Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!!

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/11/16 10:26 #218332

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6022
  • Otrzymane podziękowania: 25202
takasobie napisał:
Malowniczo czatuje! 2smiech
Zawsze jak jest woda i pokarm w ogrodzie, są też i ptaki! A jak ptaki - pojawiają się drapieżniki! Takie życie, też muszą coś zjeść!


Tylko że ja nie potrafię tego zaakceptować i przeganiamy tego jegomościa, a on jak bumerang..................................................................... :patel
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Elżbieta, zanetatacz

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/11/16 16:58 #218362

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6022
  • Otrzymane podziękowania: 25202
:slonko
W całej krasie..................... :jupi






Pojawiły się samosiejki :)
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): edyta, th, Gabriel, edulkot, Semper, nowababka, Elżbieta, zanetatacz, Danusia, wojtek ten użytkownik otrzymał 1 podziękowań od innych


--=reklama=--

 

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/11/16 19:19 #218379

  • edyta
  • edyta Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 7638
  • Otrzymane podziękowania: 17028
O tak, teraz koraliki prezentują się wspaniale :woohoo: :bravo .
Staramy się stworzyć Eden sobie i innym stworzeniom i trudno zaakceptować, kiedy nasza Oaza przestaje być bezpieczna dla jej mieszkańców :bezsil . I niby wiemy, że prawa Natury, że łańcuch biologiczny, i inne pierdoły... , ale mimo to, jakoś tak trudno...
Pamiętam, jak kiedyś polowałam pół dnia na pływaka żółtobrzeżka, żeby mi narybku nie wyjadał i moja córcia (lat 10) stwierdziła, że jak te rybki będą się tak bez końca mnożyć to im miejsca w oczku zabraknie. Słuchałam tego, co mówiła córcia z uznaniem i trochę zazdrością. Zazdrościłam jej tej spokojnej akceptacji, której w sobie nie umiem odnaleźć...
W życiu nie chodzi o to, żeby przeczekać burzę. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Pozdrawiam,
Edyta
Kamienne ścieżki wśród kwiecistych rabat
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA, Elżbieta

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/11/16 19:21 #218380

  • Danusia
  • Danusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 11661
  • Otrzymane podziękowania: 22016
Verciu ale masz prześlicznych tych latających gości u siebie nawet z tymi dwoma rozrabiakami :bravo :bravo u mnie co roku tez jakiś nowy mieszkaniec się pojawia a ja jestem szczęśliwa jak małe dziecko :) przedwczoraj Piotrek spotkał jeża w garażu więc wyniósł go na trawnik drewutnie mamy podniesiona więc ma miejsce do zimowania jeśli tylko zechce u nas zostać :)
Danusia

Człowiek jest kowalem swego losu.Może dlatego znajdujemy się tak często miedzy młotem a kowadłem. HORACY
Moje małe szczęścia i porażki
WIZYTÓWKA
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/11/16 22:33 #218431

  • Margo2
  • Margo2 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5012
  • Otrzymane podziękowania: 9629
Każdy chce do raju gwizdac
Nie ma się więc co dziwić krogulcowi.
A czapla nie zjadła już wszystkiego od wiosny?
Tak teraz pięknotka wygląda na prawdziwą piękność :)
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/11/17 17:03 #218462

  • Nowinka
  • Nowinka Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3265
  • Otrzymane podziękowania: 5586
Ileż u Ciebie żyjątek Verciu zdziwko Prawdziwy ogród ,taki jak powinien być :na_ucho U mnie takie ptaki też bywają ,ale tylko gościnnie .Ale za to mam sówki ,co mnie bardzo cieszy .Czapelka też nie taka ,jak Twoja ,bo tylko metalowa wink-3 ale ciesze się i z tych bardziej pospolitych ,parkowo ogrodowych ,a tych mam za to krocie .
Pięknie Twój ogród się rozwija ,a Twoje serce do niego widać w każdym zakątku :przytulam
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/11/17 17:15 #218467

  • zanetatacz
  • zanetatacz Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 10263
  • Otrzymane podziękowania: 23165
Verciu -chyba przyjadę do Ciebie uczyć się ornitologii, bo ja tylko sikorki ,wróbelki i sroki znam 2smiech niesamowita jest ilość różnego ptactwa u Was .....a pięknotka jest faktycznie pięknotką hu_rra
pozdrawiam Żaneta
"Człowiek potrzebuje do życia ogrodów i bibliotek"-Cyceron
597 metrów zieloności
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/11/17 18:39 #218478

  • piku
  • piku Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • "Zielono mi..."
  • Posty: 8495
  • Otrzymane podziękowania: 25601
Galopujesz z wątkiem Verciu że ledwie nadążam :woohoo: . Stworzyłaś raj na ziemi nie tylko dla siebie ale i stworzeń wszelakich. Ptactwa u Ciebie wybór duży to i krogulec musiał znaleźć miejsce, a piękny jest i to mu przyznać trzeba :lol: . Pięknotka zachwycająca :kocham , u mnie jeszcze nigdy nie była tak obsypana koralikami :woohoo: , pewnie kiepsko ją dokarmiam :oops:
pozdrawiam z ziemi przodków
Wiesia
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/11/17 19:40 #218485

  • DorotaZ
  • DorotaZ Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 1717
  • Otrzymane podziękowania: 5676
Widok kąpiącego się krogulca - bezcenny zdziwko. Może jak się całkiem oswoi, pozwoli się karmić wołowiną :) . Zazdraszczam takich widoków w ogródku...
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/11/17 19:53 #218487

  • Gabriel
  • Gabriel Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Rośliny moją radością
  • Posty: 730
  • Otrzymane podziękowania: 2376
Od dawna wiedziałem, że stworzyłaś prawdziwy ogród botaniczny, ale teraz widzę, że również zoologiczny zwyc
Wielkie gratulacje, bo rośliny wszystkie można kupić, ale na tętniący życiem ogród trzeba sobie zapracować.
Podziwiam też długo kwitnące kwiaty - fuksje i prusznika. :kocham
Pozdrawiam, Gabriel
Ogród nadal moją radością
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/11/17 20:19 #218493

  • edulkot
  • edulkot Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 10242
  • Otrzymane podziękowania: 23886
VERA napisał:
takasobie napisał:
Malowniczo czatuje! 2smiech
Zawsze jak jest woda i pokarm w ogrodzie, są też i ptaki! A jak ptaki - pojawiają się drapieżniki! Takie życie, też muszą coś zjeść!


Tylko że ja nie potrafię tego zaakceptować i przeganiamy tego jegomościa, a on jak bumerang..................................................................... :patel

Verciu niestety, ptaki drapieżne nie przejdą na dietę vege. Ja uparcie twierdzę że to jest naturalna selekcja słabszych osobników.
Majka - "Pamiętajcie o ogrodach"
Domek pod Dębami w różanym ogrodzie część II
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Efkaraj, VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/11/18 17:39 #218523

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6022
  • Otrzymane podziękowania: 25202
Edytko, co racja to racja...................... teacher

Danusiu, u nas też są jeże, ale czy zechcą się zadomowić - zobaczymy, M im zmajstrował domek :)

Gosiu, czapla wybiera co dorodniejsze sztuki, drobnicy trochę jeszcze zostało :(

Ewuniu, dziękuję za tak miłą opinię :buziak

Żanetko, zapraszam serdecznie :witaj

Wiesiu, odrabiam zaległości 2pisze

Dorotko, myślisz że da się aż tak oswoić aby pozwolił się karmić ??? Byłoby cudownie jakby nie ruszał ptaszków clap clap clap

Gabrielu - dziękuję, oprócz fuksji i prusznika jeszcze trochę kwitnących znalazłam flower

Majeczko, wiem, masz rację - tak było jest i będzie w przyrodzie. smutne prawa natury :(
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Gabriel, piku, Efkaraj, edulkot, Elżbieta, zanetatacz, Danusia

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/11/18 17:49 #218527

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6022
  • Otrzymane podziękowania: 25202
Oprócz prusznika i fuksji............................................ flower







Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): edyta, th, Gabriel, piku, Efkaraj, edulkot, Olusia, chester633, Semper, Elżbieta ten użytkownik otrzymał 4 podziękowań od innych

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/11/18 17:52 #218529

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6022
  • Otrzymane podziękowania: 25202
..............kwitną jeszcze clap clap clap















Ostatnio zmieniany: 2020/11/18 17:55 przez VERA.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): edyta, th, Gabriel, piku, Efkaraj, edulkot, Olusia, Elżbieta, zanetatacz, nelu-pelu ten użytkownik otrzymał 3 podziękowań od innych

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/11/18 17:58 #218532

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6022
  • Otrzymane podziękowania: 25202
Ostatnio zmieniany: 2020/11/18 18:01 przez VERA.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): edyta, th, Gabriel, piku, Efkaraj, takasobie, edulkot, Olusia, chester633, Semper ten użytkownik otrzymał 6 podziękowań od innych

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/11/18 18:02 #218533

  • edyta
  • edyta Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 7638
  • Otrzymane podziękowania: 17028
No nie, jeszcze Ci Vero ostróżka kwitnie zdziwko ? U Ciebie to chyba i miotła by zakwitła gwizdac .
W życiu nie chodzi o to, żeby przeczekać burzę. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Pozdrawiam,
Edyta
Kamienne ścieżki wśród kwiecistych rabat
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/11/18 20:00 #218553

  • Danusia
  • Danusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 11661
  • Otrzymane podziękowania: 22016
Verciu pomijając przepięknego prusznika ,fuksje i inne kwitnące cudeńka to te juki robią przepiękną robotę :bravo :bravo
Danusia

Człowiek jest kowalem swego losu.Może dlatego znajdujemy się tak często miedzy młotem a kowadłem. HORACY
Moje małe szczęścia i porażki
WIZYTÓWKA
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/11/18 20:51 #218560

  • piku
  • piku Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • "Zielono mi..."
  • Posty: 8495
  • Otrzymane podziękowania: 25601
O rety, wiosna, lato i jesień w jednym ogrodzie zdziwko , Ty jesteś czarodziejką Verciu :woohoo: a może czarownicą :czarownica B)
Prusznik przepiękny :kocham i pomyśleć że jeszcze takiego cudeńka nie widziałam :slonko
pozdrawiam z ziemi przodków
Wiesia
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA, zanetatacz

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/11/18 23:24 #218577

  • Elżbieta
  • Elżbieta Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 2664
  • Otrzymane podziękowania: 7067
Ostróżki w drugiej połowie listopada !!! zdziwko To tylko w Waszym ogrodzie możliwe, :kocham a do tego
ta biała taka cudna. :kocham
Ostatnio zmieniany: 2020/11/18 23:26 przez Elżbieta.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/11/19 07:58 #218585

  • edulkot
  • edulkot Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 10242
  • Otrzymane podziękowania: 23886
Tym prusznikiem dajesz po oczach, taki piękny błękit że aż chciałoby się do niego przytulić, zwłaszcza w tych szaroburych dniach.
Majka - "Pamiętajcie o ogrodach"
Domek pod Dębami w różanym ogrodzie część II
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA
Moderatorzy: Efkaraj
Czas generowania strony: 0.219 s.