Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Ogród w cieniu brzóz

Ogród w cieniu brzóz 2016/10/02 08:49 #27049

  • Gosia1704
  • Gosia1704 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 2191
  • Otrzymane podziękowania: 2561
Agu, ogród, śliczny i bardzo ładnie pokazany. O oczku wodnym, nie pamiętam byś zbyt dużo wspominała. Ślicznie skomponowana różnorodność. Teraz poproszę o więcej zdjęć z tych czarownych zakątków. :kocham
Pozdrawiam Wszystkich
:witaj
Zapraszam na
Kwiecisty groch z kapustą
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): aguniada

Ogród w cieniu brzóz 2016/10/02 08:53 #27051

  • zielonajagoda
  • zielonajagoda Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 988
  • Otrzymane podziękowania: 2275
Siberia napisał:
No to zaliczyliśmy zdalną wizytację w kolejnym ogrodzie :woohoo: Maja była ewidentnie zachwycona, a ona widziała najwięcej clap
I jak, Aguniu, zadowolona jesteś z odcinka? Pewnie trochę zdziwiłaś się na widok ogrodu sprzed roku? rotfl Tyle zmian od tej pory zaszło :diabelek

Noooooooooooo właśnie, coś mi nie pasowało, ależ ja jestem logiczna 2smiech :grabie
Ostatnio zmieniany: 2016/10/02 08:55 przez zielonajagoda.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): aguniada


--=reklama=--

 

Ogród w cieniu brzóz 2016/10/02 08:56 #27053

  • hanya
  • hanya Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 564
  • Otrzymane podziękowania: 1252
Agusia, jestem zachwycona Twoim ogrodem i Twoim spokojem. Moje ulubione szerokie ujęcia i dopiero teraz wiem, jak wygląda w całości Twój azyl pod brzozami. Mam nadzieję, że jesteś zadowolona i PanM oczywiście też!
Buziaki i pozdrowienia :przytulam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): aguniada

Sarcia123 2016/10/02 08:58 #27055

  • aguniada
  • aguniada Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 1182
  • Otrzymane podziękowania: 1628
Dobra, budzę PanaM - trzymajcie dalej kciuki, a za dotychczasowe cudowne słowa dziękuję! :)
Napiszę potem o wrazeniach ;)
W doskonałej fotografii chodzi o głębię uczucia, nie głębię ostrości - Peter Adams.
Zapraszam: Ogród w cieniu brzóz oraz AD Photography
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Sarcia123 2016/10/02 09:38 #27064

  • nowababka
  • nowababka Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • A na drogę w nieznane - nadzieję…
  • Posty: 3896
  • Otrzymane podziękowania: 12702
Ja się trochę spóźniłam :oops: odcinek już trwał, ale to co widziałam bardzo mi się podobało zwyc Muszę jeszcze raz ... a może i nie raz ;) zobaczyć powtórkę :przytulam Gratuluję :kocham
pozdrawiam (◕‿◕✿)
Marysia [a.k.a olibabka]
"Jeśli masz dwa bochenki chleba, sprzedaj jeden i kup liliowca" - przysłowie chińskie
:tup u mnie
Ostatnio zmieniany: 2016/10/02 09:51 przez nowababka.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): aguniada

Ogród w cieniu brzóz 2016/10/02 09:42 #27065

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 1012
  • Otrzymane podziękowania: 1974
Gratuluję tak pięknie rozpoczętej kariery medialnej :lol:

Zero tremy, pełna elokwencja i piękne rabaty. :bravo
Z przyjemnością przespacerowałam się kolejny raz pomiędzy rabatami, chociaż w pierwszej chwili się zdziwiłam, że ani słowa nie było o nowej rabacie. Dopiero po chwili sie zreflektowałam, że oni nic o niej nie wiedzą 2smiech

Jak odbierasz swój ogród z perspektywy szklanego ekranu- podoba Ci się spojrzenie operatora, czy osobiście podkreślałabyś inne fragmenty?

Pamiętam swoje wrażenie, jak oglądałam filmiki tworzone przez Muratora na potrzeby internetowej tv, gdzie pojawiły się króciutkie migawki z ogródka. Operator zupełnie w innej sprawie przyjechał ;) więc to było niejako przy okazji- a ja myślałam "hmmm, ten fragmencik bym ominęła, skupiając się na tym obok- ładniejszym".. tym gorzej, że wizyta odbyła się w kwietniu krecigl
Chociaż teraz, pisząc te słowa, tak sobie myślę... się ma brzydkie miejsca to i takie rozważania sie pojawiają :silly: a na pewno nie można tego powiedzieć o Twoim jesiennym ogrodzie.

Bardzo ciekawa jestem opinii Pana M. Swoją drogą- nie chciał wystąpić z Tobą w odcinku? Czasem u Mai widzę, że występują całe rodziny.. Za to wypatrzyłam Sarenkę, przemykającą się subtelnie po rabatach :kocham

Udanej niedzieli życzę!
Ostatnio zmieniany: 2016/10/02 09:45 przez Monika-Sz.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): aguniada

Ogród w cieniu brzóz 2016/10/02 09:58 #27070

  • markita
  • markita Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 4427
  • Otrzymane podziękowania: 8285
Dołączam do gratulacji clap , normalnie budzik sobie nastawiłam 2smiech
Pamiętam, że wspominałaś o planowanej dokrętce wiosną, albo wczesnym latem, nic jednak takiego w odcinku się nie pojawiło. Pewnie jak zaczęli montaż, to okazało się, że jak jeszcze dokręcą trochę materiału, to będą musieli wydłużyć czas odcinka, bo się nie zmieszczą rzeczy, które MUSZĄ się zmieścić rotfl
Świetne zdjęcia z drona, bardzo pomocne w spojrzeniu na całość :lol:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): aguniada

Ogród w cieniu brzóz 2016/10/02 10:23 #27076

  • Nowinka
  • Nowinka Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3265
  • Otrzymane podziękowania: 5586
Agnieś :bravo Ogród wypadł pięknie ,a Ty jeszcze piękniej :przytulam Obejrzałam od początku do koniuszka :zdrowko
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): aguniada

Ogród w cieniu brzóz 2016/10/02 10:32 #27079

  • Shirall
  • Shirall Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 705
  • Otrzymane podziękowania: 1627
Aguś :heart :heart :buziak cuuuuuudooooo! hu_rra hu_rra
aż muszę raz jeszcze obejrzeć, poczekam na powtórkę :buziak
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): aguniada

Ogród w cieniu brzóz 2016/10/02 10:58 #27083

  • hanya
  • hanya Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 564
  • Otrzymane podziękowania: 1252
Do Martuśki": pojawiły się zdjęcia z wiosennych cebulowych kwitnień / bardzo jestem wrażliwa na czosnki 2smiech /
A dla Sarci drapanko, zapomniałam napisać, że bardzo z niej fotogeniczna panna :heart
Co na to wszystko PanM???????
Ostatnio zmieniany: 2016/10/02 10:59 przez hanya.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): aguniada

Ogród w cieniu brzóz 2016/10/02 11:00 #27085

  • markita
  • markita Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 4427
  • Otrzymane podziękowania: 8285
Widziałam wiosenne zdjęcie ;) , co tylko upewniło mnie w mojej opinii polewkamax
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): aguniada

Ogród w cieniu brzóz 2016/10/02 11:11 #27086

  • Semper
  • Semper Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 2406
  • Otrzymane podziękowania: 5966
Ja sobie nagrałem :bravo
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): aguniada

Ogród w cieniu brzóz 2016/10/02 11:11 #27087

  • agatka123
  • agatka123 Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 1
Aga było cudnie i dokładnie tak jak to sobie wyobrażałam, tylko jeszcze piękniej :bravo
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): aguniada

Ogród w cieniu brzóz 2016/10/02 11:12 #27088

  • aguniada
  • aguniada Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 1182
  • Otrzymane podziękowania: 1628
Bardzo, bardzo Wam wszystkim dziękuję! :buziak

Cieszę się, że się Wam tak podobało, chociaż... osobiście uważam, że ogród kręcony z początkiem września ubiegłego roku, po tropikalnym sierpniu, wyglądał w tv oględnie mówiąc, na zmęczony.
W tym roku znacznie zwiększyłam czasy podlewania, robię to o korzystniejszej dla roślin porze i mimo października, ogród wygląda świeżo i znacznie, znacznie lepiej niż wówczas!
Poza tym, wydaje mi się, że ogród po wiosennych zmianach jest zwyczajnie ciekawszy, więcej się w nim dzieje, i jest pełniejszy, mój.
Ale dość narzekań - ogólnie, jestem zadowolona z tego odcinka! Ci, którzy znają mnie osobiście, zapewne wyczuli momenty stresu, czy zawahania, ale całościowo, chyba wstydu nie było ;-)

Ewuniu, bardzo dziękuję! To budujące bardzo, że nie zawiodłam oczekiwań :buziak

Martulu, no nieźle, skoro na 9ą musisz sobie budzik nastawiać ;-)
Ja chyba jednak zdecydowanie zbyt krótko śpię!
Dokręcania wiosną nie było, ponieważ różaneczniki tak szybko mi przekwitły, że zrezygnowałam z zapraszania operatorów kamery.
Potem jeszcze miałam na to chęć, ale nie chciałam z drugiej strony robić czegoś na siłę, podczas gdy gotowego materiału było aż nadto.
Może jeszcze kiedyś wpadną, kto wie!
Pan z dronem, okazał się być przyjacielem mojej niedalekiej rodziny, z którym spotykałam się przy jednym stole jako dziecko ;)
Świat jest jednak bardzo mały ;)
Dzięki!

Moniko, żadnej kariery medialnej nie rozpoczynam, co to to nie ;-) - ot, taki epizod w życiu, chociaż nie zaprzeczam, że bardzo sympatyczny! ;)
Trema była, zwłaszcza na początku, ale formuła programu i wypowiedzi jest dość spontaniczna i to chyba dobrze.
Gorzej, gdybym znała wcześniej pytania i stresowała się, czy wszystko co przygotowałam sobie w głowie, zostało powiedziane...
A tak, pełen spontan i wyszło całkiem całkiem!
Dzięki za pozytywny odbiór :)
Spojrzenie operatorów było w porządku i chyba nie zmieniałabym konkretnych ujęć, choć jak wspomniałam, odbieram ogród jako wymęczony upałami, więc nie mam euforii, w jaki sposób się zaprezentował. Dostaję jednak masę ciepłych słów i serdecznego odzewu, więc trzymam się tego!
PanM musiał być w dniu nagrania w pracy, poza tym, jakoś nie nalegał na swoją obecność przed kamerą...
Wraz z Nisią, wspierali mnie na odległość, a przy mnie wsparciem była rozradowana gośćmi Sarcia ;-)
Pozdrawiam!

Marysiu, bardzo dziękuję! Jestem bardzo uskrzydlona Waszym życzliwym zainteresowaniem :)

Haneczko, dziękuję serdecznie! Zdjęciami trudno jednak pokazać całość, dlatego perspektywa z drona na pewno pozwoliła wyobrazić sobie, jak to wszystko wygląda w szczegółach i co gdzie z czym się łączy. Zmiany tegoroczne na pewno byłoby dobrze pokazać i bez nich ogród wydaje mi się niepełny, ale i tak jestem szczęśliwa, że to jakoś wyszło :)
PanM w uśmiechach i zadowoleniu :)
Sarenka takowoż :)

Gosiu, dziękuję!
Moje oczko wodne przysparza sporo kłopotów, dlatego nie omawiam go zbyt często, ani nie pokazuję...
Zarosło też mocno, więc trudno przebić się z obiektywem między roślinnością.
Będę dalej pokazywać swoje włości - teraz już z większą Waszą wyobraźnią, jak to w całości wygląda :)

Aniu, ale jaja z tym wrześniem! :D
Uśmiałam się z Twojej innej czasoprzestrzeni - wiesz więcej niż ja, normalnie medium ;)
Dziękuję za pozytywny odbiór mojej osoby... wiesz jak to jest, kamera nieco usztywnia i z elokwencją bywa różnie, ale nie zacinałam się jakoś szczególnie, więc nie wstydzę się zbytnio swojego udziału w programie :)
Brzóz wokół sporo, chociaż nowo budujące się domostwa w dużej części je wycinają... robi się pusto, a kiedyś był tu las z mnóstwem saren i innej zwierzyny...
Trawy i hortensje to już rzeczywiście olbrzymy... dlatego wiosną robię remont!

Ewciu-emiento, jakże miło Cię gościć i czytać!
Brakuje mi Twojego ogródka i Ciebie... może zechcesz bardziej się tu u nas uaktywnić?
Sami pozytywni ludzie, a taka energia na co dzień bardzo uskrzydla i pomaga zmagać się z szarą rzeczywistością...
Radości mam dziś wiele z Waszego odzewu na mój ogród... wiesz, jestem świadoma jego mankamentów, ale staram się je co roku poprawiać...
Mam wrażenie, że ciągle idę do przodu i to jest ok.
Dron był świetnym pomysłem - widać całość jak na dłoni!
Pozdrawiam ciepło i czekam na nasze kolejne spotkania :)

Edyta, ale fajna niespodzianka i zbieg okoliczności, że akurat dziś włączyłaś tv!
Miło, że się podobało, miło, że ogród nie zawiódł...
Widziałyśmy się na żywo chyba dwukrotnie: kiedyś u Izy, i kiedyś na Starym Mieście... szkoda, że w Rykach rozminęłyśmy się, ale liczę na rok przyszły!

Madziu, super, dziękuję pięknie za zerknięcie i serdeczną opinię!

Asiu, czułam Twoje wsparcie wirtualne - dzięki wielkie i cieszę się, że masz dobre wrażenia!

Krzysiu, ano doczekaliśmy się!
Nieco tremowało mnie to dzisiejsze wystąpienie, ale w sumie, powietrze już zeszło i wydaje mi się, że nie wypadło najgorzej.
Najważniejsze dla mnie było, bym nie klepała głupot, ale jakoś się udało.
Ogród wypadł fifty-fifty... taki ciężki sezon to był...

Sibi, dziękuję za celny i jak zwykle okraszony humorem wpis!
Pierwsze koty za płoty ;-)
Proszę, przywróć co trzeba (obiecuję, przestaję pisać na telefonie ;-))
Ogród przez rok się zmienił... lekką ręką, przybyło ze dwieście roślin, zmieniła się też nieco 'topografia'... za rok może jeszcze coś dopracuję, więc wypadałoby ich zaprosić ponownie!
Jestem zadowolona, jednak zawsze mogłoby być lepiej ;-)

Iwonko, super, że i Ty obejrzałaś!
Ja miałam wielki stres o poranku, ale z każdą minutą spływał ze mnie, więc teraz już luz ;-)
Dzięki!
W doskonałej fotografii chodzi o głębię uczucia, nie głębię ostrości - Peter Adams.
Zapraszam: Ogród w cieniu brzóz oraz AD Photography
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Krzysia, Gosia1704, Nowinka

Ogród w cieniu brzóz 2016/10/02 11:19 #27090

  • aguniada
  • aguniada Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 1182
  • Otrzymane podziękowania: 1628
Agulu, dziękuję, że się odezwałaś, kochana!
Brakuje mi Twoich cudnych rabat - może zagościsz u nas na stałe? Rozważysz, proszę ładnie? :buziak
Miło mi, że w Twoich oczach wypadło in plus! :)

Haneczko, PanM jest moim największym i jednocześnie najszczerszym krytykiem... często oburzam się na jego uwagi, ale mają one na celu dopracowanie naszego ogrodu do stanu jako takiej równowagi między elegancją, a stylem naturalistycznym i zwykle są bardzo celne! Także denerwuję się, a potem realizuję, co mi podpowiada :)
Z odcinka jest dumny i zadowolony, ale wiesz, tu trochę brak obiektywizmu - w końcu jestem jego prywatną gwiazdą :D
Czosnki czosnki... we wtorek wybieram się na zakupy cebulowe, więc będzie ich więcej!

Martulu, ale o tssso chodzi, bo nie wiem ;)

Martusia, dzięki, bardzo bardzo mi miło! :buziak

Jurku, daj znać po obejrzeniu, proszę, czy jest ok ;)
W doskonałej fotografii chodzi o głębię uczucia, nie głębię ostrości - Peter Adams.
Zapraszam: Ogród w cieniu brzóz oraz AD Photography
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): agatka123

Ogród w cieniu brzóz 2016/10/02 11:22 #27091

  • Semper
  • Semper Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 2406
  • Otrzymane podziękowania: 5966
Sorry.Żle napisałem.Powinno być "obejrzałem i nagrałem".
No coż.Chyba ok skoro do tej pory nie mogę znależć swojej szczęki recourse
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ogród w cieniu brzóz 2016/10/02 11:31 #27092

  • aguniada
  • aguniada Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 1182
  • Otrzymane podziękowania: 1628
Jurku recourse
Dziękuję Ci ogromnie...
W doskonałej fotografii chodzi o głębię uczucia, nie głębię ostrości - Peter Adams.
Zapraszam: Ogród w cieniu brzóz oraz AD Photography
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ogród w cieniu brzóz 2016/10/02 11:36 #27093

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6022
  • Otrzymane podziękowania: 25202
Z ogromną przyjemnością obejrzę kolejne powtórki. Pięknych widoków nigdy dość !!!!!!
Aguniu, gratuluję :bravo :bravo :bravo
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ogród w cieniu brzóz 2016/10/02 11:47 #27095

  • markita
  • markita Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 4427
  • Otrzymane podziękowania: 8285
W ostatniej wypowiedzi chodziło mi o to, że dokrętka nie zmieściłaby się w czasie antenowym rotfl , dlatego tylko fotka wiosenna pojawiła się w szybkiej przebitce ;)

A budzik nastawiłam na wszelki wypadek :silly: , wstałam sama sporo wcześniej :P . Jednak nie tak wcześnie jak Ty to praktykujesz :diabelek
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ogród w cieniu brzóz 2016/10/02 12:52 #27104

  • aguniada
  • aguniada Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 1182
  • Otrzymane podziękowania: 1628
Martulu, już rozumiem :)
Ja miałam dziś pierwszą noc w miarę przespaną - chyba antybiotyk zaczyna działać - jednak obudziły mnie wcześnie emocje ;)
Trochę mi żal, że nie pokazali stanu obecnego, ale to moja wina ;)

Vero, szalenie miło czytać Wasze słowa - dziękuję bardzo!
W doskonałej fotografii chodzi o głębię uczucia, nie głębię ostrości - Peter Adams.
Zapraszam: Ogród w cieniu brzóz oraz AD Photography
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: Efkaraj
Czas generowania strony: 0.178 s.