Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!!

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/12/12 15:20 #220580

  • Efkaraj
  • Efkaraj Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Każdy kolor jest piękny, pod warunkiem, że jest czerwony :)
  • Posty: 13820
  • Otrzymane podziękowania: 33141
Zastanawiam się, czy ktoś kto zlecał zrobienie tej tablicy miał tak małą wiedzę, czy błąd zauważono dopiero później, bo robił ktoś kto się nie znał... A jak zauważyli błąd? Może doszli do wniosku, że za drogo będzie robić jeszcze raz, a ludzie i tak się nie znają... Ale przecież, żeby się poznali, to dobrze byłoby jednak poprawić...
Leśnictwo chyba jest w takim samym stanie jak cała nasza gospodarka...
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/12/12 19:52 #220591

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6022
  • Otrzymane podziękowania: 25202
Edytko, Ewuniu, właśnie chodzi o tę "sasankę". Dacie wiarę, ta ścieżka powstała ładnych kilka lat temu !!!!! Służy nie tylko spacerowiczom i rowerzystom, ale dzieci z pobliskich szkół często korzystają z niej w ramach nauki przyrody. Nie pojmuję, jak do tej pory nikt nie zwrócił na to uwagi.
Pani którą spotkałam w pobliżu była święcie przekonana że to na zdjęciu to sasanka, bo przecież tak napisali krecigl Rozumiem, że nie każdy ma tak zielono naćpane pod sufitem jak ja, nie każdy musi wiedzieć jak wygląda sasanka czy przylaszczka, ale szlag mnie trafił jak usłyszałam o tych dzieciach..........................natychmiast odezwała się we mnie ta wredniejsza cecha mojego charakteru i po powrocie do domu napisałam na fb. do nadleśnictwa.
Fragment ................



.............i odpowiedź


Wczoraj dowiedziałam się, że to pierwsza reakcja na ten omyłkowy podpis rośliny, ręce opadają................ tyle lat przylaszczka odwala robotę za sasankę :bezsil
Ostatnio zmieniany: 2020/12/12 20:09 przez VERA.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Efkaraj, edulkot, Olusia, chester633, nowababka, Elżbieta, zanetatacz, basik, Danusia, wojtek ten użytkownik otrzymał 1 podziękowań od innych


--=reklama=--

 

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/12/12 19:58 #220592

  • Olusia
  • Olusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3950
  • Otrzymane podziękowania: 10591
Vercia , jaki wniosek ? Między roślinkami jest duuuuuża solidarność !
OLUSIA !!
Zapraszam do podziwiania: Moje hosty od A do Z
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/12/12 20:21 #220594

  • takasobie
  • takasobie Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 15297
  • Otrzymane podziękowania: 47160
Ja zawsze rozczulam się przy takich tablicach. Tak trochę z żalu do niewiedzy tworzących. Często zawierają informacje błędne, nieprawdziwe lub oczywiste (np konwalia jest kwiatem wiosennym). Albo nierówne (oprócz naukowych stwierdzeń, wiadomości dla przedszkolaka). A błędów ortograficznych też nie brakuje ("poczeszcz" - ptak potrzeszcz).
Obojętnie, kto co ma pod sufitem, wiadomości na tablicach powinny być rzetelne!
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Efkaraj, VERA, zanetatacz

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/12/12 20:45 #220602

  • Efkaraj
  • Efkaraj Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Każdy kolor jest piękny, pod warunkiem, że jest czerwony :)
  • Posty: 13820
  • Otrzymane podziękowania: 33141
Vero :bravo :bravo :bravo :bravo
Jesteś WIELKA flower
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/12/13 09:07 #220647

  • a.nia
  • a.nia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 4432
  • Otrzymane podziękowania: 17432
Jessu sie czepiacie ... to fioletowe i to fioletowe 2smiech oczywiście żartuję, a tak naprawdę to ręce opadają :mur W Górkach jest ścieżka dydaktyczna ale byków na tablicach, na szczęście, nie zauważyłam.
Pozdrawiam
Ania
Było ściernisko...
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/12/13 10:49 #220655

  • edyta
  • edyta Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 7638
  • Otrzymane podziękowania: 17028
Czy to pierwsza tego typu uwaga, to być może się przekonasz Verciu za czas jakiś gwizdac . Jeśli skorygują, to ok. Jeśli jednak dłuższy czas będzie wisiała ta "sasanka" to... cóż... gwizdac
Okaże się ;).
W życiu nie chodzi o to, żeby przeczekać burzę. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Pozdrawiam,
Edyta
Kamienne ścieżki wśród kwiecistych rabat
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/12/18 21:02 #221055

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6022
  • Otrzymane podziękowania: 25202
Olusiu, szkoda że tylko między roślinkami :(

Miłko, jak widać z tą rzetelnością różnie bywa think:

Ewuniu, przeceniasz mnie, ale dziękuję :buziak

Aniu, to macie szczęście gwizdac

Edytko, dzisiaj M pojechał rowerem tą ścieżką i nadal wszystko po staremu................................ vishenka



Tymczasem w ogrodzie ciemierniki jedne zakwitają


..inne już przekwitają


...a jeszcze inne dopiero startują
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): th, Efkaraj, takasobie, edulkot, Olusia, nowababka, markussch01, Elżbieta, zanetatacz, nelu-pelu ten użytkownik otrzymał 4 podziękowań od innych

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/12/18 21:09 #221057

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6022
  • Otrzymane podziękowania: 25202
Tak pięknego zachodu słońca dawno nie widziałam........................................ zdziwko







W ogóle cały dzień był piękny, :slonko ciepły, powiedziała bym wręcz wiosenny :owady
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): th, takasobie, edulkot, Olusia, nowababka, Elżbieta, zanetatacz, nelu-pelu, basik, Danusia ten użytkownik otrzymał 1 podziękowań od innych

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/12/18 21:12 #221059

  • nelu-pelu
  • nelu-pelu Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6959
  • Otrzymane podziękowania: 15843
I te ciepłe kolory... zupełnie jak latem... :)
Pozdrawiam, Nela
Moje metamorfozy - zapraszam
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/12/18 21:15 #221061

  • dultom
  • dultom Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3065
  • Otrzymane podziękowania: 13575
Wspaniały. Kolor nieba niesamowity. Gratuluję ujęcia.
Pozdrawiam, Tomek

Mój ogród jest mym najpiękniejszym arcydziełem (Claude Monet)

Ogród na kółkach
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/12/18 21:22 #221063

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6022
  • Otrzymane podziękowania: 25202
Nelu, Tomku, żal było wracać z ogrodu.........................................
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): dultom

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/12/18 21:32 #221065

  • basik
  • basik Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 17707
  • Otrzymane podziękowania: 62182
Vero wcale się nie dziwię, że żal było zostawić tak piękne widoki :woohoo:
Troszkę zazdroszczę, bo u mnie cały dzień był pochmurny i mglisty :(
pozdrawiam Basia
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/12/18 22:18 #221072

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6022
  • Otrzymane podziękowania: 25202
Basiu, to drugi dzień ze słońcem od chyba dwóch tygodni.......................................... :slonko
Od razu lepsze samopoczucie i ochota do działania w ogrodzie :zielony Wiem, wiem , to trochę dziwnie brzmi na kilka dni przed świętami. Ale ja nigdy nie wariowałam z generalnymi porządkami przed świętami. Wolę porządki na bieżąco, aniżeli zabijanie się od czasu do czasu.
W trakcie przygotowywania obiadu i przy przedpołudniowej kawce "pomyłam" okna :diabelek


Po obiedzie razem z M podziałaliśmy w ogrodzie. W efekcie brzozy zostały podcięte i nareszcie wyglądają tak jak chciałam je widzieć clap


Na koniec bałwanek dostał nowy szalik, tak na wszelki wypadek................gdyby zawitała prawdziwa zima :)
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): th, Efkaraj, takasobie, edulkot, nowababka, Elżbieta, zanetatacz, nelu-pelu, basik, Danusia ten użytkownik otrzymał 2 podziękowań od innych

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/12/18 22:53 #221075

  • nelu-pelu
  • nelu-pelu Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6959
  • Otrzymane podziękowania: 15843
Świetnie Ci szło mycie okien Veruś.. :P rotfl

Skoro masz już brzozowe witki to choinkę zrobisz w mig.. ja naprawdę się ich naszukałam.. jakoś wszystkie
napotkane brzozy miały gałązki za wysoko.. :lol: w końcu zupełnie niedaleko domu trafiłam na taką co prawie
ścieliła się po ziemi i mogłam ciachać :lol: nieopodal L-ka zablokowała ruch uliczny i byłam pod obserwacją,
ale co mi tam - trzeba było skrócić te witki bo się ludziom po głowach smyrały... rotfl

Inspirujący kapelusz ma bałwanek.. :kawa
Pozdrawiam, Nela
Moje metamorfozy - zapraszam
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/12/18 23:01 #221078

  • basik
  • basik Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 17707
  • Otrzymane podziękowania: 62182
Fiu, fiu :woohoo: Taki sposób mycia okien bardzo przypadł mi do gustu :lol:
Bałwanek uroczy!!!
pozdrawiam Basia
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/12/18 23:02 #221079

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6022
  • Otrzymane podziękowania: 25202
Mycie okien to moje życiowe powołanie wręcz, dlatego mi tak świetnie wychodzi 2smiech polewkamax polewkamax
Jak tylko zrobię to oczywiście pokażę swoje dzieło, chociaż nigdy nie robiłam brzozowej choinki think:
Bałwanek z flizeliny, na bezrybiu i rak ryba :diabelek
Ostatnio zmieniany: 2020/12/18 23:04 przez VERA.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): zanetatacz, basik

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/12/18 23:13 #221080

  • edyta
  • edyta Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 7638
  • Otrzymane podziękowania: 17028
Vero, aż sprawdziłam w internetach co to za ustrojstwo jeździ po Twojej szybie :heart.
Jak się sprawdza? Warte zakupu?
W życiu nie chodzi o to, żeby przeczekać burzę. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Pozdrawiam,
Edyta
Kamienne ścieżki wśród kwiecistych rabat
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/12/18 23:35 #221081

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6022
  • Otrzymane podziękowania: 25202
Edytko, warte, ale ja używam regularnie raz w tygodniu. Jeśli szyby są mocno zabrudzone przez muchy a rzadko myte, to nie daje rady usunąć tych zabrudzeń.
Sama obsługa jest prosta, trzeba tylko pilnować zmiany podkładów polerujących i od czasu do czasu umyć gumowe prowadnice aby nie pozostawiały smug na szybach.
Ja jestem zadowolona z tego robota :)
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): edyta, Elżbieta, zanetatacz, basik, Danusia

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/12/19 11:50 #221094

  • edyta
  • edyta Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 7638
  • Otrzymane podziękowania: 17028
Verciu, u Ciebie to zawsze coś ciekawego można podpatrzeć zwyc . Robota myjącego z pewnością nabędę. Raczej nie teraz, ale po rozbudowie z pewnością. To świetne rozwiązanie do wysokich okien teacher .

A jak jesteśmy przy temacie inspiracji, to jeszcze dopytam, jaką grubość ma Wasza lina, która jest przy słynnej ścieżce ;)?
W życiu nie chodzi o to, żeby przeczekać burzę. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Pozdrawiam,
Edyta
Kamienne ścieżki wśród kwiecistych rabat
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA
Moderatorzy: Efkaraj
Czas generowania strony: 0.203 s.