Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!!

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/10/11 11:36 #215179

  • zanetatacz
  • zanetatacz Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 10047
  • Otrzymane podziękowania: 22348
Verciu -co tu pisać hu_rra clap hu_rra ,co ty jeszcze chcesz poprawiać w tym cudownym miejscu?, dziewczyny pakowanie mistrzostwo świata 2smiech
pozdrawiam Żaneta
"Człowiek potrzebuje do życia ogrodów i bibliotek"-Cyceron
597 metrów zieloności
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/10/11 19:18 #215223

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6000
  • Otrzymane podziękowania: 25009
edyta napisał:
Ale cudny widoczek.

[/quote]


Edytko, ten miskant to od Ciebie, jeszcze z poprzedniego forum z bazarku.
Ten również od Ciebie, jestem nimi zachwycona, pięknie rosną - dziękuję Ci bardzo :buziak



Żanetko, jeszcze sporo roboty w ogrodzie, ale ta się przecież nigdy nie kończy :zielony
Pięknie kwitną Twoje-moje asterki, również dziękuję Ci bardzo za nie :buziak
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): edulkot, Elżbieta, zanetatacz, Danusia, wojtek


--=reklama=--

 

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/10/11 19:36 #215229

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6000
  • Otrzymane podziękowania: 25009
Jestem dumna z siebie !!! A co, pochwalę się !!!
Dzisiaj wreszcie pogoniłam Lenia, który to gościł u mnie od powrotu ze Zlotu 2smiech
Korzystając z pięknej pogody i wydatnej pomocy M, posadziłam wreszcie wszystkie zakupione jak i darowane rośliny.
Nie obyło się oczywiście bez przesadzania jak i karczowania co niektórych już rosnących :oops:
Dokonanego dzieła nie zdążyłam wprawdzie uwiecznić :fotka , ale mam wcześniejsze zdjęcia obrazujące obfity tegoroczny wysyp grzybów w ogrodzie.
Szkoda, że takie niejadalne psiary, ale za to jakie fotogeniczne rotfl














Ostatnio zmieniany: 2020/10/11 19:42 przez VERA.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Tomek Mr, edyta, th, piku, edulkot, nowababka, Elżbieta, zanetatacz, nelu-pelu, Franusiowa ten użytkownik otrzymał 4 podziękowań od innych

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/10/11 19:55 #215233

  • Danusia
  • Danusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 11431
  • Otrzymane podziękowania: 21242
Vercia brawo Wy :) :bravo Co do grzybków ta ja już wolę tylko te na fotkach bo Piotrek już w tym roku tyle nawlókł że chwilowo mam dosyc jak dzisiaj z kolega pojechali to byłam szczęśliwa że tylko kilka rydzy było w koszyku rotfl
Danusia

Człowiek jest kowalem swego losu.Może dlatego znajdujemy się tak często miedzy młotem a kowadłem. HORACY
Moje małe szczęścia i porażki
WIZYTÓWKA
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/10/11 20:08 #215241

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6000
  • Otrzymane podziękowania: 25009
Danusiu dziękuję :buziak
Grzybów u nas do tej pory w lesie nie uświadczysz, susza zrobiła w tym roku złą robotę :placz
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Elżbieta, zanetatacz, Danusia

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/10/11 20:40 #215250

  • basik
  • basik Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 16947
  • Otrzymane podziękowania: 58288
Jadalne grzyby to się tylko ze dwa razy pokazały w moim ogrodzie, ale takie piękne, jak to u nas mówią 'psiory' mam i ja :)
Leń i mnie dopadł, a nijak nie idzie go wygonić, bo ostatnio mi powtarza, no gdzie mam iść, toż leje i zimno krecigl
Pracuś jesteś, a ja lubię do Ciebie zaglądać, bo zawsze coś ciekawego dojrzę :kocham
pozdrawiam Basia
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/10/11 21:04 #215257

  • Elżbieta
  • Elżbieta Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 2655
  • Otrzymane podziękowania: 7017
Veruś, to pracowity mieliście dzień, z niecierpliwością czekam na fotki posadzonych nowych roślin. :tup
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/10/12 10:25 #215285

  • takasobie
  • takasobie Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 14800
  • Otrzymane podziękowania: 44925
Grzyby w ogrodzie to rzecz malownicza. Mi w warzywniku też cudnie przy deskach porosły takowe, ale nie uwieczniłam.
Trudno powiedzieć, czy to źle, czy dobrze, że w ogóle występują. Ponoć trzeba mieć oko na opieńkę, bo niszczy drzewa, ale jeszcze nikt mi nie udowodnił, ze tak jest. think:
Te wysokie trawy są u Ciebie imponujące! U mnie, sama widziałaś, nie zmieściłyby się już. Do tego trzeba mieć przestrzeń.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/10/14 21:14 #215480

  • piku
  • piku Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • "Zielono mi..."
  • Posty: 8458
  • Otrzymane podziękowania: 25430
Jak się niejadalne pokazały i to w takich ilościach to i jadalne z pewnością ujawnią się wkrótce. U mnie już były maślaki, kozaki a nawet rydze sztuk kilka :woohoo: . Ostatnio jednego znalazłam pod rododendronem :zielony
pozdrawiam z ziemi przodków
Wiesia
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA, nowababka

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/10/15 07:11 #215498

  • kasik 69
  • kasik 69 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 831
  • Otrzymane podziękowania: 3526
Werciu ależ Ty masz uporządkowany ogród. Mój nigdy taki nie będzie. A grzybki też mam, za płotem rosną kanie, a przy malinach opieńki, ale w tym roku było ich tylko kilka sztuk.
No i te łany zimowitów cudne. Zastanawiam się skąd wzięłaś tyle fajnych pniaczków, tyle chodzę po lesie, ale nic ciekawego jeszcze nie wypatrzyłam.
Pozdrowienia posyłam.
Zapraszam do Ogrodu z robalkiem.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/10/15 18:15 #215544

  • edyta
  • edyta Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 7520
  • Otrzymane podziękowania: 16569
Verciu, mam do Ciebie pytanie. Wydaje mi się, ze Ty masz najdłużej figury Fiony Scott, a ja właśnie przymierzam się do zakupu.
Jak one sprawują się w różnych warunkach atmosferycznych? Czy zimą stały u Ciebie na dworze?
W życiu nie chodzi o to, żeby przeczekać burzę. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Pozdrawiam,
Edyta
Kamienne ścieżki wśród kwiecistych rabat
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/10/15 18:32 #215547

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6000
  • Otrzymane podziękowania: 25009
Edytko, figury zimują na swoim miejscu w ogrodzie. Niczym ich nie zabezpieczam i mają się dobrze.
Czekam niecierpliwie aby wreszcie porządnie spatynowały, o one nic a nic - tak jak producent je spatynował tak stoją, zero jakichkolwiek porostów, mchów itp.

Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): edyta, edulkot, Elżbieta, zanetatacz, Franusiowa, Danusia

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/10/15 19:00 #215553

  • edyta
  • edyta Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 7520
  • Otrzymane podziękowania: 16569
Bardzo dziękuję Vero :buziak . Zawsze szkoda mi było kasy na takie ozdoby, ale właśnie dostałam niespodziewaną nagrodę w pracy, więc postanowiłam zaszaleć :P .

A nawiasem mówiąc piękna ta figura na zdjęciu - poruszająca...
W życiu nie chodzi o to, żeby przeczekać burzę. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Pozdrawiam,
Edyta
Kamienne ścieżki wśród kwiecistych rabat
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/10/15 19:07 #215555

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6000
  • Otrzymane podziękowania: 25009
Basiu, wreszcie i u mnie popadało :deszcz :deszcz :deszcz i to solidnie - 47 litrów na metr kwadratowy clap clap clap
Cieszę się, że lubisz zaglądać do mnie :buziak

Aniu, fotek nie ma, bo posadzone nabytki zginęły pomiędzy już rosnącymi :zielony Wniosek - stanowczo za skromne zakupy poczyniłam :diabelek

Miłko, a jak wygląda opieńka ??? :nie_wiem

Wiesiu, z grzybów znam tylko borowiki, podgrzybki, maślaki. Kurki w lesie widziałam w dzieciństwie, a kozaka nie znam zupełnie :oops:

Kasiu, ogród tylko na zdjęciach wygląda na taki uporządkowany :na_ucho , ale cieszę się, że Ci się podoba :buziak . Pniaczki to robota mojego M
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): piku, edulkot, Elżbieta, zanetatacz, basik, Danusia

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/10/15 19:56 #215569

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6000
  • Otrzymane podziękowania: 25009
Zawilce japońskie zmasakrowane ulewą próbują się pozbierać.................. :)



Ostatnio zmieniany: 2020/10/15 19:57 przez VERA.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): edulkot, Elżbieta, zanetatacz, nelu-pelu, Danusia, wojtek

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/10/15 21:34 #215585

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6000
  • Otrzymane podziękowania: 25009
Dzisiaj w ogrodzie.......................................... vishenka















Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): th, piku, edulkot, Olusia, chester633, Elżbieta, zanetatacz, basik, Danusia, wojtek

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/10/15 21:53 #215586

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6000
  • Otrzymane podziękowania: 25009
Trochę dzisiejszej jesieni :fotka















Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): th, Kalmia, piku, edulkot, Olusia, chester633, nowababka, Elżbieta, zanetatacz, nelu-pelu ten użytkownik otrzymał 4 podziękowań od innych

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/10/15 22:01 #215589

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6000
  • Otrzymane podziękowania: 25009
Paprocie jesień mają za nic, udają, że to lato jeszcze :na_ucho

15.10.2020.






















Ostatnio zmieniany: 2020/10/15 22:04 przez VERA.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): th, piku, edulkot, Olusia, Semper, nowababka, Elżbieta, zanetatacz, nelu-pelu, basik ten użytkownik otrzymał 4 podziękowań od innych

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/10/15 22:08 #215590

  • nelu-pelu
  • nelu-pelu Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6833
  • Otrzymane podziękowania: 15314
Vero wdzięczą Wam się te rośliny jak mogą.. :)

Widzę, że przywiozłaś sobie 'Jagodowy Serniczek' z Końskowoli.. będziesz zadowolona... flower flower
Pozdrawiam, Nela
Moje metamorfozy - zapraszam
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/10/15 22:15 #215592

  • basik
  • basik Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 16947
  • Otrzymane podziękowania: 58288
VERA napisał:
Edytko, figury zimują na swoim miejscu w ogrodzie. Niczym ich nie zabezpieczam i mają się dobrze.
Czekam niecierpliwie aby wreszcie porządnie spatynowały, o one nic a nic - tak jak producent je spatynował tak stoją, zero jakichkolwiek porostów, mchów itp.


Veruś spróbuj figurki posmarować np. kwaśnym mlekiem, ponoć przyspiesza to w 'porostowaniu' :silly:
pozdrawiam Basia
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA
Moderatorzy: Efkaraj
Czas generowania strony: 0.209 s.