Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!!

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/12/19 11:50 #221094

  • edyta
  • edyta Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 7496
  • Otrzymane podziękowania: 16453
Verciu, u Ciebie to zawsze coś ciekawego można podpatrzeć zwyc . Robota myjącego z pewnością nabędę. Raczej nie teraz, ale po rozbudowie z pewnością. To świetne rozwiązanie do wysokich okien teacher .

A jak jesteśmy przy temacie inspiracji, to jeszcze dopytam, jaką grubość ma Wasza lina, która jest przy słynnej ścieżce ;)?
W życiu nie chodzi o to, żeby przeczekać burzę. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Pozdrawiam,
Edyta
Kamienne ścieżki wśród kwiecistych rabat
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/12/19 12:10 #221097

  • Tomek Mr
  • Tomek Mr Avatar
  • Online
  • Moderator
  • Posty: 6384
  • Otrzymane podziękowania: 25157
edyta napisał:
A jak jesteśmy przy temacie inspiracji, to jeszcze dopytam, jaką grubość ma Wasza lina, która jest przy słynnej ścieżce ;)?

Vero, można prosić o fotkę słynnej ścieżki z liną flower ...choroba, nie wiedziałem, ze jestem taki... nie w temacie? think:
Edyto, bardzo mi się podoba, że jesteś otwarta na ciekawe pomysły .
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): edyta, VERA


--=reklama=--

 

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/12/19 12:26 #221098

  • edyta
  • edyta Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 7496
  • Otrzymane podziękowania: 16453
Tomku, żeby jednak nie było, że tylko kopiuję czyjeś pomysły ;). Przestawię przedświąteczną dekorację, która pojawiła się dzisiaj w naszym ogrodzie:



I w zbliżeniu :P :



Co prawda dekoracja jest chwilowa, bo za kilka minut znajdzie się tutaj, ale cóż, nic nie trwa wiecznie :diabelek :

W życiu nie chodzi o to, żeby przeczekać burzę. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Pozdrawiam,
Edyta
Kamienne ścieżki wśród kwiecistych rabat
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Efkaraj, takasobie, VERA, Elżbieta, zanetatacz, nelu-pelu, Danusia, wojtek

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/12/19 12:39 #221099

  • Tomek Mr
  • Tomek Mr Avatar
  • Online
  • Moderator
  • Posty: 6384
  • Otrzymane podziękowania: 25157
edyta napisał:
Przestawię przedświąteczną dekorację, która pojawiła się dzisiaj w naszym ogrodzie:


I w zbliżeniu :P :

Nieźle, daj znać Edyto, czy po tych dekoracjach, swobodnie dopinasz spodnie? :lol:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/12/19 12:41 #221100

  • edyta
  • edyta Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 7496
  • Otrzymane podziękowania: 16453
Tomku, i po to właśnie są te konie, żeby spodnie się dało dopiąć :lol: .
W życiu nie chodzi o to, żeby przeczekać burzę. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Pozdrawiam,
Edyta
Kamienne ścieżki wśród kwiecistych rabat
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/12/19 17:59 #221111

  • takasobie
  • takasobie Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 14602
  • Otrzymane podziękowania: 44115
my dzisiaj tez wędzimy! Tyle, ze na powietrzu nie suszyliśmy, bo dość duża wilgotność. Suszyłamw kuchni, w domu na kiju pomiedzy kuchennymi krzesłami.
Okna aż lśnią! A to urządzonko, to co? Ja dziś umyłam tylko kuchnię, bo zrobiło się ciemnawo.
Ciemierniki piękne!
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/12/21 19:34 #221219

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5972
  • Otrzymane podziękowania: 24823
Edytko, przy ścieżce zamontowany jest sznur sizalowy 12 mm. Rolka długości 15 m "dwunastki" kosztuje 34,99 zł.
Nabyta w sklepie internetowym - Jula Poland Sp. zo.o. ul. Malborska 49. 03-286 Warszawa.
Sprawdziłam, mają na stanie, cena ta sama co wiosną.
Swoją drogą, ładnie to tak, odchudzającą się ( jak dotąd bezskutecznie polewkamax ) koleżankę, szczuć dyndającymi sobie smakołykami teacher

Tomaszku, spoko, ja też w kwestii ścieżki byłam do tej pory nie w temacie 2smiech . Dopiero Edytka oświeciła mnie, że jestem posiadaczką "słynnej ścieżki z liną" hu_rra
Nie wiem tylko o którą Ci chodzi, mam dwie...................................
Tutaj tylko fragment bo nie znalazłam zdjęcia całej ścieżki :oops:


....drugiej trochę więcej, ale też nie cała wink-3



Miłko, jeszcze Ty musisz mi dokładać tymi wędzonkami :(
To urządzonko to Hobot 298 - robot do mycia okien :diabelek
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Tomek Mr, edyta, Gabriel, piku, takasobie, edulkot, nowababka, markussch01, Elżbieta, zanetatacz ten użytkownik otrzymał 3 podziękowań od innych

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/12/22 08:59 #221258

  • takasobie
  • takasobie Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 14602
  • Otrzymane podziękowania: 44115
Jak "dokładać"? gwizdac W Twoim parku cudownym aż nie przystoi dymić... Jak by takie chabasy dyndające wśród tych cudowności wyglądały?
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/12/22 21:01 #221293

  • nelu-pelu
  • nelu-pelu Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6726
  • Otrzymane podziękowania: 14722
Jak miło jest powspominać spacery tymi ścieżkami... :kocham

Vero zdrowia i spokoju na Święta Wam życzę i niecierpliwie oczekuję spotkania w nowym, normalnym roku...!

:buziak :buziak :buziak
Pozdrawiam, Nela
Moje metamorfozy - zapraszam
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/12/23 17:14 #221340

  • Franusiowa
  • Franusiowa Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3906
  • Otrzymane podziękowania: 13645
Vero :buziak zawsze masz coś ciekawego do pokazania w ogrodzie,bardzo Ci recourse ,bo takich widoków nigdy za dużo.

Vero życzę Wam zdrówka,bo w tym czasie to chyba jest najważniejsze
obyście Święta spędzili w spokoju . :kocham
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/12/23 17:26 #221341

  • edyta
  • edyta Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 7496
  • Otrzymane podziękowania: 16453
Vero, jako to ścieżka nie jest słynna gwizdac ? Przecież nawet tablica pamiątkowa przy niej była gwizdac .
I powinnaś dostawać prowizję od sprzedaży tych robotów, taką reklamę robisz :diabelek .
W życiu nie chodzi o to, żeby przeczekać burzę. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Pozdrawiam,
Edyta
Kamienne ścieżki wśród kwiecistych rabat
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/12/26 22:18 #221441

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5972
  • Otrzymane podziękowania: 24823
Miłko. z tym cudownym parkiem to przeholowałaś co nieco 2smiech polewkamax


Nelu, mam nadzieję, że ten Nowy będzie łaskawszy :na_ucho Cieszę się że w tym jakże nieprzyjaznym sezonie udało nam się chociaż spotkać hu_rra

Maju, zdrowie najważniejsze - oby nam Wszystkim dopisywało........................... :przytulam Do wiosny już niedaleko vishenka



Edytko, faktycznie, przypomniałaś mi o tej "tablicy" - to była jak zwykle robota mojego dowcipnego małżonka 2smiech

Pierwszy sznur do tej ścieżki kupiłam kokosowy. Nie polecam takiego Edytko, szybko się postrzępił - co zresztą widać na tym zdjęciu.
Ponadto okazał się być bardzo nietrwały, co i rusz wiatr zrywał go na kawałki...................
Ostatnio zmieniany: 2020/12/29 18:51 przez VERA.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): edyta, Gabriel, takasobie, edulkot, nowababka, Elżbieta, nelu-pelu, Danusia, wojtek, a.nia

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/12/27 12:24 #221456

  • edyta
  • edyta Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 7496
  • Otrzymane podziękowania: 16453
Oooo, dokładnie o to mi chodziło :lol: .
Z przyjemnością patrzy się na te wiosenne widoki :kocham .
W życiu nie chodzi o to, żeby przeczekać burzę. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Pozdrawiam,
Edyta
Kamienne ścieżki wśród kwiecistych rabat
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA, Elżbieta

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/12/28 17:30 #221533

  • takasobie
  • takasobie Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 14602
  • Otrzymane podziękowania: 44115
Jak no kurde przeholowałam!??? Fajnie się spaceruje? Ładnie wygląda? No to co? Park!
A takie świecznice, to może też będę miała w tym roku! Takich kształtów zawsze mi za mało, może dla zrównoważenia regularnych kształtów dalii. Mam od Ciebie pystynniki, a od Kluseczki dostałam świecznice.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/12/29 19:02 #221583

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5972
  • Otrzymane podziękowania: 24823
Edytko, kilka wiosennych widoków............................ :slonko













Miłko jeszcze trochę podrosną drzewa, zrobię jakąś ścieżynkę i wtedy można będzie sobie pofolgować z fantazją - park łatwo sobie wyobrazić :diabelek
Wiosna będę przesadzać białą świecznicę, mogę Ci odsadzić ...............
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): edyta, Gabriel, takasobie, edulkot, nowababka, nelu-pelu, Danusia, wojtek

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/12/29 19:16 #221585

  • takasobie
  • takasobie Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 14602
  • Otrzymane podziękowania: 44115
Kusisz tą świecznicą... Będę naprawdę musiała przyjechać... think: W maju?
Nie masz litości z tymi zdjęciami! Ach wiosna!!!
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/12/29 19:22 #221587

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5972
  • Otrzymane podziękowania: 24823
Miłko, kiedy tylko będzie WAM pasować - zapraszamy serdecznie :witaj :witaj :witaj
To jeszcze trochę wiosny dorzucę.......................... :diabelek












Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Poll, Tomek Mr, edyta, th, Gabriel, takasobie, edulkot, nowababka, nelu-pelu, Franusiowa ten użytkownik otrzymał 3 podziękowań od innych

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/12/29 19:55 #221595

  • Danusia
  • Danusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 11359
  • Otrzymane podziękowania: 21006
Verciu jak ja uwielbiam wiosnę u Ciebie w ogrodzie :bravo :bravo :bravo :buziak
Danusia

Człowiek jest kowalem swego losu.Może dlatego znajdujemy się tak często miedzy młotem a kowadłem. HORACY
Moje małe szczęścia i porażki
WIZYTÓWKA
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/12/29 20:06 #221598

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5972
  • Otrzymane podziękowania: 24823
Danusiu, a ja kocham moją fiołkową łączkę..............nie mogę się doczekać kiedy się znów odrodzi :slonko

Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Poll, edyta, th, Gabriel, takasobie, edulkot, nowababka, nelu-pelu, Franusiowa, DorotaZ

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/12/29 20:08 #221600

  • Danusia
  • Danusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 11359
  • Otrzymane podziękowania: 21006
Cudnie Verciu cudnie :bravo
Danusia

Człowiek jest kowalem swego losu.Może dlatego znajdujemy się tak często miedzy młotem a kowadłem. HORACY
Moje małe szczęścia i porażki
WIZYTÓWKA
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA
Moderatorzy: Efkaraj
Czas generowania strony: 0.337 s.