Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Ogród w cieniu brzóz

Ogród w cieniu brzóz 2016/10/02 13:17 #27106

  • beatrix+
  • beatrix+ Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Czarownica z tych czarujących...:)
  • Posty: 3029
  • Otrzymane podziękowania: 5296
:omg ,po czym fikłam! zdziwko
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ogród w cieniu brzóz 2016/10/02 14:47 #27110

  • katja
  • katja Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Posty: 102
  • Otrzymane podziękowania: 91
Aga, wypadłaś świetnie clap , podziwiam Twój spokój przed kamerą :) , brak tremy, jeśli była, to niezauważalna. Ogród prezentował się bardzo dobrze, dopieszczony, jak zwykle, a pamiętam zeszłoroczne ciężkie lato... Smaczku całości dodawała Sarcia polewkamax. Zapomniałam o kociołku :mniam
Kasia
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): aguniada


--=reklama=--

 

Ogród w cieniu brzóz 2016/10/02 17:59 #27123

  • zanetatacz
  • zanetatacz Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 10263
  • Otrzymane podziękowania: 23165
Witam!
Obejrzałam program dwukrotnie i myślę ,że jeszcze bym mogła..........oglądać ,mój zachwyt jeszcze się powiększył, cudny ogród i wspaniała gospodyni-gratulacje Aga-oczarowana Żaneta
pozdrawiam Żaneta
"Człowiek potrzebuje do życia ogrodów i bibliotek"-Cyceron
597 metrów zieloności
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): aguniada

Ogród w cieniu brzóz 2016/10/02 18:09 #27126

  • inag1
  • inag1 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 1938
  • Otrzymane podziękowania: 2352
Bardzo dobrze wszystko wypadło. Ty odbierasz ogród jako zmęczony upałami a my podziwiamy piękny ogród i nie widzimy zmęczonych roślin. :) Zachwycona byłam Twoją swobodą wypowiedzi, ja na bank bym się jąkała i pewnie nie zawsze moje odpowiedzi byłyby logiczne. ;)
Może jeszcze ekipa do Ciebie zajrzy. Oglądam Maję dość regularnie i widzę,że do niektórych ogrodów powracają. Twój ogród zmienił się od ubiegłego roku bardzo i warto by było to pokazać.
Sarcia robiła za gwiazdę. Próbowała pokazać co wg niej warto zobaczyć na rabatach a merdający ogonek mówił wszystko. :)
Na pewno nie raz jeszcze obejrzę Twój ogród w "Mai... " Oglądam w necie ,bo z pilnowaniem czasu emisji u mnie kiepsko . :)
Pozdrawiam- Ina

Ogród Iny
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): aguniada

Ogród w cieniu brzóz 2016/10/02 19:03 #27140

  • sierika
  • sierika Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 2480
  • Otrzymane podziękowania: 3631
Agunia, slicznie wypadłaś, ogród piękny, wypieszczony.....Sarcia znakomicie asystowała czuwając nad całością, nawet przy zapalaniu ogniska 2smiech . Wreszcie obejrzałam Twój przedogródek.
Mam nadzieję, że będzie dalszy ciąg, bo warto pokazywać piękne ogrody.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): aguniada

Ogród w cieniu brzóz 2016/10/02 19:06 #27141

  • Adela
  • Adela Avatar
Witaj Aguśka. Oczywiście ja też do Ciebie z gratulacjami :bravo Oglądałam program o 9-tej i drugi raz popołudniu. Wypadłaś super, a ogród masz zachwycający. Nawet sprawdziłam na początku wątku jaki duży jest Twój ogród, bo na filmie wygląda na co najmniej 3000m2 :P Możesz być z siebie dumna, bo Twoja wyobraźnia i ciężka praca dały wspaniałe efekty, które większość z nas podziwia i życzliwie Ci zazdrości zwyc Podobały mi się ujęcia z drona (a może z helikoptera?), na których cały plan widać jak na dłoni. Zresztą wszystko mi się podobało, łącznie z kociołkiem clap
Widać, że Sarunia-Gwiazdka jest bardzo gościnna i bezdyskusyjnie zasłużyła na mizianko :przytulam

To dla Ciebie vishenka, należy Ci się szampan, saluto :zdrowko
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ogród w cieniu brzóz 2016/10/02 19:55 #27153

  • edulkot
  • edulkot Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 10242
  • Otrzymane podziękowania: 23886
Aguś już tyle pochwał i ciepłych słów tu padło, że mnie właściwie nie pozostało do dodania nic nowego. Ogród zawsze uważałam za wspaniały, a Ty przed kamerami wypadłaś świetnie :bravo :bravo :bravo nie zauważyłam żadnego stresu. Sarcia nic sobie nie robiła z tłumu cudzych ludzi i biegała bardzo swobodnie.
Jestem z Ciebie bardzo dumna :buziak :buziak :buziak :buziak :buziak
Majka - "Pamiętajcie o ogrodach"
Domek pod Dębami w różanym ogrodzie część II
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): aguniada

Ogród w cieniu brzóz 2016/10/03 03:41 #27191

  • th
  • th Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Posty: 5946
  • Otrzymane podziękowania: 16424
Ja też miałam nastawiony budzik 'w razie czego'... ;) ale obudził mnie mój osobisty budzik, żądający bajeczek... :silly: zdołałam szybko wynegocjować, że najpierw mama obejrzy sobie pewien ogród a potem może być bajeczek cała mnogość... dziecię piątkę przybiło i tv można było włączyć :)
Naturalnie dołączam do grona zachwyconych... wspaniały odcinek... :bravo :bravo :bravo pięknie pokazany ogród :bravo :bravo :bravo z przyjemnością sobie jeszcze drugi, trzeci i... dziesiąty raz doń wrócę :)
Strefa cienia... zapraszam... Monika :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): aguniada

Ogród w cieniu brzóz 2016/10/03 08:20 #27199

  • piku
  • piku Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • "Zielono mi..."
  • Posty: 8495
  • Otrzymane podziękowania: 25601
Po prostu gratuluję :bravo :kocham
pozdrawiam z ziemi przodków
Wiesia
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ogród w cieniu brzóz 2016/10/03 09:18 #27206

  • halszka
  • halszka Avatar
  • Online
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 2145
  • Otrzymane podziękowania: 6710
Agnieszko, bardzo bardzo żałuję, że nie dane było mi zobaczyć Twojego ogrodu w programie Mai, ale na pewno, jak tylko będzie okazja, z wielką przyjemnością go zobaczę. No właśnie, czy ten odcinek jest dostępny w necie?
Pozdrawiam
Halina
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ogród w cieniu brzóz 2016/10/03 10:42 #27219

  • piku
  • piku Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • "Zielono mi..."
  • Posty: 8495
  • Otrzymane podziękowania: 25601
Ponieważ korzystam z opcji internetowej pozwolę sobie odpowiedzieć za Agunię :)
to właśnie tu
majawogrodzie.tvn.pl/339,Ogrod-w-cieniu-brzoz-odc-610,odcinek.html
pozdrawiam z ziemi przodków
Wiesia
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): halszka

Ogród w cieniu brzóz 2016/10/03 10:45 #27220

  • Szmaterlok
  • Szmaterlok Avatar
  • Wylogowany
  • Złoty forowicz
  • Posty: 169
  • Otrzymane podziękowania: 98
th napisał:
Ja też miałam nastawiony budzik 'w razie czego'... ;) ale obudził mnie mój osobisty budzik, żądający bajeczek... :silly: zdołałam szybko wynegocjować, że najpierw mama obejrzy sobie pewien ogród a potem może być bajeczek cała mnogość... dziecię piątkę przybiło i tv można było włączyć :)
Naturalnie dołączam do grona zachwyconych... wspaniały odcinek... :bravo :bravo :bravo pięknie pokazany ogród :bravo :bravo :bravo z przyjemnością sobie jeszcze drugi, trzeci i... dziesiąty raz doń wrócę :)

Dobrze Ci...u mnie negocjacje zakończyły się niepowodzeniem i musiałam Boba Budowniczego oglądać.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ogród w cieniu brzóz 2016/10/03 16:18 #27257

  • lucy09
  • lucy09 Avatar
  • Wylogowany
  • Złoty forowicz
  • Posty: 208
  • Otrzymane podziękowania: 365
Program oglądałam, ale dopiero później skojarzyłam, że to nasza Aguniada! Oczywiście gratuluje! Ogród pięknie pokazany, a szczególnie dziękuję za rzuty z góry. Brawo!!!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ogród w cieniu brzóz 2016/10/03 16:21 #27258

  • chester633
  • chester633 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 1224
  • Otrzymane podziękowania: 3225
aguniada napisał:
Ci, którzy znają mnie osobiście, zapewne wyczuli momenty stresu, czy zawahania

No wie Pani co.....(Kononowicz chyba ze mnie wychodzi) 2smiech ,normalnie 100% profesjonalizm , ,,gwiazdy'' szklanego ekranu często się jąkają....eeeee, beee, itp. :diabelek a Ty możesz startować na prowadzącego - Rok w ogrodzie -TVP takowego nie dawno szukała :bravo
jestem pod wrażeniem teacher ,wyszło super, teraz to Ty jesteś Gwiazdą TV :fotka[/quote]
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ogród w cieniu brzóz 2016/10/03 19:47 #27283

  • nelu-pelu
  • nelu-pelu Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6959
  • Otrzymane podziękowania: 15843
Aguniu,
dopiero dziś mogłam obejrzeć program Mai i zgadzam się ze wszystkimi,
że faktycznie ujawnił się nam Twój kolejny talent, tak naturalnie i gładko się wypowiadasz,
jakbyś pisała, chce się słuchać. I zupełny brak tremy clap

Odniosłaś sukces, chociaż ogród to wolę z Twoich zdjęć.
Pozdrawiam, Nela
Moje metamorfozy - zapraszam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ogród w cieniu brzóz 2016/10/03 22:56 #27352

  • annawu
  • annawu Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 374
  • Otrzymane podziękowania: 1135
Ja też dopiero dzisiaj mogłam i to w necie obejrzeć Maję w Twoim ogrodzie, vishenka ogród zadbany i dopracowany pod każdym względem clap a właścicielka urocza i sympatyczna :heart Aguniu wielkie gratulacje :przytulam
pozdrawiam Ania

zapraszam do ogrodu
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Sarcia123 2016/10/03 23:15 #27356

  • aguniada
  • aguniada Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 1182
  • Otrzymane podziękowania: 1628
Dobry wieczór :witaj

Ileż cudownych odwiedzin i słów - kochani, ogromne dzięki!!!
Jestem dziś wykonczona, pierwszy dzień po urlopie w pracy niestety i równolegle całkowite zaangażowanie w protest w najbardziej słusznej sprawie, wszystko to mocno wyeksploatowalo. Wciąż zresztą jestem na antybiotyku. Wybaczcie wiec, ale odpowiem juz jutro na Wasze serdeczne wpisy.

Pogoda zrobiła się dokuczliwa, ale deszcz bardzo potrzebny.
Zimno...
Dbajcie o siebie, kochani :witaj
W doskonałej fotografii chodzi o głębię uczucia, nie głębię ostrości - Peter Adams.
Zapraszam: Ogród w cieniu brzóz oraz AD Photography
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): inag1, agatka123, zanetatacz

Ogród w cieniu brzóz 2016/10/04 13:02 #27447

  • Dori
  • Dori Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 8
Aguniada, ujawniam się jako "cicha fanka". Również jestem w gronie fanów Twojego ogrodu - jest magiczny. Mai jeszcze nie oglądałam, ale link już czeka na wolną chwilę. Super, że jest rzut z góry i jeszcze bardziej, że jest podobny do układu mojego domu i ogrodu clap - czy nie masz nic przeciwko podglądaczom - nasadzaczom?
W sobotę wybieram się na zakupy i głupio by było się potem chwalić skopiowanym bez zgody układem :patel chociaż myślę, że nic dwa razy się nie zdarza....
chyba, że tuje rotfl
Życzę Tobie dużo zdrowia i pozdrawiam
dori
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ogród w cieniu brzóz 2016/10/05 13:18 #27667

  • jlg
  • jlg Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Posty: 11
  • Otrzymane podziękowania: 2
Witaj cieplutko i zdrowiej. Z opóźnieniem, ale obejrzałam i muszę się zgodzić z przedmówcami - wypadłaś świetnie przed kamerą, naturalnie, ciepło, bez jakichkolwiek odznak stresu. Co mnie ujęło - piękna polszczyzna (mam traumę - po wysłuchaniu publicznego wystąpienia pani wiceminister, która nie potrafiła sklecić jednego prawidłowego zdania z podmiotem i orzeczeniem).
Miałaś bardzo dobry kontakt z prowadzącą, całość wypadła bardzo fachowo i profesjonalnie - widać było, że masz ogromną wiedzę ogrodniczą oraz zmysł projektantki (osie widokowe w ogrodzie).
Nie zawsze cały program - łącznie z "Akademią ogrodnika" jest dedykowany jednemu ogrodowi - to też o czymś świadczy.
A teraz o ogrodzie - jak zwykle perfekcyjny, jeśli Ty widziałaś jakieś niedociągnięcia to dla widzów były nie widoczne. W pierwszej chwili zdziwiłam się, że zbrakło mi nowej rabaty, ale dopiero później uświadomiłam sobie, że materiał był kręcony w ubiegłym sezonie. Przyznam się, że oglądając myślałam ile to ja jeszcze musiałabym popracować w moim ogrodzie, żeby osiągnąć choć zbliżony efekt...(mam na myśli uporządkowanie, konsekwencję - a nie twórczy chaos ;) )
Gratuluję, kamera Cię kocha. szampan
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ogród w cieniu brzóz 2016/10/05 13:59 #27673

  • Baba z psami
  • Baba z psami Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Poznasz charakter człowieka tego po zachowaniu psa jego
  • Posty: 410
  • Otrzymane podziękowania: 721
Aga i ja się przyłączę do zasłużonych zachwytów i pochwał! Nie tylko masz cudnie piękny ogród, ale i jesteś urodzona do pracy przed kamerą! Świetna polszczyzna, żadnego męczącego "eeeeee", swoboda i naturalność, bardzo przyjemnie się słuchało Twojej opowieści. Może pomyślisz o videoblogu? :-)
Człowiek potrzebuje do życia ogrodów i bibliotek (dodałabym jeszcze psy :-))
Joanna
Psia Ferajna od Baby z psami
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: Efkaraj
Czas generowania strony: 0.187 s.