • Olusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3929
  • Otrzymane podziękowania: 10522
Vercia , Ty nie bądź taka szybka do wywalania :patel
OLUSIA !!
Zapraszam do podziwiania: Moje hosty od A do Z
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/10/16 14:28 #215618

  • Elżbieta
  • Elżbieta Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 2646
  • Otrzymane podziękowania: 7005
Veruś, oczywiście, że pamiętam, byłaś taka zdecydowana, ale na szczęście miałaś inne zajęcia . :jupi
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/10/16 16:04 #215623

  • takasobie
  • takasobie Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 14613
  • Otrzymane podziękowania: 44163
Pewnie te rzeźby pociągnął impregnatem do gresu. Ja tak zrobiłam ze swoimi liściami pod jabłonką i też zero mchu... :mur
Daj ode mnie dzioba czapli! Jak masz tam ryby, pewnie wszystkie zeżarła i jest z siebie zadowolona!
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/10/16 20:25 #215674

  • Danusia
  • Danusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 11365
  • Otrzymane podziękowania: 21018
Vercia to samo pomyslałam co Olusia Ty nie bądź taka wyrywna rotfl dobrze że przyszło ochłodzenie i ocaliło cudne hortensje :)
Danusia

Człowiek jest kowalem swego losu.Może dlatego znajdujemy się tak często miedzy młotem a kowadłem. HORACY
Moje małe szczęścia i porażki
WIZYTÓWKA
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/10/18 19:07 #215800

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5978
  • Otrzymane podziękowania: 24849
Olusiu, Aniu, Danusiu, ostatnimi czasy nachodzi mnie żądza pozbywania się mniej ciekawych roślin z ogrodu.
Wszak miejsca u mnie jak na lekarstwo, a znów szkółkingi zaplanowane krecigl
O spontanicznych zakupach wolę nie myśleć. Przecież z lubelskiego zrealizowałam tylko jedną z trzech zapisanych karteluszek i to nie w całości teacher
Skoro hortensją się upiekło, żądzę likwidacji zielonego zrealizowałam dzisiaj - pomiędzy jednym :deszcz a drugim :deszcz .
Na skalniaku swego czasu podsadziłam karłowym, drobnolistnym bluszczem dębowy konar. Miał przykazane pięknie pokryć jego fragmenty i ani kroku dalej !!!
...a co ten niewdzięcznik zrobił ??? Wystarczy spojrzeć......................... :angry:







Nie dość, że zarósł sąsiedni konar, pochłonął sporo drobiazgu, próbował wleźć na świerk, dobrał się do kasztanowca j jakby było mu mało zaczął wrastać w derenia.
A jeszcze wiosną na kolanach, przy okazji skracania mu odrostów prosiłam dziada aby się opamiętał................................. :na_ucho
Miał szansę, nie skorzystał - za to świerk odetchnął, kasztanowiec i dereń odzyskali co im się należało, a ja zyskałam całkiem spory kawałek gruntu :diabelek :diabelek :diabelek




Miłko, dasz wiarę, że czapla dzisiaj dosłownie przeleciała mi nad głową i usadowiła się na swoim stanowisku przy oczku, musiałam ją przepędzić :patel
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): th, piku, edulkot, Olusia, chester633, Semper, nowababka, Elżbieta, zanetatacz, nelu-pelu ten użytkownik otrzymał 2 podziękowań od innych

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/10/18 19:22 #215807

  • Olusia
  • Olusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3929
  • Otrzymane podziękowania: 10522
Ale łysy korzeń zdziwko ......Że też Ci dzisiaj głowy nie urwało ........
OLUSIA !!
Zapraszam do podziwiania: Moje hosty od A do Z
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA, Gosia1

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/10/18 19:36 #215814

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5978
  • Otrzymane podziękowania: 24849
Solidny kaptur przy kurtce uratował moją głowę Olusiu wink-3
Udało mi się, bo Adama nie było w domu :diabelek
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Elżbieta, zanetatacz

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/10/18 19:53 #215820

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5978
  • Otrzymane podziękowania: 24849
Moja dzisiejsza Pani Jesień :(

Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): th, Efkaraj, edulkot, Elżbieta, zanetatacz, Danusia

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/10/18 20:07 #215823

  • Danusia
  • Danusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 11365
  • Otrzymane podziękowania: 21018
Vercia no powiem Ci że troszkę się rozpanoszył ten bluszcz rotfl
Danusia

Człowiek jest kowalem swego losu.Może dlatego znajdujemy się tak często miedzy młotem a kowadłem. HORACY
Moje małe szczęścia i porażki
WIZYTÓWKA
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/10/18 20:10 #215824

  • edulkot
  • edulkot Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 10032
  • Otrzymane podziękowania: 23014
Verciu dobrze zrobiłaś, jak gad Cię nie słuchał to trzeba gościa wyprosić zwyc
Jesień piękna :bravo
Majka - "Pamiętajcie o ogrodach"
Domek pod Dębami w różanym ogrodzie część II
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/10/18 20:11 #215825

  • nelu-pelu
  • nelu-pelu Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6740
  • Otrzymane podziękowania: 14778
O to zbój jeden..! za dobrze mają u Ciebie :lol:

Vero u was wcale nie widać jesieni...
Pozdrawiam, Nela
Moje metamorfozy - zapraszam
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/10/18 20:17 #215827

  • Margo2
  • Margo2 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 4661
  • Otrzymane podziękowania: 8500
Verciu, dobrze, że nie było wszystkiego z Twoich karteczek.
Musiałabyś samochód też dokupić polewkamax
Ogród jak zwykle prezentuje sie cudownie
Uwielbiam Twoje paprociowisko.
Zazwyczaj nie lubię juk, ale Twoje wyglądają rewelacyjnie
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA
Moderatorzy: Efkaraj
Czas generowania strony: 0.192 s.