Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!!

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/12/06 17:26 #220174

  • Olusia
  • Olusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3950
  • Otrzymane podziękowania: 10591
To Adam zwozi do domu nie tylko martwą naturę ......
OLUSIA !!
Zapraszam do podziwiania: Moje hosty od A do Z
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/12/06 17:43 #220178

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6022
  • Otrzymane podziękowania: 25202
Olusia, dokładnie clap


Mieliśmy zimę !!!!!

03.12.2020.
















Planowałam ulepić bałwanka................................................ :( , nie zdążyłam.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Poll, edyta, th, Gabriel, ewa f, takasobie, edulkot, Olusia, chester633, Elżbieta ten użytkownik otrzymał 6 podziękowań od innych


--=reklama=--

 

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/12/06 17:47 #220179

  • Poll
  • Poll Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Czciciel gwiazd i mądrości, miłośnik ogrodów...
  • Posty: 26574
  • Otrzymane podziękowania: 71211
Verciu, oby to nie był ostatni biały obrazek, jaki zobaczymy tej zimy za oknem. :mur
O ile lepiej nasze roślinki by zimowały, gdyby miały taką kołdrę1
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/12/06 17:50 #220181

  • takasobie
  • takasobie Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 15296
  • Otrzymane podziękowania: 47159
Jak się wkurzę, to przyjadę! Może Kluskę namówię do towarzystwa. Zobaczymy jak będzie!
Śnieg zawsze zmienia ogród. Pięknie to wygląda. Ale czy prawdziwa zima w końcu będzie? Marzę, żeby z tydzień poleżało i żeby słonko było! Wtedy jest tak "fotogenicznie"!
W Twoim karmniku też niezłe obłożenie! Ja mogę patrzeć na karmnik zamiast w telewizor, choć uwielbiam oglądać filmy. wink-3
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Olusia, VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/12/06 18:00 #220185

  • Olusia
  • Olusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3950
  • Otrzymane podziękowania: 10591
Miłko , jak się zdecydujesz to daj znać , to dołączę na S5 i Was poprowadzę .....
OLUSIA !!
Zapraszam do podziwiania: Moje hosty od A do Z
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/12/06 18:04 #220186

  • takasobie
  • takasobie Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 15296
  • Otrzymane podziękowania: 47159
Olusiu! To trochę dzielenie skory na niedźwiedziu, bo jeszcze się nie wybrałam 2smiech Jak włączę sobie nawigację, to mnie zaprowadzi, gdzie trzeba. Ale jasne, że razem raźniej!
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/12/06 18:20 #220190

  • nelu-pelu
  • nelu-pelu Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6959
  • Otrzymane podziękowania: 15843
Vero ja właściwie marzyłam o zimie... ale jak pokazałaś TAKI energetyczny widok.. :woohoo: to nawet już bez
zimy jakoś się obejdę rotfl
U nas spadło po południu troszkę, dzieciaki zdrapywały z chodnika aby zrobić bałwanka... nie piszę ulepić
bo nie było z czego... rotfl a rano już nie było śladu...
Pozdrawiam, Nela
Moje metamorfozy - zapraszam
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/12/06 20:22 #220222

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6022
  • Otrzymane podziękowania: 25202
Polu, oby ta zima jeśli już ma być zjawiła się jak najprędzej. Dzisiaj wypatrzyłam rosnące kwiatostany bergeni, wiosenne cebulowe na wierzchu, zakwitające judaszowce krecigl
Strach pomyśleć, co będzie dalej przy takiej pogodzie jak dzisiaj - w nocy +8 C w dzień 13 C.
iMiłko zabieraj z sobą Kluskę i kogo tam zmieścisz do auta - zapraszam serdecznie :przytulam W karmniku bywa tłok, więc aby zapobiec ciągłym wojną o miejsce do karmnika sypię słonecznik w łupinkach dla sikorek, natomiast zauważyłam, że mazurki i inne wolą łuskany. Ten sypię wokół karmnika i pierzaste są zadowolone :)


Olka, zawsze jesteś mile widziana, więc jeśli Miłka "zapomni" dać Ci znać, to ja to zrobię hu_rra

Nelu, z tą zimą to tak jak pisałam Poli :bezsil , u nas też jednodniówka :angry:
Ostatnio zmieniany: 2020/12/06 20:27 przez VERA.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): th, takasobie, edulkot, Olusia, nowababka, Elżbieta, zanetatacz, basik, Danusia

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/12/06 20:31 #220225

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6022
  • Otrzymane podziękowania: 25202
Wczoraj na spacerze w lesie wypatrzyłam takie cuda natury :)







Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Tomek Mr, edyta, th, Gabriel, piku, edulkot, Olusia, chester633, sierika, nowababka ten użytkownik otrzymał 5 podziękowań od innych

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/12/06 22:40 #220244

  • edyta
  • edyta Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 7638
  • Otrzymane podziękowania: 17028
Verciu, spotkałaś Enta :woohoo: .VERA napisał:
W życiu nie chodzi o to, żeby przeczekać burzę. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Pozdrawiam,
Edyta
Kamienne ścieżki wśród kwiecistych rabat
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/12/07 15:48 #220259

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6022
  • Otrzymane podziękowania: 25202
Edytko, na Enta to wydaje mi się trochę za niski, ale może to Entiana wróciła z dzikiego Śródziemia i widząc ginące drzewa z troski tak zdrzewiała think:
Bo na Elfa ani Horuna to mi nie wygląda :nie
Starolas powoli ginie, ale jest jeszcze trochę perełek :kocham , te już z dzisiejszego spaceru :spacerek












Ostatnio zmieniany: 2020/12/07 20:30 przez VERA.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): edyta, th, takasobie, edulkot, Olusia, chester633, nowababka, Elżbieta, zanetatacz, Danusia ten użytkownik otrzymał 2 podziękowań od innych

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/12/07 16:18 #220263

  • Olusia
  • Olusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3950
  • Otrzymane podziękowania: 10591
Już mnie nie zatrzymasz , polecę do tego lasu :czarownica
OLUSIA !!
Zapraszam do podziwiania: Moje hosty od A do Z
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/12/07 16:21 #220264

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6022
  • Otrzymane podziękowania: 25202
Leć Olka, leć :czarownica po drodze zrób sobie przystanek u mnie :witaj
Ostatnio zmieniany: 2020/12/07 16:34 przez VERA.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Olusia

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/12/07 17:55 #220270

  • Danusia
  • Danusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 11661
  • Otrzymane podziękowania: 22016
Verciu zimowe widoki miałam też a teraz już tylko resztki :) widoki z lasu piękne :bravo
Danusia

Człowiek jest kowalem swego losu.Może dlatego znajdujemy się tak często miedzy młotem a kowadłem. HORACY
Moje małe szczęścia i porażki
WIZYTÓWKA
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/12/07 18:06 #220273

  • nelu-pelu
  • nelu-pelu Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6959
  • Otrzymane podziękowania: 15843
Niesamowity ten gościu z omszonymi powiekami.. :lol:
A czemu ten las ginie Vero..?
Pozdrawiam, Nela
Moje metamorfozy - zapraszam
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/12/07 18:28 #220283

  • takasobie
  • takasobie Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 15296
  • Otrzymane podziękowania: 47159
Uwielbiam takie lasy omszone , nie do przejścia, podmokłe ze zwalonymi pniami. Takie widziałam w Puszczy Białowieskiej, ale też w Wielkopolskim Parku Narodowym. Coraz mniej takich miejsc.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA, zanetatacz

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/12/08 18:00 #220332

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6022
  • Otrzymane podziękowania: 25202
Danusiu, u mnie już nawet resztek nie ma, szara golizna została 2smiech

Nelu, ginie starolas, wprawdzie są nowe nasadzenia............................

..........ale kuda im do klimatu jaki tworzą stare drzewa.
Na szczęście są obszary pozostawione same sobie, samosiejki ratują sytuację - ze starodrzewem tworzą tajemniczy, niepowtarzalny klimat ........................

Miłko, to mamy podobne upodobania.....................


Ścieżki spacerowe w lesie mają takie urocze wskazówki :owady
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): edyta, takasobie, edulkot, Olusia, chester633, Semper, nowababka, Elżbieta, zanetatacz, nelu-pelu ten użytkownik otrzymał 2 podziękowań od innych

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/12/09 22:50 #220404

  • Margo2
  • Margo2 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5012
  • Otrzymane podziękowania: 9629
Tak obniżono poziom drogi?
Dziwnie wyglądają te gabiony w lesie.
Ale las masz przecudny. Wcale się nie dziwię, dlaczego Ci tak pięknie wyszedł ten leśny kawałek w ogrodzie
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/12/11 18:53 #220527

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6022
  • Otrzymane podziękowania: 25202
Gosiu, ten las poznałam dopiero w ub. tygodniu :oops: Zawsze jeździliśmy w inne rejony.
Gabiony prawdopodobnie zostały zastosowane przy budowie ścieżki dydaktycznej przed kilku laty.
Też nie mogę zrozumieć, co one robią w lesie krecigl
Mało tego, cały spacerowy szlak wyposażony jest w śliczne tablice dydaktyczne i co na jednej z nich napisano :ohmy:




W jednej chwili przestały mnie dziwić te gabiony..................................................
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Gabriel, takasobie, edulkot, chester633, Elżbieta, zanetatacz, Danusia

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/12/11 21:19 #220539

  • edyta
  • edyta Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 7638
  • Otrzymane podziękowania: 17028
Verciu, nie wiem co napisali przy porach roku (za mała trzcionka gwizdac ), ale sasanka bardzo ciekawa gwizdac .
W życiu nie chodzi o to, żeby przeczekać burzę. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Pozdrawiam,
Edyta
Kamienne ścieżki wśród kwiecistych rabat
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA
Moderatorzy: Efkaraj
Czas generowania strony: 0.203 s.