Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!!

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/11/20 21:38 #218743

  • nelu-pelu
  • nelu-pelu Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6959
  • Otrzymane podziękowania: 15843
Basiu powiem Ci na ucho :na_ucho że u Very tak się wszystko szybko mnoży, pewnie i one też... rotfl
A Vera lubi się z ludźmi dzielić... flower flower
Pozdrawiam, Nela
Moje metamorfozy - zapraszam
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): edulkot, VERA, Elżbieta, zanetatacz, basik

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/11/20 21:44 #218744

  • zanetatacz
  • zanetatacz Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 10263
  • Otrzymane podziękowania: 23165
Verciu - zdziwko zdziwko zdziwko u Ciebie wszystko jest fantastyczne hu_rra clap hu_rra
pozdrawiam Żaneta
"Człowiek potrzebuje do życia ogrodów i bibliotek"-Cyceron
597 metrów zieloności
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA


--=reklama=--

 

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/11/21 16:38 #218785

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6022
  • Otrzymane podziękowania: 25202
Dziewczyny Kochane, ależ się zrobiło wesoło - dziękuję za pełne poczucia humoru wpisy clap clap clap

Dzisiaj o poranku, no może trochę później niż poranku ok. godz.10.) - takie cudne widoki zastałam w ogrodzie :fotka

21.11.2020.














Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Tomek Mr, edyta, th, Gabriel, Efkaraj, takasobie, edulkot, nowababka, Elżbieta, nelu-pelu ten użytkownik otrzymał 3 podziękowań od innych

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/11/21 16:42 #218786

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6022
  • Otrzymane podziękowania: 25202
Kilka zbliżeń...................













Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): edyta, th, Gabriel, Efkaraj, takasobie, edulkot, nowababka, Elżbieta, nelu-pelu, basik ten użytkownik otrzymał 3 podziękowań od innych

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/11/21 16:47 #218790

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6022
  • Otrzymane podziękowania: 25202
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): edyta, th, Gabriel, Efkaraj, takasobie, edulkot, nowababka, Elżbieta, nelu-pelu, Franusiowa ten użytkownik otrzymał 2 podziękowań od innych

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/11/21 16:50 #218792

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6022
  • Otrzymane podziękowania: 25202
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): edyta, th, Gabriel, Efkaraj, takasobie, edulkot, Semper, nowababka, Elżbieta, zanetatacz ten użytkownik otrzymał 6 podziękowań od innych

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/11/21 16:51 #218794

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6022
  • Otrzymane podziękowania: 25202
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): edyta, th, Gabriel, Efkaraj, takasobie, edulkot, Semper, nowababka, Elżbieta, zanetatacz ten użytkownik otrzymał 5 podziękowań od innych

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/11/21 16:52 #218795

  • zanetatacz
  • zanetatacz Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 10263
  • Otrzymane podziękowania: 23165
Verciu -przepiękne mrożonki hu_rra ładniej oszronione niż moje
pozdrawiam Żaneta
"Człowiek potrzebuje do życia ogrodów i bibliotek"-Cyceron
597 metrów zieloności
Ostatnio zmieniany: 2020/11/21 16:52 przez zanetatacz.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/11/21 16:53 #218796

  • Franusiowa
  • Franusiowa Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 4004
  • Otrzymane podziękowania: 14413
Śliczne widoki oszronione :bravo ja chyba jeszcze trochę na takie widoki poczekam .
Vero :przytulam po tych paprociach można zobaczyć jak ten czas leci.
Niedawno będąc u Ciebie paprocie stały nie posadzone pod cieniówką
a teraz oglądając, te piękne miejsca ze starymi pniakami nie mogę uwierzyć :nie
że powstało tak naturalne środowisko na pustej przestrzeni - teraz wygląda jakby się było w lesie -Cudownie recourse
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/11/21 17:43 #218809

  • edyta
  • edyta Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 7638
  • Otrzymane podziękowania: 17028
Mrożonki cudne :kocham . Bardzo fajnie wyglądają oszronione rdzawki. U mnie też był przymrozek, ale musiałam jechac do pracy, więc nie zrobiłam zdjęć. Ścięło liście hortensji ogrodowych.
W życiu nie chodzi o to, żeby przeczekać burzę. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Pozdrawiam,
Edyta
Kamienne ścieżki wśród kwiecistych rabat
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/11/21 22:18 #218874

  • edulkot
  • edulkot Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 10242
  • Otrzymane podziękowania: 23886
Mrożonki bardzo apetyczne :mniam :kocham
Pewnie z tych pięknych paproci już niewiele zostało, moje wietlice dzisiaj były brązowe i pewnie znowu będę miała robotę wink-3
Majka - "Pamiętajcie o ogrodach"
Domek pod Dębami w różanym ogrodzie część II
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/11/22 10:56 #218900

  • nelu-pelu
  • nelu-pelu Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6959
  • Otrzymane podziękowania: 15843
Bajka w bajecznym ogrodzie..!! :kocham


Vero nie możemy się razem pośmiać na żywo to chociaż wirtualnie czasem.. polewkamax rotfl polewkamax
Pozdrawiam, Nela
Moje metamorfozy - zapraszam
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA, basik

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/11/22 11:10 #218902

  • Semper
  • Semper Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 2406
  • Otrzymane podziękowania: 5967
Nadeszła pora żeby poszyć skrzatom kubraczki. polewkamax
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA, basik

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/11/22 17:06 #218937

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6022
  • Otrzymane podziękowania: 25202
Żanetko, sprawdziłam w Twoim wątku, mrożonki masz równie piękne hu_rra

Maju, nie wypominając, trochę czasu minęło od Twojej wizyty - więc paprocie miały czas podrosnąć :diabelek

Edytko, te mrożonki to jak na razie jednorazowy wybryk pogodowy. Dzisiaj w nocy było + 5 C. - tylko wietrzysko paskudne krecigl

Majeczko, dasz wiarę, paprocie wyglądają nadal tak, jak by ich nie tknął przymrozek gwizdac

Nelu, dokładnie, śmiech to zdrowie - nawet taki wirtualny 2smiech

Jurek, dobrze że przypomniałeś o kubraczkach :buziak . Nawet nie muszę inwestować w nowe materiały bo pandemia poskutkowała tym, że "wyrosłam" z niektórych ciuchów :na_ucho
Więc jak znalazł, by otworzyć szwalnię - kubraczki z odzysku teraz w modzie polewkamax polewkamax
Tak przy okazji Semperku, moje ogródki donczkowo - skrzynkowe :zielony































Przy okazji wrzucę resztę :fotka z rojnikami ( tylko muszę pozmniejszać fotki )
Ostatnio zmieniany: 2020/11/22 17:12 przez VERA.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Gabriel, Efkaraj, takasobie, edulkot, Semper, nowababka, Elżbieta, nelu-pelu, basik, Danusia ten użytkownik otrzymał 2 podziękowań od innych

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/11/22 18:11 #218949

  • Olusia
  • Olusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3950
  • Otrzymane podziękowania: 10591
A sukulenty jak zaczną wylewać się z doniczek to będziemy skubać !!!!!! :jupi
OLUSIA !!
Zapraszam do podziwiania: Moje hosty od A do Z
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/11/22 19:10 #218955

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6022
  • Otrzymane podziękowania: 25202
Olusia, już się wylewają bo to są zdjęcia z maja - więc skubania full................. :zielony
Temat został zablokowany.

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/11/22 19:22 #218959

  • Danusia
  • Danusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 11661
  • Otrzymane podziękowania: 22016
Verciu przepiękne fotki mrożonych roślinek u mnie od dwóch dni tez z rana -5 tak że juz mało gdzie liście wiszą a rojniki cudnie wygladają :)
Danusia

Człowiek jest kowalem swego losu.Może dlatego znajdujemy się tak często miedzy młotem a kowadłem. HORACY
Moje małe szczęścia i porażki
WIZYTÓWKA
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/11/22 22:03 #218988

  • edulkot
  • edulkot Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 10242
  • Otrzymane podziękowania: 23886
Ale się zarojnikowałaś zdziwko one tak będą zimować czy będziecie chować do ogrodu zimowego?
Majka - "Pamiętajcie o ogrodach"
Domek pod Dębami w różanym ogrodzie część II
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/11/23 10:26 #219002

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6022
  • Otrzymane podziękowania: 25202
Danusiu, u mnie w ogrodzie też już pustawo, przymrozek i wietrzysko zrobiły swoje :(



Majeczko, rojniki będą zimować na tarasie, wszak one potrafią przeżyć nawet na kamieniu czy starym konarze :woohoo:






Ostatnio zmieniany: 2020/11/23 10:28 przez VERA.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): edyta, th, Gabriel, Efkaraj, takasobie, edulkot, Olusia, Semper, nowababka, Elżbieta ten użytkownik otrzymał 5 podziękowań od innych

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/11/23 18:11 #219028

  • Efkaraj
  • Efkaraj Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Każdy kolor jest piękny, pod warunkiem, że jest czerwony :)
  • Posty: 13820
  • Otrzymane podziękowania: 33141
Piękne te kompozycje rojniczkowe Verciu.
I pewnie, że dadzą radę na tarasie. U mnie malutkie rojniczki rosną w drewnianym korytku i w plastikowej płaskiej doniczce. Stoją sobie tak już kilka lat, zupełnie bez uwagi z mojej strony :)
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA
Moderatorzy: Efkaraj
Czas generowania strony: 0.209 s.