Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!!

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/08/04 11:11 #209592

  • Elżbieta
  • Elżbieta Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 2647
  • Otrzymane podziękowania: 7005
W dobrym momencie posadziłaś krokusy. zwyc
U mnie też od wczoraj podlewa. :deszcz hu_rra
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/08/04 11:42 #209596

  • inag1
  • inag1 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 1938
  • Otrzymane podziękowania: 2352
Vero :woohoo: recourse jesteście niesamowici. :bravo widoczku już nie mogę się doczekać. Ja też pracuję na "siedząco" w ogrodzie i też mam podobny stołeczek. wink-3
U mnie też podlewa ogród. wink-3 :deszcz Rośliny przeszczęśliwe koty mniej ;)
Pozdrawiam- Ina

Ogród Iny
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA


--=reklama=--

 

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/08/04 19:59 #209650

  • Nowinka
  • Nowinka Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3263
  • Otrzymane podziękowania: 5575
Niezmiennie podziwiam Twoje przestrzenie ,oraz to ,że z Twoim doświadczeniem urządzasz ogród na nowo .To jest super .Ja zakładając ogród teraz ,kilka rzeczy jednak bym nie zrobiła i nie posadziła .ale niestety .Kibicuję Ci Veruś i jestem pełna podziwu clap
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/08/04 20:34 #209663

  • Danusia
  • Danusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 11405
  • Otrzymane podziękowania: 21162
Vercia co jak co ale Cleopatra jak zwykle piękna wink-3
Danusia

Człowiek jest kowalem swego losu.Może dlatego znajdujemy się tak często miedzy młotem a kowadłem. HORACY
Moje małe szczęścia i porażki
WIZYTÓWKA
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/08/05 18:20 #209736

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5997
  • Otrzymane podziękowania: 24965
Żanetko, magnolie kwitną, tylko liście po wiosennych przymrozkach i lipcowym gradobiciu nie wyglądają najlepiej :( Ale najmłodsze przyrosty już całkiem, całkiem :)

Miłko - to urządzenie służy mi i M już ładnych kilka lat...............
Deszczu u mnie spadło w sumie 27 l/m, ale tropikalny upał znów robi złą robotę w ogrodzie :angry:

Aniu udało się przed deszczem clap clap

Inko, wesołe jest życie staruszka.................................na zydelku w ogrodzie 2smiech polewkamax

Ewuniu, dziękuję za kibicowanie :buziak . Ogród drugi, ale bez starych błędów niestety - się nie obeszło :oops:

Danusiu, w końcu imię do czegoś zobowiązuje - Cleopatra łaski nie robi :diabelek
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Elżbieta, zanetatacz, Danusia

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/08/05 18:33 #209737

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5997
  • Otrzymane podziękowania: 24965
Raczył zakwitnąć konwalnik niger - skromnie bo skromnie, ale zawsze :mniam Może pozostałe kępki wezmą z tej najmniejszej przykład................ think:



Zakwita też miniaturowy 'chyba' konwalnik NN, przywieziony z Madery :)



Języczka od Wojtka i Michała - z ubiegłorocznego Zlotu flower



Stopowiec ma całkiem apetyczne owoce :mniam



Startują cyklameny :)



...i trochę kolorków :fotka
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): th, piku, Efkaraj, takasobie, edulkot, inag1, chester633, Semper, nowababka ten użytkownik otrzymał 6 podziękowań od innych

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/08/05 19:12 #209741

  • zanetatacz
  • zanetatacz Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 9950
  • Otrzymane podziękowania: 21885
Verciu -paczka z darami dotarła ,jesteś niesamowita :buziak :buziak :buziak -dziękuję hu_rra clap hu_rra
pozdrawiam Żaneta
"Człowiek potrzebuje do życia ogrodów i bibliotek"-Cyceron
597 metrów zieloności
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/08/05 21:02 #209750

  • Danusia
  • Danusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 11405
  • Otrzymane podziękowania: 21162
Verciu moja trawka też w tym roku zakwitła pierwszy raz :)
Danusia

Człowiek jest kowalem swego losu.Może dlatego znajdujemy się tak często miedzy młotem a kowadłem. HORACY
Moje małe szczęścia i porażki
WIZYTÓWKA
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/08/06 08:43 #209796

  • edyta
  • edyta Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 7511
  • Otrzymane podziękowania: 16521
Verciu, nie wiedziałam, że są takie fajne krzesełka do pielenia. Muszę sobie kupić. Nawet mają schowek na drobne narzędzia :woohoo:.
W życiu nie chodzi o to, żeby przeczekać burzę. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Pozdrawiam,
Edyta
Kamienne ścieżki wśród kwiecistych rabat
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/08/06 09:24 #209799

  • takasobie
  • takasobie Avatar
  • Online
  • Moderator
  • Posty: 14722
  • Otrzymane podziękowania: 44557
Języczki uwielbiam, kiedyś próbowałam wkomponować je w mój krajobraz, ale mam za sucho.
Cyklameny miłe! To pewnie gatunki kwitnące latem, bo mój zima jakoś kwitł. think: Muszę poczytać...
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/08/06 15:40 #209812

  • Elżbieta
  • Elżbieta Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 2647
  • Otrzymane podziękowania: 7005
Konwalnik fajnie kontrastuje z białymi kamieniami. :mniam
U mnie zaszalał w tym roku, kwitł obficie i ma pełno zawiązanych owocków - ? Ciekawe czy zawiąże jakieś nasionka. think:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/08/14 22:26 #210293

  • Margo2
  • Margo2 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 4696
  • Otrzymane podziękowania: 8576
A ja próbowałam kilka razy z konwalnikiem
Niestety, nie lubi mnie :(
Rewelacyjna rabatka cebulowa powstała
A krokusy gdzie bedziesz sadziła?
Też tam?
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/08/16 10:48 #210375

  • e-genia
  • e-genia Avatar
  • Online
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 2395
  • Otrzymane podziękowania: 7792
Verciu, piękny konwalnik.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/08/16 20:57 #210442

  • Nowinka
  • Nowinka Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3263
  • Otrzymane podziękowania: 5575
Fajna ta języczka .Ja mam dwie ,ale niesamowicie obżarte przez ślimaki .Jak ja nienawidzę tych paskud :mlotek W ogrodzie ,jak zwykle botanik ,no ale przecież u Ciebie nie może być inaczej :nie_wiem
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/08/24 22:13 #210948

  • Danusia
  • Danusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 11405
  • Otrzymane podziękowania: 21162
Vercia wybrałas się gdzieś na wakacje????bo cicho tu strasznie :buziak
Danusia

Człowiek jest kowalem swego losu.Może dlatego znajdujemy się tak często miedzy młotem a kowadłem. HORACY
Moje małe szczęścia i porażki
WIZYTÓWKA
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA, zanetatacz

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/08/26 10:31 #211069

  • zanetatacz
  • zanetatacz Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 9950
  • Otrzymane podziękowania: 21885
Chciałam zapytać o to samo co Danusia- tęsknimy :(
pozdrawiam Żaneta
"Człowiek potrzebuje do życia ogrodów i bibliotek"-Cyceron
597 metrów zieloności
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/08/26 15:25 #211089

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5997
  • Otrzymane podziękowania: 24965
Trochę mnie tu nie było...................... :oops:

Już wyjaśniam powód mej znikomej obecności na Forum. Jakoś tak przed miesiącem zaczęły się u mnie kłopoty z oczami. Z dnia na dzień widziałam coraz gorzej, po jakimś czasie by odczytać np. sms musiałam używać lupy. Na szczęście na 10 sierpnia miałam wyznaczoną wizytę kontrolną u okulisty i co się okazało - otóż nastąpiło postępujące zmętnienie rogówki obu oczu. Zwykle taka przypadłość może się zdarzyć, choć bardzo rzadko, po kilku latach po zabiegu usuwania zaćmy u osób w bardzo zaawansowanym wieku. Ale mnie dopadła ta wątpliwa przyjemność w pół roku po zabiegu !!!!!
I w jakim zaawansowanym wieku pytam się, toć ja mam dopiero 71 lat !!!!! Ot, zwykła złośliwość losu........................ spowodowana jak się okazało przebytą przed kilku laty, ale uczciwie leczoną boreliozą :angry: Ale do rzeczy, 14 sierpnia miałam zabieg laserowy na lewym oku o całkiem fajnej nazwie 'keratekomia laserowa' która to spowodowała odzyskanie wzroku w stopniu równym jak po usunięciu zaćmy. 10 września zabieg na drugie oko i będę jak nowa 2smiech , t.z. moje oczy będą jak nowe - jeszcze tylko potem 10 dniowe embargo na czytanie, schylanie, wysiłek fizyczny i takie tam drobne duperele............................. :diabelek

Bardzo serdecznie dziękuję Wszystkim za odwiedziny mego wątku, podczas gdy ten leżał sobie w najlepsze odłogiem :buziak :przytulam
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Tomek Mr, th, Kalmia, piku, takasobie, edulkot, chester633, Semper, nowababka, zanetatacz ten użytkownik otrzymał 4 podziękowań od innych

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/08/26 17:22 #211095

  • edulkot
  • edulkot Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 10055
  • Otrzymane podziękowania: 23128
Verciu zdrówka życzę bo tego nie da się ani kupić ani ukraść.
Majka - "Pamiętajcie o ogrodach"
Domek pod Dębami w różanym ogrodzie część II
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/08/26 19:05 #211102

  • basik
  • basik Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 16713
  • Otrzymane podziękowania: 57127
Veruś kochana :przytulam współczuję kłopotów z oczami, ale najważniejsze, że zabieg przyniósł wspaniałe rezultaty.
Paczka dziś dotarła, ale zastanawiam się, czy pakowałaś przed, czy po zabiegu, bo unieść nie mogłam :lol: gwizdac
BARDZO dziękuję :buziak :buziak :buziak ... sasanki Papageno :mniam recourse
pozdrawiam Basia
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2020/08/26 19:18 #211103

  • nowababka
  • nowababka Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • A na drogę w nieznane - nadzieję…
  • Posty: 3714
  • Otrzymane podziękowania: 11891
:przytulam Dobrze, ze szybko udało się zrobić korektę i już jesteś dobrze widząca :buziak
Ja też dostałam od Ciebie nasiona sasanko papageno :kocham , wysiałam i teraz poszukuję zdjęć jak kiełkuje sasanka, aby nie wyplewić :oops:
pozdrawiam (◕‿◕✿)
Marysia [a.k.a olibabka]
"Jeśli masz dwa bochenki chleba, sprzedaj jeden i kup liliowca" - przysłowie chińskie
:tup u mnie
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA
Moderatorzy: Efkaraj
Czas generowania strony: 0.202 s.