Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Ogród pod Babią Górą.

Ogród pod Babią Górą. 2018/05/10 13:23 #116511

  • zuzanna2418
  • zuzanna2418 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3577
  • Otrzymane podziękowania: 13859
Dagusiu, to sama radość popatrzeć na Twoje zdjęcia i poczytać, co pisze taka pogodna i radosna osoba jak Ty!
Z wizyty mojego W. w Zawoi mamy na pamiątkę...ozdobny piernik :)
Nie rozmnażaj, nie porzucaj-sterylizuj!
Miejska i wiejska dżungla
Blog wiejski

Zuzanna
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Dagusia

Ogród pod Babią Górą. 2018/05/10 18:15 #116539

  • Olga1234
  • Olga1234 Avatar
  • Wylogowany
  • Złoty forowicz
  • Posty: 264
  • Otrzymane podziękowania: 412
Dagusiu vishenka łzy same cisną się do oczu, patrząc na twoje wojaże , dla mnie to tylko marzenie,piękne widoki ,Ogród piękny, miesiąc maj jest najpiękniejszym miesiącem roku, soczysta zieleń i tyle kwiecia .pozdrawiam i proszę o jeszcze :przytulam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Dagusia


--=reklama=--

 

Ogród pod Babią Górą. 2018/05/11 08:44 #116662

  • Dagusia
  • Dagusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 1729
  • Otrzymane podziękowania: 7062
Zuzanno wiedz że zmartwienia i kłopoty nas dopadają,ciagle żyję w niepewności,kiedy mąż straci pracę bo think: tak jest od roku,każdy Mu zazdrości że ma co kilka dni wolne i nie jest cz,murzynem u prywaciarza :nie ludzie w jego zawodzie oszaleli,nie mają życia rodzinnego kasa i luksus się liczy,starzy kierowcy na emeryturze potrafia przez 5 dni w tygodniu dorabiać po 12 h :mlotek gdzie jest logika.
Nie będzie normalności w kraju do puki,ludzie się nie opamiętają,przecież po śmierci nie zabierzemy tego ze sobą,a dzieciom ile byśmy dogadzali to tego nie doceniają think:
Mam tylko nadzieję,że znajda trochę czasu na modlitwę za nami.Przykre to jest w tym ziemskim świecie,ja będac na szlaku w plenerze czerpię radość bo w tedy mam czas rozmawiać z tymi co odeszli,bo z Bogiem rozmawiam codziennie,dziękujac Mu za to co mam,a wiele przeszłam z powodu choroby synka najmlodszego,w najskrytszych marzeniach i snach nie pomyślałam że kiedyś będe hasać po górach.A piernik to bym dawno :mniam
Wczoraj kosiłam cały ogród kosiarką 4h,po 10 metrach miałam pełny kosz,upał,plątający sie kabel,skarpa że trudno ustać na nogach,przy ostatnim pokosie to nawet kosz sam sie odpiął i spadł do jarzyn krecigl.
I po tej pracy cieżkiej pobiegłam na Babią podziwiać sasanki,bo dzisiaj nie mam przy kim zostawić Pusię,a po południu zapowiadają burze.
rano to ledwo zwlokłam się z łóżka :mlotek ale to co widziałam tego żadne zdjęcie nie odzwierciedli sasanki,chmury słońce przebija jace się i ja sama na szczycie :kocham

Olgo jestem z Wami myślami i modlitwą,maj to cudowny miesiąc a ten jest wyjątkowy,mamy lato w górach,nie nadążam z fotkami,irysy niskie przekwitaja,lada dzień piwonie rozkwitna,pierwszy raz w historii nie będzie pod Babią Górą zimnej Zoski
dalie wszystkie juz w ziemi,teraz czekam na kwiaty.



























Ostatnio zmieniany: 2018/05/11 08:53 przez Dagusia.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): takasobie, zuzanna2418, nowababka, Elżbieta, Olga1234, zanetatacz, ewulab

Ogród pod Babią Górą. 2018/05/11 08:52 #116665

  • takasobie
  • takasobie Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 14577
  • Otrzymane podziękowania: 44007
Kolorowo i słonecznie! Piękna ta azalka na ostatnim zdjęciu! :slonko

Czy nie zauważyłaś Dagusiu, że jak człowiek się napracuje, to zmęczenie jest takie ...inne. Ja się nadal czuję nakręcona i mam ochotę robić coś dalej, jakby energia i dobry nastrój z Nieba spadły! Wczoraj z mężem w garażu montowaliśmy urządzenia do studia foto (wiercenie, dźwiganie, przenoszenie), a potem jak już ciemnawo było między jedną i drugą burzą obcinałam gałęzie wiśni i je sprzątałam. Jakby dzień był dłuższy, to jeszcze pewnie bym coś zrobiła think:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Dagusia

Ogród pod Babią Górą. 2018/05/11 08:58 #116667

  • Juleczka
  • Juleczka Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 2053
  • Otrzymane podziękowania: 6467
Zostawiam ślad ze byłam... Fotki góskie zatykaja dech wpiersiach urodą miejsc... Twoje zadumy w takich miejscach na pewno dają ci siły i motywują do życia. - układają w głowie i dają spokój. Przynajmniej ja mam takie odczucia rozmawiając z najwyższym w takich "rozmownych" miejscach. Fotki kwiatów, zwierzątek i wypraw świetne- ogląda się z przyjemnością.
"Ogrodnictwo to niebezpieczne hobby- bywa, że codzienne obcowanie z roślinami zmienia się w uzależnienie." :)

Różanie-i nie tylko-u Juleczki
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Dagusia

Ogród pod Babią Górą. 2018/05/11 09:05 #116670

  • Dagusia
  • Dagusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 1729
  • Otrzymane podziękowania: 7062
Zgadzam się Miłko,bo ja biegnac na Babią nie czułam zmęczenia tylko radość,taki sam był powrót,dziś moze popielę w jarzynach i będe podziwiac ogród bo on daje wiele radości,a rano wczoraj 3 h sprzątalam dom do tego pranie i obiad,o 12 zaczęłam kosić,kiedy skończyłam to pograbiłam to co mąz obkosił wyka-szarka i zaniosłam pachnace sianko kaczkom do stajenki.Azalki za kilkanascie godzin pokażą na co je stać,chociaz kwiaty oberwały i mrozem i gradem,ale nie narzekam bo ten rok jest wyjatkowy.


na tym zdjęciu widać że pąki nie wszystkie rozkwitnięte.




Na tym zdjęciu widać że igłę można znaleźć na skoszonym trawniku,ale lata cięzkiej pracy kazda nierównośc była zasypywana ziemia,wszystko grabione ręcznie aby mech nie rosnął,zsypane popiołem to jest walka z wiatrakami,efekt sezonowy.
A to Babia :)





















Ostatnio zmieniany: 2018/05/11 09:14 przez Dagusia.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): piku, Pani Bestia, zuzanna2418, nowababka, Elżbieta, Olga1234, zanetatacz

Ogród pod Babią Górą. 2018/05/12 17:29 #116860

  • ewulab
  • ewulab Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 1200
  • Otrzymane podziękowania: 2709
Dagmaro, z przyjemnością poczytałam co tam u Ciebie i obejrzałam zdjęcia z ogrodu i z Babiej Góry. Zdjęcia to na FB widuję, ale tu zawsze o czymś ciekawie napiszesz, wspomnisz. Pozdrawiam Cię serdecznie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Dagusia

Ogród pod Babią Górą. 2018/05/13 17:00 #117021

  • Dagusia
  • Dagusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 1729
  • Otrzymane podziękowania: 7062
Juleczko przepraszam za ominięcie Twojego postu,ale chcąc dołożyć więcej zdjęc musze edytować zdjęcia po 3 sztuki bo więcej mnie ciagle wywala :mlotek wszystkie zdjęcia mam z aparatu i muszę każde zjecie obrabiać.
Owszem tam w górze mam rózne myśli w głowie związane z przemijaniem,tam mam swój azyl,dlatego w górach nie lubię tłumów,idę przeważnie takimi szlakami aby nikt nie rozpraszał mnie w myśleniu,
Przestałam się bać ciemności,chociaż z męzem też chodzę.
W górach podwójne są pory roku i to jest piękne,wystarczy pomęczyć się dwie godzinki i jesteśmy na odludziu,lubie zbaczać ze szlaków bo tam jest inaczej,ten rok jest wyjatkowy pogodowo upal jest i u nas,jak zienia się pogoda to w calej Polsce,może północ jest troszeczkę chłodniejsza.

Dzisiajk znalazlam pierwsze grzyby i to znak ze w lesie jest wilgotno,kaluze te co wyschly po ostatnich opadach wypełniły sie woda,a było bardzo sucho.

Witaj Ewuniu :przytulam miło mi że zaglądasz,dziś wspominałam z mężem że w młodości,od samej wiosny do jesieni bez przerwy byla praca,po szkole szło się krowy paść luzem bez łańcuchów,jedna praca nakładała się na drugą,np,koszenie siana w czerwcu i pielenie w ziemniakach,a trawsko bylo niekiedy po kolana,w zależności od mokrej wiosny.
Już tęsknie za Babia i sasankami,czy zdążę jeszcze przed deszczem je zobaczyć,dziś wymarzona pogoda ale i chętnych na odpoczynek w górach,samochód za samochodem jedzie w kierunku Krowiarek.
Ja spacerowalam dziś po Zawoi Wełcza na Opaczne widoki przepiękne widac nawet bylo Tatry.






























To jest moje ulubione Pasmo Policy :)


A tu po prawej Babia Góra nie jest łatwo na nia wyjść,lewa to Pasmo Policy.


Pierwsze grzybki.


Czerwony buk.




Prywatne schronisko na Opacznym.

Przeszłam tę trasę nocą w 12 h tylko nie zaznaczone Zawoja Centrum Babia i Opaczne Centrum.
Ostatnio zmieniany: 2018/05/13 17:25 przez Dagusia.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): piku, takasobie, nowababka, Elżbieta, Olga1234, zanetatacz

Ogród pod Babią Górą. 2018/05/19 16:55 #118281

  • Dagusia
  • Dagusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 1729
  • Otrzymane podziękowania: 7062
Wreszcie :deszcz nawet nie wiecie jak ja Bogu dziękuję 80 l wody na m2 różaneczniki taka pogodę uwielbiaja u mnie bylo zaledwie 10 st.
Jeziorko po suszy kaczki wreszcie miały na 48h polewkamax
Las nasiąkniety,grzybki czarne rosna :mniam
Przed załamaniem pogody bylam na najpiękniejszym wschodzie słońca z sasankami :bezsil
W ogrodzie magia kolorów,córka juz w Niemczech naliczyłam u siebie 30 różaneczników :blink: kilka jest dużych,reszta średnich i maleństwa.
Dalie już są spore,ostatnio zmiennik męza pyta się a gdzię żona ma te duże kwiaty polewkamax obok płotu,czemu nie kwitną,pomimo że zmiennik nie lubi kwiatów,bo w swoim ogrodzie ich nie ma to w oko mu wpadają.











































Takie widoki,zostają w sercu na dnie i puki pamięć mi nie zastrajkuje,będa wspominane do śmierci :kocham
Ostatnio zmieniany: 2018/05/19 17:10 przez Dagusia.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): takasobie, nowababka, Elżbieta, Olga1234, zanetatacz, nelu-pelu, Danusia

Ogród pod Babią Górą. 2018/05/21 16:39 #118624

  • Olga1234
  • Olga1234 Avatar
  • Wylogowany
  • Złoty forowicz
  • Posty: 264
  • Otrzymane podziękowania: 412
Daguś ale piękności , clap

azalie, rododendrony dorodne, aż miło oglądać tyle kwiecia , :bravo popadało wszystko ożyło oby tak dalej .Piękne widoki.Pozdrawiam vishenka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Dagusia

Ogród pod Babią Górą. 2018/05/21 19:13 #118635

  • nowababka
  • nowababka Avatar
  • Online
  • Platynowy forowicz
  • A na drogę w nieznane - nadzieję…
  • Posty: 3678
  • Otrzymane podziękowania: 11707
Zachwycam się Twoimi kwiatami, tym bardziej, że w moim ogrodzie zarówno rododendrony jak i dalie są po dwa na krzyź 2smiech
Podziwiam widoki i nie zazdroszczę tego rannego wstawania, ja śpioch straszny jestem i trudno mnie wyciągnąć z łóżka rano :oops:
pozdrawiam (◕‿◕✿)
Marysia [a.k.a olibabka]
"Jeśli masz dwa bochenki chleba, sprzedaj jeden i kup liliowca" - przysłowie chińskie
:tup u mnie
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Dagusia

Ogród pod Babią Górą. 2018/05/23 10:24 #118931

  • Dagusia
  • Dagusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 1729
  • Otrzymane podziękowania: 7062
Olgo dziękuję :buziak staram się jak mogę,aby robić to co kocham,na ogród trzeba mieć chęci aby w nim popielić,wczoraj pomimo pięknej pogody pieliłam własnie w jarzynach,pod dalie włożyłam nawóz gołębi bo zapowiadają deszcz ,a jeśli jest pewna pogoda to pędzimy :spacerek w góry.Ostatnio mieliśmy długo chłodne powietrze w górach,w tedy przejrzystość powietrza jest boska.Dla tych widoków biegnę w góre aby nacieszyć,serce,dusze oczy :kocham
Rododendrony i azalie dały mi w tym roku wiele radości bo pokazały że warto czekać.
W niedzielę miałam po zachodzie słońca spotkanie z dzikiem,moja Pusia wystraszyła się i zbiegła,na szczęście po mimo ciemności czekała w lesie przy drodze na pancie zwyc
A Puszek pokazał mi która drogą poszła.

Marysiu rodki i azalie to moja pierwsza miłośc,pierwsze okazy nasadziłam 15 lat temu,jedne rosną powoli,inne od galazki są wielgaśne.
Na dalie długo szukałam miejsca a gdy już znalazłam,szukałam tych z dużym kwiatem,tak dotarłam na forum ogrodnicze i zaprzyjaźniłam się z Mirdem :buziak a potem wpadłam jak śliwa w kompot.Mój ogród różni się tym od wszystkich,że lubię porządek dlatego nasadzam hosty z hostami,azalie z azaliami dalie były tez same,ale teraz rosna tulipany,irysy jeżówki ostróżki powoli będe nasadzać rododendrony bo wiem że z upływem lat zdrowie zacznie szwankować,a dalie to kwiaty które wymagają młodości i zdrowia.no chyba że jakaś synowa pokocha te kwiaty.Ale mamy duży ogród to będzie miała gdzie trawnik ściągać.Ja nigdy nie leżałam rano dłużnej jak do 7 na łóżku,nie jestem śpiochem ale 0 22 idę już lezec na łózko,a zimą o 20 :witaj noc to moja ulubiona pora na wędrówki bo w tedy dzieci i gospodarstwo drobiowe śpi polewkamax a widoki najpiękniejsze zdziwko
Córka wyjechała i zaczęła pracę w Niemczech w magazynie z artykułami spożywczymi nie wiem czy wytrzyma tam pół roku,bo powiedziałam jej że jezeli praca się jej nie spodoba to ma wrócić do domu,ale jest z mojej krwi więc łatwo się nie podda.
Maj powoli dobiega końca ziemniaki mam osypane,bzy przekwitły,szaleją piwonie i irysy.
dwie azalie jeszcze w pełnym rozkwicie,na hortensji ogrodowej po 12 latach pierwszy raz w historii mam mnóstwo pąków hu_rra to zasługa wiosny bez przymrozków,chociaz w tym roku miałam ją zamiar grubo nakryć gdy by takowe były :glupek
Druga wsadzona młoda od gałązki ma dwa lata i ma 3 pąki :P
Mam nadzieję że nie odbije mi palma i więcej nie dokupię.


Widok po zachodzie.




gigant żurawka.


Rabata daliowa,dwie mają pąki.


















Jak nie kochać tego piękna,do tego niebiański zapach.






Widok na Norczak i pusty domek po Pani Marysi,przeszło 80 lat w nim mieszkała od 50 samotnie.








Najwierniejsi przyjaciele.


Mam setki zdjęć z tygodnia i tak trudno mi zdecydować które wstawić :mlotek
Ostatnio zmieniany: 2018/05/23 10:54 przez Dagusia.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): takasobie, nowababka, Elżbieta, Olga1234, Danusia, staweg1

Ogród pod Babią Górą. 2018/05/23 11:53 #118942

  • takasobie
  • takasobie Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 14577
  • Otrzymane podziękowania: 44007
Dalie, widzę, już nieźle idą! Nawet się nie obrócisz, a będą kwitły!
Len kiedyś tez miałam, ale na tym suchym miejscu wiele roślin się już poddało! Rodki Twoje cudowne! Takie barwy, że aż radość bierze! W realu to musi wyglądać zjawiskowo!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Dagusia

Ogród pod Babią Górą. 2018/05/23 13:06 #118958

  • piku
  • piku Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • "Zielono mi..."
  • Posty: 8398
  • Otrzymane podziękowania: 25094
Wiosną przepiękną pokazuje Dagusiu zarówno w ogrodzie jak i w górach :kocham .I takie okazy pięknych grzybków już znajdujesz zdziwko , gratuluję vishenka
A zaskrońca też widziałam ostatnio w ogrodzie ale cieniutkiego jak sznurówka B) , Twoje to niezłe okazy :woohoo:
pozdrawiam z ziemi przodków
Wiesia
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Dagusia

Ogród pod Babią Górą. 2018/05/23 21:59 #118989

  • Elżbieta
  • Elżbieta Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 2644
  • Otrzymane podziękowania: 7003
Dagusiu, według mnie z wyborem zdjęć nie powinnaś mieć problemu, bo każde ma w sobie "coś".
Uwielbiam Twoje fotografie, oglądam je po kilka razy, skłaniają mnie do zadumy i refleksji. think:
Rododendrony u Ciebie wyjątkowo pięknie kwitną, pogoda im sprzyja. Faktycznie warto czekać żeby móc cieszyć się taką ilością kwiecia. :kocham
Daguś ja do lasu nie poszłabym sama nawet w dzień, :na_ucho a Ty mówisz, że Twoja ulubiona pora na wędrówki, to noc. zdziwko
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Dagusia

Ogród pod Babią Górą. 2018/05/27 18:18 #119487

  • Dagusia
  • Dagusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 1729
  • Otrzymane podziękowania: 7062
kMilko mam nadziejé ze pogoda daliom bedzie służyć,troszké popadalo ale na takie ciemne chmury to wciáz za mało.Len rankiem cudnie kwitnie a wieczorem platki opadniete i tak od kiku dni :kocham 3 azalie teraz pokazały swoje piękno,zapach unosi sié w ogrodzie.Rodki powoli obieram z przekwitniętego kwiecia a jest tego sporo ostatnio z jednej czésci uszczyklam az 100 x i małą cząstke obrałam.
Biegam pomiedzy warzywnikiem,daliami.


Wiesiu dziékuje :buziak wiosna w gorach przepiekna,a podziwiac tyle sasanek w jednym miejscu to cud natury,nikt tam nie pieli, smagane wiatrem i zimnem,taki klimat im służy, dla mnie to raj na ziemi.
zaskrońce sa podkarmiane przez ze mnie,jaja golébie,myszy, kret.
Grzyby pojedyncze rosná,nawet pierwsze poziomki juz zjadłam :kocham
W pogodzie mamy lato.

Elzuniu wszystkich zdjéc nie da sié pokazac,a nie potrafié aby jeden dzien fotki nie zrobic :nie_wiem
Caly dysk zawalony.
My ogrodnicy wiemy,ze sezon sezonowi nie równy think: ostatnio pogodynka powiedziala abysmy zapamiétali wiosné 2018 bo to rok wyjatkowy,by najmniej u mnie pamiętam jak początkiem kwietnia wszystkie doniczkowe wyniosłam,i juz ich nie chowałam zdziwko.
Niektore rododendrony mialy zmrożone paki kwiatowe od wiatru i mocnych przymrozków,ale mialy tak mnóstwo kwiatów ze nie było tego widac,a azalie przecudnie przezimowały.nawet susza im nie zaszkodziła.
Ja uwielbiam las,moze noca mniej ale bez lasu nie potrafiłabym żyć,znalam jednego pana ktory kochal las ale zachorowal na serce i nie wolno mu bylo domu opuszczać,pilnowała go cala rodzina aby nie opuszczał domu,i raz jego rodzina musiała zostawić go samego w domu,i kiedy wrócili nie zastali go w domu,sam poszedl do lasu i zmarł oparty o drzewo :bezsil ktoś powie szalony,a to byla tęsknota za tym co sie kochało.
Nocá trzeba isc aby podziwiać to co najpiękniejsze czyli,wschod słońca.


Takie cudo mi sie rozwinélo










Niebo po zachodzie sloñca mieni sié kolorami.

























Ostatnio zmieniany: 2018/05/27 18:33 przez Dagusia.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): piku, Elżbieta, zanetatacz, Puszek

Ogród pod Babią Górą. 2018/05/27 18:48 #119492

  • Elżbieta
  • Elżbieta Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 2644
  • Otrzymane podziękowania: 7003
Daguś, ta piwonia koralowa to faktycznie cudo, zdziwko i aparat nie przekłamał koloru. :bravo Tydzień temu podziwiałam ją w Wojsławicach.

Azalie dają jeszcze dużo koloru, a Pusia to bardzo wdzięczna i fotogeniczna panienka.
Pierwsze poziomki też już jadłam, ale działkowe, a to zupełnie co innego niż te leśne, pachnące. :mniam
Jeszcze mam pytanko, ale się nie śmiej, czy zaskroniec zjada te myszy, jajka i to co m dajesz? :na_ucho
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Dagusia

Ogród pod Babią Górą. 2018/05/27 19:46 #119501

  • zanetatacz
  • zanetatacz Avatar
  • Online
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 9818
  • Otrzymane podziękowania: 21233
Daguś -tak mało teraz piszesz a u Ciebie zawsze wieje optymizmem i zdrowym podejściem do życia -bardzo lubię czytać Twoje opowieści ....nie wspomnę o najcudowniejszych fotkach,dziwisz się zmiennikowi ,że pyta o dalie -nigdy cudniejszych nie widziałam i on pewnie też nie...wszystko u Ciebie zresztą zadbane -nawet zaskroniec :bravo :bravo :bravo
pozdrawiam Żaneta
"Człowiek potrzebuje do życia ogrodów i bibliotek"-Cyceron
597 metrów zieloności
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Dagusia

Ogród pod Babią Górą. 2018/05/29 09:55 #119745

  • takasobie
  • takasobie Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 14577
  • Otrzymane podziękowania: 44007
Jak byłam u Ciebie, nie kwitły rodki i nie miałam pojęcia, że u Ciebie teraz tak jest kolorowo!
Piękne zdjęcia z gór! Byłam w weekend na ptakach z przyjaciółmi, którzy regularnie jeżdżą w Twoje okolice i może oni wreszcie wyciągną mojego męża na Babią. Ja jestem gotowa!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Dagusia

Ogród pod Babią Górą. 2018/05/29 22:02 #119837

  • piku
  • piku Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • "Zielono mi..."
  • Posty: 8398
  • Otrzymane podziękowania: 25094
Nie żartuj, karmisz zaskrońca :woohoo: , to dlatego taki wypasiony :silly: , to ja chyba swojego muszę trochę podkarmić :lol: , tylko nie wiem gdzie go teraz szukać, może się już wyprowadził think: . Poziomki też zbieram ale w ogródku a takie dziko rosnące są dużo lepsze :mniam . Wiosną widziałam kilka w moim zagajniku może wysieje się ich więcej to będę miała gdzie zbierać :)
pozdrawiam z ziemi przodków
Wiesia
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Dagusia
Moderatorzy: Efkaraj
Czas generowania strony: 0.238 s.