Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!!

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/04/14 11:13 #196918

  • edyta
  • edyta Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 7488
  • Otrzymane podziękowania: 16415
Verciu, a co to za kalina tak upojnie pachnie?
W życiu nie chodzi o to, żeby przeczekać burzę. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Pozdrawiam,
Edyta
Kamienne ścieżki wśród kwiecistych rabat
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/04/14 16:39 #196966

  • Nowinka
  • Nowinka Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3262
  • Otrzymane podziękowania: 5567
A u Ciebie dziewczyno znowu ślepka pogubiłam .Twoje sasanki niesamowicie piękne :kocham reszta roślinnego towarzystwa też utrzymuje się w czołówce .I po ca nam wszelkie botaniki ? u Ciebie można się napatrzeć i jeszcze za wstęp nie trzeba płacić :tup :tup :jupi
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA


--=reklama=--

 

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/04/17 21:57 #197319

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5965
  • Otrzymane podziękowania: 24729
Wiesiu, znalazłam stare zdjęcie z opisem tej roślinki. To chrysantemum alpinum 'Alpen Margerite'
Bylinka przeniesiona ze starego ogrodu, nie zauważyłam by się rozsiewała. Ale u mnie sporo ptaków, być może że zjadają nasionka :nie_wiem Jak będzie przekwitać postaram się dopilnować nasion. Dla pewności odsadziłam Ci sadzonkę :)

Ewuniu, taki teren, nie osłonięty, wśród pól........ :bezsil
W drugie święto w południe troszkę pokropiło ( w końcu to lany poniedziałek 2smiech ) po czym wichura jak zwykle dała znać o sobie






Sosna dostała solidny naciąg, bo walnęła na skalniak :)



Żanetko dziękuję :przytulam


Miłko, pomimo przeciwności losu ( aury ) zawsze coś ocaleje i cieszy :slonko



Wojtek, jak pisałam Wiesi znalazłam nazwę tej roślinki, ale dziękuję za chęć pomocy :buziak . To bardzo miłe z Twojej strony :)


Edytko, to viburnum burkwoodii 'Anne Russell' tak pachnie flower


Ewuś, jak zwykle bardzo szczodrze lejesz miodzik na me serce :buziak :przytulam
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): edyta, piku, takasobie, Krzysia, edulkot, Elżbieta, zanetatacz, Danusia

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/04/17 22:05 #197322

  • Danusia
  • Danusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 11339
  • Otrzymane podziękowania: 20946
Vercia a ja poproszę skalniaczki z bliska bo masz tam cudeniek :tup :tup
Danusia

Człowiek jest kowalem swego losu.Może dlatego znajdujemy się tak często miedzy młotem a kowadłem. HORACY
Moje małe szczęścia i porażki
WIZYTÓWKA
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/04/17 22:11 #197325

  • piku
  • piku Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • "Zielono mi..."
  • Posty: 8395
  • Otrzymane podziękowania: 25056
Verciu, jesteś WIELKA :buziak
pozdrawiam z ziemi przodków
Wiesia
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/04/18 20:56 #197405

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5965
  • Otrzymane podziękowania: 24729
Danusiu, skalniak nie wygląda jeszcze najlepiej. Sporo roślin wypadło podczas ubiegłorocznej suszy i upałów. To co zostało dopiero się rozkręca :zielony
















Wiesiu, moja obecna WIELKOŚĆ to 151 cm. Dokładny pomiar w szpitalu, nie pamiętam tylko czy z kapciami, czy w skarpetkach think: ..........................polewkamax 2smiech
Zbliżenie.........................
Ostatnio zmieniany: 2020/04/18 22:01 przez th. Powód: Postawienie zdjęcia do pionu
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Poll, Gabriel, piku, Krzysia, edulkot, Olusia, Semper, beatrix+, Elżbieta, zanetatacz ten użytkownik otrzymał 4 podziękowań od innych

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/04/18 21:00 #197407

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5965
  • Otrzymane podziękowania: 24729
Nie wiem dlaczego pierwsze zdjęcie leży, wstawiałam stojące krecigl
Temat został zablokowany.

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/04/18 21:43 #197417

  • piku
  • piku Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • "Zielono mi..."
  • Posty: 8395
  • Otrzymane podziękowania: 25056
No cudności ta 'Alpen Margerite' :kocham , a WIELKA jesteś bez względu na wzrost Verciu :woohoo:
pozdrawiam z ziemi przodków
Wiesia
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/04/18 21:50 #197420

  • nelu-pelu
  • nelu-pelu Avatar
  • Online
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6689
  • Otrzymane podziękowania: 14559
Vero czy w pionie czy w poziomie Twój skalniak jest najpiękniejszy jaki widziały moje oczy..! :kocham

Taki AKURAT... no brak czasami człowiekowi słów na podorędziu... wybacz... vishenka
Pozdrawiam, Nela
Moje metamorfozy - zapraszam
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/04/19 07:58 #197454

  • wojtek
  • wojtek Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 7798
  • Otrzymane podziękowania: 40166
Vero ja jednak dalej upieram się, że ta roślinka z ostatniej fotki to Rhodanthemum.
Ale sprawdziłem dokładniej i ta u Ciebie to raczej Rhodanthemum catananche, a nie jak pisałem Rhodanthemum hosmariense.
Złocień alpejski ma liście podobne ale soczyście zielone i błyszczące, a kwiaty czysto białe, w pączku trochę jak stokrotki.
Ostatnio zmieniany: 2020/04/19 08:08 przez wojtek.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): edulkot, VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/04/19 12:51 #197466

  • e-genia
  • e-genia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 2373
  • Otrzymane podziękowania: 7682
Verko pięknie wygląda Twój skalniak mimo że troszkę Ci roślinek wypadło.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/04/19 13:38 #197472

  • edyta
  • edyta Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 7488
  • Otrzymane podziękowania: 16415
Verciu, nie tylko Ty jesteś wielka, ale skalniak również zdziwko .
W życiu nie chodzi o to, żeby przeczekać burzę. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Pozdrawiam,
Edyta
Kamienne ścieżki wśród kwiecistych rabat
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/04/19 19:37 #197519

  • Danusia
  • Danusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 11339
  • Otrzymane podziękowania: 20946
Vercia Twój skalniak jest przepiękny zawsze :buziak
Danusia

Człowiek jest kowalem swego losu.Może dlatego znajdujemy się tak często miedzy młotem a kowadłem. HORACY
Moje małe szczęścia i porażki
WIZYTÓWKA
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/04/21 17:25 #197763

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5965
  • Otrzymane podziękowania: 24729
Nelu, Geniu, Edytko, Danusiu bardzo dziękuję za tak miłe opinie :buziak :buziak :buziak :buziak

Wiesiu, dobrze. że mamy na forum Wojtka clap clap clap
Podałam Ci błędną nazwę tej roślinki. Nie wiem jak to się stało, że źle opisałam zdjęcie :nie_wiem Przewertowałam zapiski starych zakupów i faktycznie, to nie chryzantema alpejska :oops:
To Rhodanthemum catananche 'Tizi - n - Tichaka' od pana E. Radziula.
O poranku.


Wojtusiu, jesteś kochany :buziak , dziękuję bardzo za pomoc :hejka
Ostatnio zmieniany: 2020/04/21 17:28 przez VERA.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): edyta, piku, edulkot, nowababka, zanetatacz, Danusia, wojtek, a.nia

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/04/21 18:01 #197768

  • a.nia
  • a.nia Avatar
  • Online
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 4225
  • Otrzymane podziękowania: 16296
Verciu podpisuję się „ ręcami „obydwiema pod słowami dziewczyn.... skalniak śliczny... nie widać, że jakieś rośliny wypadły. Tizi.. fajny mimo nazwy wink-3 toż można język połamać... wink-3
Pozdrawiam
Ania
Było ściernisko...
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/04/21 20:08 #197784

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5965
  • Otrzymane podziękowania: 24729
Aniu, na skalniaku zakwitają wawrzynki...…………………….. :owady







Szkoda, że nie można przesłać zapachu 2pisze
Ostatnio zmieniany: 2020/04/21 20:13 przez VERA.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): th, piku, Efkaraj, Krzysia, Semper, beatrix+, Elżbieta, zanetatacz, nelu-pelu, Danusia ten użytkownik otrzymał 2 podziękowań od innych

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/04/21 20:19 #197787

  • nelu-pelu
  • nelu-pelu Avatar
  • Online
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6689
  • Otrzymane podziękowania: 14559
O rany..! :kocham

Vero jak pomyślę, że za dwa miesiące mogłabym oglądać Twoje cudeńka na żywo... aż mnie skręca z żalu..

Co jeszcze wymyślą aby udaremnić nam spotkanie..? wink-3 Pandemia to już chyba szczyt szczytów... rotfl
Pozdrawiam, Nela
Moje metamorfozy - zapraszam
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/04/21 20:24 #197789

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5965
  • Otrzymane podziękowania: 24729
:slonko :slonko :slonko
Dzisiaj w ogrodzie.........................

















Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Tomek Mr, th, piku, takasobie, Krzysia, edulkot, Semper, beatrix+, Elżbieta, nelu-pelu ten użytkownik otrzymał 3 podziękowań od innych

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/04/21 20:28 #197791

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5965
  • Otrzymane podziękowania: 24729
nelu-pelu napisał:
O rany..! :kocham

Vero jak pomyślę, że za dwa miesiące mogłabym oglądać Twoje cudeńka na żywo... aż mnie skręca z żalu..

Co jeszcze wymyślą aby udaremnić nam spotkanie..? wink-3 Pandemia to już chyba szczyt szczytów... rotfl


Poskręcamy się razem...…………………..będzie raźniej :diabelek
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): nelu-pelu

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/04/21 20:30 #197792

  • Danusia
  • Danusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 11339
  • Otrzymane podziękowania: 20946
Verciu ale cudne te wawrzynki :bravo :bravo ja dostałam sadzonkę od Wojtka w zeszłym roku i jeśli dobrze widzę to chyba u mnie zakwitnie hu_rra
Danusia

Człowiek jest kowalem swego losu.Może dlatego znajdujemy się tak często miedzy młotem a kowadłem. HORACY
Moje małe szczęścia i porażki
WIZYTÓWKA
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA
Moderatorzy: Efkaraj
Czas generowania strony: 0.221 s.