Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: A Nowinka wciąż w ogrodzie

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2020/06/19 18:07 #205513

  • Nowinka
  • Nowinka Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3262
  • Otrzymane podziękowania: 5567
Żanetko ,ogród mam podlany ,bo sobie podlałam polewkamax na dwa dni opadów naleciało pól beczki deszczówki .To takie właśnie u mnie opady .Wczoraj w Warszawie lała się woda ,a ja całkiem niedaleko i nie załapałam się na porządny deszcz .Teraz też pokropiło ,pogrzmiało i poszło padać gdzie indziej :nie_wiem
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Danusia

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2020/06/20 21:28 #205656

  • edulkot
  • edulkot Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 10008
  • Otrzymane podziękowania: 22947
Ewuniu to przykre że u Ciebie nie padało :przytulam oddaję Ci te moje chmury i wodę która ciągle kapie :buziak
A ta róża jakąś mi przypomina, muszę pomyśleć think: nie jest to 'Belle Sans Flatterie' :unsure:
Majka - "Pamiętajcie o ogrodach"
Domek pod Dębami w różanym ogrodzie część II
Ostatnio zmieniany: 2020/06/20 21:38 przez edulkot.
Temat został zablokowany.


--=reklama=--

 

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2020/06/22 09:02 #205808

  • Nowinka
  • Nowinka Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3262
  • Otrzymane podziękowania: 5567
Majeczko ,wczoraj wreszcie dotarł do mnie spory deszcz .Wreszcie trochę podlało i rośliny w siódmym niebie :deszcz co do tej róży ,to mnie tak wkurzyło zniknięcie znacznika ,który był tam wyjątkowo długo ,że zryłam całą powierzchnię koło niej i znalazłam :jupi Róża nazywa się President de Seze .Ale pamiętalam ,że to jakaś szycha 2smiech
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Krzysia, zanetatacz, Danusia

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2020/06/22 09:30 #205814

  • zanetatacz
  • zanetatacz Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 9815
  • Otrzymane podziękowania: 21221
Ewciu -to super ,że Ci podlało ....u mnie padało całą noc i mogłoby na razie przestać bo trawę muszę skosić 2smiech bo niedługo będę miała sianokosy
pozdrawiam Żaneta
"Człowiek potrzebuje do życia ogrodów i bibliotek"-Cyceron
597 metrów zieloności
Temat został zablokowany.

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2020/06/22 09:42 #205817

  • Nowinka
  • Nowinka Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3262
  • Otrzymane podziękowania: 5567
A ja wczoraj wlazłam w sam środek malej rabatki z różami i ja opieliłam .Zmachałam się solidnie w nakolannikach ,w tej ciasnocie i w upale ,ale opieliłam .Zdążyłam z niej wyleźć ,a tu jak lunęło ,to ledwo zdążyłam do domu uciec :tup ale byłam zadowolona ,że to zielsko wyrwałam ,bo po deszczu to bym chyba musiała wyrwać razem z różami wink-3
Ostatnio zmieniany: 2020/06/22 09:43 przez Nowinka.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Krzysia, zanetatacz, Danusia, a.nia

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2020/06/22 10:35 #205823

  • Nowinka
  • Nowinka Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3262
  • Otrzymane podziękowania: 5567
trochę ogrodowych :deszcz










Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): edyta, th, Gabriel, Kalmia, halszka, takasobie, Krzysia, edulkot, VERA, nowababka ten użytkownik otrzymał 7 podziękowań od innych

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2020/06/22 11:11 #205825

  • dultom
  • dultom Avatar
  • Online
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 2834
  • Otrzymane podziękowania: 12188
Coś wspaniałego. Wrażenie niesamowite! Właśnie się zastanawiam od jakiegoś czasu nad posadzeniem rojników wzdłuż niektórych rabatowych kamieni, podobno są mało wymagające. U Ciebie się pięknie zadomowiły.
Pozdrawiam, Tomek

Mój ogród jest mym najpiękniejszym arcydziełem (Claude Monet)

Ogród na kółkach
Temat został zablokowany.

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2020/06/22 11:21 #205826

  • halszka
  • halszka Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 2041
  • Otrzymane podziękowania: 6159
Też zwróciłam uwagę na te rojniki przy kamiennych obrzeżach. I ciekawie wyglądają w towarzystwie host, bardzo fajnie zestawienie.
Twój ogród wygląda magicznie. Na fotkach, zwłaszcza tych 4 pierwszych, niesamowite światło :kocham .
Cieszę się, że w końcu i u Ciebie podlało :deszcz
Pozdrawiam
Halina
Ostatnio zmieniany: 2020/06/22 11:22 przez halszka.
Temat został zablokowany.

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2020/06/22 20:33 #205857

  • nelu-pelu
  • nelu-pelu Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6694
  • Otrzymane podziękowania: 14574
Jakie nastrojowe fotki...
Fajne klimaty masz Ewo w ogrodzie, nawet hosty moje ukochane dorodne takie.. wszystko dorodne..
A i nowinek (bo gdzie jak nie u Nowinki.. :lol: ) sporo, takie lilie pierwsze widzę... :mniam

Jak dobrze, że i u Ciebie napadało.. ja mam podlane nieźle... :deszcz
Pozdrawiam, Nela
Moje metamorfozy - zapraszam
Temat został zablokowany.

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2020/06/22 23:01 #205898

  • edulkot
  • edulkot Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 10008
  • Otrzymane podziękowania: 22947
Nowinka napisał:
Majeczko ,wczoraj wreszcie dotarł do mnie spory deszcz .Wreszcie trochę podlało i rośliny w siódmym niebie :deszcz co do tej róży ,to mnie tak wkurzyło zniknięcie znacznika ,który był tam wyjątkowo długo ,że zryłam całą powierzchnię koło niej i znalazłam :jupi Róża nazywa się President de Seze .Ale pamiętalam ,że to jakaś szycha 2smiech
Ewciu no wiedziałam że ją znam bo mam :mur :mur :mur tylko pomyliły mi się miejscówkami vishenka moja w tym roku przed epoką deszczową dopiero zaczynała a teraz całkiem do wycięcia, nawet pączki ma podgniłe :mur

U Ciebie na zdjęciach roślinki może pokropione od deszczu ale z tego powodu zadowolone, moje raczej tej wody mają dość krecigl
Majka - "Pamiętajcie o ogrodach"
Domek pod Dębami w różanym ogrodzie część II
Temat został zablokowany.

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2020/06/23 18:22 #205951

  • Nowinka
  • Nowinka Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3262
  • Otrzymane podziękowania: 5567
Tomku ,rojniki wzdłuż kamieni rosną dlatego ,że nie mam miejsca na skalniak :zielony z czasem fajnie zarastają kamienie i fajnie wyglądają .Polecam Ci ten sposób ,a niektóre w dodatku szalenie szybko zarastają :tup Za dobre słowo dziękuję pięknie :na_ucho


Halineczko i ja się cieszę z tego deszczu ,bo u mnie pod tym względem ,to jest tragedia .Przez te dwa dni spadło więcej wody niż przez ostatnie dwa lata ,albo i dłużej .Akurat były przerwy i co napadało ,to zdążyło wsiąknąć .U mnie nie ma betonów ,ani niczego takiego więc drzewa i rośliny wypiły wszystko co do kropli i nigdzie woda nie stała :deszcz :jupi


Nelciu ,nie wiem jak u Ciebie z opadami ,ale ja już się martwię ,że to tylko taki chwilowy wyskok natury think: już się nawet spokojnie cieszyć nie można :nie_wiem Hosty ,to i u Ciebie dorodne ,osobiście napatrzeć się nie mogę :przytulam


Majeczko to jest róża od Petrowicia .Kamila ja sprowadziła wraz z innymi .Wtedy zapanował szal na Oczęta 2smiech ja osobiście już bym drugi raz jej nie kupiła .Kwiaty trzyma krótko i są nietrwałe .Ale wtedy ,na zdjęciach wyglądała przepięknie .Mówię oczywiście o Oczętach wink-3
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): edulkot, zanetatacz, nelu-pelu, Danusia, dultom

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2020/06/23 21:06 #205986

  • sierika
  • sierika Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 2475
  • Otrzymane podziękowania: 3614
Kamila zachwala wszystko co ma :lol: sama skusiłam sie ubiegłej wiosny na 9 sztuk różnych :mlotek kilka dalej tkwi w donicach tylko większych, muszę u Ciebie pobrać lekcje upychania :) dobrze, że choć przez chwile odpoczniesz od dźwigania konewek z wodą :buziak
Temat został zablokowany.

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2020/06/24 12:13 #206043

  • inag1
  • inag1 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 1938
  • Otrzymane podziękowania: 2352
Ucieszyły mnie te deszcze u Ciebie :deszcz bo to podlewanie konewkami jest ciężkie. Rośliny też się ucieszyły z prysznica, co widać na zdjęciach. :)
U nas , jak na razie deszczu w sam raz, ale wiadomo, moje piachy wszystko pochłoną. wink-3
Pozdrawiam- Ina

Ogród Iny
Temat został zablokowany.

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2020/06/24 18:14 #206073

  • Nowinka
  • Nowinka Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3262
  • Otrzymane podziękowania: 5567
Ewuniu ,upychanie to ja już mam opanowane do perfekcji .Służę pomocą rotfl czasem wydaje mi się ,ze na bank już nic nie wlezie ,ale jednak włazi :tup Ja ostatnio od Kamili niczego nie kupuję .Róże ma fajne ,ale chyba jedne z droższych ,jakie są dostępne think:


Ineczko ,u mnie też deszczu w sam raz .Wszystko wsiąka w mój piach w rekordowym tempie .Ale jednak konewki są w użyciu ,bo na bieżąco opróżniam beczki w które napadało deszczówki .Iglaki piją ,jak smoki .Jak dla mnie może tak padać jeszcze długo .Szkoda mi tylko osób ,których zalało ,a tych nie brakuje :nie


















Ostatnio zmieniany: 2020/06/24 18:15 przez Nowinka.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): edyta, th, Gabriel, Kalmia, Krzysia, edulkot, VERA, Semper, Elżbieta, jolifleur ten użytkownik otrzymał 6 podziękowań od innych

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2020/06/24 18:28 #206076

  • nowababka
  • nowababka Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • A na drogę w nieznane - nadzieję…
  • Posty: 3674
  • Otrzymane podziękowania: 11689
Piękne portrety różane :woohoo: A na przedostatnim zdjęciu co?
Ja mam dość deszczu!
pozdrawiam (◕‿◕✿)
Marysia [a.k.a olibabka]
"Jeśli masz dwa bochenki chleba, sprzedaj jeden i kup liliowca" - przysłowie chińskie
:tup u mnie
Temat został zablokowany.

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2020/06/24 18:40 #206077

  • a.nia
  • a.nia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 4226
  • Otrzymane podziękowania: 16305
Ewuś ale piękne te Twoje zdjęcia. Miło patrzeć jak roślinki szczęśliwe, napite, Tobie też pewno troszkę lżej przez chwilę....U mnie tej wody to już troszkę za dużo. Dzień w dzień leje.
Pozdrawiam
Ania
Było ściernisko...
Temat został zablokowany.

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2020/06/26 17:41 #206213

  • Nowinka
  • Nowinka Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3262
  • Otrzymane podziękowania: 5567
Maryniu ,na przedostatniej fotce jest penstemon Dark Towers .Tegoroczny wiosenny zakup . Jeśli chodzi o deszcz ,to ja nadal mam niedosyt zwyc


Aneczko ,żeby moje piachy nawilżyć ,to musiałoby jeszcze długo padać .Ale i tak się cieszę ,bo to jednak spora laba dla mnie .Podlewam tylko tyle ,aby oprożnić beczki na deszczówkę ,żeby zrobić miejsce na kolejną wodę :deszcz

ogrodowo :slonko

















Ostatnio zmieniany: 2020/06/26 17:51 przez Nowinka.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): th, Gabriel, Kalmia, takasobie, Krzysia, edulkot, VERA, inag1, Semper, nowababka ten użytkownik otrzymał 9 podziękowań od innych

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2020/06/26 18:24 #206222

  • takasobie
  • takasobie Avatar
  • Online
  • Moderator
  • Posty: 14577
  • Otrzymane podziękowania: 44000
Ciekawie i pięknie prezentuje się Twój ogród w cienistej aurze! Podoba mi się ten bodziszek w paski. I oczywiście twoje róże!
Temat został zablokowany.

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2020/06/27 09:01 #206302

  • zanetatacz
  • zanetatacz Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 9815
  • Otrzymane podziękowania: 21221
Ewciu -cudowne róże hu_rra ,dobrze ,że w końcu Ci podlewa ....u mnie zresztą też
pozdrawiam Żaneta
"Człowiek potrzebuje do życia ogrodów i bibliotek"-Cyceron
597 metrów zieloności
Temat został zablokowany.

A Nowinka wciąż w ogrodzie 2020/06/27 10:59 #206309

  • Semper
  • Semper Avatar
  • Online
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 2327
  • Otrzymane podziękowania: 5642
Cieszę się z Twojego deszczu clap
U Mnie jest wody aż za dużo.
Na szczęście ziemia przyjmuje wszystko.
Ja na floksy od Barcikowskiego czekam od 12 maja.
Czy na 3 fotce to Mozart.?
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: Efkaraj
Czas generowania strony: 0.202 s.