Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: A Nowinka wciąż w ogrodzie

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2020/04/05 19:13 #196032

  • Danusia
  • Danusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 11339
  • Otrzymane podziękowania: 20941
Ewuś budleje wszystkie krótko obcięłam ,po zimie wyglądały dobrze oprócz białej niskiej zobaczymy czy da radę .
Cudna już wiosna u Ciebie u mnie na razie w kwiatkach przedwiośnie :) Wisienka miodzio :bravo :bravo
Danusia

Człowiek jest kowalem swego losu.Może dlatego znajdujemy się tak często miedzy młotem a kowadłem. HORACY
Moje małe szczęścia i porażki
WIZYTÓWKA
Temat został zablokowany.

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2020/04/05 19:28 #196040

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5965
  • Otrzymane podziękowania: 24725
Ewuś, czyżby u Ciebie padało zdziwko Roślinki na zdjęciach takie świeżutkie, prawdziwie wiosenne...………….. :mniam
Temat został zablokowany.


--=reklama=--

 

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2020/04/09 17:20 #196357

  • Nowinka
  • Nowinka Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3262
  • Otrzymane podziękowania: 5567
Nelciu gromadzę się we trójkę ,bo tyle nas teraz jest w domu .Ale pogoda jest taka piękna ,że można z ogrodu nie wychodzić .Od jutra już pitraszenie ,więc zapowiada się przerwa ,ale jeśli pogoda dopisze to i w święta coś skubnę :jupi


Miłko mnie kilka miodunek też uschło .One bardzo lubią wilgoć .Na ochłodzenie klimatu nie ma co liczyć ,pustynnienie niektórych rejonów już jest faktem ,a słońce też sobie nie żałuje .Niełatwo uprawiać rośliny na Saharze :slonko :slonko


Elciu ,a jakże Ci ta ułudka wymarzła ? toż to żelazna dama ,której atom nie ruszy .Jak już się skończy ten wirus ,to Ci wyślę kawałek .Teraz nie chce się włóczyć po pocztach :przytulam


Danuśka ,a ja właśnie tej srebrnej budlejki nie obcięłam i dlatego ma pączki .Ona jest zupełnie inna niż te wszystkie ,które kwitną na jesieni w naszych ogrodach .Kiedyś zawsze cięłam hortensje ogrodowe i przez całe lata mi nie kwitły .Dopiero jak doczytałam o nich więcej ,to zaczęłam mieć kwitnące . :zdrowko



Verciu ,u mnie pada tylko z konewki krecigl masakrycznie jest sucho .Podczas pielenia ,kurz się sypie ,że aż mnie mało widać .A zapowiadaja potężną suszę .Mam nadzieję ,że się nie spełni ,tak jak z tą zimą stulecia think:

kilka zdjęć córci









Ostatnio zmieniany: 2020/04/09 18:25 przez Nowinka.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): th, takasobie, Krzysia, edulkot, VERA, inag1, nowababka, Elżbieta, zanetatacz, nelu-pelu ten użytkownik otrzymał 3 podziękowań od innych

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2020/04/11 19:02 #196578

  • Nowinka
  • Nowinka Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3262
  • Otrzymane podziękowania: 5567
Kochani,
zdrowych, spokojnych Świąt Wam życzę! :slonko

Ostatnio zmieniany: 2020/04/11 19:03 przez Nowinka.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): th, piku, takasobie, Krzysia, edulkot, VERA, inag1, Semper, nowababka, Elżbieta ten użytkownik otrzymał 5 podziękowań od innych

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2020/04/11 19:18 #196579

  • jolifleur
  • jolifleur Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Posty: 144
  • Otrzymane podziękowania: 61
Ewciu, dla Ciebie również Zdrowych Świąt i dużo zdrówka po świętach również :)

Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Nowinka, zanetatacz

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2020/04/13 18:11 #196816

  • beatrix+
  • beatrix+ Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Czarownica z tych czarujących...:)
  • Posty: 3021
  • Otrzymane podziękowania: 5273
Akuku! 2smiech

Jeśli myślisz, że NIE myślę, to się mylisz.. :przytulam

Buziole!
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Nowinka

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2020/04/14 16:20 #196959

  • Nowinka
  • Nowinka Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3262
  • Otrzymane podziękowania: 5567
Ewuniu ,dzięki :przytulam superaśny ten zajączek :) zdrowie mi jakoś dopisuje ,a i rodzina we Włoszech też daje radę .Ale martwię się o nich bezustannie :placz .U mnie zimnica nie z tej ziemi ,a sucho ,jak na pustyni .Postanowiłam niczego już nie kupować ,bo zaczynam się martwić o wodę .Co to z tego wyjdzie w tym sezonie ? boję się myśleć think:


Betinko zwabiłam Cię myślami :przytulam a co też u Ciebie się dzieje ? czyś zdrowa ? bo to przecież najważniejsze ! napisz trochę :buziak
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): beatrix+, jolifleur

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2020/04/14 16:37 #196965

  • Nowinka
  • Nowinka Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3262
  • Otrzymane podziękowania: 5567
wiosna okiem córci









Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): edyta, Gabriel, zielonajagoda, takasobie, Krzysia, edulkot, VERA, nowababka, Elżbieta, jolifleur ten użytkownik otrzymał 5 podziękowań od innych

Zamieszanie z zaplątaniem w pobliżu Łowicza 2020/04/14 17:50 #196984

  • Gosia1
  • Gosia1 Avatar
  • Online
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 500
  • Otrzymane podziękowania: 1380
wow,ale cudnnie obsypana magnolia,ciekawe czy doczekam takiego efektu.Piękna kolorowa wiosna u Ciebie
Temat został zablokowany.

Zamieszanie z zaplątaniem w pobliżu Łowicza 2020/04/14 18:13 #196990

  • nowababka
  • nowababka Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • A na drogę w nieznane - nadzieję…
  • Posty: 3673
  • Otrzymane podziękowania: 11676
Pięknie! Pięknie kwitnienia u Ciebie :woohoo: A ta czapla to nowa? Nie widziałam wcześniej a od dawna przeglądam takie ozdoby ogrodowe i własnie taka by mi bardzo pasowała!
pozdrawiam (◕‿◕✿)
Marysia [a.k.a olibabka]
"Jeśli masz dwa bochenki chleba, sprzedaj jeden i kup liliowca" - przysłowie chińskie
:tup u mnie
Ostatnio zmieniany: 2020/04/14 18:13 przez nowababka.
Temat został zablokowany.

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2020/04/14 21:20 #197028

  • Gabriel
  • Gabriel Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Rośliny moją radością
  • Posty: 730
  • Otrzymane podziękowania: 2375
Ewo, jak zawsze u Ciebie piękne widoki clap Gdybym sam nie wiedział, co to znaczy susza, to pewnie nie wierzyłbym, widząc zdjęcia z ogrodu, że jest z tym problem.
Czekam na dalsze fotorelacje, już niedługo zaczną kwitnąć rododendrony :kocham
Pozdrawiam, Gabriel
Ogród nadal moją radością
Ostatnio zmieniany: 2020/04/14 21:21 przez Gabriel.
Temat został zablokowany.

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2020/04/14 22:36 #197047

  • zanetatacz
  • zanetatacz Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 9809
  • Otrzymane podziękowania: 21188
Ewciu - w ogrodzie pięknie jak zawsze a czapla świetna hu_rra
pozdrawiam Żaneta
"Człowiek potrzebuje do życia ogrodów i bibliotek"-Cyceron
597 metrów zieloności
Temat został zablokowany.

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2020/04/15 18:26 #197090

  • takasobie
  • takasobie Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 14577
  • Otrzymane podziękowania: 43977
Kwitnące drzewa i krzewy! Mniam! Magnolia zjawiskowa!
Podoba mi się Twoja ptasia rzeźba. Jak to ja, zastanawiam się czy to zuraw, czy czapla,... wink-3
Temat został zablokowany.

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2020/04/15 21:20 #197114

  • Danusia
  • Danusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 11339
  • Otrzymane podziękowania: 20941
Ewuś ale pięknie :bravo :bravo
Danusia

Człowiek jest kowalem swego losu.Może dlatego znajdujemy się tak często miedzy młotem a kowadłem. HORACY
Moje małe szczęścia i porażki
WIZYTÓWKA
Temat został zablokowany.

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2020/04/15 21:38 #197122

  • Margo2
  • Margo2 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 4643
  • Otrzymane podziękowania: 8399
Ewciu, trzymam kciuki za Twoją rodzinkę.
A my dzięki ogrodom możemy oderwać myśli od tego wszystkiego co nas otacza.
Tylko, żeby jeszcze tak nie wiało.
I mogłoby popadać
Temat został zablokowany.

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2020/04/17 11:26 #197259

  • inag1
  • inag1 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 1938
  • Otrzymane podziękowania: 2352
Ewo,cudne to Twoje ptaszysko wink-3 ale kwitnących drzew i krzewów nic o tej porze nie przebije :)
Zastanawiam się ile już konewek wlałaś w ogród. Nie wiem jak dalej będzie z naszymi ogrodami, susza okropna a deszczu na horyzoncie nie widać. :(
Pozdrawiam- Ina

Ogród Iny
Temat został zablokowany.

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2020/04/17 15:32 #197269

  • Nowinka
  • Nowinka Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3262
  • Otrzymane podziękowania: 5567
Gosiu ,moja magnolka wyhodowana od maleństwa .Kilka razy przemarzła i nie kwitła ,ale ostatnio jakoś mnie nie zawodzi w kwitnieniu .Miałam taką dużą jeszcze ,drzewo ,ale wyobraź sobie ,że uschła .One nie lubią suszy więc tę jedyną podlewam od czasu do czasu :podlewam


Marysiu czapla nowa .Nie ma jeszcze stałego miejsca .Póki co ,stoi grzecznie i czeka .Mnie też ostatnio kręcą takie pierdółki do ogrodu .Coraz więcej cienia w którym by coś rosło .A postawisz jakąś figurkę i jej wszystko jedno ,gdzie stoi zwyc


Gabrysiu z tą suszą to jest dramat krecigl u mnie to już jest kurz ,a nie ziemia ! Na rh czekam z utęsknieniem .Dziś zakończyłam podlewanie i zasilanie ,a było co think: pleców nie czuję ,no ale na jakiś czas starczy .Jutro biorę się za róże ,też czekają na witaminki .A cała reszta czeka na wodę :zdrowko
Co do czapelki ,to kupiłam na Allegro ,jakoś tak mi się spodobała :owady


Żanetko czapelka będzie ładnie wyglądać wśród zieleni ,gdzieś koło oczka .Na razie stoi taka nieboraczka i łypie na mnie spod oka wink-3


Miłeczko ,moje ptaszysko ,to czapla .Musze jej jeszcze bociana kupić ,będzie miała towarzystwo :diabelek a tak w ogóle to ona jest z jakiegoś żelaza .W każdym bądź razie wygląda na to ,ze długo postoi :jupi


Danuśka dziękuję :przytulam


Gosiu nie wyobrażam sobie mnie bez ogrodu .No nie wyobrażam ,a zwłaszcza teraz ,kiedy człowiek bezsilny w domu uwięziony :na_ucho Moi we Włoszech zdrowi ,ale widzę ,że córka zaczyna się podłamywać ,bo wirus zabiera jej znajomych .My jesteśmy mądrzejsi błędami innych krajów więc jest troszkę lżej .Szkoda tylko ,że testów też mniej robią i zakazują informacji w tej kwestii .Dyktatura rządzi się swoimi prawami . :mur Co do pogody ,to u mnie też wieje i oczywiście sucho bez kropli deszczu .Pięknie się zapowiada sezon :placz


Ineczko wody wlałam niezliczoną ilość konewek .A to dopiero początek ! obrzydła mi ta susza ,bo aż się wszystkiego odechciewa .W dodatku wiatr wysusza wszystko w zastraszającym tempie .W imieniu ptaszyska dziękuje za pochwałę :buziak
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): th, Gabriel, edulkot, inag1, nowababka, zanetatacz

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2020/04/17 16:01 #197273

  • Nowinka
  • Nowinka Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3262
  • Otrzymane podziękowania: 5567
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): th, Gabriel, Krzysia, edulkot, VERA, inag1, Semper, nowababka, zanetatacz, Danusia ten użytkownik otrzymał 3 podziękowań od innych

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2020/04/17 16:35 #197281

  • edyta
  • edyta Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 7488
  • Otrzymane podziękowania: 16415
U nas też sucho. Po niedzieli ma przyjść kolejne 150 m węża kroplującego. Myślę nad zakopaniem w ziemi zbiornika na deszczówkę, tak, jak zrobiła to Poll. Obawiam się o zakazy podlewania ogrodu krecigl .
Śliczne kolorki. Bardzo podoba mi się Twoja magnolia gwiaździsta. Ja nie mam żadnej. Znasz nazwę odmiany swojej?
W życiu nie chodzi o to, żeby przeczekać burzę. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Pozdrawiam,
Edyta
Kamienne ścieżki wśród kwiecistych rabat
Temat został zablokowany.

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2020/04/17 20:22 #197292

  • Iwona1311
  • Iwona1311 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 543
  • Otrzymane podziękowania: 1212
Ewa czy te sasanki to z tych nasionek, niektóre całkiem fajne wyszły? :)
Kwiatki bratki i stokrotki

Pozdrawiam Iwona
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: Efkaraj
Czas generowania strony: 0.202 s.