Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Strefa cienia

Strefa cienia 2023/05/11 20:37 #294272

  • zuzanna2418
  • zuzanna2418 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3582
  • Otrzymane podziękowania: 13906
Ogród pycha! No co tu dużo gadać.
Nie rozmnażaj, nie porzucaj-sterylizuj!
Miejska i wiejska dżungla
Blog wiejski

Zuzanna
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): th

Strefa cienia 2023/05/12 02:39 #294338

  • th
  • th Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Posty: 5752
  • Otrzymane podziękowania: 15321
Na hop hoooop... to wartałoby odpowiedzieć... a nawet i trzeba B)

zatem...

Hop hooop... strefa cienia żyje, acz tradycyjnie w niedoczasie... ale że sierpniu... 037 no cóż... jak się myślami błądzi, nie wiedzieć gdzie, to i do wątku człek trafić nie może... gwizdac tak czy siak jesień musimy przełożyć na inną porę roku... 2smiech teraz nie wypada... :silly: teraz cieszmy się różnej maści zielonym i... tulipanami, które ofkoz w znakomitej swojej części nie są tymi, które zamawiałam... no bo czemu miałyby być 2smiech 2smiech 2smiech



Coś się niby zgadza... na ten przykład mnóstwo Tulipa tarda a że w nich rodzynki jakoweś... szczegół... :P zwłaszcza że rodzynki mi pasują... mniemam, że jakoweś Tulipa humilis ale jakie question





Prezencja leżąca tudzież utytłanie tardowych tulipanów powstało na skutek zeszłotygodniowego całosobotniego opadu... do pionu wróciły tylko domniemane humilisy



Gibka okazała się też ślicznota niemożebna czyli tulipan 'Alba Coerulea Oculata', który również humilisem jest... :kocham ten na szczęście w pełni zgodny





Ale tych, dla których zamówienie poczyniłam czyli tulipanów liliokształtnych 'Lasting Love' oraz 'Marilyn' ani jednego... :( za to dla wyrównania rachunku całe mnóstwo niezamawianej 'Claudii' :P





Na szczęście 'Claudia' pięknym tulipanem jest i basta :kocham



Tudzież takie niezamawiane mi się jeszcze trafiły, duże i kolorowe, wręcz tulipaniska :P



Tulipany 'Hemisphere' dopiero się rozwijają i - jak to one, każdy w swoim rodzaju - wydają się być zgodne





Ale z kolei zamawianych tulipanów strzępiastych 'Curly Sue' oraz 'Cummins' brak... natomiast - a i owszem - jest zamiennik... :P tylko trzeba zgadnąć mu imię zwyc



Pozostają wczesne pojedyncze, które bynajmniej wczesne u mnie nie są... 'Jan Reus' zdaje się zgodny... no chyba że nie... :silly: w każdym razie jest czerwony 2smiech



A 'Apricot Beauty' ma jeszcze szansę wykluć się pod magnolią B)


Tyleż raportu tulipanowego... to co... reklamować? :P


Na deser zaś... 'Weissenburg' ze swym jedynym kwiatostanem... ależ on słodki :kocham







W końcu się zaczyna clap :kocham clap

O zielonym innym razem :silly:


Strefa cienia... zapraszam... Monika :)
Ostatnio zmieniany: 2023/05/12 05:17 przez th.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Kalmia, piku, Efkaraj, takasobie, Krzysia, edulkot, zuzanna2418, Semper, Ave, nowababka ten użytkownik otrzymał 9 podziękowań od innych


--=reklama=--

 

Strefa cienia 2023/05/12 09:42 #294353

  • Kalmia
  • Kalmia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 1462
  • Otrzymane podziękowania: 4686
Wszystkie tulipany są cudowne ale ten z niebieskim oczkiem jest wprost fenomenalny!
P.S. Moniczko, a kiedy Ty śpisz? krecigl
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): th

Strefa cienia 2023/05/16 20:21 #294801

  • Danusia
  • Danusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 11365
  • Otrzymane podziękowania: 21018
Monisia ale ślicznie ja z tulipanów mam same niespodzianki bo zamówiłam miks cebul rotfl
Danusia

Człowiek jest kowalem swego losu.Może dlatego znajdujemy się tak często miedzy młotem a kowadłem. HORACY
Moje małe szczęścia i porażki
WIZYTÓWKA
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): th

Strefa cienia 2023/05/16 21:56 #294833

  • nelu-pelu
  • nelu-pelu Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6733
  • Otrzymane podziękowania: 14743
No bardzo smakowite te niezgodności rotfl

Claudii nie wyrzucaj..! Jeśli jednak już bardzo będziesz chciała to... w moją stronę je rzucaj... rotfl
Pozdrawiam, Nela
Moje metamorfozy - zapraszam
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): th

Strefa cienia 2023/07/05 22:31 #298805

  • Margo2
  • Margo2 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 4661
  • Otrzymane podziękowania: 8497
No i znowu zasnęła. Mam nadzieję, że nie na wieki B)
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): zanetatacz
Moderatorzy: Efkaraj
Czas generowania strony: 0.170 s.