Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: A Nowinka wciąż w ogrodzie

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2020/07/08 22:23 #207448

  • zanetatacz
  • zanetatacz Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 9729
  • Otrzymane podziękowania: 20853
Ewciu -znowu rarytaski przybyły do Twojego ogrodu hu_rra .....a ja miałam dzisiaj dzień lenia-męża wysłałam do syna (pilnuje psa bo dzieciaki pojechały nad morze),więc nawet obiadu nie robiłam a róża o którą pytałaś to z mojego avatarka -Easy does it,ona ma zmienny kolor w tym roku wyjątkowo bardzo pomarańczowa jest
pozdrawiam Żaneta
"Człowiek potrzebuje do życia ogrodów i bibliotek"-Cyceron
597 metrów zieloności
Ostatnio zmieniany: 2020/07/08 22:26 przez zanetatacz.
Temat został zablokowany.

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2020/07/08 22:41 #207456

  • Franusiowa
  • Franusiowa Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3899
  • Otrzymane podziękowania: 13574
Witaj Ewuniu :przytulam
Róże masz niesamowite ,po prostu piękne recourse recourse recourse
Robisz też piękne zdjęcia :mniam też bym tak chciała polewkamax
Ewuś dzisiaj odkryłam ,że sadziec żyje jak zakwitnie, to się pochwalę.
Zakupy spore i nie dziwię się ,że wszystkiego nie wsadziłaś, pewnie szykuje się spore przesadzanie . :tup
Temat został zablokowany.


--=reklama=--

 

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2020/07/09 11:51 #207489

  • Nowinka
  • Nowinka Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3262
  • Otrzymane podziękowania: 5567
Majeczko ,czas to pojęcie względne .On nigdy się nie zaczyna i nigdy nie kończy .Tak trzeba kombinować ,żeby dla siebie też coś uszczknąć :na_ucho .Moje róże przy Twoich to pikuś ,więc jak już pochwalisz ,to tylko się cieszyć :przytulam


Tomciu ,mój dom nowy nie jest .Obawiam się ,że gdybym adoptowała dach do celów ogrodowych ,to mógłby tego nie wytrzymać :diabelek
co nie znaczy ,że już się nad tym nie zastanawiałam 2smiech


Żaneciu odpoczynek się obowiązkowo należy każdemu .Też się szykuje na wielkie lenistwo .Kolejne dwie książki ustawiły się w kolejce i zerkają ,czy już się za którąś biorę .Roślin jeszcze nie wsadziłam .Rano pielenie ,potem szykowanie do obiadu ,a potem podlewanie .Ale ,jak postoją trochę w doniczkach ,to mocy prawnej nabiorą ,a ja wymyślę nową teorię przesadzania polewkamax


Majeczko wielkie dzięki recourse co do przesadzania ,to trafiłaś w sedno .Nie jest łatwo ulokować nową roślinę w moim ogrodzie .Dzięki temu nie mam takiej strasznej sklerozy ,bo mój mózg cały czas na wysokich obrotach 2smiech Stojące doniczki ,to już jakiś rytuał ,one po prostu muszą być obowiązkowo . :tup
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): edulkot, Elżbieta, zanetatacz, Danusia

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2020/07/09 11:53 #207490

  • Nowinka
  • Nowinka Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3262
  • Otrzymane podziękowania: 5567
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): edyta, Kalmia, halszka, takasobie, Krzysia, edulkot, VERA, inag1, Semper, nowababka ten użytkownik otrzymał 7 podziękowań od innych

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2020/07/09 16:47 #207500

  • zanetatacz
  • zanetatacz Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 9729
  • Otrzymane podziękowania: 20853
cudnie hu_rra clap hu_rra
pozdrawiam Żaneta
"Człowiek potrzebuje do życia ogrodów i bibliotek"-Cyceron
597 metrów zieloności
Temat został zablokowany.

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2020/07/09 22:18 #207537

  • edulkot
  • edulkot Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 9996
  • Otrzymane podziękowania: 22871
Nowinka napisał:
Majeczko ,czas to pojęcie względne .On nigdy się nie zaczyna i nigdy nie kończy .Tak trzeba kombinować ,żeby dla siebie też coś uszczknąć :na_ucho .Moje róże przy Twoich to pikuś ,więc jak już pochwalisz ,to tylko się cieszyć :przytulam

Ewciu :buziak swój czas dzielę pomiędzy róże a uszczknięty dla siebie, dlatego coraz mniej zaglądam i piszę na ZZ żeby wieczorami obejrzeć głupi film 037
Majka - "Pamiętajcie o ogrodach"
Domek pod Dębami w różanym ogrodzie część II
Temat został zablokowany.

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2020/07/15 10:58 #207985

  • Nowinka
  • Nowinka Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3262
  • Otrzymane podziękowania: 5567
Żanetko w moim ogrodzie nadal, kolorów nie brakuje .Cieszę się ,że nie ma upałów i od czasu do czasu pada choć trochę .Wczoraj przy pieleniu napadły mnie osy ziemne .Ukąsiło mnie sześć .Wczoraj bolało ,jak licho ,a dziś swędzi ,jak dwa licha Nie dość ,że komary z meszkami ,ślimaki z nornicami ,to jeszcze osy .Aaaaa zapomniałabym o kleszczach krecigl


Maju ja Cię rozumiem .Mnie ostatnio też się pisać nie chce .Tak planuję dociągnąć do końca sezonu i zamknąć wątek .Wydaje mi się ,że już wszystko pokazałam i że najwyższy czas ustąpić pola innym ogrodom .Ale Twoje róże zawsze oglądać będę :przytulam
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): nowababka, zanetatacz, Danusia

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2020/07/15 12:49 #207989

  • halszka
  • halszka Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 1991
  • Otrzymane podziękowania: 5934
Jak pięknie wciąż kwitną Twoje róże :kocham ! Większość u mnie już przekwitła, zostały jedynie pojedyncze kwiaty. No i kwitną te późniejsze - The Fairy i Stad Rom oraz New Dawn, którą przycięłam w tym roku do ziemi, . Rozkręcają się floksy i lilie, a ich zapach w ogrodzie sprawia, że czuję prawdziwe lato! :slonko
W ogóle nie myśl o zamykaniu wątku :nie_wolno .
Pozdrawiam
Halina
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): nowababka, dultom

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2020/07/15 14:42 #207992

  • dultom
  • dultom Avatar
  • Online
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 2735
  • Otrzymane podziękowania: 11761
Nowinko, Twoje zdjęcia ogląda się z zapartym tchem, są piękne, podobnie jak i Twój ogród. Choćbyś miała pstrykać po wielokroć te same rośliny, one w każdym momencie są inne, a ile jeszcze możliwości kadrowania. Zamkniecie wątku to zły pomysł.
Pozdrawiam, Tomek

Mój ogród jest mym najpiękniejszym arcydziełem (Claude Monet)

Ogród na kółkach
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): halszka, nowababka, Elżbieta

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2020/07/15 15:29 #207993

  • Nowinka
  • Nowinka Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3262
  • Otrzymane podziękowania: 5567
Halinko .kwitnienie letnich kwiatów jest czymś ,o czym myślimy i wspominamy zimą .Ja zawsze kombinuje żeby jak najwięcej kolorów było w ogrodzie ,bo tego nigdy nie jest za dużo .Nie zawsze wszystko jest wedle ogólnie przyjętych kanonów ,ale skoro ogród jest mój ,to i kanony moje :na_ucho ciesze się ,że zaglądasz :przytulam


Tomciu dużo radości mi sprawiły Twoje słowa ..To taka nagroda za trudy zwyc ale jest to również przyjemność nie z tej ziemi .Podobno ludzie kochający ogrody są szczęśliwsi od innych ,,ponieważ pracując przy roślinach organizm wydziela wielkie ilości endorfin ,co pomaga im łatwiej walczyć ze stresem.
A stres prędzej ,czy później dopada każdego . think:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): halszka, Elżbieta, zanetatacz, Danusia, dultom

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2020/07/15 15:32 #207994

  • Nowinka
  • Nowinka Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3262
  • Otrzymane podziękowania: 5567
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): th, Kalmia, halszka, Krzysia, VERA, Semper, nowababka, Elżbieta, zanetatacz, nelu-pelu ten użytkownik otrzymał 4 podziękowań od innych

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2020/07/15 19:18 #207998

  • zanetatacz
  • zanetatacz Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 9729
  • Otrzymane podziękowania: 20853
Ewciu -ja tam zawsze coś fajnego u Ciebie wypatrzę .....nie rób nam przykrości :buziak zawsze sprawdzam czy się odezwałaś
pozdrawiam Żaneta
"Człowiek potrzebuje do życia ogrodów i bibliotek"-Cyceron
597 metrów zieloności
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): halszka

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2020/07/15 19:35 #207999

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5962
  • Otrzymane podziękowania: 24660
Ewuś, ciągle gonię i ciągle mam wszędzie zaległości :mur Jak już uporam się z czyimś wątkiem to nie wiem co napisać :glupek
Tyle ochów i achów już padło, że zostawiam cieplutkie pozdrowienia i :buziak :buziak
Temat został zablokowany.

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2020/07/15 21:15 #208022

  • Danusia
  • Danusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 11260
  • Otrzymane podziękowania: 20702
Ewcia no ja Cię proszę ja wcale tego słuchać nie chcę żadnego zamykania teacher ja uwielbiam fotki z Twojego ogrodu i proszę mi tego absolutnie nie zabierać :buziak :buziak
Danusia

Człowiek jest kowalem swego losu.Może dlatego znajdujemy się tak często miedzy młotem a kowadłem. HORACY
Moje małe szczęścia i porażki
WIZYTÓWKA
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): halszka

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2020/07/16 11:40 #208074

  • inag1
  • inag1 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 1938
  • Otrzymane podziękowania: 2352
Ewuniu kochana, wiem że jesteśmy smutni i zniechęceni ale żeby od razu wątek zamykać ? nawet o tym nie myśl. tyle radości nam dajesz pokazując swój piękny ogród, że po prostu nie możesz nam tego zabrać. :kocham
Pozdrawiam- Ina

Ogród Iny
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): halszka, nowababka, Elżbieta

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2020/07/16 18:13 #208088

  • Nowinka
  • Nowinka Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3262
  • Otrzymane podziękowania: 5567
Żanetko przecież jeszcze nie zamykam :) u mnie dziś deszczyk popadał wszystko co wczoraj posadziłam .Przyszła wreszcie moja hosta z kwietnia ,a wraz z nią cztery przecudne gratisowe funkie w ramach zadośćuczynienia za długie czekanie .Wszystkie złości mi przeszły na widok takich rarytasków :jupi


Verciu nie zawsze trzeba dużo mówić .Podobno przyjaźń polega na tym ,ze można sobie razem pomilczeć :przytulam


Danuśka do końca sezonu jeszcze daleko i wszystko może się zdarzyć .Ja też bardzo lubię Twoje wpisy ,bo są bardzo cieple i energetyczne :owady


Ineczko to prawda absolutna .Jestem faktycznie trochę zdołowana ,tym że niedługo będziemy żyć w państwie typu Białorus ,Turcja lub Korea .Ludzie stracili wzrok i zdolność samodzielnego myślenia .Wszystko wydaje mi się teraz jakieś mniej ważne .Wyszukuję sobie zajęcia ,aby nie myśleć za dużo .
W ogrodzie jest ,co robić ,a zielsko rośnie jak głupie .Sadzę ,pielę i przesadzam .Może wybiorę się do szkółki ,bo jeszcze w tym sezonie nie byłam ze względu na wirusa .Dobrze ,że chociaż przez internet można coś kupić . 2pisze
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Kalmia, VERA, inag1, Elżbieta, zanetatacz, Danusia, a.nia

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2020/07/16 18:18 #208091

  • takasobie
  • takasobie Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 14463
  • Otrzymane podziękowania: 43402
Kwitnienia róż nad wyraz udane! I takie cudne zdjęcia! I te trawy jak przecinki! Ale fajne też zgrupowanie jeżówek!
Temat został zablokowany.

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2020/07/16 19:00 #208100

  • Nowinka
  • Nowinka Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3262
  • Otrzymane podziękowania: 5567
Miłko ,jeżówek to bym jeszcze chciała dokupić .Bo w tym miejscu ,to by jeszcze ze trzy wlazły .Jak trafię jakieś ładne ,to jeszcze dokupię .Dzięki za dobre słowo ,dobra kobieto :) :przytulam
Temat został zablokowany.

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2020/07/16 19:18 #208103

  • Semper
  • Semper Avatar
  • Online
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 2303
  • Otrzymane podziękowania: 5589
Widzę, a raczej czytam, że przybyło Tobie kilka floksów.
Też mam trochę więcej- 21 nowych odmian gwizdac
Temat został zablokowany.

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2020/07/16 19:35 #208106

  • nowababka
  • nowababka Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • A na drogę w nieznane - nadzieję…
  • Posty: 3635
  • Otrzymane podziękowania: 11486
Ja też zawsze zagladam do Ciebie gdy tylko coś napiszesz, czy wkleisz piękne swoje zdjęcia :kocham
Teraz 2pisze i słucham świetnej audycji jazzowej w Radiu Nowy Świat :) Czasami ludzie potrafią się zjednoczyć gdy coś ich bardzo wkurzy :diabelek
pozdrawiam (◕‿◕✿)
Marysia [a.k.a olibabka]
"Jeśli masz dwa bochenki chleba, sprzedaj jeden i kup liliowca" - przysłowie chińskie
:tup u mnie
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: Efkaraj
Czas generowania strony: 0.199 s.